اکو اسمارت – EcoSmart ؛ کلاهبرداری با نام قرارداد هوشمند ترون


اکو اسمارت – EcoSmart چیست؟ آیا این قرارداد هوشمند ترون – Tron و توکن ECS کلاه برداری است؟ در این مطلب، این اسمارت کانترکت اسکم را نقد و بررسی می‌کنیم.

بلاک چین یک تکنولوژی نوظهور است. تکنولوژی‌های نوظهور همواره بستر خوبی برای کلاه‌برداران و سودجویان بوده‌اند. کلاهبرداری ارز دیجیتال می‌تواند شیوه‌های مختلفی داشته باشد. افراد تازه وارد به حوزه تکنولوژی‌های جدید پیش از هر فعالیتی باید آموزش کاملی در این زمینه کسب کنند. متاسفانه به سبب شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و همچنین مختل شدن برخی از کسب و کارها به سبب کرونا، فعالیت‌های کلاه‌برداری و اسکم در چند ماه اخیر به صورت قارچ گونه در جامعه کریپتوکارنسی و ارزهای دیجیتال ایران رشد داشته است. پروژه قرارداد هوشمند اتریوم دابل وی، پروژه گرام فری و پروژه دگ کوین فقط تعدادی از پروژه‌های ناسالم، اسکم و کلاه برداری چند ماه اخیر هستند که کاربران ایرانی را درگیر خود کرده است. اخیرا نیز کاربران پرسش‌های زیادی در مورد آموزش پروژه قرارداد هوشمند ترون اکو اسمارت و توکن ECS داشته‌اند، لذا بر خود دانستیم که در قالب یک مقاله به بررسی کامل این پروژه بپردازیم.

در ابتدای این نوشته، پروژه قرارداد هوشمند ترون اکو اسمارت و توکن ECS به صورت کامل بررسی شده است و در بخش بعدی به نقد این پروژه ناسالم و کلاه برداری پرداخته ایم.

قرارداد هوشمند اکو اسمارت ترون – EcoSmart و توکن ECS چیست؟

ما با یک پروژه روبرو هستیم که ادعا می‌کند در حال حاضر در تلاش است تا بتواند 100 میلیون ارز ترون را از طریق کاربران خود جذب کند و پس از آن محصولات خود را ارائه دهد. محصول اصلی این پروژه توکن ECS است و قرار است در سرویس‌هایی مانند گیمینگ، ربات هوشمند ترید، شبکه‌های اجتماعی و صرافی‌های غیرمتمرکز قابل استفاده باشد.

پروژه کلاهبرداری قرارداد هوشمند ترون اکو اسمارت ecosmart و توکن ECS
وبسایت پروژه کلاهبرداری قرارداد هوشمند ترون اکو اسمارت “EcoSmart” و توکن ECS

این پروژه به منظور تشویق کاربران برای سرمایه‌گذاری، پلن‌های مختلف سوددهی را به کاربران خود و کسانی که سرمایه‌گذاری می‌کنند ارائه می‌دهد. سرمایه‌گذاران موظف هستند تا برای سرمایه‌گذاری در پروژه اکو اسمارت، مقدار معینی ارز ترون را تهیه کنند و برای قرارداد هوشمند این پروژه ارسال نمایند. حداقل مقدار سرمایه‌گذاری در پروژه اکو اسمارت 5000 ارز دیجیتال ترون است. با سرمایه‌گذاری مقادیر بیشتر، امکانات جدیدی برای فعالیت کاربر فعال خواهد شد.

سرمایه‌گذاری در قرارداد هوشمند اکو اسمارت ترون – EcoSmart از طریق ارز دیجیتال Tron

همانطور که در قسمت قبل ذکر شد، سرمایه‌گذاری در پروژه اکو اسمارت از طریق ارز دیجیتال ترون امکان پذیر است. به این منظور، فرد باید حداقل 5000 واحد ارز دیجیتال ترون را تهیه و از طریق کیف پول “ترون ولت” به آدرس قرارداد هوشمند اکو اسمارت واریز نماید. اگرچه حداقل 5000 ارز دیجیتال ترون برای سرمایه‌گذاری نیاز است، اما سقفی برای این مقدار تعیین نشده است.

اگر واریزی ترون از 10000 ترون بیشتر باشد، کاربر قادر به فعال‌سازی پلن دوم است که امکانات جدید به همراه سودهای بیشتر را به همراه خواهد داشت. آخرین پلن یعنی پلن سوم نیز قیمتی معادل 20000 ارز دیجیتال ترون دارد که تمام امکانات به همراه سقف سود ممکن برای کاربر فعال خواهد شد. ذکر این نکته ضروری است که در پروژه اکو اسمارت به هیچ عنوان امکان برداشت سرمایه اولیه وجود ندارد و فقط پورسانت و سود هفتگی و ماهانه است  که برای کاربر واریز می‌شود.

