ارسال اشتباه ارز دیجیتال و آموزش بازیابی آن در آدرس های BEP20 و ERC20


روش بازیابی ارسال و واریز اشتباه بیت کوین به آدرس BEP20 و ERC20 چیست و چگونه می‌توان ارز دیجیتال گم شده در شبکه اتریوم و بایننس اسمارت چین را ریکاوری کرد؟

هنگام برداشت یا واریز رمز ارز در حساب بایننس خود، به شبکه‌ای که انتخاب می‌کنید حتما توجه کنید. خیلی راحت امکان دارد بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain-BEP20) را با اتریوم (Ethereum-ERC20) اشتباه گرفته و ارز دیجیتال خود را به بلاک چین اشتباه ارسال کنید. اگر کیف پول رمز ارز شما از استانداردهای BEP20 و ERC20 پشتیبانی کند، می‌توانید توکن‌هایتان را با چند مرحله ساده به صرافی بایننس ارسال کنید. اما اگر والت شما فقط ERC20 یا BEP20 را پشتیبانی کند، باید کلید خصوصی کیف پول خود را در Wallet جدیدی که از هر دو Blockchain پشتیبانی می‌کند، وارد کنید. بازیابی واریز به بلاک چین اشتباه از یک صرافی ارز دیجیتال دیگر یا یک کیف پول در حساب کاربری بایننس شما، مشکل‌تر است. در این حالت، باید با تیم پشتیبانی کیف پول خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آن‌ها می‌توانند کمکی کنند یا خیر.

این مطلب به بخش‌های مختلفی تقسیم شده است که برای دسترسی راحت‌تر می‌توانید از فهرست زیر استفاده نمائید:

در این مقاله تصمیم داریم به اشتباهاتی که در ارسال رمز ارزها اتفاق میفتد اشاره کرده و آموزشی برای بازیابی آن‌ها ارائه دهیم. در این مقاله، ما بیشتر از صرافی بایننس به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین صرافی‌ها، صحبت به میان خواهیم آورد، اما شما توجه داشته باشید که اصول کار مشابه بوده و در صورت بروز مشکل می‌توانید این راهکارها را بکار بگیرید.

اگر تجربه برداشت رمز ارز از بایننس را داشته باشید، احتمالا متوجه شده‌اید که برخی از کوین‌ها شبکه‌های انتقال متفاوتی دارند و بسیاری از کاربران نیز در مورد انتخاب بلاک چین صحیح برای معاملات خود سر در گم می‌شوند. حال شما هنگام برداشت ارز دیجیتال خود و انتقال به کیف پول دیگر، کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ به طور خلاصه، شما باید همان شبکه‌ای را انتخاب کنید که توسط کیف پول دریافت کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد. از نظر فنی، این بستگی به این دارد که از کدام استاندارد ERC20 ،BEP20 یا BEP2 استفاده می‌کنید.

بیشتر بخوانید: استاندارد ‌BEP2 و BEP20 چیست و چه تفاوتی با ERC20 دارد؟

انواع مختلف ارسال اشتباه ارز دیجیتال به آدرس های BEP20 و ERC20

اول از همه، نترسید. اگر توکن‌های ERC20 (مانند LINK) را با استفاده از بایننس اسمارت چین، یا توکن‌های BEP20 را از طریق شبکه اتریوم ارسال کرده‌اید، می‌توانید آن‌ها را بازیابی کنید. سه موقعیت مختلف وجود دارد که هر کدام راه حل خاص خود را دارند:

 1. توکن‌ها را به کیف پولی ارسال کردید که از BSC و Ethereum پشتیبانی می‌کند. در این حالت، ارسال مجدد آن‌ها از طریق شبکه‌ی درست به صرافی بایننس مقدور است.
 1. شما رمز ارزها را به کیف پولی ارسال کردید که فقط از BSC یا Ethereum پشتیبانی کند. در این حالت، باید پرایوت کی (Private Key) و یا عبارت بازیابی 12 الی 24 کلمه‌ای خود را در والتی وارد کنید که از هر دو شبکه پشتیبانی کند.
 1. شما ارز دیجیتال خود را به یک کیف پول حضانتی، به عنوان مثال یک صرافی، ارسال کرده و به کلید خصوصی دسترسی ندارید. در این صورت از پشتیبانی صرافی کمک بگیرید.

توجه داشته باشید قبل از حل مشکل و بازیابی بین استاندارد ERC20 و BEP20 به هر یک از روش‌های بالا، لازم است بدانید چه اتفاقی افتاده است تا از بروز مشکل مشابه در آینده جلوگیری کنید.

تفاوت بین BEP-20 و ERC-20 چیست؟

پروتکل ERC20 و BEP20 استانداردهای فنی توکن هستند که قوانین و دستورالعمل‌های خاصی را مشخص می‌کنند. آن‌ها بر نحوه انجام تراکنش‌ها، واریزها و برداشت‌ها حاکم هستند. استانداردهای ERC20 و BEP20 نحوه تعامل یک رمز ارز را با کیف پول‌ها، پروژه‌ها و قراردادهای هوشمند مختلف را معین می‌کنند.

این دو استاندارد شباهت‌های زیادی در نحوه عملکرد دارند، با این تفاوت که ERC20 متعلق به شبکه اتریوم بوده و BEP20 متعلق به بایننس اسمارت چین است. به زبان ساده، آن‌ها استانداردهای توکن هستند که هر یک از آن‌ها در یک بلاک چین مختلف قرار دارند.

اگر رمز ارز شما در شبکه‌ی اشتباه قرار داشته باشد، ممکن است برای کاری که شما می‌خواهید، قابل استفاده نباشد. برای مثال، اتریوم ارسال شده به بایننس اسمارت چین، در برنامه‌های غیر متمرکز اتریوم و قراردادهای هوشمند قابل استفاده نخواهد بود.

چه اتفاقی می‌افتد وقتی توکن BEP20 یا ERC20 را به بلاک چین اشتباه ارسال کنم؟

اگر یک رمز ارز ERC20 را به بایننس اسمارت چین (BSC) و یا یک توکن BEP20 را به آدرس ERC20 ارسال کنید، ارز دیجیتال مورد نظر در همان آدرس کیف پول شبکه انتخاب شده قرار می‌گیرد. آدرس والت BSC و اتریوم شما یکسان بوده و با همان کلید خصوصی قابل دسترسی است.

به عنوان مثال، ارسال اتریوم به اسمارت چین، در پایان به‌عنوان یک توکن BEP20 متصل به ERC20 در آدرس کیف پول شما در BSC خواهد بود. هنگامی که توکن‌های BEP20 را به شبکه اتریوم ارسال کردید، می‌توانید از BscScan.com برای بررسی این موضوع با شناسه تراکنش (Transaction ID) یا Etherscan.io استفاده کنید.

در اینجا مثالی از BscScan در مورد فردی وجود دارد که برای دریافت توکن ERC-20 خود، شبکه انتقال بایننس اسمارت چین (BEP20) را در کیف پول بایننس را انتخاب کرده است. این توکن‌ها اکنون به صورت Binance-Peg Ethereum در همان آدرس کیف پول در BSC نشان داده می‌شوند.

روش بازیابی ارز اشتباه ارسال شده به bep20

خوشبختانه رمز ارز شما ناپدید نخواهد شد. تمام کاری که اکنون باید انجام دهید این است که آن را به بلاک چین صحیحی که نیاز دارید بفرستید. راه‌حل‌های زیر را که با شرایط شما مطابقت دارد بررسی کنید.

بازیابی ارز دیجیتال BEP20 و ERC20 با کیف پول میزبان شبکه‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین

شما در یافتن توکن‌های خود در کیف پولی که از هر دو بلاک چین پشتیبانی می‌کند، مشکلی نخواهید داشت. لیست توکن‌ها را برای هر شبکه بررسی کنید تا اگر نمی‌توانید رمز ارز خود را ببینید، فعال شود.

به عنوان مثال، کیف پول متاماسک (MetaMask) دارای یک دکمه افزودن رمز ارز (Add Token) است که به شما امکان می‌دهد تمام کوین‌های موجود خود را بررسی کنید. اگر نمی‌توانید کوینی را در لیست مشاهده کنید، باید قرارداد توکن آن را در کیف پول خود وارد کنید.

بازیابی ارز دیجیتال با متاماسک

اگر می‌خواهید رمز ارز خود را به بلاک چین اصلی خود بازگردانید، دو گزینه وجود دارد: بایننس بریج (Binance Bridge) یا روش دستی.

بازیابی ارسال اشتباه ارز دیجیتال در BEP20 و ERC20 با استفاده از بایننس بریج

بایننس بریج (Binance Bridge) ابزاری ساده برای تبدیل دارایی‌های شما بین بلاک چین‌ها و بازیابی توکن‌های BEP20 و ERC20 است. شما فقط باید کیف پول متامسک یا بایننس چین والت (Binance Chain Wallet) را متصل کرده و آنچه را می‌خواهید منتقل کنید، انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای پرداخت کارمزد در BSC، به رمز ارز BNB و برای کارمزد شبکه اتریوم، به رمز ارز ETH نیاز خواهید داشت.

بازیابی ارز دیجیتال با بایننس بریج

تبدیل دستی برای بازیابی ارز دیجیتال به اشتباه ارسال شده

در تبدیل دستی توکن، شما می‌بایست ارز دیجیتال خود را به صرافی بایننس ارسال کنید. شبکه واریز در کیف پول اسپات بایننس شما باید با بلاک چینی که توکن شما در حال حاضر در آن قرار دارد، مطابقت داشته باشد. پس از واریز، می‌توانید مجدد آن را به درستی به کیف پول خود منتقل کنید.

در این مثال، رمز ارز اتر که به اشتباه به شبکه بایننس اسمارت چین منتقل شده است را به شبکه اتریوم باز می‌گردانیم. فقط توجه داشته باشید که برای پرداخت کارمزد شبکه، رمز ارز BNB کافی در والت باید موجود باشد.

 1. در صفحه واریز رمز ارز ETH صرافی بایننس، شبکه (BEP20(BSC را انتخاب کنید. توجه داشته باشید اگر به یک شبکه اشتباه واریز کنید، بایننس نمی‌تواند وجوه شما را بازیابی کند.

ارز اشتباه ارسال شده به صرافی بایننس

 1. پس از بازگشت رمز ارز ETH به حساب بایننس، با انتقال آن به کیف پول پشتیبانی کننده از شبکه اتریوم و انتخاب (ERC20(ETH به عنوان شبکه انتقال، آن را به ERC20 تبدیل کنید.

واریز اشتباه به صرافی بایننس

دارایی شما اکنون در بلاک چین درست کیف پولتان خواهد بود.

بازیابی از والتی که فقط از BEP20 یا ERC20 پشتیبانی می‌کند

برای بازیابی رمز ارز خود در این شرایط، باید کلید خصوصی کیف پول خود را در والت جدیدی که از هر دو بلاک چین پشتیبانی می‌کند، وارد کنید. بسته به کیف پول جدید، ممکن است بتوانید از عبارت بازیابی خود به جای کلید خصوصی نیز استفاده کنید.

وارد کردن کلید خصوصی

وقتی کلید خصوصی کیف پول را در کیف پول دیگری وارد می‌کنید، حتی در صورت استفاده از کیف پول جدید، به دارایی مربوط به آن کلید خصوصی دسترسی پیدا می‌کنید.

به عبارت دیگر، وارد کردن کلید خصوصی کیف پول، وجه را به والت جدید شما ارسال نمی‌کند. در واقع کیف پول جدید برنامه دیگری است که دسترسی شما به دارایی‌تان را امکان‌پذیر می‌سازد. توجه داشته باشید که والت‌های حضانتی (کیف پولی که مستقیما به آن دسترسی ندارید مانند صرافی‌ها) معمولا از این گزینه برخوردار نیستند، زیرا کلید خصوصی را به شما ارائه نمی‌دهند.

معمولا کیف پول‌هایی که برای این کار استفاده می‌شوند شامل کیف پول سیف پل (SafePal)، تراست والت (Trust Wallet)‌،‌ متامسک (Metamask)، مث والت (Math Wallet) و توکن پاکت (TokenPocket) هستند.

در این مثال، از افزونه متاماسک در مرورگر گوگل کروم استفاده شده و رمز ارز ETH را که به طور تصادفی به BSC ارسال شده، بازیابی می‌کنیم.

وجوه خود را بازیابی کنید

 1. کیف پول MetaMask خود را باز کنید یا اگر ندارید، آن را نصب و یک والت جدید بسازید. متامسک همچنین به عنوان یک برنامه برای iOS و اندروید در دسترس است.
 2. اگر بخواهید یک حساب جدید بسازید، به شما این گزینه داده می‌شود که عبارت بازیابی کیف پول قدیمی خود را وارد کنید.بازیابی bep20 با متاماسک
 3. اگر از قبل حساب کاربری دارید، کافیست روی پین افزونه متاماسک کلیک کرده و سپس پروفایل حساب خود را در بالا سمت راست انتخاب کنید.بازیابی ارز دیجیتال با متاماسک
 4. گزینه وارد کردن حساب را کلیک کرده و سپس کلید خصوصی کیف پولی که در آن ارز دیجیتال اشتباه ارسال شده قرار دارد را وارد کنید. برای نهایی کردن، گزینه Import را بزنید. شما همچنین می‌توانید در صورت داشتن یک فایل JSON آن را بارگذاری کنید.
 5. در مرحله بعدی، باید شبکه BSC را به صورت دستی به حساب MetaMask خود اضافه نمایید. روی پین افزونه متاماسک زده و سپس منوی کشویی شبکه در بالا را کلیک و از لیست گزینه [Custom RPC] را انتخاب کنید.وارد کردن بایننس اسمارت چین در متاماسک
 6. برای دسترسی MetaMask به بایننس اسمارت چین، باید اطلاعاتی را اضافه کنید. این اطلاعات شامل یک URL تماس از راه دور (RPC) است. این URL متاماسک را قادر می‌سازد تا اطلاعات مربوط به بلاک چین BSC را بدست آورد. اطلاعات زیر را در قسمت مربوط به خود پر کرده و بر روی گزینه ذخیره در پایین کلیک کنید.
  Network Name: BSC Mainnet
  New RPC URL: https://bsc-dataseed1.binance.org
  ChainID: 56
  Symbol: BNB
  Block Explorer URL: https://bscscan.com

7. اکنون قرارداد صحیح ارز دیجیتال خود را به کیف پول متاماسک اضافه کنید. این مرحله به کیف پول پشتیبانی کننده از BEP20 شما اجازه می‌دهد تا رمز از دست رفته را اسکن کند. می‌توانید لیستی از توکن‌ها و قراردادهای توکن را در BscScan.com بیابید. برای ارسال رمز ارز ETH با استاندارد ERC20 به BSC، روی (Binance-Peg Ethereum Token (ETH کلیک کرده تا قرارداد توکن خود را پیدا کنید.

بازیابی رمز ارز bep20 و erc20

8. برای آماده سازی مرحله بعدی برای بازیابی توکن اشتباه ارسال شده به BEP20، قرارداد رمز ارز را کپی کرده و قسمت Decimals را یادداشت کنید.

بازیابی ارز اشتباه به erc20

9. از لیست کشویی، شبکه [BSC Mainnet] را انتخاب کرده، گزینه Add Token را زده و سپس بر روی Custom Token کلیک کنید.

آموزش روش بازیابی ارز دیجیتال اشتباه

10. آدرس قرارداد رمز ارز، نماد توکن و Decimals را با دقت وارد کرده و بر روی گزینه Add Token بزنید. برای مثال رمز ارز ETH ما، این موارد عبارتند از:

Token Contract Address: 0x2170ed0880ac9a755fd29b2688956bd959f933f8
Token Symbol: ETH
Decimals of Precision: 18

آموزش روش بازیابی ارز دیجیتال اشتباه bep20

11. اکنون باید توکن‌های ETH گمشده را در موجودی کیف پول خود مشاهده کنید. از اینجا، شما می‌توانید آن را به آدرس کیف پول BEP20 حساب صرافی بایننس خود ارسال کنید. در صورت تمایل می توانید از Binance Bridge یا MetaMask نیز استفاده کنید تا رمز خود را به ERC20 تبدیل کنید.

بازیابی ارسال اشتباه ارز دیجیتال BEP20 و ERC20 از کیف پول حضانتی یا صرافی

در صورتی که ارز دیجیتال خود را به اشتباه به یک شبکه بلاک چین نادرست در کیف پول‌های حضانتی و یا صرافی‌ها ارسال کرده‌اید، باید با پشتیبانی آن‌ها تماس برقرار کنید.

برخی از ارائه دهندگان کیف پول حضانتی ممکن است با دریافت هزینه‌ای به شما کمک کنند یا به شما امکان دسترسی به کلیدهای خصوصی خود را دهند. سپس می‌توانید کلید خصوصی را در یک والت که از شبکه بایننس اسمارت چین پشتیبانی کنند وارد کنید. اما متاسفانه اکثر آن‌ها، از جمله صرافی‌ها، کلید خصوصی به شما ارائه نمی‌دهند.

توجه داشته باشید در صورتی که هنگام واریز رمز ارز به بایننس اگر بلاک چین نادرستی را انتخاب کنید، بایننس در بازیابی آن‌ها نمی‌تواند کمکی کند.

سخن پایانی

انتخاب شبکه انتقال صحیح یکی از مشکل‌ترین قسمت‌های برداشت رمز ارز از بایننس است. اما وقتی همه چیز را در مورد آن بدانید، دیگر ارز دیجیتال بیت کوین یا رمز ارز ETH خود را به شبکه اشتباه ارسال نخواهید کرد و نیاز به بازیابی توکن‌های BEP20 و ERC20 مطابق با این آموزش نخواهد بود. در بیشتر موارد، با یک کیف پول استاندارد، محل ذخیره دارایی شما امن بوده و با کمی کار قابل بازیابی است.

