آموزش بازیابی رمز عبور کیف پول کوینومی دسکتاپ و اندروید


کیف پول کوینومی یکی از والت های ارز دیجیتال شناخته شده است که در این مطلب، نحوه تغییر و بازیابی رمز عبور Coinomi در اندروید و دسکتاپ را آموزش می‌دهیم.

کوینومی یک کیف پول چند ارزی است. این والت در سال 2014 به بازار عرضه شد، بنابراین می‌توانیم بگوییم که یکی از قدیمی ترین کیف پول های ارز دیجیتال در بازار است. در ابتدا هم نسخه اندروید این والت عرضه، سپس نسخه iOS، و در نهایت نسخه دسکتاپ آن در سال 2019 منتشر شد. کیف پول Coinomi بیشتر روی حفظ حریم خصوصی کاربر تمرکز دارد و علی رخم برخی مشکلات جزئی که در سال 2019 داشت، همچنان یکی از امن ترین والت های موجود در بازار است. این کیف پول ارز دیجیتال علاوه بر اینکه نصب و راه اندازی ساده‌ای دارد، به شما اجازه می‌دهد که پس از خرید ارز دیجیتال، رمز ارزهایتان را در درون خود کیف پول اکسچنج و به یکدیگر تبدیل کنید.

بسیار مهم: اگر با مشکل ارسال اشتباه ارز دیجیتال به آدرس های BEP20 و ERC20 مواجه شده‌اید، این مقاله را مطالعه فرمائید:

ارسال اشتباه ارز دیجیتال و آموزش بازیابی آن در آدرس های BEP20 و ERC20

بازیابی رمزعبور کیف پول کوینومی در نسخه iOS

در هنگام فراموشی پسورد کیف پول کوینومی در نسخه iOS، ابتدا به قسمت تنظیمات رفته و “change password” را انتخاب و سپس روی “forgot password” ضربه بزنید.

بازیابی رمز عبور کیف پول کوینومی در نسخه اندروید

برای نسخه اندروید، ابتدا از منوی کشویی “Manage wallets” را انتخاب کنید.

مدیریت کیف پول کوینومی

حالا کیف پولی که رمزعبور آن را فراموش کرده‌اید را انتخاب کرده و  روی “Change Encryption” ضربه بزنید.

تغییر رمزعبور

حالا بعد از اینکه چندبار پسورد را وارد کردید و اشتباه بود، “FORGOT PASSWORD” را انتخاب کنید.

فراموشی رمزعبور کیف پول کوینومی

بازیابی پسورد کیف پول کوینومی در نسخه دسکتاپ

برای تغییر رمز عبور کیف پول کوینومی نسخه دسکتاپ از گوشه پایین سمت چپ “Settings” را انتخاب کنید.

کوینومی نسخه دسکتاپ

در صفحه باز شده به سمت پایین اسکرول کرده و “Change password” را انتخاب کنید.

تغییر رمزعبور کوینومی نسخه دسکتاپ

حالا روی “Forgot password” کلیک کنید.

فراموشی رمزعبور کیف پول کوینومی نسخه دسکتاپ

حالابعد از اینکه “forgot password” را در هرکدام از نسخه‌ها انتخاب کردید، “عبارت بازیابی” را به همان ترتیبی که به هنگام نصب کیف پول کوینومی برایتان نمایش داده شده بود، وارد کنید. فقط حواستان باشد کلمات را با حروف کوچک وارد کنید و بین هر کلمه فقط یک فاصله گذاشته و در انتها هیچ فاصله‌ای نیاندازید. بعد از تائید عبارت بازیابی، می توانید رمز عبور جدیدی را برای کیف پول‌تان انتخاب کنید.

رمز عبور پیش‌ فرض در بازیابی کیف پول کوینومی

اگر از همان ابتدا اصلا پسوردی را انتخاب نکردید، نگران نباشید. آپدیت امنیتی جدید برای‌ رمزعبور کیف پول کوینومی صورت گرفته که با پسورد “coinomi” از کیف پول شما محافظت می‌کند. در نسخه iOS هر بار که برنامه را باز می کنید، باید اخطاری را مشاهده کنید که در آن می‍گوید رمزعبور شما به “coinomi” تغییر یافته است. در نسخه اندروید، باید این اخطار را هربار که می‌خواهید رمزعبورتان را وارد کنید مشاهده کنید. پس از اینکه از عبارت بازیابی‌تان بکاپ گرفتید، رمزعبورتان را از قسمت تنظیمات به عبارتی که فقط خودتان آن را می‌دانید تغییر دهید.

خطاهای احتمالی در حین بازیابی پسورد کیف پول کوینومی

حالا هنگامی که رمز عبور کیف پول کوینومی‌‌ خود را تغییر می‌دهید، ممکن است با یک سری در هنگام بازیابی خطا مواجه شوید. فقط توجه داشته باشید که خطاهای نسخه ی iOS و دسکتاپ ممکن است متفاوت باشد.

خطای اول: “New Master Key Differs from Wallet Master Key” یا “The recovery phrase entered does not belong to this wallet. Check if you need to enter a BIP39 passphrase”

این خطا به این معنی است عبارت بازیابی که برای تغییر رمز عبور کیف پول کوینومی وارد کرده‌اید، اشتباه است و یا متعلق به یک اکانت و حساب دیگری است و یا حتی ممکن است از BIP39 اشتباهی استفاده کرده باشید.

خطای اشتباه وارد کردن عبارت بازیابی

راه حل: برای رفع این خطا، به املای کلماتی که وارد کرده‌اید توجه کنید و مطمئن شوید عبارت بازیابی مورد استفاده متعلق به حساب دیگری نیست. اگر “BIP39” را قبلا فعال کرده اید از این گزینه استفاده کنید.

خطای دوم: “Word list is empty”

راه حل: اگر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید، قبل از اینکه عبارت بازیابی‌تان را وارد کنید، کیبورد یا صفحه کلید اصلی خود سیستم را ببندید و فقط از صفحه کلیدی که زیر کادر مورد نظر باز می‌شود استفاده کرده و کلمه‌های پیشنهادی را از آن انتخاب کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا از یادگیری کلمات توسط تلفن یا آپلود شدن غیر ارادی آن در سرور، جلوگیری کنید.

خطای سوم: “Could not verify your recovery phrase. Word list size must be multiples of three words.”

تعداد کلمات یک عبارت بازیابی برای تغییر رمز عبور کیف پول کوینومی فقط می تواند 3، 6، 9، 12، 15، 18، 21 یا 24 کلمه با تنها یک فاصله بین هر کلمه باشد.

خطای تعداد کلمات

راه حل: اول مطمئن شوید که فقط یک فاصله بین کلمات وجود داشته باشد. سپس اطمینان حاصل کنید که هیچ کلمه‌ای را در عبارت بازیابی وارد شده تکرار یا فراموش نکرده‌اید. اگر عبارتی بازیابی را که قبلا نوشته‌اید به تعداد کلمات گفته شده نیست، گزینه “Use a BIP39 passphrase” را تیک بزنید. رمز عبور یا پسوردهای اضافی خود را وارد کنید. (فقط توجه داشته باشید که کیف پول کوینومی به طور پیش فرض بدون BIP39 passphrase ساخته می‌شود)

خطای چهارم: “Recovery phrase contains unrecognized words.” or “There was an error while changing your password!”    

این خطا به این معنی است که حداقل یکی از کلمات موجود در عبارت بازیابی شما، در لیست رسمی کلمات پشتیبانی شده کیف پول کوینومی وجود ندارد یا ممکن است کلمات را با حروف بزرگ وارد کرده باشید.

خطای کلمات ناشناخته

راه حل: ابتدا مطمئن شوید که کلمات همگی با حروف کوچک وارد شده‌اند. سپس با استفاده از این لینک  می توانید کلمه ای که برای کیف پول کوینومی ناشناخته است را پیدا کنید. از این قسمت هم می‌توانید لیست کامل کلمات پشتیبانی شده را مشاهده کنید.

خطای پنجم: “Recovery phrase is not valid. Check if some words are misspelled.” or “There was an error while changing your password!”

این به این معنی است که تمام کلمات عبارت بازیابی ما به صورت جداگانه معتبرند، اما یا به ترتیب اشتباه آنها را وارد کرده‌اید یا غلط املایی موجود در یک کلمه باعث شده به یک کلمه‌ی نامعتبر تبدیل شود.

راه حل: با استفاده از این لینک لیست کامل کلمات پشتیبانی شده در کیف پول کوینومی را مشاهده کنید و به دنبال کلماتی باشید که ممکن است آنها را غلط وارد کرده باشید. مثلا ممکن است grid را grit وارد کرده باشید.

اگر عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای کوینومی رو گم کرده باشید چه اتفاقی می‌افتد؟

سوال 1. حالا سوالی که برای کاربران عزیز پیش آمده این است که اگر خود عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای رو گم کرده باشم چی؟

پاسخ این است که اگر هنوز به کیف پول کوینومی‌تان دسترسی دارید، نگران نباشید. در نسخه موبایل، وارد کیف پول شده و از قسمت “Setting / Manage Wallet” کیف پولی که عبارت بازیابی آن را میخواهید (در آپدیت جدید احتمالا گزینه Default Wallet را میبینید) را انتخاب کنید و سپس روی “Recovery Phrase” ضربه بزنید. در نسخه دسکتاپ از قسمت “Setting/Show Recovery Phrase” این کار را انجام دهید. حالا رمز عبور کیف پول کوینومی را وارد کرده و سریعا عبارت بازیابی نمایش داده شده را یادداشت کنید.