سطح‌بندی و جذب زیر مجموعه در پروژه اکو اسمارت ترون

پس از اینکه یکی از پلن‌های 5000، 10000 و یا 20000 واحدی پروژه اکو اسمارت از طریق واریز ترون فعال شد، به کاربر یک لینک ریفرال تعلق می‌گیرد. اکنون کاربر می‌تواند با معرفی و جذب دوستان خود به این پروژه از طریق لینک ریفرال خود، پورسانت دریافت نماید.

سیستم اکو اسمارت از پلن 3 نفری استفاده می‌کند و 15 سطح دارد. به عبارتی، هر کاربر فقط 3 نفر زیرمجموعه مستقیم خواهد داشت. هر زیر مجموعه نیز فقط می‌تواند 3 زیرمجموعه جدید را جذب کند و به همین ترتیب این هرم تا 15 سطح ادامه خواهد داشت. در صورتی که یک نفر بیش از 3 نفر را از طریق لینک ریفرال خود جذب کند، نفرهای بعدی به صورت خودکار در اختیار زیرمجموعه‌های فرد قرار می‌گیرند و جاهای خالی هرم را پر می‌کنند.

همانطور که گفته شد، پروژه اکو اسمارت حداکثر 15 سطح دارد و این 15 سطح فقط برای کسی فعال خواهد بود که پلن سوم ذکر شده در بخش قبلی را با واریز 20000 ارز دیجیتال ترون فعال کرده باشد. در صورت سرمایه‌گذاری 5000 واحدی، فقط 5 سطح و در صورت سرمایه‌گذاری 10000 واحدی، 10 سطح برای کاربر باز خواهد بود.

کسب سود در پروژه اکو اسمارت ترون – EcoSmart

اکو اسمارت روش‌های کسب سود متفاوتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اولین روش کسب سود در اکو اسمارت، کسب پورسانت از طریق جذب زیر مجموعه است. به عبارتی در صورتی که هر نفر از طریق لینک ریفرال کاربر در این پروژه سرمایه‌گذاری کند، درصدی از این سرمایه‌گذاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.

درصد پورسانت در پروژه اکو اسمارت برای هر سطح متفاوت است. بیشترین سود مربوط به سه نفر زیرمجموعه مستقیم است. با افزایش سطوح زیرمجموعه‌ها، درصد پورسانت دریافتی کاربر نیز کاهش خواهد یافت. در جدول زیر، درصد پورسانت در هر یک از سطوح 1 تا 15 را مشاهده می‌نمایید:

سود پروژه کلاهبرداری قرارداد هوشمند ترون اکو اسمارت "ecosmart" و توکن ECS
نرخ پورسانت دریافتی در پروژه اکو اسمارت “EcoSmart”

روش دوم کسب سود در پروژه اکو اسمارت، شرکت در استخرها هست. به صورت کلی 3 استخر در اکو اسمارت وجود دارد: استخر عمومی، استخر میانی و استخر بازنشستگی. درصدی از سرمایه جذب شده به صورت هفتگی و ماهانه از طریق این استخرها بین کاربران تقسیم می‌شود.

استخر عمومی: کلیه افراد به هر مقدار سرمایه‌گذاری عضوی از این استخر هستند. 10 درصد از کل سرمایه جذب شده در یک هفته از طریق این استخر بین تمام افراد (حتی کسانی که هیچ زیرمجموعه‌ای جذب نکرده‌اند) توزیع می‌شود. دقت کنید که 10 درصد از کل سرمایه جذب شده به اکو اسمارت ، نه 10 درصد مقدار سرمایه‌ای که کاربر سرمایه‌گذاری کرده است.

استخر میانی: کسانی که بتوانند با جذب زیرمجموعه 3 سطح اول خود را کامل کنند (یعنی جذب 3 نفر در سطح 1، جذب 9 نفر در سطح 2 و جذب 27 نفر در سطح 3)، وارد استخر میانی می‌شوند. ماهانه 7 درصد از کل سرمایه‌ جذب شده به سیستم اکو اسمارت بین افراد حاضر در استخر میانی توزیع می‌گردد.

استخر بازنشستگی: کسانی که 6 سطح خود را تکمیل کنند، وارد استخر بازنشستگی می‌شوند و 3 درصد از سرمایه جذب شده در هر ماه بین این افراد تقسیم خواهد شد.