منبع: Academy.binance


برچسب ها: صرافی بایننس

ثبت نظر
نظرات کاربران (553 نظر)
اسماعیل جوزا

سلام میشه راهنماییم کنید با استفاده از شبکهTRC20 مقداری تتر به کیف پول کوینومیم انتقال دادم، بعدا متوجه شدم که کوینومی از TRC20 پشتیبانی نمیکنه، به پشتیبانیش پیام دادم گفت یا باید صبر کنی 2یا3 ماه دیگه TRC20 رو پشتیبانی میکنه یا اگه الان تتر میخوای برو اپ ترون لینک رو دان کن و عبارات بازیابی رو بزن تا بتونی از اونجا به تترات دسترسی پیدا کنی که طبق حرفش اینکارو کردم ولی ترون لینک اصلا عبارت بتزیابی رو صحیح نمیدونه ک وارد بشه لطفا لطفا راهنماییم کن که دارم دلسرد میشم ممنونم

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
مجتبی انصاری

سلام. قبلا موارد مشابه این مورد بوده. توی یه والت دیگه مثل ترون لینک یا تراست ولت، کیف پولتون رو ایمپورت کنید و حل میشه مشکل

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
Vhd

ببخشید منم سه روزه تتر از بایننس به کوینومی انتقال دادم ولی هنوزم نیومده توی کیف پولم در حالیکه بایننس ایمیل تایید داده. نمیدونم کجای کار اشتباه شده آدرس ها درست بودن فقط یادمه شبکه BSC بود با کارمزد کمتر لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی استرس دارم

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
علی سلیمی

سلام من امروز ظهر از صرافی کوینکس مقداری متیک انتقال دادم به تراست ولت ولی متاسفانه هنوز نیومده داخل کیف پولم احتمال اینکه بر بستر BEP20از تراست والت انتخاب کرده باشم زیاده درهر صورت موندم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
Masood Kazemi

سلام همین بلا امروز سر من اومد دقیقا با همین متیک

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
مهرداد محتشم نیا

سلام من مقداری ارز shib با استاندارد bep20به صرافی دیجی فیکس به استاندارد trc20 انتقال دادم از کیف پول تراست من کم شده به صرافی واریز نشده ایا میشه این تراکنش لغو کرد؟؟؟

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
Rhmt

سلام من همین مشکل برام پیش اومده شما راهکاری دریافت مردبد؟

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
هومن هاشم زاده

سلام برای منم این مشکل پیش اومد راه حلی پیدا کردید؟

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
سیما

سلام شما انتقال از کیف پول به صرافی توو شبکه اشتباه رو‌تونستین حل کنین؟؟

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
San san

کیف سیف پال نصب کن و کلمات کیف تراست رو داخل سیف پال بزن بیارش بالا بعد داخل سیف پال matic رو سرچ کن و همه متیک ها رو از هر شبکه فعال کن موجودیت رو‌ نشون میده رو یکیش

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
مظاهری

سلام خواهش میکنم منو راهنمایی کنید مقدار زیادی دوج از تراست ولت به یک سایت واریز کردم از من کم شده برای اونها نرفته. فرمودین کلمات تراست را توی سیف پال بزنیم. کجای سیف پال؟ و اینکه بعدش چطوری برش گردونیم؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید.

0 پاسخ دهید
15:25:59 1400/01/31
محمد

سلام کاشکی روش باز یابی ارز تو کیف کوینومی رو یاد می‌دادید. ما مشگل داریم تو باز یابی ارز

0 پاسخ دهید
00:37:02 1400/02/01
حلیه آقامیری

سلام. هست این مطلب سرچ کنین یا از این لینک استفاده کنین: https://exchaino.com/mag/how-to-chane-coinomi-wallets-password/

0 پاسخ دهید
00:37:02 1400/02/01
hossein

سلام چه تفاوتی BEP2 و BEP20 از هم دارند ؟ و برای ما کاربرها در نقل و انتقال ارز دیجیتال BEP2 و BEP20 چه تفاوتی داره ؟ متشکرم.

0 پاسخ دهید
12:38:19 1400/02/02
حلیه آقامیری

سلام. لینک مقاله مربوطه در داخل متن درج شده. این مطلب رو مطالعه فرمائید: https://exchaino.com/mag/bep2-bep20-erc20/

0 پاسخ دهید
12:38:19 1400/02/02
عبدالسلیم کمی

سلام آقا من امروز از تراست به کوکوین کاردانو منتقل کردم بر شبکه bep20 و همچنین btt رو بر شبکه bep20 دو ساعت شده انتقال نیافته میتونین کمک کنین ؟

0 پاسخ دهید
12:38:19 1400/02/02
شمسی مداحی

سلام امروز مقداری بیت کوین از بایننس به ادرس بیتکوین کش تراست ولت انتقال دادم ایا امکان بازیابی هست؟ ممنون میشم جواب بدین

0 پاسخ دهید
00:59:21 1400/02/08
مجتبی انصاری

سلام. مطابق با این آموزش عمل کنید: https://www.reddit.com/r/btc/comments/6r6w5y/i_accidentally_sent_bitcoin_to_a_bitcoin_cash/

0 پاسخ دهید
00:59:21 1400/02/08
Malihe

منم دقیقا همین مشکل رو دارم

0 پاسخ دهید
00:59:21 1400/02/08
مریم

سلام ممنون بابت اطلاعات من از نوبیتکس بیت کوین بر بستر bep20 انتقال دادم به تراست والتم ولی متاسفانه به اشتباه آدرس بیت کوین نتوورک در همون بستر bep20 دادم آیا میتونم پیداش کنم؟

0 پاسخ دهید
00:59:21 1400/02/08
مریم اشکی

سلام من ازصرافی ارزجو ارز فانتوم خریدم گفتن باشبکه erc20باشه ومنم چون توی کیف پول تراست ولتم فانتوم شبکهbep20بود رفتم سایت اتراسکن و اونجا فانتوم روزدم و به کیف پولم اضاف کردم واونام انتقال دادن ولی توی کیف پولم نشون نداد وهمینطور هش رو ک توی بلاکچین یا اتراسکن میزنم وجودنداره ولی توی فانتوم اسکن نشون میده موجودی توی ادرسو الان من برای بازیابی چکارکنم پشتیبانی هم یه سایت گفته ولی من اعتمادندارم ممنونم ک راهنمایی کنین

0 پاسخ دهید
23:50:20 1400/02/08
مجتبی انصاری

سلام. ببنید آدرس bep20 شما دقیقا با آدرس erc20 یکسانه و اگه صرافی از طریق erc20 برای شما فرستاده باشه، شما الان باید ftm مبتنی بر استاندارد erc20 رو داشته باشید. منظورتون از اینکه رفتید اتراسکن و اونجا فانتوم رو زدید چیه؟ چه آدرسی منظورتونه؟ شما باید آدرس کیف پول خودتون رو میدادید.

0 پاسخ دهید
23:50:20 1400/02/08
مسعود

سلام مقدار ‌‌حدودارزش ۱۰۰دلار BAL را از کریپتولند به تراست والت ،به جای درخواست ERC20 با BEP20 فرستادم میشه بر گردانم امروز ۹ روز گذشته

0 پاسخ دهید
17:46:17 1400/02/09
محمد صفار

با سلام من مقداری ماتیک به متاماسک منتقل کردم. ولی موجودیم همچنان صفر هست! احتمالا شبکه رو اشتباه انتخاب کردم. الان باید چکار کنم ؟!

0 پاسخ دهید
17:21:22 1400/02/10
عسگر

سلام من دیروز صبح مقداری تتر و ترون از ترس والت انتقال دادم به کیف پولم در ابانتتر ولی هنوز نیومده و آدرس درست بوده .ممنون میشم جواب بدین

0 پاسخ دهید
17:21:22 1400/02/10
حلیه آقامیری

در اسکپلورر ترون چک کنید ببینید وضعیت ارز چجوریه، اگر موفق بوده باید به صرافی تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
17:21:22 1400/02/10
روح اله

سلام من مقدار۶۰۰۰ارز بی تی تی از بیت برگ خریدم به کیف پول کوینمی اما داخل کیف نیست ولی در قسمت ترون لینک ارسال ارزم هست ولی دست رسی بهش ندارم که بتونم انتقال بدم

0 پاسخ دهید
08:47:13 1400/02/11
عرفان نجاتی

سلام ممنون از اطلاعاتتون از بایننس ، اتریوم تحت شبکه bsc انتقال دادم به اتمیک ، متاسفانه پشتیبانی نمیکنه تراست ولت هم نصب کردم ، ولی اتریوم ۲۸ روزه که نمیاد

0 پاسخ دهید
02:04:05 1400/02/12
مجتبی انصاری

سلام. مطابق با آموزش انجام بدید مراحل رو مشکل حل میشه

0 پاسخ دهید
02:04:05 1400/02/12
مسعودسرابیان

سلام ارز bnb رو با bep20 به لجر خودم با erc20 انتقال دادم و این ارز تو لجر دریافت نشده اما تاییدیه بایننس مبنی بر انجام تراکنش انجام شده و این تراکنش تو شبکه گم شده چجوری میتونم ارز رو برگردونم؟

0 پاسخ دهید
15:16:46 1400/02/12
عباس شیخی

سلام بنده در تراست ولتم busd دارم و میخام به صرافی نوبیتکس منتقل کنم لطفا با جزییات توضیح دهید و کمکم کنید . خیلی ممنونم

0 پاسخ دهید
01:01:51 1400/02/13
مجتبی انصاری

صرافی که فرمودید اول باید بررسی کنید که busd پشتیبانی میکنه یا خیر. اگه نکنه، راهی وجود نداره

0 پاسخ دهید
01:01:51 1400/02/13
بهرام

سلام باید تبدیلش کنی به بی ان بی بزنی نوبیتکس از بی یو اس دی پشتیبانی نمیکنه بزنی پولت رفته

0 پاسخ دهید
01:01:51 1400/02/13
Yaser

سلام.، من از بایننس 151 تتر شبکه trc20 انتقال دادم به اکسیر ولی حواسم نبود ادرس ترون رو بجای ادرس تتر وارد کردم..بجایی که ارور بده تو اکسیر 150 ترون اضافه شد :|...اکسیر میگه دست ما نیست بایننسم ایمیل جواب نمیده..من باید چیکار کنم..کسی میدونه ؟

0 پاسخ دهید
22:34:26 1400/02/13
سید رضا مهربخش

موقعیکه ممو رو اشتباه وارد کرده باشیم چطور میشه ارزها رو برگرداند

0 پاسخ دهید
00:11:47 1400/02/14
مجتبی انصاری

باید با پشتیبانی صرافی ارتباط برقرار کنین مشکل رو حل میکنن

0 پاسخ دهید
00:11:47 1400/02/14
علی

سلام وقت بخیر. در صورت امکان راهنمایی بفرمایید، ارز Link رو از صرافی کریپتو اشتباها با شبکه BEP2 انتقال دادم به تراست ولت، که بعد متوجه شدم باید برای انتقال به تراست ولت از شبمه ERC20 استفاده میکردم، الان ارز از صرافی کم شده اما به تراست ولت وارد نشد. آیا امکان حل مشکل و بازیابی هست؟ با تشکر از شما

0 پاسخ دهید
15:44:53 1400/02/14
حلیه آقامیری

سلام. مراحل کامل و مو به مو در مطلب توضیح داده شده. لطفا مطالعه کنین زیاد وقت نمیگیره ازتون

0 پاسخ دهید
15:44:53 1400/02/14
سید رضا مهربخش

توضیحات بالا بسبار نخصصی بوده , و عملا بازیابی ارز با اشتباه در ارسال به شبکه دیگر, شبیه ناممکنه,متاماسک رو مثال میرنید, و بحدی ناآشناست که معلوم نیست چطور بایدذارز رو برگردوندذبه کیف پول. خب به ما با یک مبلغی آموزش بدید , من ی ملت رو نجات بدم,ذالان تو گروه ها خیلی هستند ارز از دست دادند.

0 پاسخ دهید
21:07:17 1400/02/14
مجتبی انصاری

سلام. آموزش کامل متامسک توی وبسایت موجوده دوست عزیز

0 پاسخ دهید
21:07:17 1400/02/14
مهدی بهرامی

میشه لطفا لینک گروه هارو برام بفرستید؟ آیدی تلگرامم Mahdi_93939

0 پاسخ دهید
21:07:17 1400/02/14
امیر محمودنژاد

سلام من مقداری رمز ارز sushiرو از صرافی اکسکوینو به تراست والت انتقال دادم ولی فکر کنم ادرس رو اشتباه زدم یا موجود نیست ، الان دسترسی بهش ندارم میشه راهنمایی کنین ممنون میشم.

0 پاسخ دهید
01:15:48 1400/02/16
احسان ارشدی خراسانی

سلام وقت به خیر من از صرافی ایرانی ارز fantom در شبکه bep2 خریدم اما اشتباهی آدرس ارز fantom token درشبکه erc20 رو دادم کیف پولم هم تراست ولت است آیا راهی برای بازیابی است؟

0 پاسخ دهید
11:20:50 1400/02/18
فرهاد

سلام وقت شما بخیر . ببخشید من مقداری ارز busd-bep20 را از کیف پول تراست به کیف پول اتومیک انتقال داردم و‌متاسفانه اطلاع نداشتم که اتومیک از erc20 حمایت میکنه و پس از ایمیل به اتومیک به من روش بازیابی از کیف پول متاماسک را پیشنهاد داد و من توانستم از طریق متاماسک موجودی را ببینم اما هر کاری میکنم بدلیل عدم gas اترویم ( کارموزد ) ارز busd قابل جابجایی نمیباشد , درصورتی که هم در اتومیک و هم در خود متامسک موجودی اتریوم دارم ، آیا میتوانید راهنمایی کنید واقعا سپسگذارم میشوم از محبتتون 🙏☘️🙏

0 پاسخ دهید
16:18:33 1400/02/18
مجتبی انصاری

سلام. برای ارسال رمز ارز مبتنی بر bep20 نیاز به bnb برای پرداخت کارمزد دارید

0 پاسخ دهید
16:18:33 1400/02/18
هادی شیخ عظیمی

سلام یکی از دوستام میخواست به تراست ولتم uniswap بزنه گفت آدرس uniswap بر پایه ی bep20 رو بده من اشتباهی آدرس uniswap بر پایه ی erc20 رو دادم و اونم زد اما توی تراست ولتم نیومده چطوری باید بازیابی کرد؟؟؟

0 پاسخ دهید
19:23:53 1400/02/18
حلیه آقامیری

سلام. داخل متن که کامل توضیح داده شده دوست عزیز

0 پاسخ دهید
19:23:53 1400/02/18
Zeynab

سلام من خواستم ارز تتر رو انتقال بدم به کیف پول یکی بعد اون آدرس ترون فرستاده من به همون ادرس تتر انتقال دادم الان قابل برگشت هست؟؟؟تتر من

0 پاسخ دهید
23:40:58 1400/02/18
مجتبی انصاری

سلام. بستگی داره تتر خودتون بر بستر چه استانداردی بوده باشه. اگه تتر شما چیزی جز TRC20 بوده، خیر برگشت پذیر نیست

0 پاسخ دهید
23:40:58 1400/02/18
هادی

بنده هم همچین مشکلی دارم منتهی در متامسک تتر رو با بستر erc20 به کوکویین ولی آدرس متیک رو انتخاب کردم عملیات در متامسک انجام شده ولی به کوکویین نیومده

0 پاسخ دهید
23:40:58 1400/02/18
مهرداد

سلام خسته نباشید. من از یه صرافی ارز btt رو خواستم انتقال بدم به یه صرافی دیگه ادرس کیف پول trx رو به اشتباه وارد کردم برای انتقال و ارز btt من از صرافی مبدا خارج شد ولی خبری ازش نیست میخواستم ببینم امکال برگشت داره یا نه؟ ممنون

0 پاسخ دهید
23:42:19 1400/02/18
حلیه آقامیری

سلام. باید به خود صرافی تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
23:42:19 1400/02/18
محمدیاوری

سلام ببخشید من ارز LAZYOبرپایه شبکه BEP20از تراست ولت انتقال به کوینکس که LAZYo بر پایه شبکه BSCبود رو انتقال دادم ونیامد چه کنم خواهشا جواب بدید

0 پاسخ دهید
23:42:19 1400/02/18
ناهید سپیانی

سلام و عرض ادب تشکر از مطلب کاربردی که گذاشتین. اشتباهی که من کردم به این صورت بود که شبکه ها رو مشابه و هر دو را BEP20 انتخاب کردم ولی به اشتباه از بایننس، تتر رو ،به آدرس کیف پول BNB انتقال دادم. کیف پولم تراست والت هست. خواهش میکنم راهنماییم کنید. ممنون.

0 پاسخ دهید
14:32:26 1400/02/19
مجتبی انصاری

سلام. بایننس به شما اجازه نمیده که وقتی bep20 انتخاب میکنید، آدرس bep2 وارد کنید برای ارسال. اصلا همچین ارسالی از بایننس ممکن نیست و خودش به صورت خودکار، شبکه رو شناسایی میکنه و از طریق همون بستر میفرسته

0 پاسخ دهید
14:32:26 1400/02/19
بهار

سلام مقداری وی چین به آدرس اتریوم والت تراستم که مربوط به این ارز نبوده ارسال شده و در اکسپلورر قابل مشاهده است ولی در کیف پولم نیامده و در دسترس نیست. آیا امکان انتقال از این آدرس اشتباه به آدرس صحیح این ارز وجود داره؟؟ میشه لطفا راهنماییم کنین.