نکته مهم: هرگز عبارت بازیابی‌تان را داخل گوشی ذخیره نکنید. حتما به همان ترتیب نمایش داده شده روی کاغذ یادداشت کنید.

سوال 2. اگر هم رمز عبور هم عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای کوینومی را گم کرده باشم چی؟

پاسخ کوتاه این است که متاسفانه دیگر به دارایی‌هایتان دسترسی ندارید. تنها راه حل این است که هرچه رمزعبور بلدید امتحان کنید تا بالاخره یکی از آنها کار کند.

نکته: اگر خاطرتان نیست، برای بازیابی رمزعبور کیف پول کوینومی تنها 10 تا کاراکتر باید وارد کنید. کوینومی هنگام ساخت کیف پول شما را مجبور نمیکند که از عدد و کاراکتر ویژه استفاده کنید.

سوال3. اگر هم عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای را گم کرده و هم گوشی‌ام گم/ خراب/ دزدیده/ ریست/ فلش شده باشد چی؟

بازهم پاسخ کوتاه این است که متاسفانه دیگر به دارایی‎هایتان دسترسی ندارید. داشتن تنها رمز عبور برای بازیابی کیف پول کوینومی کافی نیست. دلیل هم این است که کوینومی یک سرویس متمرکز نیست که اطلاعات شخصی شما را در سرورهای خودش ذخیره کند.

سوال4. اگر ترتیب عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای رو فراموش کرده باشم چی؟

تنها راه حل این است که به همان ترتیبی که کلمات را نوشتید یا ترتیب‌های مختلف را امتحان کنید تا ببینید بلاخره کدام حالت کار میکند. حتی خود شرکت کوینومی هم برای بازیابی خود عبارت بازیابی نمیتواند به شما کمک کند.

باتوجه به آپدیت‌های جدید کیف پول کوینومی مشکلی جدیدا برای کاربران این کیف پول ایجاد شده که پس از بازیابی والت، موجودی‌شان صفر نمایش داده میشود. به همین جهت برای راحتی شما عزیزان آموزش دیگری با توجه به بخش ساپورت کوینومی ترتیب داده‌ایم که امیدواریم کارساز باشد. رفع مشکل صفر شدن موجودی کیف پول کوینومی

بیشتر بخوانید: آموزش تبدیل ارزهای دیجیتال به بیت کوین در کوینومی

منبع : coinomi.freshdeskثبت نظر
نظرات کاربران (164 نظر)
sepehr

سلام من هنگام نصب 12 کلمه کیف پول قبلیم jaxx و وارد کردم و کیف کوینومیم باز شد . الان نه اون 12 کلمه رو قبول می کنهنه رمزی که مطمئنم ست کرده بودم . 8 میلیونم توش گیر کرده . چیکار کنم ؟

0 پاسخ دهید
05:03:54 1398/11/18
رضا

سلام من هم روز اصلی و هم پسورد رو یادم رفته از کجا باید دوباره اینها رو بدست بیارم

0 پاسخ دهید
05:03:54 1398/11/18
جواد محمودی

سلام خسته نباشید کوینومی روی گوشی نصب کردم رمزشو هر چی میزنم قبول نمیکنه میخوام رمز جدید بگیرم اما هرچی میگردم عبارت Default wallet اصلا پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید،باتشکر.

0 پاسخ دهید
11:11:19 1398/11/18
محمد

سلام متن بالارو خوندم اما چیزی دستگیرم نشد نه عکس دارم نه اون ایپی ۲عدد رو کلا چیزی ندارم چجوزری میشه برگردوند لطفا جواب بدین

0 پاسخ دهید
11:11:19 1398/11/18
محمودی

سلام خسته نباشید کوینومی روی گوشی نصب کردم رمزشو هر چی میزنم قبول نمیکنه میخوام رمز جدید بگیرم اما هرچی میگردم عبارت Default wallet اصلا پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید،باتشکر.

0 پاسخ دهید
11:12:55 1398/11/18
heliye aghamiri

سلام وقتتون بخیر از توی قسمت تنظیمات، manage wallet رو که انتخاب کنید، عبارت default wallet رو باید ببینید که باز با کلیک روی اون میتونید change password رو انتخاب کنید. البته دقت داشته باشید که از آخرین نسخه کوینومی دارین استفاده میکنین.

0 پاسخ دهید
11:12:55 1398/11/18
محمد مهدي

سلام . من ابتدا رمز ازم نخواسته بود . ولی بعد از اینکه زبان کردم فارسی و بک گراندم مشکی کردم مرتب ازم رمز میخواست . منم که یهو دنیا رو سرم خراب شد که پولام رفته به هر دری زدم ولی رمزمو قبول نمیکرد . تا اینکه زبان و واحد پول پیش فرض برگردوندم یهو بدون رمز شد و انگار دنیا رو بهم دادن !

0 پاسخ دهید
11:12:55 1398/11/18
پیام

سلام من کد بازیابی رو دارم پسوورد رو دارم ولت کوینومی من باز هست اما اجازه خارج کردن نمیده به من من نمیدونم Bip39 چیه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

0 پاسخ دهید
09:40:59 1398/11/21
heliye aghamiri

سلام به زبون ساده BIP39 عبارتیه که از یه سری کلمه که یاداوری اونها ساده است تشکیل شده و به عنوان بک آپ برای ریکاوری کردن ولت استفاده میشه. اگر قبل از ساخت ولت، گزینه BIP39 رو فعال نکردین نمیتونین از اون برای ریکاوری ولتتون استفاده کنین. حالا موقع خارج شدن از ولت، چه اروری میده؟

0 پاسخ دهید
09:40:59 1398/11/21
محمدرضا

سلام من پسورد 24 کلمه ای با رمز عبور دارم ولی یادم نیست که چیدمان کلمات به چه صورت بوده ؟ خواهشن راهنماییم کنید

0 پاسخ دهید
14:53:48 1398/11/27
heliye aghamiri

سلام باتوجه به تاکیدی که همیشه داشتیم ترتیب نوشتن کلمات عبارت بازیابی بسیار مهم است. متاسفانه راهنمایی خاصی در این زمینه نمیتونیم بهتون بدیم جز اینکه به همون ترتیبی که کلمات رو نوشتید امتحان کنید یا ترتیب های مختلف رو استفاده کنید.

0 پاسخ دهید
14:53:48 1398/11/27
علی

سلام من رمز عبورم رو اصلن یادم نیست که موقع ساختن کیف پولم وارد کرده باشم. الان که می خوام مقداری از بیت کوینم رو بفروشم برای انتقالش ازم رمز عبور می خواد باید چکار کنم؟ تو رو خدا راهنماییم کنید ۲۱ میلیون تومن پولم اونجا گییر کرده

0 پاسخ دهید
14:53:48 1398/11/27
احسان

قسمت بازنگری یک سری کلمات میده. روی یک گوشیه دیگه با اون کلمات ولت رو احیاء کن. امیدوارم جواب بده.

0 پاسخ دهید
14:53:48 1398/11/27
امیر

سلام من بنا به دلیلی کیف پول از گوشی حذف شده البته موجودی هم نداشت الان دوباره یه حساب جدید باز کردم و مراحل رو طی کردم ولی بالای کیف پول سمت چپ نوشته Default wallet نسخه قبلی که داشتم این عبارت نبود میشه بگید چیه و آیا مشکلی در نگهداری و انتقال بوجود میاد یا نه

0 پاسخ دهید
12:21:58 1398/12/04
heliye aghamiri

سلام خیر مشکلی ایجاد نمیشه و به دلیل به روز رسانی که در کوینومی صورت گرفته این Default Wallet را میبیند. منظور از دیفالت ولت هم کیف پول فعلی که دارید و میتونید اسمش رو عوض کنید، اگر چند تا ولت مختلف داشته باشید با اسم های مختلف برای شما نمایش داده میشود.

0 پاسخ دهید
12:21:58 1398/12/04
سید محمود

سلام. من این کیف پول رو نصب کردم و مقداری داخلش بیت ریختم برای تست بازیابی اومدم کیف رو از رو گوشی حذف کردم و با عبارت بازیابی شد حالا مشکل اینه که بعد از بازیابی آدرس کیف پولک عوض شده و اون قبلیه نیس و موجودی صفره. برای اینکه بخوام اون آدرس قبلی رو بازیابی کنم باید چکار کنم؟؟؟؟

0 پاسخ دهید
08:55:15 1398/12/14
heliye aghamiri

سلام. کلا این عوض شدن آدرس یکی از ویژگی‌های امنیتی کوینومیه که با هربار تراکنش هم که انجام میدید آدرس عوض میشه و جای نگرانی نداره. ولی برای دیدن آدرس های قبلی میتونید از قسمت "Receive Address" روی "Previous Addresses" کلیک کنید و ادرس‌های قبلی رو ببینید. اگه موجودیتون اکی نشد از تب "Wallet" گزینه "Resynchronize All" رو انتخاب کنید تا تراکنش های قبلیتون سینک بشه که احتملا درست میشه.

0 پاسخ دهید
08:55:15 1398/12/14
علیرضا

درود بر شما خسته نباشید من پسوردم رو فراموس کردم وقتی forgot میزنه ار من اون کلمات بازیابی رو میخاد اونا رو هم ندارم از جایی میشه این کلمات رو دید که چی بودن یا خیر؟ چه راه حلی من دارم واسه حل کردن مشکلم ایا درست میشه کیفم چون ارز توش زیاد دارم

0 پاسخ دهید
01:50:44 1399/01/04
heliye aghamiri

سلام متاسفانه راهی برای بازیابی خود عبارت بازیابی وجود نداره.

