رفع مشکل صفر شدن موجودی در کیف پول کوینومی


چند وقت پیش نحوه ریکاوری و بازیابی رمز کیف پول کوینومی را برایتان توضیح داده بودیم. مشکلی که چند وقتی است برای کاربران کیف پول کوینومی پیش آمده این است که بعد از ریکاوری و بازیابی آن موجودی را صفر نشان میدهد. تیم سایت ما با مراجعه به بخش ساپورت کوینومی والت چندتا راه برای حل مشکل صفر شدن موجودی در کیف پول کوینومی پیدا کرده که امیدواریم به شما عزیزان کمک کند.

بسیار مهم: اگر با مشکل ارسال اشتباه ارز دیجیتال به آدرس های BEP20 و ERC20 مواجه شده‌اید، این مقاله را مطالعه فرمائید:

ارسال اشتباه ارز دیجیتال و آموزش بازیابی آن در آدرس های BEP20 و ERC20

در بخش ساپورت کوینومی دوتا پست آموزشی برای برطرف کردن مشکل صفر نشان دادن موجودی وجود دارد. در پست اول گفته: کیف پولم را با استفاده از عبارت بازیابی درست، بازیابی کردم اما هنوز موجودی نمیبینم.

به طور کلی بازیابی کیف پول یک فرایند ریاضیات قطعی یا (deterministic mathematical) است بهمین خاطر هم هست که به کوینومی HD والت یا Hierarchical Deterministic والت میگویند. بنابراین اگر همان عبارت همیشگی را وارد کنید، والت یکسانی را هم ریکاور میکنید. منتها دقت کنید که اگر هرکدام از این ورودی‌ها با ورودی‌های والت اصلی‌تان متفاوت باشد، یک کیف پول خالی را ریکاوری میکنید. اگر مطمئنید که از همان عبارت بازیابی صحیح و اصلی استفاده کرده‌اید، سه حالت وجود دارد که ممکن است اشتباهی پیش آمده و موجودی کیف پول کوینمی تان را صفر نشان دهد.

حالت اول: محتمل ترین دلیل این است که یک عبارت BIP39ی وارد کرده باشید که در ابتدا اصلا والت‌تان آن را نداشته است.

به طور پیش فرض کیف پول کوینومی از این گزینه در هنگام ساخت استفاده نمیکند چراکه استفاده از آن برای کاربران تازه وارد خطرناک است. بنابراین برای رفع مشکل صفر شدن موجودی ، کیف پول کوینومی تان را دوباره بدون فعال کردن این گزینه ریکاوری کنید. حواستان هم باشد که تمامی کلمات را با حروف کوچک وارد کنید.بازیابی کیف پول کوینومی

فقط زمانی که در هنگام ساخت والت این گزینه را فعال کرده‌اید آن را تیک زنید، در غیر این صورت آن را خالی بگذارید. این گزینه هیچ ربطی به بازیابی رمزعبوری که قبلا داشته‌اید ندارد.

اگر مشکل صفر شدن موجودی به این خاطر باشد، هر والتی که با آن ریکاوری کنید خالی خواهد بود. اگر برخی از والت هایی که دارید موجودی را صفر نشان میدهد و برخی دیگر خیر، مشکلتان این مورد نیست و باید در ادامه حالت سوم را بخوانید.

مثال: میتوانید این حالت را برای خودتان امتحان کنید. مثلا مانند شکل بالا با استفاده از عبارت بازیابی ” area fog genius” کیف پولی را بازیابی کنید. درصوتی که گزینه BIP39 را تیک نزنید، هیستوری تراکنش های بیت کوین را مشاهده میکنید. اگر این گزینه را تیک بزنید و یک عبارت بازیابی دلخواه تایپ کنید، یک کیف پول کاملا خالی را بازیابی میکنید.

حالت دوم: عکس ماجرای قبل هم ممکن است. ممکن است در ابتدای ساخت عبارت BIP39 را فعال کرده باشید، اما یادتان رفته باشد که بهنگام بازیابی آن را تیک بزنید، یا حتی ممکن است یک عبارت بازیابی اشتباه وارد کرده باشید.

راه حل رفع صفر شدن موجودی کیف پول کوینومی در این حالت این است که مراحل بازیابی را از اول و با عبارت بازیابی صحیح انجام دهید. یادآوری دوباره اینکه حواستان باشد کلمات عبارت بازیابی حتما با حروف کوچک وارد شوند.

بازیابی کیف پول کوینومی با استفاده از BIP39 و رفع مشکل صفر شدن موجودی

در کل فعال کردن عبارت BIP39 یک گزینه اضافی است و درهنگام ساخت کیف پول مراحل بیشتری را هم میطلبد. اگر مشکل صفر شدن موجودی کیف پول کوینومی شما این حالت باشد، پس هر والتی که ریکاوری کنید یک والت خالی خواهد بود. اگر بعضی از والت‌هایتان موجودی را صفر نشان میدهد و برخی دیگر خیر، مرحله سوم را بررسی کنید.

مثال: میتوانید این مشکل را خودتان هم امتحان کنید. یک والت را با عبارت بازیابی “teach reason poem” و عبارت BIP39 را با “[email protected]” بازیابی کنید. در صورت درست وارد کردن این عبارات هیستوری تراکنش‌های بیت کوین این والت برای شما نمایش داده میشود. در غیر این صورت و اگر گزینه BIP39 را تیک نزنید، یک کیف پول خالی و بدون موجودی نشان داده میشود.

حالت سوم: برای یک ارز دیجیتال مثلا لایت کوین، چندتا والت ساخته‌اید و در حال حاضر از والت دوم که والت اصلی آن نیست استفاده میکنید.

بنابراین باید والت دوم را همانند والت اول به کیف پول کوینومی اضافه کنید. در آپدیت جدید کوینومی در هنگام استفاده از آن عبارت “Default Wallet” را میبینید که قبلا هم گفته بودیم یعنی والت اصلی که میتوانید اسم آن را عوض کنید.

چند تا والت در کیف پول کوینومی

کیف پول کوینومی به شما اجازه میدهد که برای هر کوین و ارز دیجیتال، بیش از یک والت داشته باشید. هرکدام از این والت‌ها، به شکل یک والت کاملا جداگانه و منحصر بفرد کار میکنند. این والت ‌ها همیشه به ترتیب مشخص به کیف پول کوینومی شما اضافه میشوند. پس اگر والت دومی را برای کوین خاصی اضافه کرده‌اید و از این والت برای انجام تراکنش هایتان استفاده کرده‌اید، باید والت دوم را هم به کیف پول کوینمی اضافه کنید تا مشکل صفر شدن موجودی شما برطرف شود.

نکته: برای کوین‌های فورک شده مانند CLAMS, BTX, BCH, BTG, BTA, BTCP, LCC, CLO, BSV اگر والتی با آدرس جداگانه به کوینومی اضافه کرده‌اید، برای دیدن موجودی آنها نیز دوباره باید آنها را بازیابی کنید.

برای اینکار سایت کوینومی آموزشی را ترتیب داده که به آدرس زیر میتوانید به آن مراجعه کنید و در آموزش‌های بعدی این مطب را آپدیت خواهیم کرد.

بعد از اینکار، باید این کوین‌ها را به والت اصلی یا همان دیفالت والتی که هیچ آدرس اضافه‌ای ندارد بفرستید تا در آینده دوباره مشکل دیگه‌ای ایجاد نشود.

نکته NYCoin: اگر در نسخه 1.8 بتا کیف پول کوینومی از ارز دیجیتال NYC استفاده کرده‌اید، با مراجعه به بخش advanced settings یک والت جدید به آدرس “M/44H/175H/0H” اضافه کنید. سپس این کوین‌ها را به والت اصلی یا دیفالت‌تان منتقل کنید.

نکته Aryacoin: اگر در نسخه‌های قدیمی‌تر کوینومی از ارز دیجیتال AYA استفاده کرده‌اید، با مراجعه به بخش advanced settings یک والت جدید به آدرس “M/44H/165H/0H” اضافه کنید. سپس این کوین‌ها را به والت اصلی یا دیفالت‌تان منتقل کنید.

نکات اضافه

اگر هنوز در موبایل اندروید قبلی‌تان کیف پول اصلی کوینمی نصب هست، ببینید که آیا از عبارت BIP39 استفاده کرده‌اید یا خیر. برای اینکار باید مراحل زیر را طی کنید: / Settings / Show recovery phrase

اگر این گزینه در کیف پول فعلی‌تان فعال است، عبارت ” This recovery Phrase is protected with a BIP39 passphrase” را میبینید. اما دقت داشته باشید که خود عبارت بازیابی BIP39 نمایش داده نمیشود.

اگر هنوز در موبایل قبلی‌تان کیف پول اصلی کوینمی نصب هست، میتوانید با ضربه زدن و نگه داشتن روی والت و انتخاب گزینه “Account Details” ببینید که آیا والت ثانویه‌ای به کیف پول اصلی‌تان وصل هست یا خیر. این آدرس اضافی در کیف پول دیفالت شما با “0H” خاتمه پیدا میکند. اگر والت‌های بیشتری داشته باشید آدرس هرکدام به ترتیب با “1H” و “2H” و… خاتمه پیدا میکنند.

در پست دوم گفته: کیف پول توکن کوینومی تراکنش‌های ورودی را نشان میدهد اما موجود ‌ام هنوز صفر است.

نگران نباشید موجودی تان امن است. موجودی و تراکنش ها از سرورهای کوینومی حاصل میشوند و برای رفع مشکل صفر شدن موجودی کیف پول کوینومی باید به صورت دستی عمل کنید

 فقط دقت داشته باشید که اگر اتصال اینترنت‌تان ضعیف باشد یا در حین رفرش کردن مشکلی بوجود آید، عملیات متوقف میشود و ممکن است تمام تراکنش ها و موجودی شما درست بازیابی نشوند. پس در وهله اول با مراجعه به بخش “Setting” و انتخاب “Resynchronize All” ابتدا کیف پول‌تان را رفرش کنید و مطمئن شوید که اتصال اینترنت‌تان قوی و بدون مشکل است.