0 پاسخ دهید
17:00:04 1400/02/19
مهراب

سلام بنده موقع فروش ارزی که سند و زدم چون ممو رو اشتباه زده بودم .پیام اومد اصلاح کنید .من به جای اصلاح لغو رو زدم .الان ارزم به کیف پولم برنگشته .چکار کنم

0 پاسخ دهید
21:34:10 1400/02/19
فرهاد

سلام وقت شما بخیر . ببخشید من مقداری ارز busd-bep20 را از کیف پول تراست به کیف پول اتومیک انتقال داردم و‌متاسفانه اطلاع نداشتم که اتومیک از erc20 حمایت میکنه و پس از ایمیل به اتومیک به من روش بازیابی از کیف پول متاماسک را پیشنهاد داد و من توانستم از طریق متاماسک موجودی را ببینم اما هر کاری میکنم بدلیل عدم gas اترویم ( کارموزد ) ارز busd قابل جابجایی نمیباشد , درصورتی که هم در اتومیک و هم در خود متامسک موجودی اتریوم دارم ، آیا میتوانید راهنمایی کنید واقعا سپسگذارم میشوم از محبتتون 🙏☘️🙏

0 پاسخ دهید
13:02:07 1400/02/20
پوریا امیری

سلام وقت بخیر من از صرافی ایرانی چین لینک رو تو شبکه BEP20 انتقال دادم به کیف پول اتومیک،ولی کیف پول اتومیک از شبکه BEP20 پشتیبانی نمیکنه. ۱۲ کلمه بازیابی تو کیف پول metamask بازیابی کردم و مراحلی ک تو سایت راهنمایی کرده بودین هم انجام دادم ولی همچنان موجودی صفر

0 پاسخ دهید
13:54:09 1400/02/20
فرهاد پورابراهیم

سلام داداش منم همین مشکل رو دقیقا دارم ولی نمیدونم چه جوری برگردونم ارز رو جوابی نگرفتم هنوز

0 پاسخ دهید
13:54:09 1400/02/20
Milladnaderi

سلام توروخدا خواهش میکنم کمکم کنید،من از کیف پول تراست ولت خودم مبلغ ۳.۳واحد اتریوم کلاسیک کوین به کیف پول دوم خودم به آدرس اتریوم کلاسیک bep20 اشتباهی ارسال کردم والان هیچ مبلغی به کیف من واریز نشده

0 پاسخ دهید
20:30:43 1400/02/20
بهرام

سلام باید تبدیلش کنی به بی ان بی بزنی نوبیتکس از بی یو اس دی پشتیبانی نمیکنه بزنی پولت رفته

0 پاسخ دهید
20:30:43 1400/02/20
نادر

باسلام مقداری تتر از شبکه trc20 یک صرافی داخلی به اشتباه فرستادم شبکه bscصرافی کوینیکس الان چطور میشه پولو برگردوند ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
02:06:30 1400/02/21
حلیه آقامیری

سلام. باید به خود کوینکس تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
02:06:30 1400/02/21
علی حیدری

سلام منم دقیقا همین اشتباه رو کردم شما موفق شدید مشکل رو حل کنید؟؟

0 پاسخ دهید
02:06:30 1400/02/21
رضا بهمئی

خسته نباشید ، من ارز اسلار رو از کیف پول اتومیک ولت به صرافی نوبیتکس انتقال دادم همه آدرس ها رو درست زدم ولی تگ یا ممو رو وارد نکردم ، ارزم نرسید!!! خواهشا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
07:21:14 1400/02/21
مجتبی انصاری

با پشتیبانی نوبیتکس در میون بذارید

0 پاسخ دهید
07:21:14 1400/02/21
سامان عزیزی

سلام تتر رو از coinex به excoino فرستادم اشتباهی تتر trc20 رو به تتر bsc انتقال دادم پول خیلی زیادیه خواهش میکنم کمک کنید. ایا قابل بازیابیه اگه قابل بازیابی کدوم قسمتو باید انجام بدم خواهش میکنم

0 پاسخ دهید
07:51:44 1400/02/21
حلیه آقامیری

سلام. چون به صرافی فرستادین باید به خود صرافی هم تیکت بزنین مشکل رو بگین

0 پاسخ دهید
07:51:44 1400/02/21
وحید

سلام و وقت بخیر من از صراف ایرانی اتریوم انتقال دادم به کوینومی با شبکه BEP20 که کوینومی پشتیبانی نمیکرد. دستورات بالا را مرحله به مرحله درست رفتم ETH اضافه شد اما مقدار را صفر نشان میدهد. میخواستم ببینم دلیلش چیه؟

0 پاسخ دهید
19:37:55 1400/02/21
مجتبی انصاری

منظورتون از اضافه شد چیه؟ خب اضافه که بشه قاعدتا نباید موجودی صفر باشه

0 پاسخ دهید
19:37:55 1400/02/21
حسین عبدیل زاده

سلام چجوری میتونم تو تراست والت تتر erc20 را به تتر bep20 تبدیل کنم. ممنون میشم راهنماییم کنین.

0 پاسخ دهید
22:06:59 1400/02/21
مجتبی انصاری

سلام. از طریق تراست والت مقدور نیست. باید از یکی از مواردی که توی همین مطلب گفته شد استفاده کنید، مثلا تترتون رو بفرستید صرافی بایننس و مجددا در قالب bep20 برداشت کنید

0 پاسخ دهید
22:06:59 1400/02/21
محمد پ

سلام میخواستم بپرسم اگه اشتباهی با شبکه bep20 به آدرس ولت bep2 کوین انتقال بدیم امکان برگشت پول هست یا نه؟

0 پاسخ دهید
00:21:25 1400/02/22
مجتبی انصاری

سلام. امکان بازیابی در این حالت وجود نداره

0 پاسخ دهید
00:21:25 1400/02/22
حسین نعیمی

سلام من اشتباهی ارز btt رو از کیف تراس ولت می خواستم به کوینکس بریزم ولی ادرس bttرو تو بستر trc10به اشتباه به ادرس بیت کوین ریختم .حالا موندم از کجا پیگیری کنم که بتونم برگردونمش و hash و... دارم ..لطفا راهنمایی کنید ..ممنون

0 پاسخ دهید
11:47:52 1400/02/22
فرهنگ کریمی

سلام وقت بخیر من ۴۰ دلار bnb از تراست والت به کوکوین انتقال دادم ولی هنوز نیومده نه تو تراست والت هست نه تو کوکوین آدرسی هم که کپی کردم bep2 بود

0 پاسخ دهید
18:43:48 1400/02/22
غ س

سلام همونطور که میدونید کارمزد انتقال اتریوم خیلی بالاست آی من میتونم تو بایننس بیام و اتریوم رو با شبکه BNB (BEP2) یا BSC که کارمزدش کمتر از یه دلار هست به تراست ولت انتقال بدم و بعدش آیا میشه این اتریومی که تو شبکه بایننس انتقال داده شده رو با اتصال کیف پولم به یونی سواپ ازش استفاده کنم برای خرید توکن های ERC20 ؟

0 پاسخ دهید
21:46:32 1400/02/22
مجتبی انصاری

سلام. خیر ممکن نیست

0 پاسخ دهید
21:46:32 1400/02/22
Sh

Slm va khaste nbashid Man mikhastam mablaqiro USDT az tariqe srafie Coinex be trust wallet enteqal bedm ke be dalile dargirie fekri be eshtebah address wallet TRX ro dadm Va dar kmale tajob ersalham shod alan in USDT roo havast na TRX shode na USDT kolan mahv shode Mishe lotfan kmk knin ke bayad chikar knm

0 پاسخ دهید
02:04:23 1400/02/23
حسن

سلام من از صرافی ایرانی وتور خریدم متاسفانه به جای اینکه ادرس وتور را در کیف پول به صرافی بدم ادرسcollectibles کیف پول را به صرافی دادم و ارز وتوری که خریده بودم هیچوقت واریز کیف پولم نشد ، کیف پول تراست والت دارم ، لطفا راهنمایی کنید ممنون

0 پاسخ دهید
11:22:18 1400/02/23
Agha mahdy

سلام آقا من یه گندی زدم! از دوستان هرکی اطلاعی داره خاهشن کمک کنه و جواب بده ممنون. ببینین من مقداری تتر انتقال دادم از سایت کوینکس به اکسکوینو و شبکه رو گذاشتم روی trc_20 چون کارمزدش خیلی کمتره و سرعتش بیشتره ولی حواسم نبود آدرسو آدرسه Erc رو کپی کردم از اکسکوینو و بعد از اینکه انتقال دادم فهمیدم چی گندی زدم! ولی ازین تعجب میکنم که تایید شد! ولی خهب هیچی به حسابم نیومد. به پشتیبانی سایتی مراجعه کردم گفتن باید با سایت مقصد صحبت کنید و ممکنه برگرده معلوم نیست! ماهم با سایت اکسکوینو موضوع رو درمیون گذاشتیم. ولی اونا باز گفتن باید با سایت مبدا صحبت کنین! الآن من از شما چنتا سوال داشتم: اول اینکه تاحالا کسی همچین موضوعی براش پیش اومده؟؟ پواش برگشته پیگیری کرده یا ن؟ چجوری باید پیگیری کرد؟ ودوم اینکه کسی آدرسه ایمیله پشتیبانی کوینکس رو اگه داره ممنون میشم همینجا بفرسته. بازم دمت گرم مرام گذاشتی خوندی🙏 ادمین تایید لطفااااً.

0 پاسخ دهید
21:51:45 1400/02/23
عماد

سلام ممنون از راهنماییتون من bnb رو از تراست والت به صرافی bkex انتقال دادم اما ممو وارد نکردم. الان به حساب ننشسته . چیکار باید کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
17:24:51 1400/02/24
احمد

سلام خدا حفظت کنه برادر 1 دونه اتریومم رفته بود با کمک شما و آموزشات برگردوندم ایشالا همیشه زنده باشی

0 پاسخ دهید
23:05:08 1400/02/25
امید حاتمی

سلام من مقدار ارز feg رو از تراس ولت به جای اینکه ادرس کیف پول رو بزنم ادرس feg token رو زدم و ارز feg به ادرس توکن ارسال شده الان چطوری میتونم از feg توکن به ادرس کیف پولم انتال بدم

0 پاسخ دهید
23:31:13 1400/02/25
مجتبی انصاری

منظورتون از آدرس توکن چیه؟ آدرس اسمارت کانترکت منظورتونه؟

0 پاسخ دهید
23:31:13 1400/02/25
راضیه

سلام من مقداری ارز اتریوم اشتباهی از شبکه bep20 خریداری کردم و حالا بعد از 6روز توی اتمییک ولت ننشسته بعد از تماس با کریپتولند به من گفته شد که ارز شما گم شده و کاری از دست ما ساخته نیست آیا میشه من بتونم ارز اتریوم را در کیف پول اتمییک ولت ببینم یا ازکیف پول دیگری باید چک کنم لطفاً راهنمایی کنید و میشه بازیابی کرد

0 پاسخ دهید
00:50:00 1400/02/26
مجتبی انصاری

سلام. ببینید به صورت کلی، باید مبدا و مقصد از جنس یه شبکه باشن، در مورد ارسال اشتباه بین ERC20 و BEP20، مطابق با آموزش همین مطلب عمل کنید، امکان بازیابی وجود داره

0 پاسخ دهید
00:50:00 1400/02/26
راضیه

سلام ممنون از راهنمایی شما ولی من نتونستم کارهایی که آموزش داده شده انجام بدم آیا شمامیتونید کسی را به من معرفی کنید که بتونه به من کمک کنه و آموزش های که در این صفحه اومده انجام بده

0 پاسخ دهید
00:50:00 1400/02/26
حمید

سلام وقتتون بخیر مقداری ارز باینسس یو اس دی .usdt bsc از صرافی ایرانی به کوینکس انتقال دادم ادرس ustd و در پنجره باز شو usdt.bsc را انتخاب و ثبت کردم اما الان دو روز گذشته و در کوینکس موجودی صفره . لطفا راهنمایی کنید ممنون

0 پاسخ دهید
09:36:02 1400/02/26
حلیه آقامیری

سلام. بایننس یو اس دی اگر منظورتون BUSD هست با USDT-BSC خیلییی فرق داره. این ارز دوم تتر بر مبنای شبکه بایننس اسمارت چین هست که باید با خود صرافی مقصد پیگیری کنین

0 پاسخ دهید
09:36:02 1400/02/26
مهدی

سلام من مقداری Binance-Peg Ethereum را از کیف پول تراست ولت به حساب نوبیتکس انتقال دادم ولی نیومد پیگیری کردم گفتن ما این شبکه که انتقال دادین ساپورت نمیکنیم. الان ایم مقدار اتریوم که انتقال دادم پریده؟

0 پاسخ دهید
23:43:00 1400/02/26
مجتبی انصاری

سلام. بله نباید ارسال میکردید. فقط صرافی میتونه مبلغتون رو بازیابی کنه که بعید میدونم همچین کاری انجام بشه

0 پاسخ دهید
23:43:00 1400/02/26
رسول

سلام وقت بخیر ممنون از اطلاعاتتون من متاسفانه مقداری تتر به آدرس قبلی ک از هات بیت داشتم ارسال کردم ولی بعد متوجه شدم آدرس واریزها عوض شده میشه ارز رو برگردوند یا سوخته؟

0 پاسخ دهید
08:08:51 1400/02/27
مجتبی انصاری

سلام. با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید

0 پاسخ دهید
08:08:51 1400/02/27
مریم

من به اشتباه ارز کیشو رو بر پایه bep20 از تراست به هات بیت روی erc20 فرستادم و بدون خطا ارسال شد و رسیدش موفقش رو دارم.پول به هات بیت نرسیده و گویا معلق شده.از روش شما هم نتونستم ریکاوریش کنم.چیکار کنم؟

0 پاسخ دهید
21:19:27 1400/02/27
مجتبی انصاری

سلام. در این نوع از اشتباهات که به صرافی ارسال میشه، تنها شانس شما اینه که صرافی همکاری کنه و براتون بازیابی کنه. با پشتیبانیشون ارتباط برقرار کنین

0 پاسخ دهید
21:19:27 1400/02/27
حسین فایض

سلام من از بایننس ارز uni وsnx به اتمیک ولت فرستادم ولی توی کیف پول نیومده توی سایت bscscan هم برسی کردم انجام شده میخواستم ببینم روشی هست تا بتونم برگردونم به خود اکانت بایننس

0 پاسخ دهید
00:04:08 1400/02/28
محسن حاتمیان

سلام ، وقت بخیر ، بنده ۲۷ تا اتریوم کلاسیک رو حدود دو هفته قبل از کیف پول تراستم به دو صرافی نوبیتکس و کوینکس ( ۱۰ و ۱۴ کوین ) اشتباها از طریق شبکه اسمارت چین و با کارمزد bnb ارسال کردم ولی متاسفانه چون ظاهرا نوبیتکس و کوینکس از اتریوم bep20 پشتیبانی نمیکنن کوین ها به کیف پول حضانتی صرافی نرسیدن و تیکتی که به هر دو صرافی زدم کماکان بی پاسخ مونده میشه کمک و راهنمایی بفرمایید که چجوری میتونم به کیف پولم برشون گردونم؟؟ سپاس🌹🙏🏼

0 پاسخ دهید
15:57:02 1400/03/01
حلیه آقامیری

سلام. چون مقاصد ارسال صرافی هستن باید منتظر پاسخ خود صرافی بمونین. از سمت شما کاری بر نمیاد

0 پاسخ دهید
15:57:02 1400/03/01
علیرضا سعیدپور

سلام برادر ایا تونستین ارزتونو بازگردانی کنید نوبیتکس چه جوابی براتون میده چون منم همچین مشکلی پیش اومده ۵۰۰ تا اتریم کلاسیکم رو هوا مونده لطفا با بنده تماس بفرمایید

0 پاسخ دهید
15:57:02 1400/03/01
مسلم جعفری کیا

سلام از منم 100اتریوم کلاستیک با بستر اشتباه به نوبیتکس زدم.... به شما چی گفتن..... بیاین باهم بریم دفترش ن...

0 پاسخ دهید
15:57:02 1400/03/01
Rezahatami

سلام من 60هزارتابیت تورنت روازفری ولت میخواستم به یه فری ولت دیگه انتفال بدم متاسفانه به جای ادرس بیت تورنت ادرس ترون روزدم موجودی ازمن کسرشده وبه اون ولت دیگه اضافه نشده چطوری بازیابی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید💐💐

0 پاسخ دهید
14:48:41 1400/03/02
بستانی

سلام وقت بخیر چند روز پیش یه کم‌کاردانو خریدم از طریق آدرس اتریوم روی شبکه bep20 ولی الان نمیدونم کجاست و چطوری باید توی تراست والتم بیارمش!میشه لطفا راهنماییم کنید ؟مچکرم

0 پاسخ دهید
23:36:21 1400/03/02
حلیه آقامیری

از اتریوم روی شبکه BEP20؟! آدرس و شبکه رو اشتباه انتخاب کردین مطابق دستور این مطلب انجام بدین

0 پاسخ دهید
23:36:21 1400/03/02
کیان

سلام وقت بخیر حدودا نیم ساعت پیش مقداری بیت کوین کش را از هیوبی ولت اشتباها به ادرس بیت کوین در پلونیکس فرستادم ایا امکان بازیابی هست؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید

0 پاسخ دهید
08:11:32 1400/03/03
حلیه آقامیری

سلام. به صرافی مقصد باید تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
08:11:32 1400/03/03
کیان

سلام مرسی بابت پاسخگویی. به صرافی مقصد که پلونیکس هست تیکت زدم متاسفانه گفتن کاری از دست ما بر نمیاد. ایا راه دیگری هم داره که انجام بدم؟ چون تقریبا تمام داراییم بود. پیشاپیش از همکاریتون صمیمانه سپاسگزارم

0 پاسخ دهید
08:11:32 1400/03/03
حلیه آقامیری

خواهش میکنم. متاسفانه چون مقصد صرافی هست کاری از دست کسی جز خود صرافی بر نمیاد. اگر والت بود باز میشد کاری کرد.