0 پاسخ دهید
01:50:44 1399/01/04
معتقد

سلام مقداری ارز داخل کیف پول کوینومی (دسکتاپ) دارم . ویندوز را عوض کردم کیف پول را با کلمات بازیابی مجددا درست کردم متاسفانه موجودی را صفر نشان میده . راهنمایی بفرمایید راه حل چیست ؟ تشکر

0 پاسخ دهید
00:25:08 1399/01/08
heliye aghamiri

سلام. از قسمت setting توی بخش Wallet & Security عبارت Resynchronize All رو انتخاب کنید تراکنش های قبلیتون رو برمیگردونه و احتمالا مشکل موجودیتون هم درست میشه.

0 پاسخ دهید
00:25:08 1399/01/08
هادي

سلام من هم همين مشكل رو دارم ولي موجوديم درست نشد resynchroniZe رو هم زدم ولي موجوديم برنگشت البته من والت أم رو موبايل خودم بوده موبايلم خراب شده ولي كلمات بازيابي مو داشتم و روي يه موبايل ديگه والت كوينومي رو با كلمات بازيابي ريكاور كردم ولي موجوديمو هنوز صفرنشون ميده

0 پاسخ دهید
01:27:20 1399/01/09
هادي

لطفا راهنمايي بفرماييد

0 پاسخ دهید
02:02:23 1399/01/09
heliye aghamiri

سلام. این مشکل صفر نشون دادن موجودی رو مثل اینکه خیلی ها دارن و بخاطر آپدیت هاییه که کوینومی انجام داده. تو بخش ساپورت سایت کوینومی به لینک زیر https://coinomi.freshdesk.com/support/solutions/articles/29000015181-my-coinomi-token-wallet-shows-an-incoming-transaction-but-my-balance-is-still-zero- راهنمایی رو نوشته که در اینجا و در یک بخش جداگانه براتون تو سایت میذاریم. ولی به طور کلی سه راه برای نمایش موجودی گفتن: یکی همین انتخاب resynchronize . دوم برخی کاربرا گفتن تو نسخه اندروید بستن کامل اپ از قسمت recent list گوشی و پاک کردن کش کوینومی از قسمت Settings - Apps - Coinomi - Storage موجودیشون رو برگردونه و راه سوم هم گفتن اول "receive address" رو کپی کنید. سپس توی صفحه موجودی اتریوم دوبار به سمت چپ بکشید تا وارد تب اینفو بشید. مرحله سه باید عبارت "balanceOf" را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید و در آخر آدرس اتریوم‌تون را وارد کرده و روی "Excecute" کلیک کنید.

0 پاسخ دهید
02:02:23 1399/01/09
علیرضا

سلام دوتا سوال داشتم اول اینه کلید خصوصی رو در کیف پول کوینومی از کجای کیف پول بگیرم؟ وسوال دوم اینکه اگه من با داشتن عبارت 24 کلمه ایی بخوام مثلا روی کیف پول اتمیک کیف پولمو بازیابی کنم پکار کنم؟

0 پاسخ دهید
23:53:22 1399/01/09
heliye aghamiri

سلام برای سوال اولتون که از بخش ساپورت خود کوینومی به آدرس https://coinomi.freshdesk.com/support/solutions/articles/29000009717-what-is-the-recovery-tool-and-how-do-i-export-my-private-keys- هست گفته: باید از ابزار https://iancoleman.io/bip39/ استفاده کنید برای این کار باید 1.عبارت بازیابی تون رو داخل قیمت "BIP39 mnemonic" وارد کنید. 2.اگر از عبارت بازایابی BIP39 اضافه ای هم قبلا استفاده کردین باید داخل قسمت "BIP39 Passphrase" وارد کنید. اگر نه که خالی بگذارینش. (دقت کنید که این BIP39 همون پسوورد شما نیست) 3.از منوی آبشاری "Coin" کوینی که میخواهید کلید خصوصی آن را اکسترکت کنید انتخاب کنید. 4. به بخش "Derived Addresses" اسکرول کنید و آدرس مورد نظرتون رو پیدا کنید و کلید خصوصیش رو کپی کنید. اگر از نسخه موبایل استفاده میکنید باید تا ته صفحه به سمت راست بکشید تا کلید خوصی رو ببینید.

0 پاسخ دهید
23:53:22 1399/01/09
heliye aghamiri

برای سوال دومتون و مایگرت کردن کوینومی روی اتمیک: کلا راحت ترین راه اینه که همه کوین هاتون رو به کیف پول اتمیک ترنسفر کنید که خب هم زمان بره هم کارمزد ازتون کم میشه. ولی برای مایگرت کردن اتمیک رو باز کنید و restore wallet رو بزنید , عبارت بازیابی کوینومی رو داخل اون وارد کنید و کوین هایی که توی کوینومی داشتین رو انتخاب کنید.

0 پاسخ دهید
23:53:22 1399/01/09
معتقد

سلام بنده تمام مراحلی که گفتید انجام دادم متاسفانه ارز ی که داخل کیف پول داشت نشون نداد حتی از ابزار / https://iancoleman.io/bip39/ هم استفاده تمام کلید های خصوصی را هم زدم باز نشد با سایت کوینومی هم ایمیل زدم متاسفانه نتیجه ای حاصل نشد .ایا با داشتن کلید خصوصی کیف پول کوینومی با کیف پول های دیگر هم قابل دسترسی است یا فقط مختص همان کیف پول است ؟ امکان دارد در تلگرام پیام بگذارم > تشکر

0 پاسخ دهید
15:21:46 1399/01/10
heliye aghamiri

خب پس اگه عبارت بازیابی کوینومی رو دارین و کلید خصوصیتون رو هم تونستین بگیرین، میتونین از کیف پول تراست واسه برگردوندن موجودی های کوینومی استفاده کنید. لینک زیر آموزش این کار رو داره منتها به زبان انگلیسه اگر مشکلی ندارین مطالعه بفرمائین. ولی اگر سختتون بود و جاییش رو متوجه نشدین همینجا بفرمائین تو یه پست جدا آموزشش رو میذارم براتون https://community.trustwallet.com/t/migrating-from-coinomi-wallet/96

0 پاسخ دهید
15:21:46 1399/01/10
علیرضا

خیلی ممنون از پاسخگوییتون من از کوینومی 24 کلمه دارم اما اتمیک 12 کلمه میخواد و من وقتی 12 کلمه اولی رو که کوینومی داده رو برای بازیابی توی اتمیک میزنم اصلا وارد نمیشه کدوم 12 کلمه رو باید بزنم؟

0 پاسخ دهید
18:56:19 1399/01/10
heliye aghamiri

سلام تو بخش ساپورت کوینومی اصلا از کیف پول اتمیک صحبتی نکرده و احتمالا هم همین تفاوت تعداد کلمه های عبارت بازیابی دلیلشه. برای مایگرت کوینومی روی یک کیف پول دیگر پیشنهاد ما این است که از کیف پول تراست استفاده کنید. یا اگرم میخواهید از اتمیک استفاده کنید، یک کیف پول اتمیک بسازید اگر ندارید، و بعد موجودی هاتون را به اون انتقال بدین که خب البته کارمزد ازتون کم میشه

0 پاسخ دهید
18:56:19 1399/01/10
معتقد

سلام بنده اولا کیف پول تراست را مطالعه کردم ربطی به باز گرداندن موجودی کوینومی من نداشت . بنده دو سوال دارم :اول - ایا با داشتن کلید خصوصی کیف پول کوینومی به موجودی کیف پول دیگری مثل جکس هم میشه دسترسی پیدا کرد یا نه ؟ دوم -بنده تمام کلیدهای خصوصی که از برنامه بالا که فرموده بودید در اوردم و یاداشت کرده یکی یکی امتحان کردم که همشون صفر نشون میداد در حالی که بنده ارز مون دش داخلش داشتم . اگر کلید خصوصی مختص کوینومی مختص به خودش باشه بنده حاضرم کلمات بازیابی و پسورد کوینومی رو بدم هر که تونست ارز مون دش را پیدا کرد برای خودش برداره در عوض بهم یاد بده چون واقعا نمی دونم ارز مون دش با من مشکل داره یا من با اون مشکل دارم چون دوبار هم قبلا فرستاده ام تا حالا به حساب کیف پول جکس من نیمومده در حالی که در شبکه هم دیده میشه با صاحبان کیف پول جکس و هم با پشتیبانی ارز مون دش مکاتبه داشتم هیچکدوم نتونستن کاری بکنن اگه میتونید راهنمایی فرمایید کسی هم خواست 12کلمه بدم به ایمیلم پیام بده.تشکر از بابت زحماتی که برای سایت و کاربرانتان گذاشتید.