برخی از کاربران گفته‌اند که در نسخه اندروید کوینومی، بستن کامل اپلیکیشن از طریق مراجعه به ” recents list” و سپس پاک کردن کش اپلیکیشن از طریق “Settings – Apps – Coinomi – Storage” مشکل صفر نشان دادن موجودی کیف پول کوینومی شان برطرف شده است.

آخرین راهی که در این قسمت ذکر شده شامل مراحل زیر است:

  1. کپی کردن آدرس دریافتی (Receive Address) والت اتریوم
  2. از صحفه موجودی اتریوم کیف پول کوینومی دو بار به سمت چپ بکشید تا وارد تب “Info” شوید.
  3. عبارت ” balanceOf” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.
  4. در صفحه بعد آدرس والت اتریوم‌تان را پیست کرده و روی “Excecute” کلیک کنید.

این کار باید موجودی شما را از خود قرارداد هوشمند بازیابی کند و با مراجعه به صفحه اصلی والت باید موجودی‌تان را ببینید.

بیشتر بخوانید:

تبدیل ارزهای دیجیتال به بیت کوین در کیف پول کوینومی

اگر مطالب دیگه‌ای هم هستن که آموزش اونها تو سایت وجود نداره، زیر همین پست برامون کامنت بذارین.


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (200 نظر)
مهدی

سلام من این روشها و امتحان کردم ولی بازیابی نشد

0 پاسخ دهید
21:23:49 1399/01/13
heliye aghamiri

سلام فعلا جز این روش ها، ساپورت کوینومی روش دیگه ای رو ذکر نکرده. به محض انتشار روش های جدید توسط خود کوینومی این پست رو اپدیت میکنیم.

0 پاسخ دهید
21:23:49 1399/01/13
احمدمحمدزاده

سلاممن تمام بیت کویین موجودم ارسال به ادرس اشتباهی کردم وارسال ودریافت رانشان میده اما موجودی خالی وصفره چکارکنم برای بازیافت موجودیم

0 پاسخ دهید
13:44:32 1399/03/01
حلیه آقامیری

سلام. متاسفانه چون سیستم بلاکچین مثل بانک نیست، اگر ادرس رو اشتباه وارد کنید بیت کوین هاتون توی شبکه گم میشه و راهی برای بازیافت وجود نداره.

0 پاسخ دهید
13:44:32 1399/03/01
احمدمحمدزاده

درخروجی موجودیم صفرنشان میدهد وارسالبه یک ادرس استباهی بادریافت از نایک یونیک فایناس برابرودرسته همچنان موجودیم صفره وخالی از بیتکویین چکارکنم تابازیافت بسود

0 پاسخ دهید
13:49:06 1399/03/01
وحید صائمی

سلام اگر اندروید دستگاه شما پایینتر از اندروید۶ باشه متاسفانه این مشکل پیش میاد.کیف پول کوینومی خودتون رو روی یه گوشی با اندروید ۸ به بالا نصب کنید و با عبارت بازیابی خودتون کیف رو بارگذاری کنید قضیه حل میشه

0 پاسخ دهید
13:49:06 1399/03/01
حسن

ولت کوینومی رو بعد از پاک شدن اتفاقی با عبارات بازیابی ریکاوری کردم و فقط موجودی بیت کوین داشتم اما متاسفانه موجودی بیت کوین رو صفر نشون میده حتی تاریخچه دریافت و پرداخت رو هم نشون نمیده . حتی چندین بار امتحان کردم با وجود تیک Bip39 و بدونه این تیک همچنان نتیجه فرقی نکرده . چه طور میتونم موجودی رو ببینم ؟ اگر امکانش هست توضیح بدید. سپاسگزارم

0 پاسخ دهید
15:51:01 1399/03/28
کیوان سلطانی

سلام خسته نباشید من چند واحد دوج گرفتم دیروز ولی الان یک روزه گذشته و هنوز دوج ها وارد حساب کوینمی من نشده از ادرس مطمعا هستم و از شخصی هم که زده مطمعا هستم چطور ممکنه این موضوع؟

0 پاسخ دهید
16:43:21 1399/04/24
حلیه آقامیری

سلام. زمان ارسال ارزها به ماینرهای شبکه بستگی داره که اصولا تراکنش های دارای کارمزد یا fee بیشتر رو در اولویت قرار میدن برای تائید. به فرستنده بگین توی قسمت تراکنش ها وضعیتش رو بررسی کنند که اگر در حال انجامه مشکلی نداره و ممکنه چند روز هم زمان ببره.

0 پاسخ دهید
16:43:21 1399/04/24
moein

سلام من bip39 فراموش کردم باید چیکار کنم؟

0 پاسخ دهید
11:09:03 1399/04/29
احمدمحمدزاذه

کیف پول کوینومیم موجودبموصفرنشان مبدهدچکارکنم مشکل اینه که بانت ADSLوموبایلم اتصال کیف وصل نمیشه ولی موجودی صفرومیگه دارایی شمامحفوظه دوباره سعی کن

0 پاسخ دهید
21:41:44 1399/04/31
حلیه آقامیری

نکته مهم همین اتصال مناسبه، بعد اینکه والتتون حتما آخرین نسخه باشه. با وی پی ان هم امتحان کنین و چند بار رفرش کنین احتمالا درست میشه.

0 پاسخ دهید
21:41:44 1399/04/31
غزاله بیلکی

منم همین مشکل رو دارم اصلا یک روزه برنگشت ولی میگه دارایی در امان است

0 پاسخ دهید
21:41:44 1399/04/31
مسعود محمدى

سلام من والت coinomiهر چقدر رفرش میکنم قیمت رو دیگه عوض نمیکنه یعنی اتریمو ۲۳۵دلار نشون میده چکار باید کرد ممنون

0 پاسخ دهید
12:27:35 1399/05/02
حلیه آقامیری

حتما آخرین نسخه والت رو داشته باشین، چون وقتی ورژن جدید میاد، نسخه های قبلی درست کار نمیکنن. تراکنشی که اخیرا توسط اون اتریوم دریافت کردین رو بررسی کنین. اگر مشکلی نداشته باشه، اترهاتون امنه و مشکلی نداره نگران نباشین.

0 پاسخ دهید
12:27:35 1399/05/02
نوید نوروزی

سلام من هر چند ساعت یکبار کیف پول کوینومی رو ک رفرش میکنم، قسمت بالای نرم افزار ک مقدار دلار هامو نشون میده، کم میشه!!!!! و این رفرش رو هرچند ساعت یکبار انجام دادم باز هم کم می‌کنه چرا اینجوری شده واقعاااا؟؟؟؟

0 پاسخ دهید
18:37:43 1399/05/12
حميد عدلي

سلام اين موضوع به خاطر اينه كه قيمت ارزها هميشه در حال بالا و پايين شدنه اون عدد داره قيمت به روز اون ارز رو نشون ميده

0 پاسخ دهید
18:37:43 1399/05/12
حميد عدلي

سلام الان ٣ روز ميشه كه چراغ اتريومم خاموشه. به مقداري اتريوم داشتم صفر نشون ميده. البته مقدار بيت كوينم رو درست تشون ميده گوشيم اپل هست. چند بار كوينومي رو پاك كردم و دوباره نصب كردم ولي درست نشده لطفا راهنمايي كنيد

0 پاسخ دهید
14:13:03 1399/05/24
مجتبی انصاری

سلام وقت بخیر. این مشکلی هست که واسه کل کاربران کوینومی به وجود اومده و به زودی حل میشه. نگران نباشید

0 پاسخ دهید
14:13:03 1399/05/24
محسن فراهانی

سلام وقت بخیر دوست عزیز برای من علاوه براینکه موجودی اتریومم صفر شده دستگاه ریگ ماینینگ هم که ماین میکرده ارز به کیفم نفرستاده به نظر شما من به ماین ادامه بدم یا دستگاه خاموش باشه ؟

0 پاسخ دهید
14:13:03 1399/05/24
سارا

سلام‌ کوینومیو بازیابی کردم بقیه ارزها هستن اما موجودی اتریوم رو صفر نشون میده چکارکنم؟؟؟ راهنمایی کنید لطفا

0 پاسخ دهید
23:49:32 1399/05/24
حلیه آقامیری

سلام. این مشکل برای خیلی از کاربرا اتفاق افتاده که احتمالا بخاطر آپدیت خود کوینومیه.توی سایت اتر اسکن چک کنین تراکنش رو. اگر اونجا تراکنش ثبت شده بود نگران نباشین وجوهتون سر جاشه.

0 پاسخ دهید
23:49:32 1399/05/24
هوشنگ

سلام موجودی انریومم صفر شده چراغ اتریوم هم سبز نمیشه . اپدیت هم شده . مشکل چیه . چند تا دیگه از دوستانم همین مشکل رو دارن .

0 پاسخ دهید
02:25:03 1399/05/25
حلیه آقامیری

سلام توی سایت اتر اسکن چک کنین اگر تراکنشی که انجام دادین اونجا هست، وجوهتون جاش امنه. نگران نباشین. کلا کوینومی سر نشون دادن موجودی بعضی اوقات بازی در میاره.