0 پاسخ دهید
08:11:32 1400/03/03
کیان

متاسفانه خیلی ترسو هستند همش میگن این کار بسیار پیچیده و خطرناکیه و ممکنه باعث به بار اوردن هزینه های زیاد بشه. کاری از صرافی مبدا ساخته نیست؟

0 پاسخ دهید
08:11:32 1400/03/03
حلیه آقامیری

بله به هر حال اشتباهیه که شما انجام دادین و برگردوندن ارزها کار دشواریه که همه صرافی ها انجام نمیدن. تا جایی که بنده اطلاع و دانش دارم خیر.

0 پاسخ دهید
08:11:32 1400/03/03
محسن n

سلام و درود من ۲۴ ساعت قبل مقداری bnb رو‌ از صرافی کوین اکس به کیف پول تراستم ارسال کردم ، چون bnb اسمارت چین لازم داشتم ادرس بی ان بی اسمارت چین رو از کیف پول تراست کپی کردم و برای انتقال از این ادرس استفاده کردم و چون صرافی کوین اکس برای انتقال Bnb فقط در شبکه bsc اجازه میداد ، من هم از همون شبکه استفاده کردم و انتقال انجام شد ، حتی پیام تایید انتقال هم برام ایمیل شد اما الان که ۲۴ ساعت گذشته هنوز توی کیف پولم واریز نشده باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

0 پاسخ دهید
00:33:06 1400/03/04
مجتبی انصاری

سلام. اگه هر دو سمت، BEP20 یا همون BSC بودن (دقت کنید که با BEP2 و BC متفاوته) باید انتقال انجام میشده و همه چیز درست بوده. اگر به ولتتون ننشسته، با پشتیبانی کوین اکس مطرح کنید مشکل رو

0 پاسخ دهید
00:33:06 1400/03/04
بهزاد

سلام خسته نباشید ببخشیدمن میخواستم تتر انتقال بدم به کیف تراست خودم به جای آدرس کیف تتر آدرس کیف ترون رو زدم الان هم میخام بازیابی کنم چون شبکه من trc20 بود برای بازیابی erc و bep دارن trc ندارن چیکار باید بکنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید کل زندگیم رفته

0 پاسخ دهید
23:04:04 1400/03/05
مجتبی انصاری

سلام. همچنی بازیابی مقدور نیست و نمیشه.

0 پاسخ دهید
23:04:04 1400/03/05
فائزه

سلام وقت بخیر فک کنم بتونین بازیابی کنین ارزتونو

0 پاسخ دهید
23:04:04 1400/03/05
بهزاد

با سلام من میخاستم مقداری تتر از یک صرافی با شبکه trc20 به یک صرافی دیگر ارسال کنم که به اشتباه آدرس کیف ترون رو زدم الان باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
21:49:30 1400/03/06
حلیه آقامیری

سلام. باید به صرافی مقصد تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
21:49:30 1400/03/06
مرتضی نصر

سلام می خواستم راهنمایی کنید من 23 مردادتعداد 6 اتریوم کلاسیک به کیف تراس ولتم انتقال دادم ولی به لحاظ کارمزد اندک برای تبادل هنوز به کیفم انتقال داده نشده راهنماییم کنید

0 پاسخ دهید
21:49:30 1400/03/06
مجی

سلام خسته نباشید بنده از صرافی mxc توکن متیک فزستادم ولت تراستم نیومده داخلش بعد وقتی رفتم داخل صرافم دیدم بسترش دی اکتیوه و فقط متیک روشنه کجا میتونه رفته باشه؟ در تراست ولتمم همه بسترای متیک دیدم هم اتریومش هم بی ان بیش نبود☹️ راهنمایی کنید لطفا

0 پاسخ دهید
14:52:16 1400/03/07
امینی

سلام دوست عزیز من چیزی نزدیک ۰.۰۱۹۹اتریوم از ترست ولت به کیف پول کوینکس فرستادم بدون‌ بعد که این ارزو فرستادم دیدم که کوینکس زده حداقل سقف واریز ۰.۰۲ هست .الان امکانش هست این اتریوم رو برگردونم ترست ولتم

0 پاسخ دهید
00:09:24 1400/03/08
مجتبی انصاری

سلام. با پشتیبانی کوینکس ارتباط برقرار کنید

0 پاسخ دهید
00:09:24 1400/03/08
بهمن

سلام من ارز matic رو با شبکه matic انتقال دادم به کیف پول اتومیک ولی کیف پول از شبکه erc20 پشتیبانی میکنه.برا بتزیابی باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
00:09:24 1400/03/08
حسین محبی

لطفا اگر فهمیدین به منم بگین همین مشکل و دارم

0 پاسخ دهید
00:09:24 1400/03/08
ونوس

سلام وقت بخیر من ارز اتریوم کلاسیکم که روی تراست والت بود و بستر bep20بود را انتقال دادم به کیف پول تراست والت بر بستر coinو کارمزد شبکه از من خیلی کم از بایننس کم کرده اما ارزم نه انتقال پیدا کرده نه داخل کیف پولم هست قابل بازیابی هست ؟چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنین

0 پاسخ دهید
02:50:24 1400/03/08
محمد جواد منجزی

سلام وقت بخیر من مقداری ترون Trc10 داشتم که از کیف پول Tron wallet انتقال دادم به کیف پول tron link و اونجا این ترون ها رو به WBTT یا همون بیت تورنت Trc20 تبدیل کردم و این بیت تورنت های Trc20 رو دوباره به کیف پول ترون ولتم انتقال دادم اما کیف پول ترون ولتم ارز های Trc20 رو پشتیبانی نمیکنه و الان بیت تورنت ها نیومده مقدار زیادی هم هست ادرس قرارداد هم هست میشه لطفا راهنمایی کنید که چطور میتونم اونا رو برگردونم به ترون لینک؟ یا تو همون ترون ولت بیارمشون؟ یا دوباره تبدیلشون کنم به btt یا tron

0 پاسخ دهید
15:29:03 1400/03/08
مرتضی ر

سلام اشتباهی تتر را به کیف پول ترون ولت که از تتر پشتیبانی نمیکند، انتقال دادم. چکار کنم؟

0 پاسخ دهید
17:33:26 1400/03/09
مرتضی محمدیان

سلام من از صرافی کویینکس ارز ریف رو شبکه BEP20 به صرافی کویین تایگر انتقال دادم ولی کویین تایگر ارز ریف روی شبکه ERC20 رو پشتیبانی میکنه حالا چطور میتونم تراکنش رو بازیابی کنم و پولم از بین نره

0 پاسخ دهید
16:35:14 1400/03/11
حلیه آقامیری

سلام. باید به خود صرافی مقصد تیکت بزنین از سمت شما کاری بر نمیاد

0 پاسخ دهید
16:35:14 1400/03/11
شهریار اکبری

سلام مقداری ارز کاردانو از کیف پول تراست ولت به صرافی ایکسنوین انتقال دادم کلیه مراحل کپی آدرس و sendکاملا انجام شد ولی متاسفانه هنوز به صرافی ارسال نشده ولی از کیف پولم کم شده به نظر شما چکار باید بکنم آیا قابل بازیابی هست الان تقریبا دو روز گذشته و خبری نیست

0 پاسخ دهید
00:58:50 1400/03/15
مجتبی انصاری

سلام. با پشتیبانی صرافی ارتباط برقرار کنید

0 پاسخ دهید
00:58:50 1400/03/15
وحید محتشمی فرد

سلام من ارز ریف شبکه ErC20 از تراست انتقال دادم به کوینکس BSC . راهی برای برگشت وجود ندارد چون به کیف کوینکس اضافه نشده...

0 پاسخ دهید
16:02:58 1400/03/16
حلیه آقامیری

سلام. باید به خود کوینکس تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
16:02:58 1400/03/16
علی سوخت سرایی

سلام وقت بخیر ببخشید از کجا میتونم بفهم آدرس اتریوم من ERC20 هست یا نه ؟

0 پاسخ دهید
16:38:05 1400/03/17
علی سوخت سرایی

سلام وقت بخیر ببخشید از کجا میتونم بفهمم ادرس اتریوم تراست ولت من erc20 هست یا نه اگه نیست چجوری اضافه کنم ؟

0 پاسخ دهید
17:07:54 1400/03/17
حلیه آقامیری

سلام. آدرس اتریوم و توکن هایی که روی این شبکه باشن با 0x شروع میشه

0 پاسخ دهید
17:07:54 1400/03/17
علی سوخت سرایی

سلام ببخسید چطوری میتونم بفهمن ادرس ولت تراس ولت اتریومم ERC20 هست یا نه اگه نیست چجوری درست کنم؟

0 پاسخ دهید
17:12:14 1400/03/17
مبینا سجادی

سلام من از صرافی ابان تتر به کوینکس میخاستم ارز ماتیک بفرستم ادرسم در کوینکس erc20 بود ولی متاسفانه از ابان تتر با بستر شبکه bep20 فرستادم ارز فرستاده شده ولی تو موجودی کوینکسم نیست .تورو خدا کمک کنید پول زیادیه و مال خودم نیست

0 پاسخ دهید
01:40:27 1400/03/18
حلیه آقامیری

سلام. باید به خود صرافی مقصد تیکت بزنین.

0 پاسخ دهید
01:40:27 1400/03/18
ali

سلام طبق دستوری که در بخش (بازیابی از والتی که فقط از BEP20 یا ERC20 پشتیبانی می‌کند) فرمودید من تا بخش آخر پیش رفتم و تونستم توکن های گم شدم رو در ولتم مشاهده کنم، اما نمی تونم تبدیلش کنم به erc20 می زنم میگه شما به 0.005 bnb برای swap نیاز دارید من نمی تونم و نمی دونم چطور به متامسکم اون مقدار bnb رو ارسال کنم میشه بهم بگید چیکار باید بکنم؟ یا اصلا می تونم همین توکن های گمشده رو بدون تغییر به erc20 ارسال کنم به trust؟

0 پاسخ دهید
01:54:30 1400/03/18
مجتبی انصاری

سلام. برای ارسال توکن در شبکه bep20، شما نیاز به BNB دارید و باید BNB بفرستید اول به کیف پولتون. BNB هم باید از جنس bep20 باشه و به آدرس bep20 ارسال بشه. بعدش توکنتون قابل انتقاله

0 پاسخ دهید
01:54:30 1400/03/18
محسن

ارز شیبا خریدم و برای انتقال به کیف پولم ادرس اتمیک والت را دادم اما bep20 انتخاب کردم تراکنش را چک کردم انجام شده تو اکسپلور اما تو کیف پولم نیومده چیکار کنم

0 پاسخ دهید
16:57:47 1400/03/18
حلیه آقامیری

با توجه به مطلب گفته شده اقدام کنین

0 پاسخ دهید
16:57:47 1400/03/18
قادر نعمت زاده

سلام از هات بیت مقداری stc به صرافی کوکوین stc فرستادم بعداً متوجه شدم که اینها باهم فرق دارن الان از حساب هات بیت کم شده ولی به کوکویین انتقال نشده در واقع گم شده معلوم نیست به کجا انتقال شده ازطریق گوگل هم با آدرس بررسی کردم نوشته فیلتر شده چطور میتونم بازیابی کنم ممنون

0 پاسخ دهید
16:51:29 1400/03/20
حلیه آقامیری

سلام. تنها راه اینه که به صرافی مقصد تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
16:51:29 1400/03/20
سعید میرمحمدی

سلام دوستان من ی مقدار شت کوین از کیف پول تراست ولت انتقال دادم به صرافی هات بیت آدرس هم درست کپی کردم ولی نمیدونم چرا هنوز نیومدن الان حدود ۳۶ ساعت گذشته لطفا راهنمایی بفرمایید

0 پاسخ دهید
10:13:19 1400/03/21
حلیه آقامیری

سلام. اگر همه چیز رو درست وارد کردین باید به صرافی تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
10:13:19 1400/03/21
وحید رزم اهنگ

احتمالا بستر اشتباه انتخاب کرد اتریم و بستر اختصاصی خودشو داره مثل بیتکوین یا اتریم کلاسیک توی ولت که میری روی اسم ارز که بزنی صحفه باز میشه نوشته بستر همون ارز و اگر نوشته باشه coin یعنی بستر اختصاصی خود و زمانی که ادرس والت و داری کوپی میکنی باید بستر درست هم انتخاب کنی .همین اشتباه منم کردم که البته مقصر اصلی صرافی ابانتتر بود که در باره مسدود بودن بستر اتریم کلاسیک اطلاع رسانی نکرده بود و زیر بار هممیرن . صرافی نوبیتکس بهتره

0 پاسخ دهید
10:13:19 1400/03/21
SpaceX

سلام روز بخیر ببخشید من میتونم اتریوم خودم را از صرافی به کیف پول تراست ولت با شبکه Bep20 انتقال بدم ؟ مشکلی پیش نمیاد؟ ممنون

0 پاسخ دهید
10:38:14 1400/03/21
حلیه آقامیری

سلام. اگر اتریوم روی Bep20 رو از طریق شبکه Bep20 به آدرس اتریوم روی Bep20 در تراست انتقال بدین نه. ولی اگر اتریوم erc20 رو از طریق هر شبکه ای به جز اتریوم حتی به آدرس erc20 هم بفرستین به دستتون نمیرسه

0 پاسخ دهید
10:38:14 1400/03/21
وحید رزم اهنگ

سلام.دوستان من اتریم کلاسیک که بستر اختصاصی خود شو داره به اشتباه به ادرس ولت صرافی که روی بستر EBP20 ارسال کردم و الان دوروز هست که در انتظار واریز هست . چطوری اتریم کلاسیک به ولت مبدا برگردونم...لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
14:58:43 1400/03/22
حلیه آقامیری

سلام. باید به خود صرافی مقصد تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
14:58:43 1400/03/22
هاتف رفاهی پور

سلام خواهشا به بنده راهنمایی کنید از بایننس اتریوم انتقال دادم به کوینومی منتهی شبکه BEP20 رو انتخاب کردم خواهشا راهنمایی بفرمایید باید چیکار کنم ؟

0 پاسخ دهید
15:58:26 1400/03/22
حلیه آقامیری

سلام. مراحل کامل داخل مطلب نوشته شده. لطفا مطالعه بفرمائید

0 پاسخ دهید
15:58:26 1400/03/22
poorya

ببخشید میشه یه نفر منو راهنمایی کنه در مورد اینکه من چند وقت پیش21USD از ربات برداشت زدم به کیف پول ترون لینک توی کیف پول قسمت History گذارش تراکنش هست ولی توی موجودی کیف پولم هیچی نیست صفر هست خواهشن یه کسی اگر بلده راهنمایی کنه ثواب داره

0 پاسخ دهید
02:04:48 1400/03/26
پوریا رحیمی

ببخشید میشه یه نفر منو راهنمایی کنه در مورد اینکه من چند وقت پیش21USD از ربات برداشت زدم به کیف پول ترون لینک توی کیف پول قسمت History گذارش تراکنش هست ولی توی موجودی کیف پولم هیچی نیست صفر هست خواهشن یه کسی اگر بلده راهنمایی کنه ثواب داره

0 پاسخ دهید
02:11:29 1400/03/26
فرشید عظیمی

سلام من تعدادی تتر را به اشتباه با شبکه BEP20 از بایننس به کیف پول اتمیک فرستادم تو بایننس میزنه انتقال موفق اما تو کیف پول من نیومده چیکار کنم ممنون

0 پاسخ دهید
01:48:03 1400/03/28
amir

سلام بنده مقداری کارنادو میخواستم از بایننس انتقال بدم به کیف پول تراس ولتم، قبلش اتریوم کلاسیک انتقال دادم ،برای کارنادو اشتباهی همون آدرس اتریوم کلاسیک زدم الان میخواستم بدونم این آموزش شما به درد من میخوره؟ یا میشه به روش دیگه ای باز یابی کرد؟

0 پاسخ دهید
13:44:53 1400/03/29
Majid seyedi

با سلام من مقداری ارز بایننس اسمارت چین رو از طریق صرافی بیت برگ خریداری کردم انتقال کاملاً صحیح بوده و جزئیات این خرید و انتقال در سایت bscs وجود دارد ولی به کیف پولم که تراست ولت است منتقل نشده و هنگامی که به جزئیات بایننس ام نگاه میکنم صفر زده ودر زیر آن نوشته قابل دسترس نیست لطفا کمک کنید ممنون از زحماتتان

0 پاسخ دهید
22:39:02 1400/03/31
مجتبی انصاری

سلام. لطفا هش تراکنش و آدرس والتتون رو بفرستید تا بررسی بشه

0 پاسخ دهید
22:39:02 1400/03/31
Majid Seyedi

با سلام مجدد این هم آدرس بایننس اسمارت چینم. 0xfc896B07865F28A30dCd185Ae934eC9630780fE7

0 پاسخ دهید
22:39:02 1400/03/31
مجتبی انصاری

انتقال به درستی انجام شده. مطمئن هستید توی تراست ولت، BUSD بر مبنای BEP20 رو فعال کردید؟

0 پاسخ دهید
22:39:02 1400/03/31
علیرضا غلامی

سلام من از کیف پولم ارز فگ انتقال دادم به هات بیت ادرس انتخابیم درسته ولی شبکه رو اشتباه انتخاب کردم الانم نه ارزه امده هات بیت نه برگشته کیف پول میشه برگردوند راهی داره خواهش میکنم اگه بلدید بگید

0 پاسخ دهید
08:06:43 1400/04/02
حلیه آقامیری

سلام. باید به صرافی مقصد تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
08:06:43 1400/04/02
جهاد

سلام وقت بخیر ممنون از توضیحاتتون میشه لطفا اموزش تغییر شبکه یک ارز از ب ی پ 20 به سی ار سی 20 رو در تراست ولت بفرمایید بعضی از ارزا هستن که در تراست ولت موجوده ولی وقتی مثلا در یه صرافی که قیمتش بالاتره میخوای بفرستی بخاطر تفاوت در شبکه امکانش نی خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید اگه امکانش هست

0 پاسخ دهید
04:04:30 1400/04/04
مجتبی انصاری

سلام. برای تبدیل، بهترین روش ارسال به یه صرافی هستش

0 پاسخ دهید
04:04:30 1400/04/04
Majid Seyedi

با عرض سلام و خسته نباشید فایل انتقال سایت BSC Scan رو خدمتتون میفرستم ملاحظه بفرمایید ممنون از کمک و راهنمایی اتان باتشکر سیدی. https://bscscan.com/tx/0xa64f936e49eafb978b1284f269311d8026af94e8b26ad1a29c4461d8feb3ee60

0 پاسخ دهید
11:02:45 1400/04/04
Majid Seyedi

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما سروران گرامی دو روز پیش درخواستی حضو رتان تقدیم کردم مبنی بر خریدمقداری بایننس چین و عدم واریز آن به کیفپولم خدمتتان فایل تراکنش را فرستادم ولی چون خبری از جانب شما نشد گفتم دوباره جسارت کرده واز َشما نتیجه را جویا شوم با تشکر فراوان از زحمات شما در جهت حل مشکل مردم. سیدی

0 پاسخ دهید
17:22:43 1400/04/05
Majid seyedi

باعرض سلام و خسته نباشید حضور شما دوستان زحمت کش در کانال ایر crypto currencies درمشکل بنده هیچ نوع نظرخاصی ندارید. میخواستم بدانم نظرتان در این مورد چیست و هیچ کاری نمی‌شود انجام. داد و معامله فوق از دست رفته است. لطفا نظرخودتان را مرقوم فرمایید. با تشکر فراوان سیدی

0 پاسخ دهید
18:46:49 1400/04/06
حلیه آقامیری

سلام. جناب سیدی عزیز جواب شما توی دو تا کامنت بالاتر داده شده. توی تراست ولت، BUSD بر مبنای BEP20 رو فعال کردید؟ چون تراکنش به درستی انجام شده

0 پاسخ دهید
18:46:49 1400/04/06
Majid seyedi

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز بنده دقیقا متوجه نشدم یعنی کاری برای باز گشت ان نمیتوان انجام داد. و این مقداربایننس از دست رفته است.