0 پاسخ دهید
12:22:29 1399/01/11
heliye aghamiri

سلام. خواهش میکنم وظیفه اس. والا اگه خود پشتیبان های جکس و مون دش هم نتونستن کاری کنن فکر نکنم از دست ما هم کاری بر بیاد. ولی توی همین لینکی که این پایین براتون گذاشتم نحوه مایگرت کردن کوینومی روی تراست رو توضیح داده که حالا امتحان کنین ضرری نداره. ما خودمون به شخصه تا حالا این کارو نکردیم نمیدونیم واقعا جواب میده یا نه. البته نکته ای هم که هست اینه که تو این مقاله مایگرت والت اتریوم کوینومی روی تراست رو گفته که احتمالا برای بقیه والت ها مثل مون دشی که شما دارین جواب نمیده. حالا باز امتحان کنین اگر جواب گرفتین بهمون اطلاع بدین. تشکر

0 پاسخ دهید
12:22:29 1399/01/11
علی

سلام وقت بخیر ممنون از پست های عالی شما. یه سوال داشتم خدمت شما من درون کیف پول کوینومی ارز دیجیتال bnb دارم. ولی متاسفانه نه میتونم انتقالش بدم نه چنج بکنمش با بقیه ارز ها این مشکل و ندارم فقط این ارز مشکل پیدا کرده. و این پیغام خطا میاد. Binance dex api error Code=0 Message=null

0 پاسخ دهید
21:35:36 1399/01/16
heliye aghamiri

سلام یکی اینکه حتما آخرین نسخه کوینومی رو روی گوشی یا دسکتاپتون داشته باشین. یکی اینکه از کی این مشکل پیش اومده؟ همونطوری که میدونید بایننس پارسال بلاکچین خودش رو راه اندازی کرد و توکن های bnbی که تا قبل از اون به عنوان توکن های ERC20 روی بلاکچین اتریوم بودن رو به بایننس چین منتقل کرد. حالا اگر bnb شما هم هنوز ERC20 باشه فقط به آدرس های اتریوم میتونین منتقلش کنین. حالا برای انتقال bnb ERC20 به بایننس چین، وارد اکانتتون توی سایت binance.com بشید، از سربرگ fund روی deposit کلیک کنید، از باکس سمت چپ صفحه ETH رو انتخاب کنید که در واقع آدرس اتریوم بایننس شما هست، بعد آدرس دیپازیت رو کپی کنید. حالا توی کیف پولتون والت bnb رو انتخاب کنید و توکن هاتون رو به این آدرسی که کپی کردید بفرستید. اینجوری bnb های ERC20 شما به بایننس چین منتقل میشه. بعد که والتتون رو رفرش کنید، ادرس بایننس چین تون رو میبینین. https://www.youtube.com/watch?v=fIUX0Z2YkPM اگر جاییش رو متوجه نشدین میتونین از توی یوتیوب به صورت تصویری هم نگاه کنید.

0 پاسخ دهید
21:35:36 1399/01/16
علی

ممنونم خانم آقامیری، من طبق نوشته شما عمل کردم ولی تو بایننس به من آدرس نمیده میگه تو از کشوری هستی که بهت آدرس نمیدیم، حالا این و چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
13:45:25 1399/01/17
heliye aghamiri

خواهش میکنم. با وی پی ان اگر برین فکر نکنم مشکلی باشه.

0 پاسخ دهید
13:45:25 1399/01/17
فرهاد

سلام من رمز عبور را فراموش کردم کد بازیابی هم ندارم چجوری میتونم پول انتقال بدم؟

0 پاسخ دهید
13:18:38 1399/02/05
heliye aghamiri

سلام. برای انتقال پول، اگر به والتتون دسترسی دارین فقط رمزعبور نیازه که نحوه بازیابی رمزعبور رو براتون توضیح دادیم. اگر رمزعبور ندارین با عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای میتونین اون رو بازیابی کنین که اگر اون روهم ندارین متاسفانه کاری از دست ما برنمیاد و دسترسی به موجودیتون امکان پذیر نیست.

0 پاسخ دهید
13:18:38 1399/02/05
نیما

سلام وقت بخیر من اولین باره میخوام انتقال بدم .نه به حساب خودم اون رو بلدم .میخوام انتقال بدم به حساب کسی دیگه مشکل اینه که پسورد میخواد که بلد نیستم یعنی یادم نمیاد .یه کد هم اون موقع که داشتیم درست میکردیم نرم افزار بهم داد که نوشتم رو یه برگه که گم کردمش.یعنی هیجی ندارم چیکار میتونم بکنم؟لطفا راهنماییم کنید خیلی دعاتون میکنم بخدا ممنون

0 پاسخ دهید
21:16:36 1399/02/05
heliye aghamiri

سلام. بله متاسفانه همون کدی که میفرمایین عبارت بازیابی کوینومی بوده که بهتره بگردین پیداش کنین چون بدون اون عملا نمیشه کاری کرد. یا حداقل اینکه چندتا رمزعبور رو امتحان کنین تا والتتون کار کنه، و الا بدون اون عبارت بازیابی کاری از دست کسی برنمیاد.

0 پاسخ دهید
21:16:36 1399/02/05
Alireza

سلام وقت بخیر ببخشید من ۲۴ کلمه رو دارم ولی ترتیبشون درست نیست برای ورود چیکار باید بکنم

0 پاسخ دهید
21:20:29 1399/02/09
heliye aghamiri

سلام. تنهای راه حلی که وجود داره اینه که ترتیب‌های مختلف رو امتحانین کنین ببینین والتتون ریکاور میشه یا نه. و الا راهی برای فهمیدن ترتیب خود عبارت بازیابی وجود نداره.

0 پاسخ دهید
21:20:29 1399/02/09
مجید

سلام من گوشیم و فلش کردم و تنها چیزی که دارم عکس آدرس کیف پول و رمز کیف پولم هست چطوری میتونم کیف پولم رو بازیابی کنم؟

0 پاسخ دهید
23:17:01 1399/02/09
heliye aghamiri

سلام. متاسفانه همونجوری که گفتیم داشتن تنها رمزعبور واسه ریکاوری کوینومی کافی نیست باید اون عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای رو هم با ترتیب درستش داشته باشین.

0 پاسخ دهید
23:17:01 1399/02/09
امیر

سلام من موقع نصب ولت عجله کردم از ۲۴ کلمه بهم ریخته شات گرفتم و اصلا خاطرم نیست که رمزی براش گذاشته بودم.الان برای انتقال ازم رمز میخواد و ندارم.ینی نه ۲۴ کلمه درست دارم نه رمز ولی میتونم وارد ولت بشم ممنون میشم کمک کنید

0 پاسخ دهید
17:45:55 1399/02/10
heliye aghamiri

سلام همونطور که توی متن هم گفتیم اگر مطمئنین که هیچ رمزعبوری موقع نصب انتخاب نکردین، بخاطر آپدیت امنیتی کوینومی رمزعبورتون همون "coinomi" هست. ولی حتما همین الان رمزعبورتون رو تغییر بدین. اگر موفق شدین، تا اینجای کار به اون عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای نیازی ندارین واسه ارسال وجه. ولی تاکید ما این هست که همین الان خود عبارت بازیابی 24 کلمه‌ایتون رو هم بازیابی کنین و اصلاا توی گوشیتون نگه داری نکنین. روی کاغذ بنویسین.

0 پاسخ دهید
17:45:55 1399/02/10
امیر

امكانش هست هنگام نصب كوينومي رمزي نذاشته باشيم و ولت رو نصب كرده باشيم؟چون من اصلا خاطرم نيست ك رمزي گذاشته باشم

0 پاسخ دهید
23:27:57 1399/02/12
heliye aghamiri

سلام. بله امکانش هست

0 پاسخ دهید
23:27:57 1399/02/12
saeed

سلام خسته نباشید من ویندوز کامپیوترمو عوض کردم به هوای این که کیف پولم توی فلشمه بعد که کامپیوترمو باز کردم بعد ارتقا دیدم تو فلشمم نیست و دوباره کوینومی رو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری به کیف پول قبلیم برگردم؟؟؟

0 پاسخ دهید
09:04:18 1399/02/13
heliye aghamiri

سلام. مراحل بازیابی که کامل توضیح داده شده توی هر سه نسخه کامپیوتر و موبایل اندروید و iOS!!!!

0 پاسخ دهید
09:04:18 1399/02/13
عبداله کردکتولی

سلام من از رمزم عکس گرفته بودم ولی پسوردم فراموش کردم الان وارد میکنم این ارور میده There was an error while changing your password!

0 پاسخ دهید
17:51:02 1399/02/14
heliye aghamiri

سلام. این اروری که میده شاید بخاطر اینترنتتون باشه. با وی پی ان هم امتحان کنین.

0 پاسخ دهید
17:51:02 1399/02/14
توحید

سلام ببخشید تو یونیک فاینانس موقع ارسال پول به کوینومی اگه عکس گذرنامه رو اشتباه آپلود کنی اون پول برمیگرده به حساب یونیک یا نه؟؟؟

0 پاسخ دهید
18:13:48 1399/02/14
heliye aghamiri

سلام این سوال رو باید از خود یونیک بپرسین چون ربطی به کیف پول کوینومی نداره.

0 پاسخ دهید
18:13:48 1399/02/14
امید

سلام من زمانی که کیف پول کوینومی رو نصب کردم از من پسورد خواست و بعد از وارد کردن پسورد ان را یادداشت کرده و الان برای انتقال بیت ها پسورد می خاد و من همون پسوردی که قبلا ثبت کرده بودم زدم ولی پیام میده که اشتباه هستش .و کد بازیابی رو نمیدونم چکار کردم .لطف می کنین راهنمایی کنید چکار کنم سرمایه ام توش گیر کرده .اگه پشتیبانی داره نرم افزار لطف می کنین تلفنش رو بدین

0 پاسخ دهید
22:08:45 1399/03/02
حلیه آقامیری

سلام. پشتیبانی کوینومی کمک خاصی در این مورد فکر نکنم بتونه بهتون بکنه. چون اولین چیزی که بهتون میگن قطعا اینه که با استفاده از کد 24 عددی بازیابی کیف پویلتون رو بازیابی کنین و کوینومی به اطلاعات شما اصلا دسترسی نداره که بخواد واسه بازیابی رمزعبور یا چیزی بهتون کمک کنه. ولی این بخش پشتیبانی سایته https://coinomi.freshdesk.com/support/home

0 پاسخ دهید
22:08:45 1399/03/02
سیا

سلام ..ببخشید من یک مشکلی برام پیش اومده که کلی نگرانم کرده .من ولت کوینومی رو از گول پلی گرفتم وروی گوشی سامسونگ نصب کردم والان مقدار زیادی هم ارز روش دارم وامشب میخواستم مقداریش رو انتقال بدم ولی با این پیام روبرو شدم ..الان میترسم که اگر ریست کنم وبا اون کلمات بازیابی کنم تمام پولهام برمیگرده ویا ممکنه کلا ریست بشه ..لطفا راهنماییم کنید چون امشب که بیت کوین پایین اومد میخواستم بیت کوین بخرم ولی با این پیام امکان انتقال تترها نبود ..لطفا زودتر بهم جواب بدید خدا خیرتون بده Authorize default wallet Your Encryption key was invalidated by android.Reset your wallet with your recovery pharese.کیف پول پیش فرض را مجاز کنید کلید رمزگذاری شما توسط android بی اعتبار شد. کیف پول خود را با حالت بهبودی خود تنظیم مجدد کنید.