0 پاسخ دهید
02:25:03 1399/05/25
داریوش

سلام من در ایردراپ کیف تراست شرکت کردم ولی دو تا کیف روی یه گوشی ساختم به هر کدوم ۳۴۰۰ تا داد وقتی یکی برداشت کردم مقداری ازش روز بعد موجودی حساب دوم صفر شد ولی نشون میده که برام واریز شده و تراکنش واریز موجوده ولی برداشتی نیست مشگل کجاست آیا می‌تونه به اسم تقلب برداشت کنه ازم خود کیل پول ایا؟؟؟؟

0 پاسخ دهید
16:19:17 1399/05/28
علیرضا

سلام ببخشید از کیف پول کوینومی من 3 تا تراکنش انجام شده که من این کارو انجام ندادم اگر هک شده چرا کل کیف پولو خالی نکردن راهی هست بشه پیگیری کرد

0 پاسخ دهید
15:17:53 1399/06/02
علی عرفان نژاد

سلام دوست عزیز من چند وقت پیش پیام گذاشتم که این کیف پول حفره امنیتی داره ولی دوستان میگن غیر ممکنه کیف پول خودم ساعت ۳ بعداظهر به یکبار صفر شد و ۱۰۰ درصد مطمئنم هک شده

0 پاسخ دهید
15:17:53 1399/06/02
حسن پهلوان

سلام برا منم همین اتفاق افتاد چیکار باید کرد

0 پاسخ دهید
15:17:53 1399/06/02
متین ابراهیمی

سلام دوستان در کوینومی ولت من چندین تراکنش انجام دادم و حالا میگوید که نیاز به سرویس و نگهداری دارد و دیگر تراگنش انجام نمیپذیرد لطفا کمک کنید به من شماره واتساپ:۰۹۳۹۸۰۹۸۴۹۵

0 پاسخ دهید
15:27:15 1399/06/11
امید

سلام من کیف کینومی ترون دارم ولی نمیتونم ارزمو انتقال بدم به کیف پول باید چیکار کنم؟ممنون میشم کمکم کنید

0 پاسخ دهید
00:07:53 1399/06/14
ناصح

سلام من رمز ۱۰ رقمی کوینومی گم کردم و مجبور شدم از نو دوباره برنامه نصب کنم البته چون اون رمز ۲۴ کلمه داشتم و بازیابی زدم ولی متاسفانه ی مقدار اتریوم خرید کرده بودم که موجودیم صفر شده بود البته اون قسمت دریافت اتریوم که یک رمز انتقال ارز داره با اون رمز قبلی که اتریوم توش بود فرق کرده بود لطفا راهنمییم کنید

0 پاسخ دهید
17:26:45 1399/06/14
ناصح

موجودی اتریومم تو کوینومی صفر شده هنگام بازیابی رمز و اون رمزانتقال ارز که تو قسمت دریافت اتریومم هست با اون قبلی فرق میکنه لطفا راهنمای کنید ممنون

0 پاسخ دهید
17:44:11 1399/06/14
یوسف

سلام،این توضیحاتی که دادید اگه برای اندرویده هرچی میگردم گزینه ای که گرفتید نداره خود سایت کوینومی یه چیزایی فرق داره کلا گیج شدم موجودیمم صفره لطفا راهنمایی کنید ممنون

0 پاسخ دهید
21:43:59 1399/06/16
فراهانی

سلام من لپ تاب ام را ریست کردم حالا وقتی وارد کیف پول کیونومی دیسکتاب ام می شوم موجودی بیت کوین ام صفر شده کلمات 24 تایی بازیابی را می رنم پسورد می خواهد پسورد را هم می زنم می نویسد there was an error while creating your wallet ! error : there is already a wallet with the same recovery phrase

0 پاسخ دهید
21:57:53 1399/06/24
ali

سلام وقتتون به خیر من یه مقدار تتر trc20 خریدم txid رو هم که چک میکنم همه چیز درسته اما روی ولتم نشون نمیده به پشتیبانی coinomi ایمیل زدم گفتن فعلا از trc20 پشتیبانی نمیکنن راهی هست که موجودیم رو با یه ولت دیگه ببینم شنیدم از طریق private key میشه یه کارایی کرد

0 پاسخ دهید
10:21:33 1399/06/27
حلیه آقامیری

سلام. بله پرایوت کی تترتون رو توی یه والت دیگه که از این نوع تتر پشتیبانی میکنه مثل تراست والت وارد کنین

0 پاسخ دهید
10:21:33 1399/06/27
ش

من هم همین مشکل رو دارم آیا مشکل شما حل شد؟

0 پاسخ دهید
10:21:33 1399/06/27
محمد شبان

سلام من کیف پول رو تو گوشی قبلیم داشتم . متاسفانه گوشیمو گم کردم . اون ۲۴ کلمه رو دارم ولی رمزمو یادم نیست . وقتی نصب کردم کیف پولم خالی بود . ممنون میشم راهنماییم کنید

0 پاسخ دهید
15:48:45 1399/07/04
shahin

تتر واریز کردم به ولت از طریق صرافی تو حسابم نشسته ولی موجودی ام صفر نشون میده و قابل برداشت نیست چند روز گذشته موندم چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

0 پاسخ دهید
15:35:18 1399/07/09
Bardia

چرا موجودی بیت کویین یکباره صفر شد دلیل این چیست؟

0 پاسخ دهید
04:00:05 1399/07/12
محمدی

من از کیف پولم مقداری دش ارسال کردم و موفق بود ولی نمیتونم اتریوم بفرستم و همینطور نمیتونم اتر رو به دش تبدیل کنم .... چن روز قبل وقتی ارسال کردم ... ارسال رو تائید کرد ولی کانفریم نشد . دوباره زدم بازم نشد و مقدار اتریوم کماکان در قسمت ولت دیده میشود. راهنمایی کنین.ممنون

0 پاسخ دهید
00:40:36 1399/07/16
حلیه آقامیری

حتما از آخرین نسخه کوینومی استفاده کنین و مقدار کارمزد رو هم چک کنین شاید بخاطر اون باشه. برای پیگیری تراکنش های اتریوم هم حتما از اتراسکن چک کنین وضعیت رو

0 پاسخ دهید
00:40:36 1399/07/16
Mohammad rezakhani

سلام خسته نباشید ، من میخوام از کیف پول کوینومی پول ارسال کنم میگه باید unlock کنی ؟ چیکار باید انجام بدم ؟ با تشکر

0 پاسخ دهید
17:26:55 1399/07/18
رامین

سلام من مقداری بیت تو کیف پولم داشتم که الان صفر شده هر کاری میکنم درست نمیشه توی سایت تراست ولت ادرس کیف پولمو زدم موجودیمو نشون داد ولی دوباره که همون ادرس رو زدم میگه اصلا وجود نداره این ادرس خواهشا یکاری بکنین من نزدیک ۳۲میلیون بیت داشتم یکی که واقعا بلده چطور میتونم دوباره دسترسی پیدا کنم به کیف پولم کمکم کنه ۰۹۳۰۸۰۱۴۴۷۷این شماره واتس اپمه بهم پیام بدین

0 پاسخ دهید
20:59:03 1399/07/27
حمیدرضاتقوی

سلام من ۲۴ کلمه نامرتب رو به اشتباه سیو کردم میشه راهنمایی بفرمایید کیف پوللم پاک کردم ودست رسی به موجودیم ندارم کیف پولم بالا نمیاد

0 پاسخ دهید
16:42:57 1399/08/07
حلیه آقامیری

سلام. ترتیب کلمات برای بازیابی والت خیلی مهمه، متاسفانه راهی هم برای فهمیدن ترتیب کلمات وجود نداره. ترتیب های مختلف رو امتحان کنین.

0 پاسخ دهید
16:42:57 1399/08/07
فاروق مجتبوی

سلام وقت بخیر من می خوام بیت های خودمو از کوینومی به کیف پول یه صرافی انتقال بدم ___موجودی منو نشون میده اما تمام مراحل وقتی رفتم وبعد ارسال می کنم مقدار بیت و کارمزد و...صفر نشون می ده البته گوشی من اندروید بود بعد اینکه گوشی رو اپدیت کردم اینطوری شد خواستم ببینم الان چکار کنم (عرض کردم خدمتتون موجودی من مشکل نداره ونشون می ده )ممنون میشم کمکم کنید

0 پاسخ دهید
18:09:13 1399/08/10
حلیه آقامیری

سلام. احتمالا مشکل از خود آپدیت کوینومیه که توی آپدیت‌های بعدی باید قاعدتا رفع بشه

0 پاسخ دهید
18:09:13 1399/08/10
فاروق مجتبوی

سلام

0 پاسخ دهید
13:22:50 1399/08/11
Sina

سلام. چرا این کیف پول کوینومی موجودی رو نشون نمیده؟ کلا از اول همینجوری بود.تا حالا نه پاک کردم نه کاریش کردم. چیکار کنم اکی بشه حلیه خانم؟ ممنون میشم کمک کنین ؟

0 پاسخ دهید
06:43:32 1399/08/22
حلیه آقامیری

سلام. تراکنش انجام دادین ولی موجودی رو نشون نمیده؟ توی کاوشگر ارزی که دارین حتما چک کنین اگر اونجا ثبت شده، مشکل از خود کوینومیه، این مسئله نشون ندادن وجودی رو اکثر کاربرا دارن و باید با آپدیت خود والت رفع بشه، ولی اگر نشد، یه والت دیگه نصب کنین و کلید خصوصی ارزی که دارین رو در اون وارد کنین که موجودی رو اونجا نشون بده

0 پاسخ دهید
06:43:32 1399/08/22
مهدی

سلام وقت بخیر من ولت رو ریکاوری کردم قبلا ارز چین لینک رو ساپورت می‌کرد حتی مقداری هم توی کیف پولم داشتم الان کلا خود چین لینک رو هرچی میگردم که اضافه کنم نیست قبلا از قسمت توکن های اتریوم اضافه میکردم حالا نیست یه جای لطفا رهنمای کنید

0 پاسخ دهید
07:03:58 1399/08/28
Moein zamani

سلام من رمز بازیابی و ک 24کلمه هست رو دارم کیف پولمو بازیابی کردم اما خریداری ک قبلاً انجام دادم و نمیاره

0 پاسخ دهید
14:32:18 1399/08/29
هادی بدری

سلام من از سایت بایننس توکن usdt bep2 مقدار 10 تتر واریز کردم ب حساب کوین می ولی موجودی نشون نمیده و وقتی میخوام برگردونم ب حسابم تو بایننس قبول نمیکنه و میگه مقدار موجودی کمه میشه راهنمایی کنین

0 پاسخ دهید
22:57:22 1399/08/29
بهزاد

سلام شما کیف پول کوینومی روچه جور میبینین ؟ تراست بهتره یاچی؟!!!