اکو اسمارت – EcoSmart کلاه برداری است!

شاید شما هم تا به این جا متوجه شده باشید که داستان توکن ECS و اهداف این پروژه یک پوشش است و پروژه اکو اسمارت صرفا یک پروژه مالتی لول مارکتینگ (MLM) است که از نام قرارداد هوشمند و ارز دیجیتال ترون سوء استفاده می‌کند. هیچ ارزش افزوده‌ای در کار نیست و صرفا سرمایه‌های ورودی بین افراد قدیمی‌تر توزیع می‌شود که بیشترین مقدار این سرمایه به جیب خالق این طرح کلاه برداری می‌رود.

اهداف پروژه اکو اسمارت کلی گویی است و هیچ انسجامی بین آن‌ها دیده نمی‌شود. صنعت گیمینگ هیچ ربطی به ربات هوشمند ترید و صرافی‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتال ندارد. اولین نکته درباره یک پروژه استارت‌آپی و جدید در حوزه ارزهای دیجیتال، انتشار وایت پیپر (Whitepaper) است. متاسفانه هیچ وایت پیپری برای این پروژه موجود نیست. حتی نقشه راه (Road Map) معینی وجود ندارد و صرفا به کلی گویی بسنده شده است.

اینکه این پروژه چون از قرارداد هوشمند استفاده می‌کند و قرارداد هوشمند غیرقابل تغییر و ثابت است، توجیه اشتباهی می‌باشد. ساختار پروژه اکو اسمارت کاملا ناسالم است و بخش زیادی از پول به جیب فرد سازنده این پروژه می‌رود، بدون آنکه این پروژه حداقل اطلاعات فنی را درباره آینده این طرح ارائه دهد. تمام تراکنش‌ها در قالب ارز دیجیتال ترون انجام می‌شود و ما توکن ECS را در ساختار آن نمی‌بینیم.

پروژه اکواسمارت – EcoSmart یک طرح پانزی در شمایل جدید است

این پروژه در واقع یک طرح پانزی است. هیچ ارزش افزوده‌ای ایجاد نمی‌شود و پول جدید بین افراد قدیمی توزیع می‌شود.

طرح پانزی یکی از پرکاربردترین طرح‌های کلاه‌برداری است. در این‌گونه‌ طرح‌ها، کلاه‌برداران به قربانیان پیشنهاد سرمایه‌گذاری در طرحی را می‌دهد که سودهای آن بسیار بالاتر از سودهای عُرف است. همچنین به قربانیان پیشنهاد می‌شود که در صورت جذب زیرمجموعه، نرخ سود آن‌ها افزایش خواهد یافت. طرح‌هایی مانند گلد کوئست در دهه 80 در ایران، طرح یونیک فایننس در سال‌های اخیر و ارز دیجیتال بیت کانکت از نمونه‌های کلاه‌برداری پانزی بوده‌اند.

در طرح پانزی، ممکن است که کلاه‌بردار تا مدتی سود قول داده شده را از طریق پول وارد شده توسط قربانیان جدید را بدهد. اما پس از مدتی که ورود پول به مجموعه کاهش یافت، کلاه‌بردار به هدف خود رسیده است و با حجم عظیمی از پول فرار می‌کند.

تفاوت پروژه اکو اسمارت نسبت به سایر طرح‌های پانزی، استفاده از استخرهای توزیع سود می‌باشد. چنین چیزی در پروژه‌های پانزی کمتر دیده شده است و در واقع خلاقیت سازنده این پروژه کلاه‌برداری می‌باشد. اما باز هم با یک تفکر ساده در ساختار این سیستم، می‌توان به اشکالات آن پی برد.

چرا پروژه اکو اسمارت – EcoSmart کلاه برداری است؟

در وهله اول برای شرکت در این پروژه، نیاز به سرمایه‌گذاری حداقل 5000 ترون است و از آنجا که پلن‌های 10000 تایی و 20000 تایی برای کاربران اغواکننده است، ممکن است که کاربر به سمت سرمایه‌گذاری بیشتر در این پروژه کشانده شود. نکته مهم این است که شما به هیچ عنوان حق برداشت سرمایه اولیه خود را نخواهید داشت و صرفا سودهای توزیع شده و پورسانت‌ها قبل برداشت است. اما پورسانت‌ها و سودهای توزیع شده اعداد پایینی هستند و بخش بزرگی به جیب خالق اکو اسمارت می‌رود. همانطور که در ابتدای نوشته بیان شد، پورسانت دریافتی در سطوح مختلف کمتر از 10 درصد است و با احتساب این مورد، بیش از 50 درصد سرمایه افراد در اختیار سازنده این پروژه قرار می‌گیرد.