0 پاسخ دهید
03:04:35 1399/03/05
حلیه آقامیری

سلام. بنظر من برای اینکه مشکلی پیش نیاد، کوینومی رو از روی گوشی فعلیتون پاک نکنین و روی یه گوشی دیگه یا روی کامپیوتر نصب کنید و با عبارت بازیابی ریکاوری کنین. اگر مشکلی نداشت و بیت هاتون برگشت و تونستین انتقال بدین، پس احتمالا مشکل از گوشی سامسونگ فعلیتونه، که اگرم از روی این گوشی پاک کنین و دوباره بازیابی کنین بعدا هم مشکلی پیش بیاد خیالتون راحته که روی کامپیوتر یا گوشی دیگه دارینش

0 پاسخ دهید
03:04:35 1399/03/05
محمد حسن

سلام رمز عبور بادم رفته نمیدونم اصلا براش رمز معرفی کردم یا یا نه ، مطالب بالا را خواندم میترسم چند پسورد بزنم مشکل پیش بیاد کلا کیف پولم مشکلی براش پیش بیاد ،نمیدونم چکار کنم ،شماره تماس مخوام جهت راهنمائی

0 پاسخ دهید
14:43:32 1399/03/08
حلیه آقامیری

سلام. اگر اون عبارت بازیابی 24 کلمه ای رو داشته باشین قطعا مشکلی پیش نمیاد.

0 پاسخ دهید
14:43:32 1399/03/08
سارا امین پور

سلام خسته نباشید از کوینومی خرید کردم بعد گوشی رو ریست کردم همش رفت الان میگه ۲۴ کلمه رو وارد کنید اما فراموش کرده ایم فقط رمزعبوریاگذرواژه را داریم ادرس کیف پول هایی که خرید کردم رو دارم میشه راهنمایی کنید ممنون

0 پاسخ دهید
13:29:39 1399/03/14
محمد

اگر رمز فراموش بشود وازکلمات ۲۴تایی ۲۳تاشو یادمون باشه چه راهکاری هست؟

0 پاسخ دهید
10:56:59 1399/03/15
حلیه آقامیری

متاسفانه هیچی.

0 پاسخ دهید
10:56:59 1399/03/15
محمد رضا میرزاوند

با سلام.اون رمز 24تایی رو یادم هست،ترتیبشو فقط نمیدونم.حالا اگر پاکش کنم میتونم یه اکانت جدید بسازم روی همون گوشی یا نه

0 پاسخ دهید
22:28:00 1399/03/17
heliye aghamiri

سلام حساب جدید که بله اصلا نیازی به عبارت بازیابی قبلی ندارین. ولی اگر همین والتی که دارین رو بخواین برگردونین اون 24 کلمه بازیابی با ترتیب درستش رو باید داشته باشین.

0 پاسخ دهید
22:28:00 1399/03/17
علی جعفری

سلام تشکر از وقتی که برای رفع مشکل کاربران میزارید. آیا در کیف پول کوینومی می توان به آدرس خصوصی هر کوین دسترسی داشت وآن رو یادداشت کرد. لطفامسیر دسترسی رو بفرمائید. چون موقعیکه کل کیف پول کوینومی از کار بیفتد با داشتن کلید عمومی و خصوصی می توان در شبکه بلاکچین به موجودی کوین دست یافت.

0 پاسخ دهید
11:37:16 1399/03/24
حلیه آقامیری

سلام. خواهش میکنم. بله امکانش هست. توی چند تا کامنت بالاتر توضیح دادم روشش رو ولی برای این کار: با توجه به بخش ساپورت خود کوینومی به آدرس https://coinomi.freshdesk.com/support/solutions/articles/29000009717-what-is-the-recovery-tool-and-how-do-i-export-my-private-keys- هست گفته: باید از ابزار https://iancoleman.io/bip39/ استفاده کنید برای این کار باید 1.عبارت بازیابی تون رو داخل قیمت "BIP39 mnemonic" وارد کنید 2.اگر از عبارت بازایابی BIP39 اضافه ای هم قبلا استفاده کردین باید داخل قسمت "BIP39 Passphrase" وارد کنید. اگر نه که خالی بگذارینش. (دقت کنید که این BIP39 همون پسوورد شما نیست) 3.از منوی آبشاری "Coin" کوینی که میخواهید کلید خصوصی آن را اکسترکت کنید انتخاب کنید. 4. به بخش "Derived Addresses" اسکرول کنید و آدرس مورد نظرتون رو پیدا کنید و کلید خصوصیش رو کپی کنید. اگر از نسخه موبایل استفاده میکنید باید تا ته صفحه به سمت راست بکشید تا کلید خوصی رو ببینید.

0 پاسخ دهید
11:37:16 1399/03/24
محمد رضا میرزاوند

با سلام.میگم زمان ثبت نام من اون رمز 24تایی رو از بالا سمت چپ شروع کردم و ردیف های بعدی رو هم همینطور تا آخر روی کاغذ یاد داشت کردم.صفحه بعدش میگه اون رمز رو وارد کنید و من اونو رد کردم.حالا واسه بازیابی باید چجوری رمز رو وارد کنم و آیا واسه صفحه دوم که ردش کردم مشگلی پیش میاد واسم؟

0 پاسخ دهید
00:24:17 1399/03/25
حلیه آقامیری

سلام نه اون صفحه ای که رد کردین واسه اطمینان بیشتر بوده که مطمئن بشین کلمات رو با املا و ترتیب درست یادداشت کردین یا نه. اگر دقیقا به همون ترتیب از چپ به راست و ردیفی یادداشت کردین همون درسته و مشکلی پیش نمیاد.

0 پاسخ دهید
00:24:17 1399/03/25
متین جوانمرد

سلام من عبارت بازیابیم رو فراموش کردم اون کارایی که شما گفتی رو انجام دادم اما گزینه ای به نام Recovery phrase وجود ندارد باید چیکار کنم؟

0 پاسخ دهید
10:51:48 1399/03/28
حلیه آقامیری

سلام. وقتی که برنامه رو روی گوشیتون باز کردید، از منوی سمت چپ (یعنی اون سه خطی که گوشه‌ی بالای سمت چپ میبینید) از پایین صفحه settings رو انتخاب کنین. از پایین صفحه باز شده Manage Wallets رو انتخاب کنین. حالا یه گزینه Default Wallet رو میبینین. روی سه نقطه روبروی اون ضربه بزنین گزینه recovery phrase رو میبینین.

0 پاسخ دهید
10:51:48 1399/03/28
زنده دل

اینو هم زدم نیومد

0 پاسخ دهید
10:51:48 1399/03/28
موسی

سلام وقت بخیر من از کیف پول کوینومی iosاستفاده میکنم رمز عبور فراموش کردم ولی 24 کلمه یادداشت دارم اما زمانی که همه ی 24 کلمه تو forget password میزنم خطا generic error میاد لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

0 پاسخ دهید
14:09:17 1399/03/31
حلیه آقامیری

سلام. چند تا دلیل ممکنه داشته باشه.1. یک اینکه اپلیکیشن رو حتما همیشه اپدیت نگه دارین. نسخه‌های قدیمی تر کوینومی با انتشار نسخه جدید معمولا درست کار نمیکنن. 2. دو اینکه حتما کانکشن اینترنتتون باید قوی باشه. وسط کار اگر قطعی داشته باشین این ارور رو ممکنه بده. 3. سوم اینکه حتما تاریخ و زمان گوشی باهم سینک باشن. تو مقاله خود کوینومی یه سری دلایل دیگه واسه خطاهای ژنریک گفته که مربوط به ارسال و دریافت ارزه. ولی اگر کوینومی رو آپدیت کنین به احتمال زیاد درست میشه.

0 پاسخ دهید
14:09:17 1399/03/31
رضا ستوده

درود پیام میده کیف شما قفل شده چه جوری آنلاکش کنم و از عبارات ۲۴کلمه ای استفاده کنم ؟

0 پاسخ دهید
08:57:12 1399/04/08
moein

سلام من کد bip39 رو فراموش کردم ۲۴ تا کلممو دارم چیکار باید بکنم؟

0 پاسخ دهید
23:34:09 1399/04/28
حلیه آقامیری

سلام. متاسفانه BIP39 دقیقا مثل خود عبارت بازیابی 24 کلمه‌ای میمونه و بدون اون نمیتونین والتتون رو برگردونین و برای ریکاوری کیف پول درصورتی که فعالش کرده باشین، به هر دوی اونها نیاز دارید و مثل پسورد معمولی هم نیست که بشه با اون 24 کلمه فهمید چی بوده.