0 پاسخ دهید
09:23:26 1399/08/30
کیوان جان

سلام من این کیف پولو نصب کردم واسه تست ۲۵ تا ریپل ریختم تو ولی فقط ۱ ریپل موند واسم نمیدنم داستان چیه راهنماییم کنید ممنون میشم

0 پاسخ دهید
21:19:00 1399/09/04
مجتبی انصاری

سلام. ساخت کیف پول ریپل هزینه داره و اون مقدار بابت هزینه ایجاد کیف پول کسر شده

0 پاسخ دهید
21:19:00 1399/09/04
مجید

سلام کیف بیکسی منم خالی شده باید چکار کنم لطفا کمک کن

0 پاسخ دهید
21:19:00 1399/09/04
مصطفی فربد

باسلام.من یک کیف پول کوی نومی از قدیم داشتم که ارز دیجیتال ناچیزی توش داشتم که از استخراج گوشی از برنامه هایی که کلیک میکنی و......دو روز پیش ۵۰ میلیون دادم برادرم دو نوع ارز دیجیتال برام خرید بهش گفتم پیش خودت تو کیف پول خودت نگهدار گفت نه کیف پول خودتو بده منم شماره همون کیف پول قدیمی رو دادم بعد ۱۶ ساعت رفتم تو گوشیم چک کنم دیدم موجودی صفر شده صفر که نه ۰/۰۰15۰که قبلا داشتم بود اما ۵۰میلیون جدید نبود.چک کردم دیدم ۶ساعت پیشش ارز دیجیتال اولی انتقال داده شده بحساب ناشناسی یتراکنش هم سه ساعت پیشش مابقی پول که اتریم بود.الان اصلا نمیدونم چیکار کنم به کی بگم کجا شکایت کنم نمیدونم کی حسابم و حک کرده. کسی از رمز و.....خبری نداشت خودمم شک داشتم ته دلم نکنه رمز من درست نباشه .دیشب خودم بزور وارد حسابم.شدم.بیزحمت راهنمایی کنید برا شکایت و پیگیری چه باید بکنم.۰۹۲۲۰۹۴۴۱۶۳شماره تماسه من هست.تلگرامشم نصبه.mostafafarbod @gmail.comایمیلمهو اصلا قابل پیگیری هست؟ لازم به ذکره دو روز پیش ۳۱ میلیون هم برام ارز دیجیتال nemخریداری کرده بود که اون کیف پولش متفاوت بود اون دستبرد نخورد ولی من از ترس اونو ریختم برا داداشم هر چی گفت لازم نیست گفتم شاید یکی اطلاعات کامل گوشی ولب تاب منو داره یجا سیو کرده باشم یادم نباشه این پولم از بین بره .۳۲۰۰دلار دوسال پیش خریدم از پول فروش خونم.شد ۳۲۰۰۰تومان دلار نفروختم دیدم داره دلار بدجور پایین میاد تبدیلش کردم ۱۷۰۰دلارم پرید نمی دونم از کجا خوردم. شرمنده باعث سر درد شدم

0 پاسخ دهید
02:30:50 1399/09/09
مصطفی فربد

باسلام.من یک کیف پول کوی نومی از قدیم داشتم که ارز دیجیتال ناچیزی توش داشتم که از استخراج گوشی از برنامه هایی که کلیک میکنی و......دو روز پیش ۵۰ میلیون دادم برادرم دو نوع ارز دیجیتال برام خرید بهش گفتم پیش خودت تو کیف پول خودت نگهدار گفت نه کیف پول خودتو بده منم شماره همون کیف پول قدیمی رو دادم بعد ۱۶ ساعت رفتم تو گوشیم چک کنم دیدم موجودی صفر شده صفر که نه ۰/۰۰15۰که قبلا داشتم بود اما ۵۰میلیون جدید نبود.چک کردم دیدم ۶ساعت پیشش ارز دیجیتال اولی انتقال داده شده بحساب ناشناسی یتراکنش هم سه ساعت پیشش مابقی پول که اتریم بود.الان اصلا نمیدونم چیکار کنم به کی بگم کجا شکایت کنم نمیدونم کی حسابم و حک کرده. کسی از رمز و.....خبری نداشت خودمم شک داشتم ته دلم نکنه رمز من درست نباشه .دیشب خودم بزور وارد حسابم.شدم.بیزحمت راهنمایی کنید برا شکایت و پیگیری چه باید بکنم.۰۹۲۲۰۹۴۴۱۶۳شماره تماسه من هست.تلگرامشم نصبه.mostafafarbod @gmail.comایمیلمهو اصلا قابل پیگیری هست؟ لازم به ذکره دو روز پیش ۳۱ میلیون هم برام ارز دیجیتال nemخریداری کرده بود که اون کیف پولش متفاوت بود اون دستبرد نخورد ولی من از ترس اونو ریختم برا داداشم هر چی گفت لازم نیست گفتم شاید یکی اطلاعات کامل گوشی ولب تاب منو داره یجا سیو کرده باشم یادم نباشه این پرید نمی دونم از کجا خوردم. شرمنده باعث سر درد شدم

0 پاسخ دهید
02:32:28 1399/09/09
حلیه آقامیری

سلام. دوست عزیز جایی برای شکایت و پیگیری وجود نداره. قطعا کسی به کیف پول شما دسترسی داشته. هم رمز عبور هم عبارت بازیابی رو داشتن که تونستن از کیف پولتون ارز انتقال بدن. تنها کار اینه که با خود ساپورت کوینومی تماس بگیرین. حفظ امنیت والت با خود کاربره.

0 پاسخ دهید
02:32:28 1399/09/09
امیر

سلام ضمن تشکر از مطالب اموزنده وکامل شما میخاستم عرض کنم که من در کوینومی در قسمت send نمیشود ادرس ولت را paste کرد ولی دستی میشه وارد کرد که eror میده ممنون میشم راهنماییم کنین

0 پاسخ دهید
22:44:41 1399/09/11
مهدیه عرفانیان

سلام وقت بخیر . ببخشید من کیف پول کوینومی خودم رو ریکاوری کردم اما موجودی رو صفر میزنه و حتی در قسمت receive تراکنش هارو نشون نمیده . چیکار کنم؟

0 پاسخ دهید
20:13:59 1399/09/21
مجتبی انصاری

رمز تعیین نکرده بودین؟

0 پاسخ دهید
20:13:59 1399/09/21
حمید خاتمی

سلام مشکل منم همینه میشه راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
20:13:59 1399/09/21
Vahid shahin

Salam man riple gereftam vali coniomi 20 ta dokmasho blocke karde chi Kar bayad konam

0 پاسخ دهید
15:47:41 1399/10/05
بهمن غفاری

سلام ارز خریدم وارد کیف پول شده ولی نمیشه انتقالش بدم

0 پاسخ دهید
00:49:04 1399/10/06
مجید نوری

سلام کیف پول بیکسی نصب کردم حستبم صفر شده بتید چکاز کنم لطفا راهنماییم کنید تمام حاصل چند وقت کارم توشه.با بدبختی پول دراوردم الان هیچی توش نیس چکار کنم

0 پاسخ دهید
11:41:08 1399/10/09
فاطمه رضایی

سلام وقت بخیر، چطور میشه ارزش بیت کوینی که دارم رو دقیق حساب کنم؟

0 پاسخ دهید
09:41:44 1399/10/14
حلیه آقامیری

سلام. معادل دلاریش توی خود والت نشون داده میشه.

0 پاسخ دهید
09:41:44 1399/10/14
mt

سلام وقت بخير يك مقداري اتر از كوينومي ارسال كردم صرافي والكس ولي هنوز اضافه نشده و پيام 489confirmationميده لطفا راهنمايي كنين ممنون

0 پاسخ دهید
13:43:00 1399/10/15
سید سهیل شکوری

سلام وقت بخیر من خواستم مقداری ترون رو تبدیل به مونرو کنم که روی عبارت changelly میزنم بالا نمیاره

0 پاسخ دهید
16:03:47 1399/10/15
محمدحسین پور

سلام به مقدار یک میلیون از محل استخراج بیت کوین به کیف پول coibomi ارسال کردم اما ناکنون هشت روز می گذرد چکار میشه کرد آیا سوخته شدن؟ از دوستان استدعا دارم راهنمائیم کنند

0 پاسخ دهید
11:20:45 1399/10/19
محمد قادرطلب

سلام من در کیف پول کوینومی خودم ۱۹۰ ریپل رو تبدیل به لینک کردم که بجای ۳.۶ لیک برای من ۲.۴لینک واریز شده حالا باید چکار کنم در صورتی که هزینه انتقال خیلی ناچیز بود.

0 پاسخ دهید
21:55:54 1399/10/19
حمید

سلام من مقداری بیت کویین داخل کیفم دارم سال ۹۸ خریدم و داخل کیف بود امسال کیفم رو با استفاده از ۲۴ کلمه بازیابی کردم ولی موجودیم صفر و تراکنشی نمیبینم و واقعلا نمیتونم به موجودیم برسم کسی بتونه کمک کنه هزینشو هم میپردم [email protected]

0 پاسخ دهید
21:57:44 1399/10/26
سیروان رضائی

سلام خسته نباشید من نمیتونم از کیف پول کوینومی برداشت کنم همه مراحل هم درست میرم نمیدونم چشه بعضی وقتا که از ارور میده واقعا عصبیم کرده تورو خدا کمکم کنید

0 پاسخ دهید
23:37:12 1399/10/28
نوری

سلام من تقریبا ده روز میشه که نمیتونم تترو اتریومو چین لینکو توی کیف پول کوینومیم انتقال یا چنج کنم با پشتیبانی هم تماس گرفتم ولی چیزی متوجه نشدم مشکل nonceداره

0 پاسخ دهید
02:10:42 1399/10/30
مجتبی انصاری

سلام. احتمالا ترتیب nonce به مشکل خورده. با یه کیف پول دیگه امتحان کنید

0 پاسخ دهید
02:10:42 1399/10/30
Reza

سلام من وارد یه سایت شدم کیف پولم رو هک کردن کل موجودیم رو خالی کردن آیا راهی هست برای پیگیری؟

0 پاسخ دهید
20:35:21 1399/10/30
اسی

سلام کیف پول من وقتی میخوام ببندمش نه با علامت ضربدر بسته میشه نه با close تسک باز ، ایراد از کجاست ؟

0 پاسخ دهید
00:11:25 1399/11/10
azar

من کیف پولم حذف شده اون ۲۴کلمه هم فراموش کردم هیچ راهی برای برگشت کیف پول نیست آیا؟؟

0 پاسخ دهید
14:01:35 1399/11/10
حلیه آقامیری

سلام. خیر متاسفانه بدون 24 کلمه امکان بازیابی وجود نداره

0 پاسخ دهید
14:01:35 1399/11/10
مسعود

سلام من رمز ۲۴کلمه ای دارم بازیابی انجام میشه ولی موجودی وتراکنشهام نمایش داده نمیشن همه راصفر زده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اگر راه حلی هست