از این 50 درصد، 10 درصد در قالب استخر عمومی، 7 درصد در قالب استخر میانی و 3 درصد در قالب استخر بازنشستگی بین افراد مختلف توزیع می‌شود. لذا حداقل 30 درصد از کل سرمایه جذب شده از دایره پرداختی ها به کاربران خارج می‌شود و در اختیار خود پروژه اکو اسمارت قرار می‌گیرد.

نکته قابل توجه این است که این پروژه قول نداده که هر هفته 10 درصد سود به سرمایه افراد اضافه کند، بلکه گفته است که 10 درصد از کل “سرمایه‌های ورودی جدید” را بین کاربران توزیع می‌کند. بله! بقیه پول‌ها به جیب خود پروژه و سازنده آن می‌رود.

همچنین جالب است بدانید که برای رسیدن به سطح 15 این سیستم، باید بیش از 14 میلیون نفر را بتوانید جذب کنید!

احتمالا بسیاری از کاربران این پروژه نتوانند حداقل به اندازه سرمایه‌گذاری اول خود سود دریافت کنند، زیرا نرخ سود این پروژه بسیار پایین است. با کاهش افراد جدید نیز سود دریافتی افراد قبلی بسیار کاهش می‌یابد. پروژه پانزی دابل وی نیز شبیه به اکو اسمارت است و از قرارداد هوشمند اتریوم در حال سوء استفاده می‌باشد. اما تفاوت پروژه اکو اسمارت با دابل وی این است که در دابل وی، پورسانت 100 درصد است احتمالا کاربر بسیار سریع‌تر بتواند سرمایه اولیه خود را تامین کند. اما در اکو اسمارت به سبب نرخ سود پایین (به نسبت سایر پروژه‌های پانزی)، بسیاری از کاربران متضرر خواهند شد و نخواهند توانست سرمایه اولیه خود را بدست آورند.

به کاربران خود شدیدا هشدار می‌دهیم که به سمت پروژه قرارداد هوشمند ترون اکو اسمارت “EcoSmart” و پروژه‌های پانزی این چنینی نروند. وقت و سرمایه خود را در چنین پروژه‌های ناسالمی هدر ندهید و به جای آن، شروع به مطالعه در زمینه ارزهای دیجیتال نمایید. متاسفانه پروژه‌هایی مانند اکو اسمارت و دابل وی در حال خدشه دار کردن نام ارزهای دیجیتال در بین مردم هستند. ارزهای دیجیتال به خودی خود پروژه‌های نوین، سالم و مبتنی بر تکنولوژی نوآورانه هستند. در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال هستید، این مطالب به شما کمک شایانی خواهد کرد:

مفاهیم اولیه در مورد بیت کوین

مفاهیم اولیه در مورد اتریوم

دانشنامه کیف پول ارزهای دیجیتال

دانشنامه سرمایه‌گذاری اکسچینو مگ

آموزش تحلیل تکنیکال در بازار ارزهای دیجیتال

کانال رایگان سیگنال‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال اکسچینو مگ

کانال خبری ارزهای دیجیتال اکسچینو مگ

گروه نقد و بررسی ارزهای دیجیتال اکسچینو مگ

بروزرسانی تیر ماه 99

علاوه بر قرارداد هوشمند اکو اسمارت، اخیرا اسمارت کانترکت‌های دیگری با ساختار مشابه اکو اسمارت میان هموطنان عزیزمان بر سر زبان‌ها افتاده است. کلیه این پروژه‌ها ساختار پانزی دارند و اکیدا توصیه می‌شود که از سرمایه‌گذاری در این طرح‌ها اجتناب نمایید. جهت آگاهی بیشتر در این باره، این نوشته “قرارداد هوشمند پانزی ترون – Tron ؛ کلاهبرداری های رو به رشد” را مطالعه نمایید.


برچسب ها: اکو اسمارت

ثبت نظر
نظرات کاربران (93 نظر)
Grey

ایشالا که شما درست بگید 😄

0 پاسخ دهید
20:08:01 1399/03/03
صمدی

سلام مشکل ما انسانها اینه که کلمات منفی رو زود باورر میکنیم و در ضمیر ناخودآگاه ما حک میشه،مثلا بگیم ماست سرطانزاست ،همه زود باور خواهند کرود ،ولی بگیم برای سرطان مفیده خیلی ها باور نخوهند کرد حال قرداد اکو اسمارت اول اینکه اگر سیستم رو نمیشناسید حتما روش تحقیق کنید **** تو این سایت app هایی که توسط ترون تایید شده اند نمایش داده میشن اکو اسمارت هم جزوشونو این شرکت فاز نخست پروژه خود رو تحت عنوان گیم سنتر ،شامل بازی های کازینو ،p2p رو به پایان رسونده و بعد از چند روز راه اندازی خواهد شد با چند حرف منفی ذهن خودتون رو درگیر نکنید و با چن حرف مثبت جو گیر نشید اطلاعات خودتون رو از سایتهای مرجع بگیرید ممنون