0 پاسخ دهید
14:44:43 1400/04/07
حلیه آقامیری

تراکنش شما درست انجام شده پس ارزهاتون سرجاشه، حالا اینکه چرا نشون نمیده دلیلش رو نمیدونم. عبارت بازیابی والتتون رو داخل یه والت دیگه که از شبکه BEP20 پشتیبانی میکنه وارد کنین احتمالا درست بشه

0 پاسخ دهید
14:44:43 1400/04/07
Majid Seyedi

باسلام و تشکر از شما و همکاران محترمتان که درحال کمک به هموطنانی که دچار مشکل در نقل و انتقال رمز ارزها شده اند میخواستم بدونم یعنی کیف پولی غیر از تراست والت خودم مثلاً سیف پال یا متا مسک منظورتونه. یا نه. سیدی

0 پاسخ دهید
14:44:43 1400/04/07
حلیه آقامیری

خواهش میکنم. بله یه کیف پول دیگه مثلا متامسک گزینه خوبیه

0 پاسخ دهید
14:44:43 1400/04/07
Malihe

سلام وقت بخیر بنده مقداری ارز bnb رو از صرافی باینانس اشتباها به آدرس wbnb در تراست ولت ارسال کردم .که متاسفانه از حساب باینانس کم شد و تایید شد.الان به چه روشی میتونم اون رو بازیابی کنم ممنون میشم‌راهنمایی بفرمایید .

0 پاسخ دهید
01:37:34 1400/04/08
مجتبی انصاری

سلام. الان باید bnb بر مبنای bep20 داشته باشید توی تراست والتتون

0 پاسخ دهید
01:37:34 1400/04/08
Majid seyedi

با سلام و خسته نباشید قبلاً از لطف شما بخاطر جوابگویی و همکاری شما برای حل مشکلات هموطنان سپاسگذارم. میخواستم اگر برایتان امکان دارد بصورت جزئيات بفرمایید ممنون میشوم. سیدی

0 پاسخ دهید
10:17:22 1400/04/08
حلیه آقامیری

یه والت متامسک بسازین. گزینه Import Wallet رو انتخاب کنین. بعد 12 کلمه بازیابی که موقع نصب تراست والت دریافت کردین بود رو وارد کنین. ارزهاتون روی متامسک بازیابی میشه

0 پاسخ دهید
10:17:22 1400/04/08
Majid Seyedi

با عرض سلام و خسته نباشید حضور شما و همکاران اتان همان دستورالعملی که گفته بودید انجام دادم ولی متامسک پیام خطا داد بخاطر همین چند بار این کار را تکرار کردم تا ‌شبهه ای نداشته با‌شد.ولی هربا پیام خطا را تکرار کرد بازهم ممنون از راهنمایی شما. سیدی

0 پاسخ دهید
00:10:34 1400/04/09
حلیه آقامیری

سلاام. چه خطایی داد؟

0 پاسخ دهید
00:10:34 1400/04/09
Majid Seyedi

با سلام مجدد حضور شما عذر میخوام پیامی ارسال نکرد ابتدا کیف پول متامسک رو دانلود کردم و قبل از راه اندازی ان در بخش ابتدایی که پیام import هم هست کلید خصوصی کیف پول را وارد کردم ولی اصلاً تفاتی نبود و اتفاقی نیفتاد. من از یک صرافی این ارز رو خریده بودم و هرچه هم بهشون میگم میگویند از پشتیبانی کیف پولتون باید پیگیری کنید ایا درست میگن یا از زیر بار مسئولیت شانه خالی میکنند میخواستم بدانم باید چکار کنم باتشکرمجدد از شما. سیدی

0 پاسخ دهید
00:10:34 1400/04/09
Majid seyedi

باسلام یک سوال دیگر دارم میخواستم بدانم ایا میتوانم توکن minerum رو به ارزهای دیگر تبدیل کرد یا نه و اگر امکان دارد چکونه میشود باتشکر سیدی

0 پاسخ دهید
00:10:34 1400/04/09
Majid Seyedi

بنده انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد راه حل دیگه ای بنظرتون نمیرسه.

0 پاسخ دهید
00:10:34 1400/04/09
Majid seyedi

با سلام حضور شماو خسته نباشید دیروز داشتم توی برگر سواپ یک توکن رو میخریدم ناگهان متوجه شدم که ارز بی ان بی که روی ولتم ننشسته بود بر پایه busd قرار دارد این اشتباه از طرف صرافی بوده یا بایننس و حالا میتوانم آنرا به بی ان بی اسمارت چین تبدیل کنم؟

0 پاسخ دهید
00:10:34 1400/04/09
عبدالوحید رستمی

با عرض دورود و وقت به خیر و خسته نباشید خدمت شما؛؛ من یک کیف پول لجر نانو اس خریدم و اون را راه اندازی کردم و برنامه لجر لایو هم روی گوشیم نصب کردم. دیشب ۲ خرید ارز Winklin انجام دادم ولی رو کیف پولم ننشسته.... چه باید بکنم؟؟؟؟ کجای کارم اشتباه بوده؟؟؟ لطفا در صورت امکان راهنمایی ام کنید. با تشکر

0 پاسخ دهید
14:41:49 1400/04/10
مهدی قاسمپور

سلام من کیف پول نانو لجر sخریدم بعد داخل تراست والت ارز LITداشتم که برای انتقال این ارز از من مقداری ارز bnbمیخواست برای کارمزد بعد در کیف پول لجر نانوS ارز LIt روی بستر اتریوم است .انتقال از تراست ولت اوکی بود و و تراکنش موفق زده شده ولی نیومد تو لجر sکمک کنید الان 20روزه تو تراکنشم زده موفق ادرس کیف پولمم درست زدم

0 پاسخ دهید
15:53:50 1400/04/12
مجتبی انصاری

سلام. اشتباه انجام دادید. مطابق مراحلی که توی این نوشته گفته شده، پرایوت کی کیف پولتون رو توی یه والتی که از اسمارت چین پشتیبانی میکنه وارد کنید

0 پاسخ دهید
15:53:50 1400/04/12
ناصر

سلام ممنونم از راهنمایی عالی تون من از طریق همون روش شماره یک اقدام کردم و کیف پول متاماسک رو سوییچ کردم روی بایننس بریج ارز گم شده خودمو هم که اشتباهی بر پایه bep20 زده بودم به آدرس ERC20 پیدا کردم ولی خواستم از بایننس منتقل کنم به کیف پول متاماسک خودم خطایی داد مبنی بر عدم موجودی.برای همچین انتقالی من باید بایننس بخرم واسه کارمزد یا اتریوم؟ ارز خریداری شده برای کامزد را باید به کیف پول متاماسک انتقال بدم ؟

0 پاسخ دهید
18:35:25 1400/04/13
مجتبی انصاری

سلام. اگه الان توکنتون erc20 هست، باید اتر بفرستید به والت. اگر bep2 هست، باید مقداری bnb بفرستید به والت واسه کارمزد انتقال

0 پاسخ دهید
18:35:25 1400/04/13
حسین معتمدی

سلام .دیروز من از اتریوم کلاسیک رو از بایننس به کوینومی منتقل کردم ولی به اشتباه بر بستر BEP20 ولی ارز نیومد یه کمکی به من بکنید

0 پاسخ دهید
17:37:17 1400/04/18
مجتبی انصاری

از روش‌های گفته شده توی همین مقاله استفاده کنید

0 پاسخ دهید
17:37:17 1400/04/18
amirbakhshan

سلام داداش خسته نباشی داداش من امروز از طریق کیف پول تراست والت 937 تا تتر بر بستر بایننس اسمارت چین به صرافی نوبیتکس انتقال دادم البته اینم باید بگم صرافی نوبیتکس به بنده آدرس کیف پول تتر اما بر بستر اتریوم داده بود و منم انتقال دادم یعنی در واقع من شبکه رو اشتباه زدم الان تتر های من این وسط گمشده در شبکه با پشتیبانی صرافی نوبیتکس تماس گرفتم و گفت شاید یک ماه و شاید بیشتر زمان ببره که برگردونیم به کیف پولت الان به نظرت من باید چکار کنم که بتونم به سرمایم برسم آخه به هر کس که میگم میگه بیشتر از یک دقیقه زمان نمیبره و خیلی راحته اگر ممکنه لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
02:36:13 1400/04/20
حلیه آقامیری

سلام. چون مقصد صرافی هست باید منتظر بمونین تا خود صرافی براتون انجام بده، از سمت شما کاری بر نمیاد.

0 پاسخ دهید
02:36:13 1400/04/20
روح اله فروتن

سلام من از صرافی اریو مکس یه مقدار اترکلاسیک رو به کیف پول ترس ولت انتقال دادم که متاسفانه به اشتباه ادرس اتر رو وارد کردم و مبلغ کسر شده و تو هیج کدوم از اترها نیومده ایا امکان تصحیحش هس ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
03:12:09 1400/04/20
سعید

سلام وقت بخیر من از صرافی باینسس ارز bnb رو توی شبکه BEP2 انتقال دادم . ولی ادرس شبکه ERC20 رو زدم راه حلی برای برگشت هست ؟

0 پاسخ دهید
19:25:47 1400/04/20
حلیه آقامیری

سلام. بر اساس گفته ها عمل کنید

0 پاسخ دهید
19:25:47 1400/04/20
طارق

سلام من مقداری ارزشیبا رو از بایننس بر پایه BEP20انتقال دادم به کیف پول تراست ولتم میخواستم ببینم بعد دچار مشکل نمیشم

0 پاسخ دهید
15:03:52 1400/04/21
حلیه آقامیری

سلام. اگر BEP20 رو انتخاب کردین، باید حتما آدرس شیبا روی BEP20 رو هم وارد کرده باشید نه آدرسی که روی ERC20 هست. اینجوری مشکلی پیش نمیاد

0 پاسخ دهید
15:03:52 1400/04/21
Majid Seyedi

باسلام و خسته نباشید خدمت شما دیروز داخل سایت صرافی پنکیک سواپ بودم و میخواستم ارزی را بخرم یکدفعه متوجه مقدار ارز busd شدم که دقیقاً به اندازه همان bnb بود که بیست روز پیش از طریق یک صرافی خریده بودم گفتم قبل از هر کاری به شما دوستان اطلاع دهم و ببینم نظر شما در این مورد چیست با تشکر از راهنمایی هایتان.

0 پاسخ دهید
07:50:08 1400/04/24
سیدزاده

سلام وقت بخیر من مقدار 68 دلار متیک از متا مسک ب کوینکس انتقال دادم در کوینکس هم کیف پول توکن متیک رو کپی کردم ولی برام نرسید وضعیت تراکشن هم موفقعیت ثبت شده چکار کنم ممنون توی کوینکس نوشته بود متیک تی ار سی 20 ولی نمیدونم متا مسک متیک تی ار 20 پشتیبانی میکنه یا نه راهنمایی کنید ممنونم

0 پاسخ دهید
23:33:24 1400/04/30
مجتبی انصاری

سلام. متامسک TRC20 پشتیبانی نمیکنه و اشتباه کردید. پول شما قابل برگشت نیست، چون از ERC20 زدید TRC20

0 پاسخ دهید
23:33:24 1400/04/30
Majid Seyedi

با سلام و خسته نباشید خدمت شما کارشناسان محترم اکسچینو من مقداری ارز ترون به آدرسی انتقال دادم ازکیف پول ترون لینک پرو به تراست ولت انتقال را انجام داد و بلافاصله از کیف پول کسر گردید ولی به کیف پول تراست ولت انتقال نیافته مشکل از کجاست.

0 پاسخ دهید
01:25:00 1400/05/03
محمدعلوی

سلام خسته نباشید. امروز خواستم کاردانو را از تراس والت به کویینکس وارد کنم به ادرس bnb کویینکس وارد کردم چیکار کنم . توروخدا کمکم کنید. ممنون

0 پاسخ دهید
21:06:33 1400/05/03
مجتبی انصاری

سلام. کاردانو از تراست والت رو از طریق چه استانداردی (BEP2 یا BEP20) ارسال کردید؟ آدرس BNB کوینکستون BEP20 بود یا BEP2؟

0 پاسخ دهید
21:06:33 1400/05/03
داود

سلام.خسته نباشید.لطفا راهنمایی بفرمایید.من اتریوم کلاسیک رو از بایننس به کیف کویینومی اشتباها با شبکهbscفرستادم حالا چطور میتونم برگردونم.ممنون

0 پاسخ دهید
12:22:38 1400/05/07
مجتبی انصاری

سلام. این مطلب مختص حل همین مشکله. لطفا مطالعه کنید و در صورت سوال، توی بخش کامنت مطرح کنید

0 پاسخ دهید
12:22:38 1400/05/07
حمید عبدی

سلام میتونید بگید کیف پول اکسدوس از کدام شبکها پشتیبانی میکنه ممنون میشم ؟

0 پاسخ دهید
12:54:09 1400/05/08
حمید عبدی

سلام تو کیف پول اکسدوس از کدوم شبکه ها پشتیبانی میکنه ممنون اگر راهنمایی بکنید

0 پاسخ دهید
12:56:40 1400/05/08
محمدصادقی

سلام دوستان من از صرافی بایننس ارز شیبا جابجا کردم ب صرافی کوکوین ولی متاسفانه رو شبکه اتریوم نبوده الان تو دارایی کوکوینم نیومده لطفا راهنمایی کنین مرسی

0 پاسخ دهید
03:55:51 1400/05/10
محمدجواد

سلام من از بایننس مقداری اتریوم بر بستر بایننس اسمارت چین به کیف پول کوینومی ارسال کردم و عملیات کامپلیت شد ولی در کیف پول کوینومی چیزی نیومده و موجودی اتریوم رو صفر نشون میده . یعنی شبکه رو اشتباه انتخاب کردم؟ لطفا راهنمایی کنید میتونم مبلغ رو بازیابی کنم؟

0 پاسخ دهید
21:52:48 1400/05/11
مجتبی انصاری

سلام. دقیقا این آموزش مختص رفع همین مشکله دوست عزیز

0 پاسخ دهید
21:52:48 1400/05/11
پوریا رحیمی

سلام..من میخوام USDC به سایت پی98بفروشم در قسمت فروش انتخاب شبکه میخواد ولی USDC من در TronLink pro هست و در شبکهTRC10 برای فروش توی قسمت اطلاعات شبکه TRC10 ننوشته پس باید کدام انتخاب کنم آیا میشه یک شبکه دیگه انتخاب کنم؟؟؟؟؟

0 پاسخ دهید
06:46:08 1400/05/12
مجتبی انصاری

سلام. از پشتیبانی همون سایت درخواست راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
06:46:08 1400/05/12
بهزاد

بسیار ممنون. تونستم ارز ماتیک رو که اشتباهی فرستاده بودم را برگردونم. ممنون

0 پاسخ دهید
16:09:48 1400/05/12
saeed.a

سلام وقت بخر مقداری تتر bep20 انتقال دادم به والکس تتر erc20 ایا روشی هست که لغو کنم یا بازیابی کنم ممنون میشم کمکم کنین

0 پاسخ دهید
19:45:38 1400/05/12
مجتبی انصاری

سلام. از صرافی کمک بخواین

0 پاسخ دهید
19:45:38 1400/05/12
وحید

سلام . مشکل بزرگی برخوردم از باینسس کیف پول busd را در شبکه باینس اسمارت چین به coinex به کیف پول usdt منتقل کردم ایا امکان بازیابی با این آموزش وجود دارد BUSD >USDT در شبکه BSD یا شبکه هوشمند باینسن همه چی درست بوده فقط نوع کیف پول مبدا و مقصد یکی نیست . لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم

0 پاسخ دهید
21:32:00 1400/05/12
مجتبی انصاری

سلام. به صورت کلی، آدرس USDT BEP20 شما و BUSD BEP20 باید یکی باشه و مشکلی پیش نمیاد. اما اگر کوینکس BUSD پشتیبانی نمیکنه و یا شما از بایننس BEP20 زدید به ERC20 کوینکس و یا برعکس، موجودی شما نابود شده و فقط یک شانس دارید اونم اینکه صرافی کوینکس مشکلتون رو حل کنه

0 پاسخ دهید
21:32:00 1400/05/12
رضا سوادزاده

سلام لطفا کمکم کنید من مطلب رو خوندم ولی متوجه نشدم ، من از تراست ولتم اتریوم توکن به کوینکس انتقال دادم بعد متوجه شدم تو‌ولتم bep20 بوده من آدرس erc20 توی صرافی کوینکس دادم الان باید چیکار کنم؟؟

0 پاسخ دهید
03:39:51 1400/05/14
فرخ

سلام وقت بخیر بزرگوار من hot رو اشتباها از کوینکس به hotcross در کوکوین فرستادم امکان بازگردانیش هست ؟؟ خیلی ممنون از لطف شما

0 پاسخ دهید
14:03:43 1400/05/15
مجتبی انصاری

سلام. اگر هر دو توکن ERC20 باشند و آدرستون یکی باشه، خودکار hot به اکانت شما واریز میشه. اما اگه غیر اینه، بعیده که بشه بازیابی کرد و باید به صرافی پیام بدید

0 پاسخ دهید
14:03:43 1400/05/15
مهدی قاسمی

سلام دوستان. من مقداری ارز arpa از بایننس به کوینکس فرستادم اما در زمان ارسال بجای آدرس ERC20، ادرس شبکه BSC انتخاب کردم . الان چند روز در بایننس میگه ارز ارسال شده اما در کوینکس دریافت نشده .آیا راهی برای رفع این مشکل هست ؟

0 پاسخ دهید
18:33:11 1400/05/15
مجتبی انصاری

سلام. فقط در صورتی قابل بازیابیه که کوینکس با شما همکاری کنه

0 پاسخ دهید
18:33:11 1400/05/15
میلاد

سلام وقتتون بخیر. من تتر از صرافی به نراست ولت آدرس اسمارچین بایینس میخاستم بفرستم بعد توی صرافی به اشتباه توی صرافی از بستر kcc استفاده کردم و پول از صرافی کم شده و به تراست ولت نیومده چیکار کنم؟

0 پاسخ دهید
04:16:25 1400/05/16
میلاد

سلام.