0 پاسخ دهید
14:01:35 1399/11/10
غزاله بیلکی

سلام وقت بخیر من گوشی مو عوض کردم بعد کونومی رو بازیابی کردم میزنه صفر رفرش میکنم میگه دارایی در امان است لطفاً راهنمایی کنید جیکار کنم

0 پاسخ دهید
13:31:02 1399/11/13
وحید دهقان

سلام. من کیف پول موبایلی بلاک چین دارم و ۵۰ دلار اتریوم داخلش داشتم ولی صفر شده است. ریستور ۱۲ کلمه هم انجام دادم ولی درست نشد. لطفا منو راهنمایی کنید🙏

0 پاسخ دهید
18:06:11 1399/11/14
قاسم

سلام من گوشی عوض کردم بازیابی کویینومی ونصب انجام شد ولی تعداد ارز ترون نشون نمیده صفره

0 پاسخ دهید
17:10:11 1399/11/20
حلیه آقامیری

این مشکل نشون ندادن ارزها رو اکثر کاربرا دارن، با عبارت بازیابی توی یه والت دیگه والت ترون رو بازیابی کنین

0 پاسخ دهید
17:10:11 1399/11/20
یوسف سالبی

سلام من امروز صبح مقداری تتر از کوینمی ارسال کردم هنوز به کیف پول مقصدم واریز نشده ولی هنوز موحودیه تتر در کوینمی ثابته و قابل ارسال هم نیست دلیلش

0 پاسخ دهید
16:58:02 1399/11/21
رضا

سلام چیکار کنم تا در کیف پول کوینومی‌قیمت را به دلار نشان بده؟ الان به IRI نشان می‌ده

0 پاسخ دهید
23:44:32 1399/11/21
شیرمحمدب

سلام وقت بخیر راهی هست که 20واحد ریپل رو که کوینومی نگه میداره رو آزاد کنیم؟

0 پاسخ دهید
11:24:54 1399/11/22
حلیه آقامیری

سلام. خیر. این 20 ریپل برای فعال سازی آدرس هست که توی پروتکل ریپل نوشته شده و امکان برداشت وجود نداره و البته ارتباطی هم با کوینومی نداره، شما از هر والت دیگه ای هم که استفاده کنین نمیتونین به این 20 ریپل دست بزنین

0 پاسخ دهید
11:24:54 1399/11/22
سعید حقانی

سلام من 21 واحد ریپل انتقال دادم به کیف پولم الان که میخام بردارم نمیشه فقط یک واحد میشه بقیش رو زده reserved balance مشکل چیه

0 پاسخ دهید
00:25:49 1399/11/27
حلیه آقامیری

سلام. 20 ریپل توی پروتکل ریپل قفل میشه و امکان برداشت نداره

0 پاسخ دهید
00:25:49 1399/11/27
اشكان

سلام من ديروز ٢٠٠٠ دلار اتريوم ريختم تو ولت كوينومى به محضى كه نشست به حسابم از حسابم كم شد. به نظرتون چه اتفاقى افتاده؟

0 پاسخ دهید
11:28:59 1399/11/28
اشكان

سلام من ديروز مقدارى اتريوم رختم به كيف پول كوينومى به محض اينكه نشست دقيقاً همون مقدار از اتريومم كم شد اگه امكان داره راهنمايى كنيد

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
حلیه آقامیری

سلام. تراکنش خروجی توی والت میبینین؟ اگر تراکنش خروجی وجود داره و شما اون رو انجام ندادین احتمالا کسی به والتتون دسترسی داره

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
اشكان

جز خودم هيچكس به رمز من دسترسى نداره.امكان داره برگشت خورده باشه؟

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
حلیه آقامیری

توی قسمت هیستوری والت چه چیزی رو نشون میده؟ تراکنش خروجی اتریوم وجود داره؟ چون نمیشه ارز اومده باشه داخل والت و خود به خود برگشت خورده باشه و هیچ چیزی توی هیستوری نشون نده

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
اشكان

به محضى كه نشسته به حساب منتقل شده ٢ دقيقه هم نبوده تو كيف پول

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
اشكان

به محضى كه نشسته به حساب منتقل شده ٢ دقيقه هم نبوده تو كيف پول بقيه ارزام دست نخورده دقيقاً همون مقدار كه ريختم بدون كم و زياد كم شده

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
حلیه آقامیری

عرض کردم توی قسمت هیستوری شما تراکنش خروجی میبینین؟ پاسخ سوال بنده رو ندادین. من چه جوابی بدم؟ نمیشه که ارز یهو غیب بشه

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
حسین

منم چند ماه پیش این اتفاق برام افتاده یه مقدار بیت خریدم به محض اینکه نشسته توی کیف پول خارج شده. نه کسی دسترسی داشته نه چیز دیگه ای. کیف پول کوینومی بوده. جایی هم که رفته رو چک کردم هیچ تراکنشی غیر تراکنش از کیف پول من نداشته

0 پاسخ دهید
11:47:06 1399/11/28
رضا

سلام بنده حدود 1000تا ترون تو کوینومی دارم بغل صفحه کلید همگام سازی رو زدم الان موجودی ترون منو صفر نشون میده ولی داخل حساب همه واریزها درسته

0 پاسخ دهید
18:59:06 1399/11/28
حلیه آقامیری

سلام. نگران نباشین ارزتون سر جاشه، یه دور با وی پی ان امتحان کنین یا اگر آپدیت جدید کوینومی اومده و به روز نکردین والت رو آپدیت کنین احتمالا درست میشه

0 پاسخ دهید
18:59:06 1399/11/28
مهدی عیوضی

سلام من در کیف پولم کوینمی 615ترون دارم موقع ارسال به نوبیتکس با مشکل ارسال بر خوردارم لطفاً راهنمایی کنید ممنون

0 پاسخ دهید
13:36:27 1399/11/29
حلیه آقامیری

سلام. متن ارور نمایش داده شده چی هست؟

0 پاسخ دهید
13:36:27 1399/11/29
یوسف حسن پور

سلام خسته نباشید من گوینومی رو نصب کردم مقدار بیت تورنت خریدم الان داخل هست تعدادش هم درسته اما نمیتونم به کیف پول دیگه ای انتقالش بدم چرا نمیدونم خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوانه میشم بیت تورنت رو میخام ارسال کنم ادرس مقصد رورهم کپی میکنم تایید رو میزنم ازم رمزم رو میخاد میزنم بعد تایید رو میزنم میزنه چند لحظه صبر کنید دیگه هیچ برمیگرده خواهش میکنم کمکم کنید

0 پاسخ دهید
20:35:33 1399/11/29
حلیه آقامیری

سلام. با وی پی ان امتحان کنین

0 پاسخ دهید
20:35:33 1399/11/29
مرجان

سلام من نمیتونم بیت کوین از کوینومی انتقال بدم درخواست پسورد میکنه ازمن من قبلا پسورد ندادم اصلا از ابت ای نصبش یادم نمیاد پسورد و ایمیل رو که دادم باید چیکار کنم . مرسی

0 پاسخ دهید
21:51:22 1399/12/02
حلیه آقامیری

سلام. با استفاده از عبارت بازیابی و از قسمت ستینگ پسورد بذارین

0 پاسخ دهید
21:51:22 1399/12/02
قره باغی

سلام وقت بخیر واقعا موندم چکار کنم دیروز تعدادی بیت تورنت خریدم که از قبل هم داشتم ولی به کیفم نیومد پشتیبانی گفت همگام سازی کن از قسمت bnb زدم حالا هرچی داشتم تو bnb ورودی همه صفر شده ولی ارزهای دیگه هم صفر شدی ولی ارزهای که مربوط به اتر هستن لطفا بفرماید چکار کنم اگر تماس هم بگیرید یا شماره تماس بدید ممنون میشم لطفا راهنمایی کنید تشکر

0 پاسخ دهید
11:12:57 1399/12/04
مهدی

سلام وقت بخیر درباره کیف کوینومی سوالی داشتم من مقداری btt ارسال کردم اشتباهی به آدرس ترون یک سایت دیگر امکان برگشتش هست

0 پاسخ دهید
13:11:00 1399/12/04
حلیه آقامیری

سلام. چه سایتی؟ اگر صرافی بوده بهشون تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
13:11:00 1399/12/04
داود .ا.م

سلام وقت بخیر من از کیف پول چنج کردم و در کوینومی موجودی صفر شده ولی هنوز کانفرم نخورده الان تقریبا 4روزه نه کانفرم میخوره نه موجودی برمیگرده کسی میدونه باید چکار کرد

0 پاسخ دهید
17:59:25 1399/12/05
داود.ا.م

پشتیبانی کوینومی سایت داره یا هرچی میشه لطف کنید کسی میدونه بنویسه برام تشکر

0 پاسخ دهید
18:16:55 1399/12/05
علی

سلام ببخشید که موضوع خارج از بحث کیف پول مورد نظر شماست،،من کیف پول اتمیک دارم وارز کاردانو داخلش بود ۱۸ روز پیش کیف پول و به روز رسانی کردم ده دقیقه بعد موجودی ارز کاردینو صفر شده ورمز عمومی هم عوض شده بود متاسفانه من از رمز خصوصی ارز کاردینو کپی نگرفتم البته توی دستگاه دیگه با ۱۲ کلمه وارد شدم درست نشد به طور کلی با به روز رسانی کیف اتمیک بدون تینکه از کیف پول خارج بشم ویا اون پاک کنم خود به خود بجز ۱۲ کلمه همه چیز عوض شده البته من فقط کاردینو داشتم خواهش میکنم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
16:06:23 1399/12/07
yekta

سلام وقت بخیر من 9روز پیش انتقال تتر از کوینومی زدم و انتقال نداده اما کارمزد رو از اترام کم کرده و تعداد انتقال رو 0usd نشون میده هر چقدر هم انتقال میزنم تعداد انتقال رو صفرمیاره و انتقال نمیده لطفا راهنمایی کنید باتشکر

0 پاسخ دهید
00:29:56 1399/12/09
مرتضی

سلام وقت بخیر.من توکیف پول اتمیک ۶۰۰ دلار ازم کسر شده تراکنش منفی هم داره.کسی هم رمز ۱۲ رقمی رانداره چکار کنم ممنون.جای شکایت وپیگیری هست تشکر .چندتا ارزام را خالی کردن

0 پاسخ دهید
17:46:36 1399/12/12
مرتضی

سلام کیف پول اتمیکم راخالی کردن تراکنش منفی خم از ارزتم هست جای شکایت هست تشکر

0 پاسخ دهید
17:47:54 1399/12/12
مرتضی

سلام کیف پول اتمیکم راخالی کردن تراکنش منفی هم از ارزام هست جای شکایت هست تشکر

0 پاسخ دهید
17:49:35 1399/12/12
اسماعیل فاضلی

سلام من مقداری بیت کوین از یک صرافی انلاین به این کیف پول انتقال دادم مبدا انتقال رو تایید کرد و از حسابم کم شد ولی کیف پولم هیچ واریزی رو نشون نمیده و حساب مقصدم صفره مشکل کجاست؟!