0 پاسخ دهید
23:34:09 1399/04/28
پارسا

سلام اگر کسی 24 تا کلمه رو داشته باشه متونه به کیف پول من دسترسی پیدا کنه، اگر میتونه چه راه حلی وجود داره که کیف پولم رو امن کنم، میشه اون 24 کلمه رو تغییر داد؟

0 پاسخ دهید
05:14:36 1399/05/11
حلیه آقامیری

سلام بله امکان دسترسی وجود دارد، و نمیتونین این عبارات بازیابی رو تغییر بدین. بهترین کار برای شما اینه که یه والت جدید بسازین و موجودیتون رو به آدرس جدید بفرستین.

0 پاسخ دهید
05:14:36 1399/05/11
رضا ش

سلام من گوشیمو دزد برد بعد گوشی جدید خریدم و کیف پولمو روی گوشی جدیدم آوردم بالا حالا اون مقدار بیتکوینی که داشتم صفر شده امکان داره اون دزده کیف پولمو خالی کرده باشه یا مشکل چیز دیگه ای هست لطفاً کمکم کنید

0 پاسخ دهید
05:08:37 1399/05/14
حلیه آقامیری

سلام. شما او قسمت تراکنش ها رو برررسی کنین که بیت کونی به ادرسی فرستاده شده یا نه. اگر تراکنش اضافه ای نبود که کسی از والت شما بیت کون فرستاده، مشکل چیز دیگه ایه و این مقاله رو بخونین https://exchaino.com/mag/coinomi-zero-balance/

0 پاسخ دهید
05:08:37 1399/05/14
سهیلا شمس الدین

سلام خسته نباشید خواهش میکنم کمکم کنید من وقتی وارد این برنامه شدم رمز 24 تایی رو اصلا ندادم و فقط رمز عبور دادم و الان یادم نمیاد چه رمزایی دادم باید چه کار کنم؟

0 پاسخ دهید
10:58:37 1399/05/17
حلیه آقامیری

سلام، اون رمز ۲۴ کلمه‌ای رو که شما نمیدین به والت، موقع ساخت کیف پول، برنامه برای شما اون کلمات رو میسازه. اگر رمز عبورتون رو دارین، از منوی سمت چپ برنامه روی Default wallet بزنین، بعد گزینه manage wallet رو انتخاب کنین، از صفحه باز شده روی اون سه خط روبروش گزینه Recovery Phrase رو انتخاب کنین اون‌۲۴ کلمه رو بهتون میده، به ترتیب درست روی کاغذ یادداشتش کنین

0 پاسخ دهید
10:58:37 1399/05/17
سهیلا شمس الدین

اخه من رمز عبورم و فراموش کردم اگه راهی وجود داره راهنماییم کنید

0 پاسخ دهید
10:58:37 1399/05/17
سهیلا شمس الدین

خواهش میکنم جواب منو بدید شما گفتید اون 24 کلمه که من ندادم رو برنامه خودش داده اما من رمز عبورم و به خاطر ندارم که بتونم به اون 24 کلمه دسترسی پیداکنم میشه کاری کرد؟

0 پاسخ دهید
10:58:37 1399/05/17
سهیلا شمس الدین

من رمز عبورم رو ندارم راهی نیست؟

0 پاسخ دهید
10:58:37 1399/05/17
ج

سلام من هم همین مشکل رو دارم لطفا اگه راهی پیداکردید بمن هم بگید

0 پاسخ دهید
10:58:37 1399/05/17
نرگس

چ کیف پول هایی 24 کلمه عبور دارند

0 پاسخ دهید
12:39:24 1399/05/25
زنده دل

سلام ممنون بابت راهنمایی هاتون من رمز که مخوام انتقال بدم نمدونم چیکار کردم یا اصلا اول گرفتم یا نه چیکار باید بکنم 24کلمه رو هم ندارم راهنمایم کنید یا لطفا ی شماره تلفن بهم بدین تماس بگیرم ممنون

0 پاسخ دهید
10:03:51 1399/05/31
زندهدل

سلام چرا گزینهrecaver گوشی من نداره

0 پاسخ دهید
14:00:55 1399/06/01
زنده دل

اینو هم زدم نیومد

0 پاسخ دهید
14:07:30 1399/06/01
زنده دل

سلام .من رمز کیف پول رو زیاد زدم ولی اشتباهه،احتمال داره که دیگه حتی اگر درست هم بزنم دیگه جواب نده ، برای هر بار که اشتباه میزنم چقد باید منتظر بمونم که دوباره بتونیم رمز انتقال وجه درست رو بزنیم.

0 پاسخ دهید
21:11:13 1399/06/03
reza

کلافه شدم.کونومی نسخه اندرویدش تو گوشیم دارم. و میخوام نسخه ویندوزشم داشته باشم هر چی اون اکانتی که دارم تو اندروید متن رو توی نسخه ویندوزش میزنم باز نمیکنه. راهنماییم کنید چکار کنم.

0 پاسخ دهید
00:43:37 1399/06/15
فرزاد اكرمي

Generic eror ميده مال من ميخوام بازيابي كنم

0 پاسخ دهید
02:45:20 1399/06/18
حلیه آقامیری

سلام. ارور ژنریک معمولا چند تا دلیل میتونه باشه. اولیش نسخه کوینومیه که حتما باید آپدیت آخرین ورژن باشه. دومیش اتصال اینترنت ضعیفه که موقع رفرش کردن نمیتونه همه اطلاعات رو بازگردونی کنه. سومیش ممکنه عدم تطابق زمان و تاریخ دستگاه با زمان و تاریخ خود برنامه باشه. چهارمیش هم ممکنه ارور از خود نسخه اندروید باشه که اگر کش برنامه رو پاک کنید احتمالا درست شه.

0 پاسخ دهید
02:45:20 1399/06/18
امیر عادشی

عرض ادب و احترام من در ولت کوینومی موجودیم هست فقط در قسمت send اجازه نمیده ادرس ولت را paste کنم دستی هم وارد میکنم میگه اشتباهه خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

0 پاسخ دهید
02:45:20 1399/06/18
سهیلا شمس الدین

من رمز عبورم رو ندارم راهی نیست؟

0 پاسخ دهید
20:43:18 1399/06/19
مجتبی انصاری

12 یا 24 کلمه رو دارید؟ رمز BIP رو فعال کردید؟

0 پاسخ دهید
20:43:18 1399/06/19
سهیلا شمس الدین

من 24 کلمه رو اصلا ندادم رمزورودم روهم فراموش کردم

0 پاسخ دهید
20:43:18 1399/06/19
فراهانی

سلام . من لپ تاب ام را ریست کردم حالا وقتی وارد کیف پول کوینومی دیسکتاب ام می شوم موجودی بیت کوین ام را صفر نشان می دهد . وقتی بازیابی می کنم و کلمات 24 عددی بازیابی را می زنم پسورد می خواهد پسورد را هم می رنم می نویسد. there was an error while creating your wallet ! error ; there is already a wallet with the same recovery phrase لطفا راهنمایی کنید.

0 پاسخ دهید
21:22:57 1399/06/24
فراهانی

سلام من لپ تاب ام را ریست کردم حالا وقتی وارد کیف پول کیونومی دیسکتاب ام می شوم موجودی بیت کوین ام صفر شده کلمات 24 تایی بازیابی را می رنم پسورد می خواهد پسورد را هم می زنم می نویسد there was an error while creating your wallet ! error : there is already a wallet with the same recovery phrase

0 پاسخ دهید
21:59:32 1399/06/24
حلیه آقامیری

سلام. شما در واقع دارین والت موجود رو دوباره بازیابی میکنین که این ارور رو میده. یعنی شما یه دور والت رو باز کردین، حالا میخواین موجودی رو نشون بده دوباره دارین همون والت رو برمیگردونین که خب موجود هست و معلومه که ارور میده. برای اطلاع درباره نحوه برگرداندن موجودی این مقاله رو مطالعه بفرمائید https://exchaino.com/mag/coinomi-zero-balance/

0 پاسخ دهید
21:59:32 1399/06/24
فراهانی

سلام . ممنون از راهنمایی من اون مقاله را خواندم شامل من نشد هیچ کدام از اون مطالب در باره من صدق نمی کرد که امتحان کنم . همچنان موجودی ام صفر است.

0 پاسخ دهید
21:59:32 1399/06/24
رامین

سلام لطفا به فکر چاره ای باشین هرکی هرچقدر ارز دیجیتال داره سریع انتقال بده به یک کیف پول دیگه چون برای اکثر افراد این مشکل پیش اومده که موجودیشون صفر شده و هیچکس هم یه جوابی که بتونه واقعا کمک کنه موجودیمون برگرده نداره من ۱۴۰۰دلار بیت داشتم نزدیک ۴۰میلیون تومن به پشتیبانی پیام میده جواب درستی نمیده میگه اشتباه داری میزنی لطفا هرکی هرچقدر ارز داره داخل کوینومی برداره تا از بین نرفته

0 پاسخ دهید
08:12:27 1399/07/29

سلام، دوستان هرکسی مشکلی با کیف پولشون دارند خوشحال میشم بتونم کمکشون کنم، البته استاد عزیزم خانم آقامیری عزیز بصورت کامل توضیح داده اند ولی بعضی از دوستان شاید به هر دلیلی نتوانسته اند راه چاره ای برای بازگرداندنه سرمایه شون بشن، اگر بتونم هر کمکی بکنم به هموطنان عزیزم خوشحال میشم.. با اجازه خانم آقامیری آدرس تلگرام و ایمیلم رو برای شما عزیزان میگذارم @torpill

