چگونه در تراست والت ارز دیجیتال خرید و فروش کنیم؟


چگونه در تراست والت ارز دیجیتال خرید و فروش کنیم؟ مراحل خرید و فروش رمز ارز در کیف پول تراست ولت (Trust Wallet) را گام به گام آموزش می‌دهیم.

کیف پول نرم افزاری تراست والت (Trust Wallet) با پشتیبانی از تعداد زیادی ارز دیجیتال، خدمات مربوط به ذخیره‌سازی، خرید و فروش رمز ارزها را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کیف پول تراست ولت بر روی سیستم عامل اندروید و ای‌اواس قابل اجرا است. بیش از 53 بلاک چین مختلف توسط این کیف پول پشتیبانی می‌شوند، به همین دلیل قادر به نگهداری بیش از 1 میلیون دارایی در آن خواهید بود. علاوه بر نگهداری، امکان خرید و فروش ارز دیجیتال نیز در کیف پول تراست والت به طور مستقیم مهیا است.

تراست والت بستری امن برای خرید و فروش سریع ارزهای دیجیتال فراهم کرده است. در این مقاله نحوه خرید و فروش بیت کوین در تراست والت را به شما آموزش خواهیم داد. خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال در تراست ولت نیز به همین صورت انجام می‌شود.

آموزش خرید ارز دیجیتال در تراست والت با کارت اعتباری

خرید بیت کوین در تراست والت از حداقل 50 دلار تا سقف 20,000 دلار با کارت اعتباری امکان‌پذیر است. به این منظور باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. نصب کیف پول تراست والت: تراست ولت بر روی دو سیستم عامل‌ اندروید و iOS قابل اجرا است. برای دانلود نسخه اصلی کافی است بسته به سیستم عامل گوشی خود آن را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. بعد از نصب نرم افزار Trust Wallet بر روی دستگاه مورد نظر، ارز دیجیتالی که قصد خرید آن را دارید، انتخاب کنید.
 2. انتخاب ارز دیجیتال: بعد از باز کردن تراست ولت، ارز دیجیتال مورد نظر برای خرید را انتخاب کنید.
 3. صفحه اصلی تراست ولت انتخاب گزینه خرید: بعد از ورود به صفحه اصلی بیت کوین، بر روی گزینه خرید (Buy) کلیک کنید.
 4. خرید ارز دیجیتال در تراست والتمشخص کردن مقدار ارز دیجیتال: در این مرحله، بعد از وارد کردن مقدار بیت کوینی که قصد خرید آن را دارید، بر روی گزینه بعدی (Next) کلیک کنید.
 5. خرید ارز دیجیتال در تراست والتانتخاب کارگزاری: در این مرحله کارگزاری مورد نظر که قصد پرداخت از طریق آن را دارید، انتخاب کنید.
 6. انتخاب کارگزاری در تراست والتوارد کردن اطلاعات کردیت کارت: در این مرحله بر روی گزینه ادامه (Continue) کلیک کرده و با ارائه اطلاعات کارت اعتباری فرآیند پرداخت را کامل کنید.

کاربران زیادی از تراست ولت برای حفاظت و ذخیره‌سازی ارزهای دیجیتال خود استفاده می‌کنند چرا که با ارائه امنیت، رابط کاربری ساده و پیروی از استاندارد‌های بانکی تجربه خوبی را برای شما رقم خواهد زد. البته این روش خرید ارز دیجیتال بیت کوین در تراست والت برای ایرانیان قابل استفاده نیست، اما ایرانیان مقیم خارج از کشور می‌توانند از این آموزش برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در Trust Wallet استفاده کنند.

آموزش فروش ارز دیجیتال در تراست ولت

خدمات مبادله (Swap) تراست والت، فروش سریع ارزهای دیجیتال را برای کاربران امکان‌پذیر می‌کند، چرا که تراست ولت بستر لازم برای فروش و تبدیل ارز دیجیتال به استیبل کوین‌ها را فراهم کرده است. برای فروش ارز دیجیتال در تراست ولت مراحل زیر را طی کنید:

 1. مراجعه به بخش مبادله تراست ولت (Swap): در مرحله اول به بخش مبادله کیف پول تراست والت (Swap) که در قسمت بالای صفحه اصلی قرار گرفته است، مراجعه کنید.
 2. انتخاب ارز دیجیتال: حالا در قسمت اول ارز دیجیتالی که قصد فروش آن را دارید، وارد کنید.
 3. اتخاب استیبل کوین: در قسمت بعد تتر یا استیبل کوین مورد نظر خود برای مبادله را انتخاب کنید.
 4. فروش ارز دیجیتال در تراست والت مشخص کردن مقدار: مقدار ارز دیجیتالی که قصد فروش آن را دارید، مشخص کنید.
 5. تایید نهایی: با کلیک بر روی گزینه مبادله (Swap) و تایید (Confirm)، فروش ارز دیجیتال با موفقیت به پایان می‌رسد و استیبل کوین به حساب کیف پول شما منتقل خواهد شد.

کیف پول تراست با رابط کاربری ساده، خرید و فروش ارزهای دیجیتال را برای کاربران راحت کرده است. شما می‌توانید در هر زمان و مکانی ارز دیجیتال مورد نظر خودتان را به سرعت و در بستری امن و قابل اعتماد خرید و فروش کنید. علاوه بر مواردی که گفته شد، تراست والت نمودار قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال را نمایش می‌دهد تا کاربران را در جریان تمام اتفاقات بازار قرار دهد.

تهیه شده در اکسچینو


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)