0 پاسخ دهید
01:26:55 1399/12/15
مجتبی انصاری

سلام. ببینید انتقال و تایید بیت کوین گاهی تا یک ساعت زمان میبره. اگه این مدت گذشته و هنوز نیومده، TXhash تراکنش رو بدید تا بررسی کنیم

0 پاسخ دهید
01:26:55 1399/12/15
جواد ایرانی

سلام من چند‌وقتی بود میخواستم از کیف پول کوینومی مبلغ نه میلیون تومان ورج بفروشم اما توی قسمت کیف پولم که روی ورج میزدم‌همیشه یه دایره کوچیک قرمز بالا سرش بود توی ولت بیت کوینم همیشه سبزه ولی مال این همیشه قرمز خلاصه هرکاری کردم نمیشد بفرست و موقع نهایی کردن فروش که رمز عبور ازت میخواد وقتی رمزو میزدم که به اصطلاح انبلاک بشه و معامله نهایی بشه نمیشد و میزد no connection حالا همش خطای اینترنت میده در حالی که اصلا مشکل نت نداشتم ، الانم که یه مشکل جدید فک کنم دچار شدم از روی بی حوصلگی‌و‌کنجکاویو‌مشکلی که چندین‌وقته درگیرم کرده رفتم و روی گزینه resynchronize زدم موجودیم در لحظه زد صفر ، الان من یه بلایی سر خودم‌اوردم یا نه امیدی هست خواهشا یه نفر پیدا شه جواب بده مردم از بس تو سایت مختلف سوال پرسیدم

0 پاسخ دهید
23:19:18 1399/12/19
حلیه آقامیری

سلام. ببینین نه فقط کوینومی بلکه تمامی والت ها چیزی روداخل خودشون نگه داری نمیکنن و مقادیری که نشون میدن صرفا اطلاعاتیه که از بلاک چین هر ارز میگیرن. بنابراین تا وقتی تراکنش انجام ندین چیزی توی بلاک چین ثبت نمیشه و موجودیتون تکنون نمیخوره. بنابراین با resynchronize کردن هم که موجودی رو صفر نشون میده به خاطر اتصال نامناسب با شبکه بلاک چین ارز هست نه واقعا صفر شدن موجودیتون. جای نگرانی نیست

0 پاسخ دهید
23:19:18 1399/12/19
سلیمانی

سلام دوست عزیز من هر کاری میکنم نمیتونم ادرس مقصد رو در قسمت مربوطه پیست کنم کیف پولم کوینومی هست لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
14:13:12 1399/12/22
سلیمانی

سلام منم‌همین مشکل رو دارم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

0 پاسخ دهید
14:13:12 1399/12/22
عبدالله

من مقداری اتریوم دارم چندین بار با کارمزدهای مختلف اقدام کردم نتونستم انتقال بدم، مشکل چیه؟

0 پاسخ دهید
19:19:26 1399/12/22
سجاد فلاح

سلام من دو روز اتریوم انتقال دادم ولی انجام نشده .

0 پاسخ دهید
00:15:40 1399/12/25
حامد

سلام من دکمه همگام سازی مجدد و اشتباهی زدم تمام موجودی کیف پولم صفر شد خواهشن ی راهنمای کنید

0 پاسخ دهید
00:40:08 1399/12/28
حامد

سلام اشتباهی توکیف پول کوینومی دکمه همگام سازی مجدد وزدم موجودی کیف پولم صفر شد مشیه راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
00:44:45 1399/12/28
حلیه آقامیری

سلام. موجودیتون سر جاشه، صفر شدن موجودی اکثرا به خاطر عدم ارتباط درست با بلاک چین هست. کوینومی چیزی رو در خودش نگه نمیداره، صرفا اطلاعات روی بلاک چین رو نمایش میده. با وی پی ان هم امتحان کنین.

0 پاسخ دهید
00:44:45 1399/12/28
عزیز حاجی حسینی

سلام آقای میری عزیز دوتا خرید زدم یکیش امد توکیف پولم یکیش هنوز نشسته ولی تو تراکنش زده هردوتاشو امکانش هست راهنمایی کنید ممنون از لطفتون آقای میری

0 پاسخ دهید
00:44:45 1399/12/28
Mahdi

سلام وقتتون بخیر ، من مقداری تتر بر پایه ترون ارسال کردم به کوینومی تراکنش موفق هست ولی متاسفانه به کیف واریز نشده و صفر نشون داده میشه ، میگن که بر پایه ترون نداره ، چاره چیه چیکار کنم ، tixd رو کجا بفرستم با پشتیبانیش چجوری ارتباط برقرار کنم

0 پاسخ دهید
18:20:26 1399/12/28
مجتبی انصاری

سلام. همون 12 با 24 کلمه رو در کیف پول تراست ولت و یا ترون لینک وارد کنید تا والتتون بازیابی بشه

0 پاسخ دهید
18:20:26 1399/12/28
طاها

سلام خسته نباشید چرا تو برنامه کونومی از دوتا خریدی که زدم یکیش امده به کیف پولم ممنون میشم راهنماییم کنید

0 پاسخ دهید
13:55:53 1399/12/30
سمیه

سلام من تراست والتم رو بازیابی کردم ۱۶۰۰ دلار ارز داشتم الان موجودیم رو صفر نشون میده حسابم خالی شده هیچکسی به عبارات کلیدی من دسترسی نداشته چطور میتونم پوام رو برگردونم؟

0 پاسخ دهید
18:11:08 1400/01/02
مجتبی انصاری

سلام. ممکنه شما رمز گذاشته بودید بر اساس BIP39 و باید رمز رو هم وارد کنید همزمان با عبارات. اگه رمز وارد نشه، صفر نشون داده میشه

0 پاسخ دهید
18:11:08 1400/01/02
آرزو جعفریان

سلام من اتریوم میخوام انتقال بدم به کیف پول دیگه از حسابم خارج شده یعنی تعداد اتریوم ها کم شده ولی خارج نشده و در حساب دیگه نیومده میشه راهنمایی بفرمایید

0 پاسخ دهید
12:44:12 1400/01/03
اسماعیل

سلام.کیف کوینومی روی قسمت بیت کوین نوشته no connection. Your funds are safe. و همچنیم زمان انتقال بیت کوین به کیفی دیگر password میخاد که نمیدونم چی هست؟

0 پاسخ دهید
23:15:00 1400/01/09
اسماعیل

سلام. کیف کوینومی روی بیت کوین پیغام no connection your funds are safe. چرا ؟ و همچنین زمان انتقال به کیف دیگه passwkrd میخاد که ندارم. اصلا پسووردی تعیین نکرده بودم.

0 پاسخ دهید
23:20:29 1400/01/09
هادی

من ارز یه کیف پول دیگه واریز کردم به کوینومی الان ۶ساعته ولی هنوز نرسیده تو کیف پولم چکار کنم ممنون میشم کمک کنید

0 پاسخ دهید
00:50:08 1400/01/10
عليرضا عابديني

سلام تعداد10ارز تتر از کیف پولم از صرافی نوبیتکس به کوینومی انتقال دادم ولی متاسفانه در کوینومی ترون را انتخاب کرده بودم لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
20:30:39 1400/01/15
حلیه آقامیری

سلام. به پشتیبانی والت تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
20:30:39 1400/01/15
Majid-Derakhshan

سلام...من ولت کوینومی دارم ولی متاسفانه رمز پسورد رو فراموش کردم و کلمات امنیتی رو ندارم...چه باید کنم؟؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
20:14:08 1400/01/19
حلیه آقامیری

سلام. برای مشاهده عبارت بازیابی باید رمزعبور رو داشته باشین. سعی کنین رمزهای احتمالی رو به یاد بیارین و از قسمت ستینگ عبارت بازیابی رو ریکاوری کنین. در غیر این صورت کاری از دست کسی بر نمیاد

0 پاسخ دهید
20:14:08 1400/01/19
منفرد

سلام من این مکل صفرشدن موجودی رودارم هرکاری کردم نشد شمامیتونیداینکاربرام انجام بدید

0 پاسخ دهید
01:18:31 1400/01/21
مرتضی

با سلام وقت بخیر من دیروز یه مقدار دوج داشتم که هش رو وارد نکردم و اینکه اصلا هیستوریش تو بالانس نیومد که کد هش رو کپی کنم و موجودیم صفر شده چکار کنم الان ممنون میشم جواب بدین

0 پاسخ دهید
11:48:35 1400/01/26
مجتبی انصاری

سلام. آدرس کیف پول رو بدید تا بررسی بشه

0 پاسخ دهید
11:48:35 1400/01/26
عارف درخشان

با عرض سلام من بیت کویین خریده ام و آدرس کیف پولم رو کوینومی داده ام ولی در کوینومی هیچ مقداری رو نشون نمیده، ممکنه نحوه پیگیری رو بهم بگید

0 پاسخ دهید
12:52:33 1400/01/26
حلیه آقامیری

سلام. آدرس کیف پولتون رو بدین تا بررسی بشه

0 پاسخ دهید
12:52:33 1400/01/26
رضا قاسمی

سلام وقت بخیر من کیف پول اتمیک دارم در ابتدا ارز ADA من صفر شد طبق ایمیل پشتیبانی برنامه را پاک کردم و مجدد توسط ۱۲ کلمه بازیابی شد الان موجودی کل دادایی من صفر نشون میده حتی تاریخچه معامله یا دارایی ها را نشون نمیده چیکار باید کنم خواهش میکنم کمکم کنید