0 پاسخ دهید
08:12:27 1399/07/29
محمود

سلام دوستان.من کیف پول کوینومی دستاپ دارم.وقتی گزینه سند رو میزنم پسورد میخاد در حالی که من اصلا پسورد ندادم.لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
01:59:48 1399/09/01
Mojtaba.iz

سلام.من مجدد نصب كردم ولي هرچي ارز داشتم نيمد بالا.چطوري برميگرده تو كيف پولم؟

0 پاسخ دهید
10:39:14 1399/09/03
رضاثنایی نیری

باسلام ممنون ازراهنمایی ولی نتوانستم گذرواژه رو بازیابی کنم

0 پاسخ دهید
05:20:41 1399/10/01
محسن رحیمیان

سلام وقت بخیر من مقداری بیت به این کیف پول انتقال دادم بعد خواستم به صرافی خارجی انتقال بدم انتقال نداد به صرافی داخلی هم خواستم انتقال بدم بازهم انتقال نداد.الان من باید چیکار کنم؟حذفش کردم دوباره نصب کردم بدون اینکه رمز ازم بخواد وارد حساب شد.میشه لطفا راهنمایی کنین

0 پاسخ دهید
16:46:27 1399/11/06
حلیه آقامیری

سلام. چه اروری میداد موقع انتقال؟

0 پاسخ دهید
16:46:27 1399/11/06
مبصر

سلام به دوستان.من یه کیف کوینومی روی ویندوز نصب کردم ولی کدهای 24 کلمه ای رو برنداشتم علاوه بر اون پسورد هم فراموشم شده.اما مطمینم این اطلاعات یه جایی برروی سیستم نصب هست.چون من بدون اتصال به اینترنت یه کیف پول نصب کردم و بدون اتصال به نت پسوردشو عوض کردم.پس مطمین شدم اطلاعات یه جایی در ویندوز نصبه.دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطفا کمک کنن.در ضمن شیرینی خوبی هم میدم.اگه کسی از دوستان میدونه توی ایمیلم شماره تماس بذاره باهاش تماس میگیرم.ممنونم

0 پاسخ دهید
21:39:53 1399/11/12
محمود رضا

باسلام.کیف پول کوینومی نسخه ویندوز نصب کردم.کدهای مرتب شده رو بر نداشتم ولی نامرتبشو دارم.پسورد رو هم فراموش کردم.الان روی سیستمم نصبه.راهی برای باز کردن کیف هست؟

0 پاسخ دهید
22:17:00 1399/11/15
نیما امیری

سلام من میخوام گوشی م رو بفروشم به خاطر ترس از کیف پول کوینومی نمیتونم مراحل بازیابی کیف رو برام شرح بدین ؟

0 پاسخ دهید
16:51:15 1399/11/19
حلیه آقامیری

مراحل بازیابی کامل داخل متن شرح داده شده

0 پاسخ دهید
16:51:15 1399/11/19
حلیه آقامیری

سلام. در دستگاه جدید 24 کلمه بازیابی و رمز عبور رو که وارد کنین والت قبلی بازیابی میشه

0 پاسخ دهید
16:51:15 1399/11/19
قاسم

سلام من گوشی رو عوض کردم کویینومی جدید بازیابی کردم ولی تعداد ارز ترون نشون نمیده

0 پاسخ دهید
16:51:15 1399/11/19
پارسا

سلام وقتتون بخیر اون نکته‌ای که نوشتید برای بازیابی رمز عبور فقط ۱۰ تا کارکتر رو باید وارد کنید منظورتون چی هست!؟ یعنی رمز بیشتر از ۱۰ کارکتر باشه ما ۱۰تاشو وارد کنیم کافیه!؟ ممنون میشم جواب بدید🙏

0 پاسخ دهید
00:25:29 1399/11/21
حلیه آقامیری

سلام. مثلا عدد و حرفی که باید برای رمز عبور انتخاب کنین 10 تا حرف و عدد در کل باشه. مثل: parsa12345 - این شد الان 10 تا کاراکتر

0 پاسخ دهید
00:25:29 1399/11/21
بهمن

سلام وقتتون بخير،من گوشيم ios هستش و هاردش خراب شد،درستش كردم و الان همه ي عبارتهارو دارم و درست هم واردشون ميكنم حروف كوچيك و فاصله هارو رعايت ميكنم موجوديم صفره از پشتيباني سوال كردم گفت كه تو bip٣٩ وارد كردي حالا خودمم نميدونم موقع بازيابي واقعا bip39 رو نزدم يا نه،ميشه راهنماييم كنين،ممنون ميشم

0 پاسخ دهید
22:22:21 1399/11/22
حلیه آقامیری

سلام. این مقاله رو مطالعه کنین https://exchaino.com/mag/landing/coinomi-zero-balance/

0 پاسخ دهید
22:22:21 1399/11/22
محیا سلطانی

سلام من پاک کردم و دوباره نصب کردم رمز کیف پولمو دارم ولی نمیدونم رمز قبلی رو چگونه وارد کنم

0 پاسخ دهید
09:29:40 1399/11/25
حلیه آقامیری

سلام. گزینه restore wallet رو انتخاب کنین و عبارت بازیابی (24 کلمه) رو با املا و ترتیب درست وارد کنین

0 پاسخ دهید
09:29:40 1399/11/25
مبصر

سلام به دوستان.من یه کیف کوینومی روی ویندوز نصب کردم ولی کدهای 24 کلمه ای رو برنداشتم علاوه بر اون پسورد هم فراموشم شده.اما مطمینم این اطلاعات یه جایی برروی سیستم نصب هست.چون من بدون اتصال به اینترنت یه کیف پول نصب کردم و بدون اتصال به نت پسوردشو عوض کردم.پس مطمین شدم اطلاعات یه جایی در ویندوز نصبه.دوستانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند لطفا کمک کنن.در ضمن شیرینی خوبی هم میدم.اگه کسی از دوستان میدونه توی ایمیلم شماره تماس بذاره باهاش تماس میگیرم.ممنونم [email protected]

0 پاسخ دهید
15:59:28 1399/11/25
علی

سلام وقت بخیر من هنگام نصب کوینومی نسخه دکستاپ رمز عبور وارد نکردم الان هنگام برداشت با گزینه وارد کردن پسورد مواجه شدم و کلمه coinomi رو که بعنوان پیشفرض وارد کردم نوشته اشتباه الان باید چه کنم ممنون از راهنمایتون

0 پاسخ دهید
20:12:13 1399/11/25
حلیه آقامیری

سلام. از قسمت تغییر رمز عبور کلمات بازیابی رو وارد کنین و یه رمز عبور جدید بذارین

0 پاسخ دهید
20:12:13 1399/11/25
mahdis

ببخشید اگه عبارت ۲۴ کلمه ای رو داشته باشیم ولی رمز عبور که خودمون وارد کرده باشیمو گم کرده باشیم باید چطور وارد بشیم

0 پاسخ دهید
10:03:52 1399/12/11
حلیه آقامیری

سلام. مقاله بازیابی رمز عبور که لینکش آخر مطلب قرار داده شده رو مطالعه کنین

0 پاسخ دهید
10:03:52 1399/12/11
azadmoradi

سلام.خسته نباشید.من ۲۴ کلمه رو دارم اما میخوام اونا رو تغییر بدم آیا امکانش هست.ممنون میشم جواب بدین چون خیلی برام مهمه

0 پاسخ دهید
15:43:28 1399/12/29
مجتبی انصاری

سلام. باید والت جدید بسازید و داراییتون رو منتقل کنید

0 پاسخ دهید
15:43:28 1399/12/29
علیرضا

آقا دمتون گرم مشکلم حل شد مرسی از سایت خوبتون

0 پاسخ دهید
12:32:21 1400/01/01
حسین کشمیر

Setting/Show Recovery Phrase این قسمتی که اشاره کردید رو ستینگ کوینومی من نداره .....چکار باید انجام بدم برا بازیابی عبارت 24کلمه ای......آپدیت داره چون برا من ورژن 1.3.0 هست

0 پاسخ دهید
13:20:40 1400/01/16
حلیه آقامیری

توی ورژن جدید 1.3.0 از قسمت Setting - Manage Wallets - Default Wallet - Backup بعد روی گزینه I Understand the risks بزنین و پسور رو وارد کنین

0 پاسخ دهید
13:20:40 1400/01/16
سجاد

با سلام و خسته نباشید . آیا میشه با عبارت ۱۲ كلمه والت بلاکچین ٫دارایی بیت کوین و اتریوم داخل اون رو در والت کوینومی بازیابی کرد ؟ و آیا اصلا همچین امکانی هست که ۱۲ کلمه یک والت رو در یک والت دیگه ریکاوری کرد؟ اگه هست ممنون میشم راهنمایی بکنین والت بلاکچین رو در کدوم والت امن میشه ریکاوری کرد؟ ممنون

0 پاسخ دهید
15:59:09 1400/01/22
حلیه آقامیری

سلام. بله عبارت بازیابی والت بلاکچین از نوع BIP 39 است و توی هر والت دیگه‌ای که از BIP 39 , 32 , 44 پشتیبانی کنه میتونین ارزهاتون رو بازیابی کنین. والت کوینومی هم از BIP 39 پشتیبانی میکنه و این امکان وجود داره.

0 پاسخ دهید
15:59:09 1400/01/22
فاطمه

سلام وقتتون بخیر من هنگام نصب کیف پول کوینومی 9 کلمه وارد کردم الان میخوام انتقال بدم به صرافی اما رمز یادم نیس و برای تغییر رمز این 9 عبارت رو ک وارد میکنم ارور میده لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
09:51:12 1400/01/26
حلیه آقامیری

سلام. عبارت بازیابی کوینومی یا 12 کلمه‌ایه یا 24 کلمه. اصلا 9 کلمه نداره. متاسفانه عبارت بازیابی‌تون اشتباهه.