0 پاسخ دهید
04:18:34 1400/05/16
فرناز فرتاش

سلام من از بایننس ارز تومو رو با شبکه erc20 میخواستم خارج کنم و واریز کنم به صرافی کوکوین ولی اشتباها در صرافی کوکوین ادرس شبکه رو تومو انتخاب کردم ارز تومو من از بایننس خارج شده و به کوکوین هم واریز نشده. باید چی کار کنم؟؟؟

0 پاسخ دهید
11:53:05 1400/05/16
مجتبی جلیلوند

سلام من یه مقدار اتریوم کلاسیک داخل نوبیتکس خریدم انتقال دادم داخل کیف پول تراست ولت ولی به اشتباه ادرس اتریوم اصلی رو دادم حدود 2 ماه گذشته تراکنش تایید شده و موفق بوده ولی چیزی تو حساب نیومده

0 پاسخ دهید
14:49:50 1400/05/17
مجتبی انصاری

سلام. اگر آدرس‌های اتریوم و اتریوم کلاسیکتون یکی باشه، میاد ارزتون. ولی اگه متفاوت باشه، در واقع شما دارایی شما برای همیشه حذف میشه چون به آدرسی فرستادید که مالکش نیستید

0 پاسخ دهید
14:49:50 1400/05/17
آرش مهدیزاده

سلام خسته نباشید من بطور اشتباهی توکن انتقال دادم به قرار داد توکن!! آیا امکان بازگشتش وجود داره اخه من ادرس کیف پول که ندادم ادرس قرار داد توکن رو اشتباهی وارد کردم و کیف پول متامکس هم تایید رو زد و از حسابم کسر شد؟؟ الان چه کار میتونم بکنم؟

0 پاسخ دهید
05:33:41 1400/05/18
مجتبی انصاری

سلام. خیر امکان بازیابی نیست

0 پاسخ دهید
05:33:41 1400/05/18
afshin

سلام من مقداری bnb رو تو شبکه bsc از بایننس انتقال دادم به ولت جکسم ، ولی جکس ولت از bsc پشتیبانی نمیکنه چطور میتونم bnbهام رو بازیابی بکنم؟

0 پاسخ دهید
13:17:13 1400/05/18
مجتبی انصاری

سلام. این آموزش مختص شماست

0 پاسخ دهید
13:17:13 1400/05/18
محمد حسین

سلام. بنده تعدادی شیبا رو از بایننس به تراست ولت انتقال دادم .ولی فکر میکنم با شبکه اشتباه این کارو کردم.باید با erc20 میزدم باbep20 انتقال دادم. الان تعداد میزنه ولی مبلغ دلاریش صفر هست. میشه لطف بفرمایید دقیق راهنمایی کنید. آیا اگر ب بایننس برگردونم و با شبکه درست انتقال بدم درست میشه. اصلا شدنی هست. ممنون میشم

0 پاسخ دهید
04:34:52 1400/05/19
مجتبی انصاری

سلام. ارز شما با موفقیت منتقل شده. مشکلی نداره که قیمت رو نشون نمیده.

0 پاسخ دهید
04:34:52 1400/05/19
رضا داداش پور

سلام مهندس یه سوال دارم لطفا راهنمایی کنید من از کیف پول تراست ولت مقداری ارز وینک‌رو در شبکه ترون انتقال دادم به کیف پولم در صرافی رمزینکس که کیف پول وینک در صرافی رمزینکس‌ از شبکه ترون پشتیبانی نمیکنه حالا ارز وینک من واریز نشده چطور برگردونم ؟

0 پاسخ دهید
18:42:54 1400/05/20
مجتبی انصاری

سلام. با پشتیبانی همون صرافی مطرح کنید مشکلتون رو

0 پاسخ دهید
18:42:54 1400/05/20
hosseinios

سلام من از تراست والتم 1000 تا dai به ادرس صرافی kucoin فرستادم البتع این وسط از بایننس خرید کرده بودم dai رو که تو کیف پولم بود از شبک bep20 به شبکه erc20 dai ارسال کردم ظاهرا تو صرافی نشده و من تیکت زدم براشون گفتن 30 تتر باید بدین که براتون انجام بدیم من اونم زدم براشون به نظرتون قابل برگشت هست ؟ یه راهنمایی اگه ممکنه ممنون میشم

0 پاسخ دهید
20:44:50 1400/05/21
مجتبی انصاری

اگه گفتن میشه، پس ممکنه

0 پاسخ دهید
20:44:50 1400/05/21
امیرعباس،غضنفری

خسته نباشی مجتبئ جان دوست عزیز اگر میشه یک راهنمایی بفرمایی من ۹۰۰ دلار متیک از بستر bep20به کوینکس فرستادم اما به حسابم ننشسته چک کردم دیدم آدرس maticوerc20 با آدرس bep20 هیچ فرقی نداره ولی نمیدونم دلیل عدم واریز چی هست میشه یک راهنمایی بفرمایید یا لینکی معرفی کنید برای مطالعه پیشاپیس سپاسگذارم

0 پاسخ دهید
22:29:20 1400/05/21
مجتبی انصاری

سلام. اگر آدرس‌ها عینا یکی هست، قاعدتا باید واریز بشه. با پشتیبانی کوینکس مشکل رو مطرح کنید

0 پاسخ دهید
22:29:20 1400/05/21
حسن آریان فرد

سلام من 100 دلار BSC از تراست به ربو فارکس انتقال دادم ... تیکت زدم بهشن گفتند URL بفرست... از کجا باید پیدا کنم URL رو؟؟؟ ممنون از راهنمایی هاتون...

0 پاسخ دهید
22:28:48 1400/05/23
مجتبی انصاری

سلام. توی جزئیات تراکنش که برید، یه گزینه هست more details که میره توی اکسپلورر. همون لینک رو بفرستید

0 پاسخ دهید
22:28:48 1400/05/23
سیامک

سلام من از صرافی با شبکه بایننس متیک رو زدم به اتمیک ولت که شبکه اش و آدرسی که دادم اتریومه، بعد تراست ولت نصب کردم پرایوت کی اتمیک رو بهش دادم، اما متیک نیومده!!! کجای کار رو اشتباه رفتم!؟

0 پاسخ دهید
18:41:05 1400/05/24
سیامک‌ بهرامی

وقتی با دوازده کلمه اتمیک، تراست رو آوردم بالا آدرس های اتریوم متفاوت هست!!! مشکلی ایجاد نمیکنه!؟

0 پاسخ دهید
19:10:05 1400/05/24
دانیال حجاری

بهتره به جای این کار خود پرایویت کی‌ها رو ایمپورت کنید به صورت دستی

0 پاسخ دهید
19:10:05 1400/05/24
ansari

سلام. وقتتون بخیر . ازتون درخواست کمک و راهنمایی دارم. بنده برای انتقال ارز متیک از صرافی کوینکس به کیف پول اتومیک خودم از اسمارت چین شبکه متیک استفاده کردم و این در حالی که اتومیک ولت برای این ارز صرفا از erc20 پشتیبانی میکنه. ازتون خواهش میکنم برای بازیابی ارزم منو راهنمایی کنید تشکر

0 پاسخ دهید
02:00:46 1400/05/25
دانیال حجاری

اگر شبکه رو اشتباهی وارد کنید ارز گم میشه

0 پاسخ دهید
02:00:46 1400/05/25
محمد رضا

سلام، من یه اشتباه خیلی وحشتناک انجام دادم، تو کیف تراست ارز busd از شبکه bep20 رو به آدرس کیف پول کوینکس منتهی بجای انتخاب ارز busd در مقصد اشتباها ارز bnb با شبکه bep20 رو انتخاب کردم. یعنی به جورایی انگار swap کردم در صورتی که اینکار کار فقط تو خود کیف پول انجام میشه و من اشتباهی یک ارز رو از کیف پول به آدرس ارز دیگه ای در صرافی منتقل کردم. آیا راهی برای برگشت این تراکنش وجود داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

0 پاسخ دهید
00:09:52 1400/05/26
مجتبی انصاری

با پشتیبانی کوینکس مطرح کنید

0 پاسخ دهید
00:09:52 1400/05/26
احمد زاير علي مطوري

سلام من بجاي اينكه از داخل بازي اكسي اينفينيتي مبلغ واريز كنم به رونين ولتم از داخل صرافي به رونين ولتم مبلغ زدم الان مبلغ رو برام نشون نميده لطفا راهنمايي كنين چكار كنم ممنون

0 پاسخ دهید
01:21:46 1400/05/27
دشتی

سلام، من همین اشتباه رو کردم اما از کوینکس با پروتکل crc20 فرستادم الان به، کوینکس رو با ویاوالت نتونستم انجام بدم، آیا کسی راهی داره

0 پاسخ دهید
17:18:10 1400/05/28
محسن کمالی

سلام و عرض ادب بنده از تراست والت تتر رو انتقال دادم به صرافی اول trc20 رو زدم ارور داد رفتم آدرس erc20 رو زدم برا انتقال که دیگه ارور نداد ولی متاسفانه تتر به حسابم در صرافی منتقل نشده چجوری میتونم بازیابیش کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

0 پاسخ دهید
01:47:46 1400/05/29
مجتبی انصاری

سلام دوست عزیز. قرار نیست هر آدرسی که ارور نمیده شما به همون بفرستید. احتمالا تتر شما BEP20 بوده و به ERC20 زدید. فقط پشتیبانی صرافی میتونه کمکتون کنه

0 پاسخ دهید
01:47:46 1400/05/29
محمود قنبری

با سلام من ارز استلار از بایینس به اشتباه از طریق bep20انتقال دادم تراست ولت در حالی که تراست ولت استلار bep20نداره امکانش هست راهنمایی کنید ممنون میشم

0 پاسخ دهید
21:45:57 1400/05/29
علی دهقانی

سلام من مقداری بیت تورنت رو از صرافی آبان تتر به صرافی رمزینکس انتقال دادم اما به اشتباه آدرس بیت تورنت رابدم کیف پول ترون را دادم.میشه برای باز یابی کاری کرد .با پشتیبانی تماس داشتن گفتن در حال حاضر کاری نمیشه کرد

0 پاسخ دهید
16:33:40 1400/05/30
محمد اسدی

سلام من از استخر ویا بی تی سی دو دهم بیتکوین رو ارسال کردم به کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس الان در کیف پول سخت افزاری واریز نشده و ادرس کیف پول عوض شده و با ادرسی که از استخر انتقال داده شده فرق میکنه تو رو خدا کمکم کنید

0 پاسخ دهید
01:01:46 1400/05/31
محمود قنبری

با سلام من به اشتباه ارز استلار از صرافی بایننس با شبکه ی bep20انتقال دادم به تراست ولت که پشتیباتی نمیکنه اگه راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
11:41:39 1400/05/31
vsihqisk

ارسال اشتباه ارز دیجیتال و آموزش بازیابی آن در آدرس های BEP20 و ERC20 - اکسچینو مگ avsihqisk vsihqisk http://www.g710ycz5za1m54x993ad8v5jz7l9u39cs.org/ [url=http://www.g710ycz5za1m54x993ad8v5jz7l9u39cs.org/]uvsihqisk[/url]

0 پاسخ دهید
12:02:49 1400/05/31
مینا ربیعی

سلام من دیروز مقداری توکن tasteNFT که از پنکیک سواپ خریده بودم و توی تراست ولتم بود رو به تتر تبدیل کردم، ولی هیچی تو کیفم نیومد و توکن هم کم شد. توکن bep20 هستش و توی پنکیک سواپ بجای bnb ، من usdt رو زدم چون میخواستم تتر بشه نه اسمارت چین حالا چیکار کنم؟؟ خواهش میکنم اگه برمیگرده بهم بگید ممنونم

0 پاسخ دهید
21:34:27 1400/05/31
مسعود علی وردی

من چند ماه پیش ۹ واحد ارز uni از کیف پول تراست ولت به آدرس صرافی hotbit انتقال دادم ولی متاسفانه هنوز واریز نشده واینکه ارز uni که داشتم bep2 بود ولی ادرس صرافی بر پایه اتریوم بود ممنون میشم راهنماییم کنید

0 پاسخ دهید
10:46:55 1400/06/01
مجتبی انصاری

سلام. با پشتیبانی صرافی که فرمودید ارتباط برقرار کنید

0 پاسخ دهید
10:46:55 1400/06/01
مهدی وحیدزاده

سلام من ارز ygg رو چن روز پیش به تراست والت انتقال دادم از کوئینکس برداشت شد ولی هنوز به کیف پولم نیومده و تازه فهمیدم تراست والت این ارز رو پشتیبانی نمیکنه حالا نمیدونم تکلیف این ارز من چی میشه ایا به کوئینکسم بر میگرده؟ الان ۵ روز گذشته

0 پاسخ دهید
17:25:19 1400/06/01
مجتبی انصاری

سلام. یا باید اون توکن رو به صورت دستی اضافه کنید به تراست والت، یا باید 12 کلمه رو توی کیف پولی ایمپورت کنید که ygg رو ساپورت کنه

0 پاسخ دهید
17:25:19 1400/06/01
رامین

با سلام و احترام فراوان.... ارز cet (توکن صرافی کوینکس) را از خود صرافی کوینکس به لجر نانو اس انتقال داده ام ولی هنوز داخل اکانت لجرم نمی بینمش و به صرافی هم پیام دادم و جواب دادند که انتقال موفقیت آمیز بوده است. ممنون میشن میشم اگر راهنمایی کنید یا پیجی رو معرفی کنید که بتونه کمکم کنه. بازم ممنونم.