0 پاسخ دهید
17:07:47 1400/01/29
عرفان علی نژاد

سلام کیف پول کوینومی حفره امنیتی داره مواظب سرمایه اتون باشید من مقداری دوج و اتریوم داشتم ولی در یک روز و همزمان هر دو صفر شد پشتیبانی پیام دادم میگه حتما کلیدهای امنیتی و رمز شخص دیگری داشته ولی این غیر ممکنه من مطمئنم که هک شده مراقب باشید

0 پاسخ دهید
05:25:31 1400/01/31
حلیه آقامیری

همچین چیزی وجود نداره دوست عزیز. هک شدن کیف پول امکان پذیر نیست

0 پاسخ دهید
05:25:31 1400/01/31
علی عرفان نژاد

سلام چطوری غیر ممکنه وقتی که من به همه چیز مطمئن هستم و در یک لحظه و یک روز موجودی دوج و اتریوم که داشتم صفر شده

0 پاسخ دهید
05:25:31 1400/01/31
فرشید

سلام من مقداری تتر داشتم .از صرافی نوبیتکس با شبکه trc20میخواستم انتقال بدم.تو کوینومی در لیست توکن های ترون usdt رو اضاف کردم وادرسو کپی کردم واز صرافی انتقال دادم برداشت از صرافی انجام شده ولی تو کوینومی پیام اومده میگه تترها در ترون فقط از شبکه trc10وtrx پشتیبانی میشه ودر آینده trc 20 اضاف میشه باید چکار کنم ممنون میشم جواب بدید

0 پاسخ دهید
18:17:13 1400/02/01
حلیه آقامیری

سلام. نگران نباشین. بهترین کاری که میتونین بکنین اینه که یه والت دیگه مثل تراست یا هر والتی که از تتر trc20 پشتیبانی میکنه رو نصب کنین و کلید خصوصی ترون رو از کوینومی گرفته و وارد کنین، تترهاتون بازیابی میشه.

0 پاسخ دهید
18:17:13 1400/02/01
فاطمه رستمی پور

سلام من دوج کوینم یک مدته چراغش قرمزه نه میشه انتقال داد نه میشه دریافت کرد و اینکه کلمه resynchronize زدم تمام موجودیم صفر شد حدود 30 میلیون بودن توروخدا راهنماییم کنین

0 پاسخ دهید
08:43:21 1400/02/04
کیانوش آزور

سلام من اتریوم انتقال دادم اما هنوز ارسال نشده ومیگه شناسه تراکنش نامعتبره،الان دوسه روز هست من ارسال کردم اما نمیشه،بایدچکار کنم

0 پاسخ دهید
10:11:13 1400/02/04
مهدی بیات

سلام موجودی کیف پولم صفر شده، رفرش هم میکنم درست نمیشود... واریز هم میکنم، تراکنش ها نشان میده ، اما کیف پولم همچنان صفر است،،

0 پاسخ دهید
15:45:46 1400/02/05
مهران

سلام .الان 10 روزه ارسال وجه دلار بیت کویین انجام دادم از کویینومی ولی تا الان در حالت unconfirmed هستش.نمیدونم چرا این دفعه اینقدر طولانی شده قبلا نهایتش 48 ساعت انجام میشد.لطفا علتشو بفرمایید و راهار.مرسی.

0 پاسخ دهید
17:49:15 1400/02/05
محمد احمدی

سلام من مقداری ترون در کیف پول کوینومی داشتم ولی الان موجودی رو صفر زده بقیه ارزها موجودیش درسته ولی فقط ترون صفر زده

0 پاسخ دهید
18:34:26 1400/02/06
حلیه آقامیری

سلام. به خاطر مشکل اتصال والت به بلاک چین ترونه. یا خودش درست میشه یا سعی کنین با زدن گزینه resynchronize موجودی رو سینک کنین یا اگر نشد کلید خصوصی ترون رو از کوینومی بگیرین و وارد یه کیف پول دیگه بکنین

0 پاسخ دهید
18:34:26 1400/02/06
افشین نیا

من امروز از کوینومیم سرقت شد! ۴۶۰ تا ترونمو ساعت ۱۲ انتقال داده ب ی ادرس! تمام

0 پاسخ دهید
19:08:50 1400/02/06
محمد

سلام دوست عزیز، منم دقیقا ششم اردیبهشت معادل ۱۳ هزار دلار من به سرقت رفت، من انتقال ندادم اما رفته، میشه لطفا آدرس اون کیف پولی که ارز شما به اون انتقال داده شده رو بهم بگید تا من و چند نفر دیگه هم که این اتفاق افتاده‌ واسشون بررسی کنیم ببینیم ما همگی از یه جا نیش خوردیم و اکه آره تا یه فکر کنیم از طریق خود کوینومی قانونی اقدام کنیم

0 پاسخ دهید
19:08:50 1400/02/06
نوید نژند

سلام من مقداری bnb از سایت coinex خریداری کردم و به ادرس کیف پول coinomi فرستادم متاسفانه ادرس ERC20 بوده و من هیچ مانده ای نمیبینم لطفا راهنمایی کنید. چه کار کنم؟

0 پاسخ دهید
11:18:22 1400/02/07
حلیه آقامیری

سلام. bnbی که خریداری کردین با چه شبکه ای انتقال دادین؟ اگر با شبکه Bep20 به آدرس erc20 انتقال دادین این مطلب رو بخونین و ارزتون رو بر اساس مراحل گفته شده بازیابی کنین: https://exchaino.com/mag/bep20-erc20-recovery/

0 پاسخ دهید
11:18:22 1400/02/07
لاله عسگری نیا

سلام چرا کیف پول کوینومی من موجودیش صفر شد لطفا منو راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
12:41:40 1400/02/07
اکبر ساعدی

سلام من یک ساعت پیش ۲۰۰۰ btt انتقال دادم به کوینومی موجودی ونشون داد دوباره با فاصله ۵دقیقه ۱۰۷۰۰۰ تا انتقال دادم ولی ۲ساعته هنوز تو موجودی نشون نمیده تراکنش هم موفق بوده دریافت هم نشون میده ممنون میشم راهنماییم کنید

0 پاسخ دهید
12:41:40 1400/02/07
محمد

سلام، ممنون از راهنماییتون، اما من دقیقا شش اردیبهشت معادل ۱۳ هزار دلار بیت کوین از کیف پولم خارج شد، بررسی کردیم، انتقال واقعا انحام شده، اما ما انتقال دهنده ‌نبودیم، به نظر دزدی میاد، از بابت اینکه نفر دومی رمز رو داشته باشه، خیالمون راحته که هیچکس نداره، مطمئنیم، از طریق خود‌ کوینومی هم با ارسال تیکت مکاتبه کردیم اما به حواب قانع کننده نگرفتیم، کسی راه حلی داره بهمون ارائه بده، چون مبلغ هم مبلغ کمی هم نیست

0 پاسخ دهید
19:29:46 1400/02/11
مهدي

با سلام دوستان من هم توي همون تاريخ حدود ٣٠٠ ميليون تومان از بيتكوين توي ولتم صفر شد كه وقتي نگاه كردم ديدم از ولت من انتقال داده شده به يك ولت ناشناس اگر كسي راهي بلده لطفا به منم بگيد

0 پاسخ دهید
20:13:45 1400/02/11
محسن زارع

سلام به همگی من فکر میکنم یه نفر کوینومی رو حک کرده ولت منم صفر شده و هر چی ساپورت کوینومی گفت رو انجام دادم ولی بر نگشته هنوز دقیقا بیست ‌شیش آوریل این اتفاق افتاده میشه شیشم اردیبهشت و تا الان هم کوینومی فقط همینو میگه که رمزتو یکی داشته. که من مطمئن هستم که فقط خودم میدونستم رمز رو و هیچ کس دیگه دسترسی نداشته. اگه عزیزانی که مثل من هستن لطف کنن و با هم تماس تلفنی داشته باشیم و از راهنمایی‌های همدیگه استفاده کنیم ممنون میشم و آدمین محترم هم لطفا اگه راهکاری به ذهنشون میرسه راهنمایی کنن. من به کوینومی تیکت زدم چند بار و در حال پیگیری هستم شما هم از قسمت ساپورت توی کوینومی همین کار رو انجام بدید شاید ببینن تعدادمون زیاده یه کاری انجام بدن. شماره من ۰۹۱۷۷۰۷۷۶۵۸هست زارع با تشکر عدد ولت من که صفر شده.23بوده که حدود سیصدوبیست ملیون تومن به نرخ امروز هست

0 پاسخ دهید
20:25:09 1400/02/11
علی براری

من البته تونستم یک انتقال اشتباهم رو بازیابی کنم ... ولی خود پشتیبانی کوینومی هیچ کمک خاصی نکرد و گفت صبر کنید تا آپدیتمون بیاد

0 پاسخ دهید
07:26:49 1400/02/15
رضا ح

سلام من چند ترون به حساب یک نفر فرستادم و بعد برایم دوباره ارسالشون کرد اما هیچ چیز به کیف پول من اضاف نشد

0 پاسخ دهید
15:25:29 1400/02/15
داود

سلام وقت بخیر من ۵۰۰ تتر از نوبیتکس تو بستر trc20 فرستادم به ولت کوینومیم اما هیچی نشون نمیده هم عبارات بازیابی رو دارم هم رمز bip39 تو ولت تراست عبارات بازیابی رو میزنم چیزی نشون نمیده تو کامنتا گفته بودین باید رمز رو هم همراهش بزارین من گذاشتم ولی تایید نمیکرد ممنون میشم راهنمایی کنین نمیدونم چطور به تتر ها دسترسی پیدا کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

0 پاسخ دهید
20:54:36 1400/02/15
مجتبی انصاری

سلام. ارز دیگه‌ای توی اون ولت داشتین؟ موجودی اون ارز رو نشون میده؟

0 پاسخ دهید
20:54:36 1400/02/15
وحید صائمی

آدرس کیف پول تتر رو که به صرافی دادید براتون usdt-trc20 واریز کنه ۱.با ادرس کیف پولتون تطبیق بدید. ابتدای آدرس بلاکچین ترون با"T"شروع میشه. ۲.اگه ادرس درست بود به سایت tronscan.org بروید ودرقسمت جستجو ادرس کیف پولتون رو وارد کنید.بعدش میتونید ببینید چه ارزهایی در بلاکچین ترون(trc20,trc720 و...) دارید.اگه موجودی ادرستون تتر رو نشون داد مشکل از کیف پول یا اندروید گوشیتون هست که اندرویدش زیر۶ هست احتمالا.کوینومی رو روی گوشی با اندروید ۸ به بالا نصب کنید حل میشه. توی ادرس دهی به صرافی یا کسی جهت خرید ارز خیلی دقت کنید ادرس های اتریوم ،bsc ,trx , etc و بلاکچینهایی که ارزهای همنام دارند خیلی گمراه کننده هستند