0 پاسخ دهید
09:51:12 1400/01/26
Amir

سلام وقتتون بخیر.. من اپلیکیشن کوینومی از روی گوشیم پاک شد، دوباره نصبش کردم. حالا اون ۲۴تا کلمه ریکاوری شو به ترتیب وارد می کنم ولی به کیف پولم دسترسی پیدا نمیکنم و یک کیف پول جدید با آدرس متفاوت برام میاد بالا و دلیلشم بنظرم بخاطر اینه که بنده گزینه BIP39 رو قبلا موقع ساخت والت فعال کرده بودم ولی متاسفانه چون جایی ذخیرش نکردم، الان به هر دری میزنم فایده ای نداره!!! فک کنم حتما باید رمزی که برای BIP39 گذاشته بودمو وارد کنم تا به کیف پول قبلیم دسترسی پیدا کنم؟! دوستان گرامی و ادمین محترم شما راه حلی ندارین جلو پای من بزارین؟؟ حدود ۱۰میلیون ترون تو والتم بود😥 (@Trx1370) اینم آیدی تلگرامم

0 پاسخ دهید
05:56:30 1400/01/27
حلیه آقامیری

سلام. متاسفانه اگر BIP39 رو فعال کرده بودین و الان ندارینش راهی برای بازیابیش وجود نداره

0 پاسخ دهید
05:56:30 1400/01/27
ارمان

سلام شما مطمئنیدکه راهی برای برگرداندن موجودی نداره وقتی bip39 رو فعال کرده و الان نداره؟ چون منم دقیقا همین مشکل برام پیش اومد

0 پاسخ دهید
05:56:30 1400/01/27
حلیه آقامیری

BIP39 مثل همون عبارت بازیابی میمونه که حتی شرکت سازنده والت هم بهش دسترسی نداره. چون جایی ذخیره نمیشه.

0 پاسخ دهید
05:56:30 1400/01/27
امیر معصومی

سلام من نرم افزار کوینومی از گوشیم پاک کردم فقط رمز ورود دارم و رمز بازیابی ندارم و تقریبا بیست میلیون رازدارم چطور میتونم برگردونم خواهشا من راهنمایی کنین دارم سکته میکنم

0 پاسخ دهید
14:05:23 1400/01/31
حلیه آقامیری

سلام. ببینین اون عبارت بازیابی 12 یا 24 کلمه ای کوینومی جایی ذخیره نمیشه و متاسفانه بدون داشتن اون امکان بازیابی توسط هیچ کس، حتی سازنده‌های خود والت وجود نداره

0 پاسخ دهید
14:05:23 1400/01/31
اسماعیل

سلام میشه راهنماییم کنید با استفاده از شبکهTRC20 مقداری تتر به کیف پول کوینومیم انتقال دادم، بعدا متوجه شدم که کوینومی از TRC20 پشتیبانی نمیکنه، به پشتیبانیش پیام دادم گفت یا باید صبر کنی 2یا3 ماه دیگه TRC20 رو پشتیبانی میکنه یا اگه الان تتر میخوای برو اپ ترون لینک رو دان کن و عبارات بازیابی رو بزن تا بتونی از اونجا به تترات دسترسی پیدا کنی که طبق حرفش اینکارو کردم ولی ترون لینک اصلا عبارت بتزیابی رو صحیح نمیدونه ک وارد بشه لطفا لطفا راهنماییم کن که دارم دلسرد میشم ممنونم

0 پاسخ دهید
15:26:46 1400/01/31
مجتبی انصاری

سلام. قبلا موارد مشابه این مورد بوده. توی یه والت دیگه مثل ترون لینک یا تراست ولت، کیف پولتون رو ایمپورت کنید و حل میشه مشکل

0 پاسخ دهید
15:26:46 1400/01/31
علی براری

همونطوری که ادمین میگه این کار انجام میشه و میتونی کوینومی خودت و توی ترون لینک بالا بیاری و بعد به هر جا که میخوای ارسالش کنی ..فقط باید از طریق کلی اختصاصی این کارو انجام بدین

0 پاسخ دهید
15:26:46 1400/01/31
محمد وطن پرست

مشکلتون حل شد

0 پاسخ دهید
15:26:46 1400/01/31
پیمان محمدی

سلام من کیف پول کوینومی رو فعال کردم ولی موقع نصب کیف پول سریع رو انتخاب کردم و هیچ رمزی به من نداد و داراییم رو داخل کیف پول انتقال دادم حالا گزینه بکاپ رو واسه میاره ولی متاسفانه وقتی کلیک میکنم میگه رمز رو بزنید در واقع در ابتدا ۱۲ کلمه رو بهم نداد میگه رمزی که خودت وارد کردی رو بزن که من هیچ رمزی رو انتخاب نکردم چیکار باید بکنم اگر امکان داره جوابم رو بدین ممنون

0 پاسخ دهید
22:45:25 1400/02/01
حلیه آقامیری

سلام. رمز پیش فرض coinomi رو امتحان کنین.

0 پاسخ دهید
22:45:25 1400/02/01
Kazem kj

دوستانی که در مورد رمز ورود کیف کوینمی مشکل دارن اگر به تازگی زبان گوشی خودتون رو عوض کردید دوباره برگردونید به همان زبان قبلی مشکل حل خواهد شد من خودم همین مشکل رو داشتم

0 پاسخ دهید
08:36:34 1400/02/12
اسما عزیزیان

سلام .من هر دو رمز رو گم کردم .تا چند بار میتونم رمز رو بزنم که ببینم درسته یا نه ؟کیف پول من رو بلاک نمبکنه ؟چون روزی بیست بار رمز رو میزنم ولی بازم میگه اشتباهه

0 پاسخ دهید
23:24:25 1400/02/15
محمدرضااکرم خان

سلام من یه ولت درست کردم در گوینومی ولی هیچ نسخه پشتیبانی نداد و رمزی نخواست الان که ارز وارد اون کردم از من رمز میخواد

0 پاسخ دهید
18:47:23 1400/02/18
سارا

سلام وقتتون بخیر حساب کوینومی از روی گوشیم پاک شده و متاسفانه رمزش رو ندارم ولی ۲۴ کلمه ریکاوری رمز رو دارم ولی هر چی میزنم خطای شماره ۵ رو میده هی میزنه اسپل کلمات اشتباه إ در صورتی که من عکس از ۲۴ کلمه دارم و دقیقا با همون ترتیب و حروف مینویسم ولی بازم میگه مشکل داره حالا چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

0 پاسخ دهید
08:47:17 1400/02/21
غزل

سلام میخواستم بپرسم ادرس کیف پول بیت کویین من در کیف پول کیونومی بیش از ۳۵ کاراکتر هست در صورتی که وقتی خواستم ادرس را در یک سایت برای واریز وارد کنم اخطار میداد و مینوشت بین ۲۵تا ۳۵ باید باشد. علت چیست؟راه حل لطفا بگیذ

0 پاسخ دهید
20:11:50 1400/03/06
مبصر

سلام دوستان.کیف پول کوینومی ویندوز نصب کردم.کد بازیابی رو برنداشتم.پسوردم فراموش کردم.موقع نصب کدها رو هم مرتب وارد نکردم.فقط کدهای بهم ریخته رو دارم.میتونید کمکم کنید؟

0 پاسخ دهید
20:54:10 1400/03/12
علی

سلام من مقداری بیت کوین از کیف پول کوینومی تبدیل به تتر بر بستر Omni layer کردم تراکنش کامل انجام شده و مقدار تتر داخل تراکنش نمایش داده میشه ولی موجودی صفر هست...مدت ۷ ماه هم هست که ازش گذشته آیا راهی برای بازیابی هست؟؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...

0 پاسخ دهید
13:38:44 1400/03/23
عبدالرزاق زارع

باید در آخر یک رمزی خود شرکت کوینومی برای باز یابی داشته باشد

0 پاسخ دهید
00:52:06 1400/03/24
حسین جعفری

سلام من حدود ۳ بیت توی ولت کوینومی دارم رمز رو چندین بار میزدم میگفت اشتباهه ۲۴ کلمه رو هم ندارم ولی موجودی رو بهم نشون میداد چندین بار دیگه رمز رو زدم دیگه موجودی رو هم بهم نشون نمیده یعنی میزنه صفر !!!! چراغ سمت راست هم که قبلا سبز بود حالا قرمز شده از اول تا حالا هم روی همین گوشی بوده تمام واریزیهام رو هم اسکرین گرفتم لطفا راهنمایی کنیید حاضرم دستمزد خوبی هم بدم ممنون

0 پاسخ دهید
11:22:42 1400/03/24
مجتبی انصاری

سلام. اگر 24 کلمه رو ندارید، باید حتما رمز رو درست وارد کنید و بلافاصله داراییتون رو به یک والت جدید منتقل کنید. چراغی هم که میفرمایید مربوط به اتصال والت به شبکه ست

0 پاسخ دهید
11:22:42 1400/03/24
محمد وطن پرست

واسه راهنمایی و بازیابی کیف پولتون کمک خواستین در خدمتم

0 پاسخ دهید
11:22:42 1400/03/24
هادی خزائی

سلام، چطور میشه bip39 رو تغییر داد، من میخوام کیف پول کوینومی رو روی تراست ولت بازیابی کنم نمیشه چون bip39 داره

0 پاسخ دهید
16:59:03 1400/03/31
حلیه آقامیری

سلام. امکان تغییر BIP39 وجود نداره.

0 پاسخ دهید
16:59:03 1400/03/31