0 پاسخ دهید
22:52:16 1400/06/01
Arman

سلام من اشتباها اتریوم رو از کیف پول تراست والت که در بستر BEP20بود اشتباها در بستر ERC20 به صرافی هات بیت فرستادم امکان بازیابی هست؟

0 پاسخ دهید
10:57:16 1400/06/02
مجتبی انصاری

سلام. اگر هات بیت از BEP20 پشتیبانی نکنه، کار شما سخت میشه و فقط و فقط صرافی میتونه کمکتون کنه

0 پاسخ دهید
10:57:16 1400/06/02
ماهان ماهانی

دوست عزیز عالی توضیح دادی منم قدم به قدم باهات پیش رفتم داخل متامسک اضافه کردم توکن رو ولی متاسفانه صفر نشان میده حالا بگو چیکار کنیم هر چی پول داشتم اینطوری شده یه کمکی کن هر طور میدونی

0 پاسخ دهید
01:02:35 1400/06/03
حشمت عرب

سلام ببخشید از هات بیت کاردانو را در بستر اشتباه به تراست والت انتقال دادم برا برگردوندنش چه کا باید بکنم

0 پاسخ دهید
08:07:52 1400/06/04
حامد بیات منش

سلام ببخشید من تتر بایننسbusd رو از تراست ولتم به آدرس bnb در کوینکس اشتباه فرستادم . از تراست کم شده ولی به کوینکس نمیشینه چطوری برش گردونم. با تشکر

0 پاسخ دهید
15:38:15 1400/06/04
مجتبی انصاری

سلام. به پشتیبانی کوینکس تیکت بزنید

0 پاسخ دهید
15:38:15 1400/06/04
میلاد

سلام من مقداری اتریوم کلاسیک از صرافی ایرانی بیت پین به کیف پول تراست والت انتقال دادم ولی نیومده ، پشتیبانی بیت پین میگه باید از بپ ۲۰ استفاده میکردی چون استفاده نکردی گم شده ، تو رو خدا کمکم کنید خیلی نگرانم

0 پاسخ دهید
00:26:48 1400/06/05
مجتبی انصاری

باید جزئیات دقیقتری بگید تا بتونیم کمکتون کنیم. مثلا شبکه مبدا و شبکه مقصد چی بودن

0 پاسخ دهید
00:26:48 1400/06/05
Hooman

سلام و خسته نباشید من چند ماه پیش از سایت نوبیتکس ارز اتریوم کلاسیک خریدم و می خواستم به کیف پولم تراست والت انتقال بدم ادرس اتریوم کلاسیک روی شبکه BEP20 رو وارد کردم و انتقال انجام شد یکم منتظر موندم ارز نیومد پیام دادم به تیم پوشتیبانی گفتن انتقال کمی زمان بر هستش بعد چند روز دوباره پیام دادم که ارز نیومده یه لینک تراکنش نشونم دادن گفتن روی شبکه اشتباه ارزو انتقال دادم سایت با شبکه BEP20 استفاده نمیکنیم و خودم باید پیگیری کنم منم پرسیدم پس چرا ادرس BEP20 رو واسه انتقال قبول کردید یه لینک تراکنش نشون میدن میگن خودتون پیگیری کنید خواهش میکنم اگر راهی هست ارزو پیدا کنم راهنمایم کنید ممنون میشم؟

0 پاسخ دهید
22:55:33 1400/06/05
حلیه آقامیری

طبق گفته همین مطلب عمل کنین درست میشه

0 پاسخ دهید
22:55:33 1400/06/05
حمید رضا رضایی

سلام من مقداری اتریوم کلاسیک رو روی شبکه bep20فرستادم در حسابم در نوبیتکس حالا نو بیتکس میگه شبکه اتریوم کلاسیک انه erc20هست و برای برکشت باید چند ماه بر کنی راهی هست که خودم اقدام کنم ممنون از راهنمایتون

0 پاسخ دهید
01:41:36 1400/06/06
حلیه آقامیری

خیر از سمت شما کاری نمیشه انجام داد باید منتظر پاسخ صرافی بمونین

0 پاسخ دهید
01:41:36 1400/06/06
حمید مومنی

با سلام وقتتون بخیر ، من از صرافی بایننس ارز شیبا انتقال دادم به صرافی کوکویین آدرس درست بوده اما بجای ERC20 از BEP20 استفاده کردم در صورتیکه کوکویین BEP20 را پشتیبانی نمیکنه ، چکار باید کرد ، با پشتیبانی هم ارتباط گرفتم متاسفانه متوجه نشدم خیلی فنی هستش ، ممنون

0 پاسخ دهید
12:44:42 1400/06/09
مجتبی انصاری

سلام. تنها شانس شما اینه که صرافی کوکوین براتون بازیابی کنه و هیچ کاری از دست شما ساخته نیست

0 پاسخ دهید
12:44:42 1400/06/09
رضا

سلام خسته نباشید من درخواست وی درا دادم برای توکن ودر اونجا به اشتباه به جای ادرس کیف پولم در متاماسک آدرس لینک متاماسک و زدم الان میرم تو تاریخچه زده بلوکه شده لطفا راهنمایی کنید امکان داره که از متاماسک بشه پیگیری کرد چون آدرس و لینک متاماسک و زدم ممنون

0 پاسخ دهید
00:36:12 1400/06/10
مجتبی انصاری

سلام. خیر باید از صرافی پیگیری کنید

0 پاسخ دهید
00:36:12 1400/06/10
مصطفی زمانی

سلام من مقداری ارز شیبا BEP20 از تراست ولت انتقال دادم به کوینکس و حواسم نبود که شبکه کیف پول کوینکس متفاوت هست الان از کیف پولم کسر شده ولی تو صرافی کوینکس نیومده باید چکار کنم؟؟؟

0 پاسخ دهید
14:53:45 1400/06/11
مجتبی انصاری

سلام. به صرافی تیکت بزنید

0 پاسخ دهید
14:53:45 1400/06/11
mina

سلام ممنون از مطلب که گذاشته بودین من چند روز پیش ۱۴۰ تتر .اشتبهاهی erc20 انتقال دادم به تراست والت به اومدم ار تراست انتقال بدم پیغام داد شما اتریوم کافی نداری کارمزد بدی باید حداقل ۱۵۰ تتر باشه من ۱۱ تتر دیگه انتقال دادم باز نشد الانم میگی نداری تتر که کارمزد ..... خواهش میکنم اگه میتونین کمکم کنین

0 پاسخ دهید
17:43:29 1400/06/11
مجتبی انصاری

سلام. شما باید اتریوم (ETH) داشته باشین واسه کارمزد توی کیف پولتون

0 پاسخ دهید
17:43:29 1400/06/11
فرنود

حل کردین؟

0 پاسخ دهید
17:43:29 1400/06/11
علی دانایی

سلام من از تراست والت سلرنتورک زدم،آدرس مقصدErc20بود من روی bep2زدم ،کسی میدونه باید چکار کنم؟ مقصد هم صرافی بیت۲۴بود

0 پاسخ دهید
17:59:09 1400/06/11
حلیه آقامیری

سلام. به خود صرافی باید تیکت بزنین

0 پاسخ دهید
17:59:09 1400/06/11
سید دانیال نبوی نژاد

سلام لطفا راهنمایی کنید من تعداد ۳۰۶ ارز ماتیک از کوینکس در شبکه خود ماتیک که فک کنم bep20 به اشتباه به ادرس erc20 در تراست ولت انتقال دادم ارسال شده و تایید شده در کوینکس اما به تراشت ولت نیومده لطفاااا کمک کنید

0 پاسخ دهید
18:46:24 1400/06/12
مجتبی انصاری

شبکه خود ماتیک که BEP20 نیست! در هر صورت آدرس‌های ماتیک، اتریوم و BEP20 شما توی تراست والت همگی یکیه و نباید همچین مشکلی پیش بیاد

0 پاسخ دهید
18:46:24 1400/06/12
سید دانیال نبوی نژاد

سلام لطفا راهنمایی کنید من تعداد ۳۰۶ ارز ماتیک از کوینکس در شبکه خود ماتیک که فک کنم bep20 به اشتباه به ادرس erc20 در تراست ولت انتقال دادم ارسال شده و تایید شده در کوینکس اما به تراشت ولت نیومده لطفاااا کمک کنید

0 پاسخ دهید
18:49:00 1400/06/12
حسن

سلام.از metamask به ronin اتر انتقال دادم،ولی آدرس رونین رو کپی کردم و انتقال دادم،خود متامسک یه 0x اول آدرسم اضافه کرد و انتقال داد تو شبکه اتر.حالا چطور میتونم بازیابی کنم.یعنی اتر رو فرستاده به یه کیف پول اتر.چطور باید برگردونم؟

0 پاسخ دهید
11:08:08 1400/06/14
مجتبی انصاری

سلام. اگر مالکیت آدرس رو در اختیار ندارید، امکان بازیابی وجود نداره

0 پاسخ دهید
11:08:08 1400/06/14
صادق عماد

سلام و عرض ادب بی نهایت سپاس از توضیحات عالی شما من یه سوال داشتم خدمتتون ممنون میشم اگه راهنمایی کنید بنده مبلغ ۸۰۰ دلار از متامکس به کیف پول رونین والت ( که مخصوص بازی اکسی اینفینیتی هست فرستادم ) اما روش فرستادند ظاهرا اشتباه بوده این کار را باید از قسمت مخصوص انجام میدادم اما من مثل بقیه کیف پولها فرستادم به این صورت که شماره حساب رونین را در قسمت سند کپی کردم و فرستادم حالا تراکتش انجام شده و در اتراسکن هم هست که تراکنش با موفقیت انجام شده ولی مبلغ در کیف پول رونین نیست خواهش می‌کنم راهنمایی کنید به روش‌هایی که در بالا توضیح دادید میشه بازیابی کنم مبلغم را بی نهایت ممنون

0 پاسخ دهید
05:38:53 1400/06/15
حسین

سلام بنده تمام این مراحل انجام دادم ارز متیک هم برگشت اما موجودیش صفر بود

0 پاسخ دهید
08:10:45 1400/06/15
احسان

سلام خوبی میگم از صرافی کونیکس ماتیک انتقال دادم به کیف پول اتمیک هنوز نیومده میگم انگار کونیکس از شبکه ماتیک انتقال دادم به کیف پول اتمیک حالا به حساب واریز نشده انگار شبکه فرق میکنه چیکار کنم لطفا کمکم کنید

0 پاسخ دهید
08:35:38 1400/06/15
باقر خلیلی

سلام من از کوینکس matic منتقل کردم به تراست والت ولی نیومده به کیف پولم چون توی کوینکس که مبدا بوده شبکه رو متیک زدم و در تراست والت erc20 زدم حالا چجوری باید برگردونم؟ مرسی

0 پاسخ دهید
15:37:18 1400/06/15
Ebrahim

سلام و ارز ادب برای بنده متاسفانه این اتفاق افتاده ،که به جای شبکه erc20 , با شبکه bep20 از تراست ولت اتریم به صرافی نوبیتکس ارسال کردم ، با پشتیبانی هم صحبت کردم ، ولی هنوز ارز من رو به کیف پول نفرستادن ، به نظر شما راه کار چیه ، خیلی ممنون میشم به من کمک کنید ، تمام داریم بود !!!

0 پاسخ دهید
21:00:10 1400/06/15
مجتبی انصاری

سلام. فقط صرافی میتونه کمکتون کنه

0 پاسخ دهید
21:00:10 1400/06/15
فرنود

مشکلتون حل شد؟

0 پاسخ دهید
21:00:10 1400/06/15
مجتبی حیدریان

ارز اتریوم کلاسیک با بستر اشتباهی(بجای bep20اشتباهیbep2) از بایننسم به کیف پول تراست ولتم انتقال دادم و در کیف پولم نیامده حالا برای برگرداندنش چکار کنم؟

0 پاسخ دهید
10:50:18 1400/06/23
امیری

سلام من از کیف پول ترن لینک پرو با استفاده از شبکه trc20 مقدای sunold به کوینکس ارسال کردم این درحالیه که کوینکس hصلا این ارز رو نداره و به ادرس sun ارسال کردم و نیومده برام امکانش هست بهم بگین باید چیکار کنم؟ خیلی برام مهمه ممنونم

0 پاسخ دهید
18:56:50 1400/06/24
عبدالرحمان عبیداوی

تشکر

0 پاسخ دهید
22:31:11 1400/06/24
راد

سلام من ارز متیک رو از صرافی یوبیتکس به متامسک بر بستر erc20 انتقال دادم، شبکه متیک رو هم به متامسک اضافه کردم، صرافی زد با موفقیت انجام شد اما به متامسک واریز نشده، چکار کنم؟

0 پاسخ دهید
10:04:39 1400/06/26
مجتبی انصاری

اگر شبکه رو درست وارد کردید، نباید این مسئله پیش بیاد

0 پاسخ دهید
10:04:39 1400/06/26
طه پاشاپور

سلام من برای اینکه کارمزد کمتری بدهم مقداری اتر ازکیف پول اتر هات بیت از شبکه bep20 به آدرس اتریوم شبکه اتر واریز کردم . و موفق بوده ولی نه هات بیت و نه گیرنده زیر بار نمی روند چه کنم؟؟

0 پاسخ دهید
16:49:49 1400/06/27
امید عمادی

سلام وقت بخیر تو مرحله 7 چطوری قرار داد رو اضافه کردید من متاسفانه راهی براش پیدا نمیکنم. خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
13:58:40 1400/06/28
مجتبی انصاری

سلام. برید توی سایت کوین مارکت کپ و یا کوین گکو، ارزی که مدنظرتونه رو سرچ کنید و در صفحه مرتبط با اون ارز، آدرس جلوی Contract رو کپی کنید

0 پاسخ دهید
13:58:40 1400/06/28
علیرضا سعادتمند

سلام خسته نباشید میگم من ارز slp رو به اشتباه از رو شبکه bep20 به شبکه erc20 انتقال دادم حالا از طریق آدرس کیف پولم تونستم توی تراس ولت بیارم مقدار موجودیم رو اما برای خارج کردنش مینویسه این اکانت فقط only watch wallet هست و اجازه نمیده ممنون میشم راهنماییم کنید هزینه ای هم باشه تقبل میکنم با تشکر

0 پاسخ دهید
20:57:44 1400/06/29
موسی

دروووووود بر ادمین . خیلی عالی هستی

0 پاسخ دهید
23:15:37 1400/06/30
فراز

سلام وقت بخیر من مقدار ۲۸۰ تتر برپایه Trc از tomochine به صرافی باینانس به اشتباه به کیف پول برپایهErcانتقال دادم و به کیف پول باینانس واریز نشد و با پشتیبان tomoصحبت کردم گفتن از طرف ما انتقال کامل انجام شده و شما باید از باینانس پیگیری کنید ، میشه راهنمایی بفرمایید .

0 پاسخ دهید
11:50:14 1400/07/01
مجتبی انصاری

سلام. باید از طریق بایننس پیگیری کنید

0 پاسخ دهید
11:50:14 1400/07/01
وهاب خالو

سلام من مقداری اتریوم از ولت متامسک انتقال دادم به ولت رونین ولی به حسابم نیومده و فک کنم بلوک شده چکار باید بکنم تا به ولت متامسکم برگرده؟

0 پاسخ دهید
17:40:40 1400/07/04
اشراق

سلام من از کیف پول متامسک یک مقدار اتریوم روی شبکه اسمارت چین به حساب یک شرکت واریز کردم ولی شرکت ادعا میکنه بهشون نرسیده با اینکه هش و حتی عکس از صفحه Bscscan را براشون ارسال کردم همچنان میگن هنوز پرداخت به دستشون نرسیده و تایید نشده... آیا نظری دارید که مشکل از کجا میتونه باشه؟ در مورد قابل اعتماد بودن شرکت کاملا مطمئن هستم چون خودم هم در شرکت ذینفع هستم.ممنون

0 پاسخ دهید
01:00:48 1400/07/05
مجتبی انصاری

سلام. شما اتریوم معمولی داشتید یا BEP20؟ احتمال داره مشکل از اینجا باشه... اونا آدرسشون BEP20 بوده؟

0 پاسخ دهید
01:00:48 1400/07/05
سیمین عسکری

سلام من چند وقت پیش usdt انتقال دادم به نوبیتکس ولی چون بسترش بی آن بی بوده و نوبیتکس این بستر رو پشتیبانی نمی کنه usdt از تراس ولت کسر شد ولی به کیف نوبیتکس واریز نشد امکان بازیابی نیست اگه کسی می دونه لطفا راهنمایم کنه

0 پاسخ دهید
18:43:05 1400/07/06
مجتبی انصاری

سلام. امکان بازیابی وجود نداره.

0 پاسخ دهید
18:43:05 1400/07/06
فریبرزامید

سلام من دوماه پیش کوشیم خراب بود فلش زدند مقداری ترون وشت کوین داشتم وحالاکیف پولم کلن خالی شده میبینم همش به یک شماره ارسال شده لطفان راهنماییم کنید.

0 پاسخ دهید
21:58:16 1400/07/08
رضا شمشیری

سلام تو رو خدا جواب بدین 2 ساعت پیش 15 دلار ترون برای سایت پاکت اپشن ارسال کردم و از اونجایی که خیلی تازه کارم به اشتباه فکر کردم Tether TRC-20 همون ترون هستش اخه لوگو تتر و ترون داره و ادرسش 24 رقمیه TPrtbxeh68LFFepHmyG56wpVHFMheZ8RSS ( این ادرسی هست که ارسال کردم ) سایت پاکت اپشن هم حسابم شارژ نشده و فکر کنم نمیشه چون مثل اینکه این ترون نیستش اصلا الان راهی هست که بتونم 170 تا ترونو برگردونم؟!!! از حسابم کم شده لطفااا جواب بدین ممنون

0 پاسخ دهید
19:30:32 1400/07/12
رضا

راهی هست که بشه برگردونشون یا باید بیخیالشون شم؟

0 پاسخ دهید
19:30:32 1400/07/12
شاکی

جواب همرو دادی جز من که خواهش کردم ج بدی :| روشایی که تو سایت گذاشتی جواب نمیده یه کلمه میگفتی راهی نداره دیگه ، 1 هفتس بوکمارک کردم سایتو هر روز چک مکینم که یه کلمه ج بدی

0 پاسخ دهید
19:30:32 1400/07/12
امیر حسین دفتری

سلام کیف پول اتمیک ولت را دارم تومن OOE را بهش اظافه کردم در بستر اتریوم بعد از ال بانک تومن OOE را انتقال دادم به کیف پول اتمیک از صرافی خارج شده اما به کیف پولم اظافه نشده ممنون میشم راهنماییم کنید.

0 پاسخ دهید
12:52:08 1400/07/13
پری شجاع

سلام من مقداری اتریوم در بستر kcc از صرافی کوکوین انتقال دادم به تراس ولت بعد دورزو هنوز به کیف پولم نیمده میشه راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
02:04:06 1400/07/14
امیرحسین سرتیپی

ی اشتباه کردم نمیدونم الان چیکار کنم ارز شیبا از تراست ولت میخواستم انتقال بدم به کوکوین بعد بلاکچین به اشتباه به ادرس کیف پول erc20ریختم الان از تراست انتقال داده سده ولی تو صرافیم نیومده بلاکچین شیبام BEP20بود الان چیکار باید کنم برگردونم میشه کمکم کنید

0 پاسخ دهید
15:05:20 1400/07/15
مجتبی انصاری

سلام. اشتباه کردید و امکان بازیابی فقط در صورت همکاری صرافی مقصد وجود داره

0 پاسخ دهید
15:05:20 1400/07/15
شاهین باپیری

سلام، ایا صرافی ارز و بهتون پس داد؟

0 پاسخ دهید
15:05:20 1400/07/15
حسن

سلام خسته نباشید. بنده قبلا ارز شیبا گرفتم و تو بایننس خرید زده بودم و واریز کردم ب تراست ولتم و با bep20 بود انتقال دادم ب ولتم و امروز واریز کردم ب صرافی کوین کس و اونجا اخطار داده بود فقط با شبکه. اتریوم ارسال کنید و هواسم نبود از ولتم شیبامو ارسال کردم انتقال دادم ب صرافی حالا ب حساب کوین کس هم واریز نشده کمکم کنید لطفا

0 پاسخ دهید
22:34:30 1400/07/15
مجتبی انصاری

سلام. اشتباه کردید. فقط در صورت همکاری صرافی مقصد، امکان بازیابی ارز شما وجود داره

0 پاسخ دهید
22:34:30 1400/07/15
اصغر لطفی

سلام خسته نباشید من اتریومم را از تراست والت بر بستر bep20 را به صرافی کوینس انتقال دادم ولی کوینس از bep20 پشتیبانی نمی کند الان هر روشی که انجام میدم با مساله من جور در نمیاد مثلا پراوید کی را از کجا بگیرم و یا اینکه اصلا پراوید کیف پولی که ارسال کردم نیازه یا صرافی کوینس چندین مرتبه مقاله شما را خواندم فقط بیشتر گیج شدم اگر لطف کنید من را راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
06:59:35 1400/07/16
مجتبی انصاری

سلام. پیش از ورود به حوزه ارزهای دیجیتال، اطلاعات خودتون رو بالا ببرید. الان شما اشتباه کردید و فقط در صورتی که کوینکس همکاری کنه، ارز شما رو میشه بازیابی کرد.