0 پاسخ دهید
20:54:36 1400/02/15
M

سلام وقت بخیر من از monroe به بیت کوین چنج کردم یه ارور داد ولی ارسال کرده الان مونرو خالیه اما به bit نیومده مشکل از کجاست؟

0 پاسخ دهید
16:24:01 1400/02/16
حلیه آقامیری

سلام. چه اروری داد؟ هش تراکنش رو توی https://localmonero.co/blocks چک کنین ببینین موفقیت امیز بوده یا نه. اگر بوده و موجوی بیت رو نشون نمیده، کلید خصوصی بیت کوین یا عبارت بازیابی کوینومی رو در کیفی پولی که از 24 کلمه بازیابی پشتیبانی میکنه وارد کنین ارزهاتون بازیابی میشه

0 پاسخ دهید
16:24:01 1400/02/16
M

سلام بزرگوار مچکر از پاسخگویی شما اومد ولی خوب خیلی طول کشید نزدیک چهار ساعت باز هم ممنون

0 پاسخ دهید
16:24:01 1400/02/16
حبیب حسن نژاد

سلام یک سوال دارم من ارز ترون خریدم وبه کیف پول کویینومی انتقال دادم الان از کیف پول نمیتونم خارج کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

0 پاسخ دهید
13:22:11 1400/02/17
دلان

وقت بخیر لطفا راهنماییم کنین من مقداری اتریوم دارم چندین بار با کارمزدهای مختلف اقدام کردم نتونستم انتقال بدم، مشکل چیه؟ ۱-آیا برای انتقال به تتر یا ارز دیگه ای نیاز هست؟ ۲-کارمزد متعارف برای انتقال اتر چند هست؟

0 پاسخ دهید
10:19:17 1400/02/20
حلیه آقامیری

سلام. کارمزد هر ارز به شلوغی شبکه بستگی داره و کارمزد متعارفی مثلا برای اتر نمیتونیم بگیم. ولی شما میتونین مثلا توی گوگل سرچ کنین eth fee کارمزد اون روز رو به صورت میانگین نشون میده

0 پاسخ دهید
10:19:17 1400/02/20
مهدی سودمند

وقت بخیریه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدین اگه رمزbip39نباشه کیف پولونمیشه با24کلمه بازیابیش کرد

0 پاسخ دهید
23:01:29 1400/02/20
حلیه آقامیری

سلام. خیر باید اون عبارت BIP39 رو هم داشته باشین چون انگار یه کلمه اضافه بر 24 کلمه خودتون درست کردین و عبارت بازیابی تون شده 25 کلمه

0 پاسخ دهید
23:01:29 1400/02/20
رضا

سلام به همه دوستان، من واسه یه مشکلی پیش اومده که حسابم صفر نشون میده، من هیچ انتقالی ندادم ولی یه تراکنش نشون میده وحسابم صفره، بعدش اون بالا نوشته ارتباط برقرار نیست دارایی های شما در امان است، این یعنی چی، تکراریه چیه یه راهنمایی بکن اگه از دستت میاد

0 پاسخ دهید
11:39:56 1400/02/24
دکتر مجتبی رحیمی

سلام میخواستم بدونم بعد هر بار بازیابی کیف پول کوینومی در دستگاه های مختلف مثلا کامپیوتر و موبایلهای مختلف که بعد از زدن عبارات بازیابی یه پسورد جدید میخواد اون پسورد چرا در دستگاها میشه مختلف زد و یکسان نیست ؟ا

0 پاسخ دهید
11:29:51 1400/02/26
حلیه آقامیری

سلام. دلیل اینه که پسورد یه گزینه اضافی امنیتیه و در جایی مثل سرور ذخیره نمیشه که بخواد مثل عبارت بازیابی یکسان بمونه. مثلا شما واسه جیمیل یه رمز دارین و روی هر دستگاهی ازش استفاده کنین رمز یکسان میمونه چون توی سرورهای گوگل ذخیره شده. ولی در رابطه با کیف پول ها این اتفاق از نظر امنیتی درست نیست و باید هم متفاوت باشه چون دستگاه تغییر کرده.

0 پاسخ دهید
11:29:51 1400/02/26
دکتر مجتبی رحیمی

ممنون .خب من چجوری میتونم یه پسورد بزارم تا اگه کسی کلمه های بازیابی منو داشت نتونه ارز رو جابجا کنه ؟

0 پاسخ دهید
11:29:51 1400/02/26
حلیه آقامیری

ببینین، شما 100 تا رمز هم که داشته باشین چون عرض کردم به دستگاهی که استفاده میکنین بستگی داره، اگر کسی عبارت بازیابی شما رو داشته باشه فرقی نمیکنه و میتونه به ارزهای شما دسترسی داشته باشه. پس رمز عبور تضمین کننده نیست. نباید بذارین عبارت بازیابیتون افشا بشه

0 پاسخ دهید
11:29:51 1400/02/26
دکتر مجتبی رحیمی

سپاس

0 پاسخ دهید
11:29:51 1400/02/26
میثم

سلام وقت شما بخیر، من مقداری تتر از صرافی نوبیتکس با شبکه trc20 انتقال دادم تو کوینومی در لیست توکن های ترون trx-USDT رو اضاف کردم وآدرسو کپی کردم واز صرافی انتقال دادم برداشت از صرافی انجام شده ولی توی کیف پول کوینومی اضافه نشده. پیام اومده میگه تترها در ترون فقط از شبکه trc10وtrx پشتیبانی میشه ودر آینده trc 20 اضاف میشه باید چکار کنم؟ لطفاً راهنمایی کنید.

0 پاسخ دهید
23:44:34 1400/02/27
حلیه آقامیری

سلام. کلید خصوصی ارز ترون رو از کوینومی بگیرین و وارد یه کیف دیگه کنین. یا یه والت دیگه ای که از عبارت 24 کلمه ای بازیابی پشتیبانی میکنه بسازین و با استفاده از همین عبارت بازیابی 24 کلمه ای کوینومی ریکاوری کنین ارزهاتون نشون داده میشه

0 پاسخ دهید
23:44:34 1400/02/27
محمد نیکو

سلام..مقداری کمی حدود یک دهم ارز کیف پولم کم شده در صورتی که نه رمزم ۲۴ کلمه در دسترس کسی بوده نه گوشیم ؟

0 پاسخ دهید
01:52:30 1400/02/31
mooncity

حل مشکل اتصال و عدم موجودی کیف پول coinomi Coinomi در حال حاضر از نشانه های TRC20 مانند USDT در Tron پشتیبانی نمی کند. یک هشدار روی کیف پول Tron شما در Coinomi وجود دارد که دقیقاً به شما هشدار می دهد که گزینه صبر کردن تا پشتیبانی از نشانه های TRC20 است. سپس می توانید کیف پول رمز صحیحی را اضافه کنید و تعادل خود را در آنجا خواهید دید. اگر باید بلافاصله رمزهای خود را ارسال کنید ، می توانید آدرس Tron خود را به کیف پول پشتیبانی کننده TRC20 برگردانید و از آنجا معامله کنید. ما می توانیم تأیید کنیم که کیف پول Tronlink می تواند به درستی یک عبارت بازیابی از Coinomi را بازیابی کند و از TRC20 پشتیبانی می کند. (بارگیری برنامه tronlink ، گزینه 'import - mnemonic - HD wallet' را انتخاب کنید ، عبارت بازیابی coinomi خود را وارد کنید) با احترام، پشتیبانی Coinomi

0 پاسخ دهید
12:11:12 1400/03/04
محمود

سلام من میخوام که از صرافی واکس ریپل واریز کنم به کوینومی که صرافی از من ممو میخواد که کونومی این ممو روبه مننمیده من چطور میتونم مموی ارز ریپل کیف خودم روبیارم ممنون

0 پاسخ دهید
20:43:52 1400/03/07
مجتبی انصاری

سلام. برای کوینومی نیاز به ممو نیست و بدون پر کردن قسمت ممو، انتقال رو انجام بدید. فقط دقت داشته باشید که 20 واحد از ریپل‌هاتون بخاطر فعال‌سازی کیف پول، برای همیشه مسدود میشه

0 پاسخ دهید
20:43:52 1400/03/07
وحید

سلام ارز ادب یک هفته پیش ارز اتریوم با نتورک BEP2 انتقال دادم به کیف پول کوینومی خودم انتقال هم به درستی انجام شد دیروز برنامه کوینومی اپدیت کردم متاسفانه الان میبینم که بالانس کیف پول ETH bep2 من در کوینومی صفر هستش و جالب‌تر از همه اینه که آدرس اون هم تغییر کرده هر چقدر ریکاوری کردم باز همین آدرس جدید نشون میده و موجودی هم صفر هستش.البته موجودی سایر ارزها هستش. واقعا گیج شدم دیگه تو رو خدا کمک کنید بدبختی اینه پول مردم هم بوده

0 پاسخ دهید
23:50:50 1400/04/17
محمد جواد ستوده نیا

با عرض سلام و خسته نباشید بنده دو روز پیش مبلغی رو از صرافی به کیف پول کوینومی انتقال دادم و پنج ساعت بعد یعنی ساعت۴صبح درحالی که بنده اصلا خواب بودم حساب بنده کاملا صفر شده و پول انتقال داده شده به حساب دیگر این اتفاق تابحال افتاده و اینکه میشه بگید میشه کاری کرد و راه حلی به بنده بدید؟ممنون میشم

0 پاسخ دهید
21:32:52 1400/04/25
مجتبی انصاری

اگر پول انتقال یافته، خیر راهی نیست. شخصی به والت شما دسترسی داشته

0 پاسخ دهید
21:32:52 1400/04/25