0 پاسخ دهید
06:59:35 1400/07/16
قادرعبادی

سلام ببخشید من به اشتباه تعداد100تتر را روی شبکه اتریوم از صرافی نوبیتکس ایرانی به TTusd20به تراست والت فرستادم یعنی شبکه نوبیتکس با اون همخونی نداشت لینکش هم دارم میشه راهنمایی کنید چطور بازیابیش کنمhttps://etherscan.io/tx/0xb48506d3ad55b8e966ecea905a98d47f6c472b9b03ad7b48503768b269d4c275

0 پاسخ دهید
09:39:39 1400/07/16
مجتبی انصاری

سلام. مشکلی وجود نداره و باید ارز شما الان توی والت باشه

0 پاسخ دهید
09:39:39 1400/07/16
مهدی بلوچی

سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار.حدود پنج ماه قبل من مقداری ارز BuSDرابه جای استیبل کوین تتر.دربستراتریوم واریز کردم.که حساب صراافی بود.ازپنج ماه قبل تا حالا همچنان صرافی اظهار می‌کند که بایدبازیابی انجام بشود.ولی هنوز کاری برایم نشده است. شماراهنمایی ام کنید.ممنونم

0 پاسخ دهید
14:01:10 1400/07/16
مجتبی انصاری

سلام. فقط در صورت همکاری صرافی، بازیابی امکان پذیره

0 پاسخ دهید
14:01:10 1400/07/16
Anita mamarabady

سلام وقت بخیر😭 من بیتهامو توی بایننس فروختم و اشتباهی با TRC20 به تراست ولت منتقل کردم، الان چکار کنم که erc20 بشه 😭😭😭😭

0 پاسخ دهید
11:58:28 1400/07/19
مجتبی انصاری

سلام. چه ارزی رو خب با TRC20 منتقل کردید؟ بعد منظورتون چیه؟ یعنی توی بایننس TRC20 انتخاب کردید ولی آدرس ERC20 زدید؟

0 پاسخ دهید
11:58:28 1400/07/19
ناصر

من مشکل والت دارم چیکارم کنم

0 پاسخ دهید
23:11:51 1400/07/20
الي يزداني

سلام از كوينكس به تراست ولت اتريوم كلاسيك انتقال دادم ولي نيومده لطفا راهنماييم كنيد

0 پاسخ دهید
19:23:40 1400/07/21
مجتبی انصاری

سلام. انتقال اتر کلاسیک نیاز به Confirmation زیادی داره... صبر کنید

0 پاسخ دهید
19:23:40 1400/07/21
سارا

سلام مقداري تتر به كيف پول سيف پل انتقال دادم ولي ترون شارژ نميشه تا بتونم كارمزد پرداخت كنم و تتر از كيف پول برداشت كنم لطفا راهنمايي كنيد ؟؟

0 پاسخ دهید
15:52:24 1400/07/22
مجتبی انصاری

منظورتون از شارژ شدن چیه؟

0 پاسخ دهید
15:52:24 1400/07/22
سارا داوودي

مقداري تتر به كيف پول سيف پل انتقال دادم ولي ترون شارژ نميشه تا بتونم كارمزد پرداخت كنم و تتر از كيف پول برداشت كنم لطفا راهنمايي كنيد ؟؟

0 پاسخ دهید
15:52:57 1400/07/22
بهروز جورکش

سلام خسته نباشید یه مقدار ارز به اشتباه ارسالکردم که نوع شبکش را نمیدونم چی بوده باید چیکار کنم

0 پاسخ دهید
11:05:02 1400/07/23
مجتبی انصاری

سلام. خیلی سوالتون کلی هستش

0 پاسخ دهید
11:05:02 1400/07/23
مجید

سلام من اشتباها مقداری ارز shib با استاندارد bep20 به صرافی کوکوین با استاندارد trc20 انتقال دادم که متاسفانه از کیف پول تراست من کم شده به صرافی واریز نشده ولی با توجه به مقاله شما صرافی ها کلید خصوصی ارائه نمیدن الان باید چیکار کنم ؟؟؟

0 پاسخ دهید
16:08:59 1400/07/24
مجتبی انصاری

سلام. فقط صرافی میتونه به شما کمک کنه

0 پاسخ دهید
16:08:59 1400/07/24
حمید مینایی

سلام وقت بخیر یک مقدار شیبا از کیف پول تراست ولت شبکه bep2 انتقال دادم به صرافی okex شبکه erc20 . میشه بازیابی کرد؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

0 پاسخ دهید
13:18:41 1400/07/25
دانیال حجاری

برای وارد کردن اشتباه ادرس راه بازگشتی وجود نداره متاسفانه، ولی حالا به پشتیبانی سایت پیام بدید و مطرح کنید

0 پاسخ دهید
13:18:41 1400/07/25
میلاد صفری

سلام وقت بخیر من قبلا اتریوم رو روی bep20 ارسال کرده بودم، بعد تونستم روی تراست ولت ببینمش، الان که میخاستم انتقالش بدم موجودی صفر شده و نه روی متامسک و نه روی تراست ولت قابل دیدن نیست؟ راهی هست که بشه برگردوند؟

0 پاسخ دهید
16:02:12 1400/07/25
دانیال حجاری

اول ادرستون رو داخل بلاک چین وارد کنید، ببینید موجودی رو نشون میده یا نه

0 پاسخ دهید
16:02:12 1400/07/25
میلاد صفری

بله تو آدرس بلاک چین موجودی رو میتونم ببینم، ولی تو ولت نشون نمیده.

0 پاسخ دهید
16:02:12 1400/07/25
شاهین رحیمی

سلام . من مقداری اتریوم بر بسترkcc منتقل کرده ام به تراست والت ولی به تراست والت موجودی صفر است ‌.لطفا برای بازیابی پول راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
20:37:56 1400/07/27
مجتبی انصاری

سلام. باید از عبارات بازیابی رو در یک کیف پول که از شبکه ای که گفتین پشتیبانی میکنه وارد کنید

0 پاسخ دهید
20:37:56 1400/07/27
h jam

سلام .بسیار آموزنده و عالی بود.من مشکلی برایم پیش امده لطفا راهنماییم کنید.رمز ارز near را از یک صرافی به تراست ولت منتقل کردم ودر واقع ادرس کوین را در صرافی وارد کردم که اشتباها روی بسترbep نبوده است.تراکنش انجام شده و تایید شده ولی مقدار ارز و موجودی مرا صفر نشان میدهد ولی درصفحه ترانسفر تعداد رمز ارز و مقدار دلاری ان را نشان میدهد.چگونه این مشکل را حل کنم و این مقادیر به داراییهایم اضافه گردد.

0 پاسخ دهید
13:45:59 1400/07/28
مجتبی انصاری

سلام. متوجه منظورتون نشدم. استاندارد مبدا چی بوده؟ و اینکه میگید صفحه ترانسفر، منظورتون توی تراست والت هست؟

0 پاسخ دهید
13:45:59 1400/07/28
محسن

سلام بنده بجایی که usdt bep20 رو به صرافی ویدرا کنم BUSD Bep20 رو ویدرا کردم از کیف پول و کیف پول آدرس رو تایید کرد و واریزی انجام شد ولی به صرافی مد نظر (coinex) واریز نشد آیا راه حلی برای برگشت هست؟ به صرافی پیام دادم گفتن 20 دلار واریز کن تا پیگیری کنیم آیا ب نتیجه میرسه؟

0 پاسخ دهید
13:05:13 1400/07/29
مجتبی انصاری

سلام. بله تنها راهش همینه

0 پاسخ دهید
13:05:13 1400/07/29
سعید تلخابی

عرض سلام متاسفانه مقداری ارز لینک از صرافی بایننس به صرافی کوکین انتقال دادم ولی به دلیل اینکه صرافی از شبکه bsc پشتیبانی نمیکنه ارز رو نتونستن دریافت کنن الان ۴ روز هست که هیچ کدام از صرافی ها کاری برای برگشت این ارز انجام نداده اند.لطفا راهنمایی فرمایید

0 پاسخ دهید
07:35:06 1400/07/30
مجتبی انصاری

سلام. فقط در صورت همکاری صرافی مقصد، امکان ریکاوری دارایی شما وجود داره

0 پاسخ دهید
07:35:06 1400/07/30
حسن رفیعی

سلام ممنون میشم کمکم کنید دو روز قبل در پنکک سواپ اسمارت چین رو با ادا توکن سواپ کردم و تا الان به تراست ولتم نیومده چه باید بکنم

0 پاسخ دهید
14:54:43 1400/07/30
مجتبی انصاری

سلام. ADA BEP20 رو اضافه کردید به تراست والت؟

0 پاسخ دهید
14:54:43 1400/07/30
قاسمی

سلام خسته نباشید من اتریوم کلاسیک از کوینیکس فرستادم تراست ولت اما آدرس اتریوم دادم میشه برگردوند یا نه ممنون

0 پاسخ دهید
10:09:23 1400/08/02
فاطمه سادات حسینی

سلام و عرض ادب ممنون از اینکه واسه حل مشکل مردم وقت می گذارید من از نوبیتکس اتریوم روی شبکه bep20به تراست ولت انتقال دادم. ولی اتریوم کم شد و چیزی به تراست ولت اضافه نشد. امکان بازیابی وجود داره؟

0 پاسخ دهید
12:19:52 1400/08/02
سعید تلخابی

با سلام یک هفته پیش توکن لینک رو از صرافی بایننس اشتباها با شبکه bsc انتقال دادم به صرافی کوکین متاسفانه بدلیل اینکه بعضی از توکن با bsc قابل پذیرش نبوده توکن لینک رو نتونستن دریافت کنند و برگشت هم نخورده هر روز دارم ایمیل میزنم به صرافی کوکین که با پرداخت کارمزد بالاتر مشکل منو حل کنند اما تا الان اصلا جواب ایمیل های متو ندادن کسی هست بتونه راهنمایی کنه در ضمن صرافی کوکین شبکه bsc رو داره ولی متاسفانه لبنک رو پشتیبانی نمیکنه

0 پاسخ دهید
22:09:28 1400/08/03
حلیه آقامیری

سلام. چون مقصد صرافی بوده باید منتظر جواب خود صرافی بمونین، از سمت شما کاری برنمیاد.

0 پاسخ دهید
22:09:28 1400/08/03
امیرعلی توسلی

سلام وقتتون بخیر ، من از صرافیم (بیت۲۴) یه واحد Aave خریدم حدود ۹ تومن و ۲۲تا ام Matic گرفتم حدود ۱تومن اما شبکه رو اشتباه انتخاب کردم چون جفتشون بر پایه ی اترِ اگه اشتباه نکنم و من به جای انتخاب شبکه ی BRC20 اشتباهی BEP20 رو انتخاب کردم حالا موندم باید چیکار کنم ، شاغلم هستم هر پنج دقیقه که تو گوشیم ۱۰.۰۰۰تا تیکه بارم میکنن نتونستم کامل مطالبتونو بخونم🤦🏻‍♂️

0 پاسخ دهید
09:16:11 1400/08/04
حلیه آقامیری

سلام، سر فرصت بخونین مطلب رو میتونین برگردونین. توی کامنت که نمیشه این همه مرحله رو دوباره توضیح داد!

0 پاسخ دهید
09:16:11 1400/08/04
حمیدرضا فیضی

سلام مقداری شیبا که روی بی آی پی در تراست والت داشتن روی شبکه اوریون به هات بیت فرستادم نرسیده چه کنم

0 پاسخ دهید
17:40:39 1400/08/04
حلیه آقامیری

شبکه انتقال رو متفاوت از شبکه ای ارز روی اون قرار داره انتخاب کردین که کار اشتباهیه. چون مقصد صرافی بوده، باید به خود صرافی تیکت بزنین شاید بتونن برگردونن شاید نه.

0 پاسخ دهید
17:40:39 1400/08/04
عطا

سلام من مقداری ارز شیبا رو از بایننس به کیف پولم سیف پال انتقال دادم ولی موقع انتقال دقت نکردم از طریق erc20 انتقال دادم الان نزدیک 30دلار ازم هزینه گرفته و واسه انتقال به بایننس دوباره ازم هزینه به اتریوم باید داشته باشم راه حلی وجود دارد انتقال رو کنسل کنم و از طریق تتر انتقال بدم ؟

0 پاسخ دهید
20:44:33 1400/08/04
حلیه آقامیری

سلام. خیر اصلا چنین کاری امکان نداره، شما باید کارمزد رو از جنس همون شبکه ای پرداخت کنین که ارز روش قرار داره. شیبا روی اتریوم باید کارمزدش با اتر پرداخت بشه.

0 پاسخ دهید
20:44:33 1400/08/04
مهدی م

باسلام بنده درصرافی بیت فارکس مقداری ارز EXT که مال شرکت Enjoy X Travel بوده خریده بودم ولی متاسفانه صرافی این ارزروازلیست ارزهاش خارج کردومجبورم کردکه برداشتش کنم.نمیدونم چه اشتباهی کردم که کیف پول مقصدنشونش نمیده وکلمه failed میزنه.خدمتتون عرض کنم که بنده این ارز EXT روکه کانترکتش روی بلاکچین اتریوم بوده ویک توکن Erc20 محسوب میشده روبه آدرس اتریومی کیف پول جکس Jaxx منتقل کردم ولی نمیدونم چرافقط تاریخ دریافت روبعلاوه آدرس فرستنده وگیرنده وTxid رودرج میکنه ولی به جای تعدادتوکن جای خالی میذاره.خیلی تلاش کردم که درستش کنم ولی نشد.لطفاراهنمایی ام کنید.درآخرهم بایدبگم این ارز EXT انگارجزوارزهای غیرفعاله وکوین مارکت کپ غیرقابل ردیابی توصیفش کرده.ولی فکرنمیکنم علت این باشه چون ارزغیرفعال شده دیگه ای هم به نامهای SYBC درصرافی هیت بیت و TITS درصرافی بیت فارکس داشتم که براحتی هردوشون روبه تراست والت منتقل کردم وبااستفاده ازپنکیک وuniswap زنده شون کردم ولی این EXT اعصابم روخوردکرده به خدا.اینم بگم که بانصب نسخه قدیمی ترکیف پولjaxx روی پی سی تونستم کلیدخصوصی آدرسهای اتریوم ام روپیداکنم ولی چونjaxx گزینه export نداشت فقط تونستم کپی پیستش کنم وبفرستمش به جیمیلم وازاونجادوباره بفرستم توگوگل درایو.ولی وقتی ازقسمتimport کیف هایی مثهcoinomi میخوام این کلیدخصوصی روimport کنم متاسفانه نمیشه چون داخل گوگل درایو میشه اون کلیدخصوصی رودیدولی چون خاموشه هرچی تاچ میکنی عملی انجام نمیشه. ببخشیدکه اینهمه مطلب نوشتم.فقط خواستم کامل توضیح بدم تاشماراحتتربتونی مطلب روتجزیه تحلیل کنی وراهنمایی ام کنی.ممنونم میشم. تشکر

0 پاسخ دهید
14:32:41 1400/08/05
مجتبی انصاری

سلام دوست عزیز. از طریق Etherscan کیف پولتون رو نگاه کنید. قسمت Tokens ببینید وجود داره این توکنی که میگید یا نه

0 پاسخ دهید
14:32:41 1400/08/05
مهرداد کیائی

سلام و عرض خسته نباشید.ارز شیبا به اشتباه از بایننس به اتمیک ولت بر روی شبکه beo20 منتقل کردم انتقال به اتمیک انجام نشد با پیشتبان مکاتبه کردم گفتن ارز روی بلاکچین موجود هست و متامسک رو برای بازیابی پیشنهاد دادن من تمام این مراحلی که شما روی سایت پست کردید رو انجام دادم ولی متاسفانه همچنان موجودی شیبا در متامسکم صفر هست.مشکل از کجا میتونه باشه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

0 پاسخ دهید
14:21:19 1400/08/06
امیر عرفان

باسلام من مقداری اتریوم کلاسیک در اکی اکسچنج خریداری کردم و سهوا آنها را به کیف پول کیشو اینو در کوئین تایگر انتقال دادم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
17:54:43 1400/08/06
معصومه ترامشلو

با سلام.من مقداری اتر به اشتباه با ادرس اتریوم کلاسیک از کوینکس به تراست ولت انتقال دادم.هر دو باErc20 راهی براش هست که بتونم اصلاح کنم.

0 پاسخ دهید
18:10:15 1400/08/07
mohammad

سلام اگر بدون اجازه مقداری bnb از تراست ولت خارج شده باشه به حسابی دیگر قابل بازیابی هست؟ پشتیبانی که جوابی نمیدهد 12 کلمه در اختیار کسی قرار داده نشده است لطفا کمک کنید

0 پاسخ دهید
05:35:43 1400/08/08
حلیه آقامیری

سلام. خیر