0 پاسخ دهید
20:08:01 1399/03/03
سعید

دوست عزیز میشه بفرمایید سایت های مرجع کدام هستند که در مورد اکو اسمارت اطلاعات موثق گذاشته بنظرم دوست من شما باید بیشتر تحقیق کنید نه به واسطه اینکه خودتون جزو سرمایه گذار ها هستید و سنگ یک سایت پانزی رو به سینه میزنید اگر دوست دارید سایت های پانزی رو معرفی کنم که حتما باید اهل فن باشید اونم قدر تا بتونید بفهمید که فیک هستش توصیه امید میکنم به همه دوستان فیلم سبنمایی بسیار زیبای جادوی دروغ ها رو ببینید خالی از لطف نیست ته پانزی رو‌متوجه بشید

0 پاسخ دهید
20:08:01 1399/03/03
mim

یونیک فایننس که خوبه چند ساله داره کار میکنه چرا الکی میگین

0 پاسخ دهید
20:35:03 1399/03/04
aarraasshh

سلام بنده به عنوان یک مهندس IT اعلام میکنم که قرارداد فوق کلاهبرداری بوده و سایت مربوطه ایرانی و متعلق به شخصی در کرج می باشد و تا چند قت دیگر از ایران فرار خواهد کرد البته دامنه این کلاه برداری به خارج از مرزها هم کشیده شده است به این آدرس نگاه کنید و به مبلغ جمع شده ترون توسط یکی از مجریان سایت توجه نمائید https://tronscan.org/#/address/TAUN6FwrnwwmaEqYcckffC7wYmbaS6cBiX 21 میلیارد ترون

0 پاسخ دهید
20:35:03 1399/03/04
اروند خادمی

اشتباه میکنی مهندس برو کمی مهندسیتو ارتقا بده

0 پاسخ دهید
20:35:03 1399/03/04
اروند خادمی

ببین اینقدر فیکید که شماره تماس ندارید پس لطفاً ببند😎😎😎😎

0 پاسخ دهید
20:35:03 1399/03/04
معصومه

بعید هم نیست فعلا که سایتش از دسترس خارج شده لابد خودشم از کشور خارج شدا

0 پاسخ دهید
20:35:03 1399/03/04
دهقان

سلام امکان داره با بنده تماس بگيريد؟ @zixpix در تلگرام

0 پاسخ دهید
20:35:03 1399/03/04
mim

اکو اسمارت یه طرح عالیه یه سرمایه گذاری مطمینه

0 پاسخ دهید
10:23:04 1399/03/05
aarraasshh

سلام بنده به عنوان یک مهندس IT اعلام میکنم که قرارداد فوق کلاهبرداری بوده و سایت مربوطه ایرانی و متعلق به شخصی در کرج می باشد و تا چند قت دیگر از ایران فرار خواهد کرد البته دامنه این کلاه برداری به خارج از مرزها هم کشیده شده است به این آدرس نگاه کنید و به مبلغ جمع شده ترون توسط یکی از مجریان سایت توجه نمائید https://tronscan.org/#/address/TAUN6FwrnwwmaEqYcckffC7wYmbaS6cBiX 21 میلیارد ترون

0 پاسخ دهید
09:56:17 1399/03/06
علی

خب اگه آمارشو داری به پلیس فتا بگو تا فرار نکرده...

0 پاسخ دهید
21:13:45 1399/03/06
حامی

سلام فکر کنم این مطالب کار نت های رقیب تو ایران باشه به این میگن کلاه برداری ولی اون یارو که جنس از چین وارد میکنه جای صنایع دستی میفروشه بهش نمیگن کلاه بردار تو رو خدا اینقدر دل الکی نسوزونید برای مردم

0 پاسخ دهید
20:35:12 1399/03/07
DALLIMIM

تا این نتورکرهای ایران یه چیزه خوب میبینن که مردمو جذب میکنه سریع میان بهش لقب کلاه برداری میدن آخه دوسته عزیز یکی نیست بگه دلایلتو یکبار بخون بعد انگ پانزی بزن حداقل یه مقایسه بکن با نتورک ایران... میگه ۵۰٪ سود میرسه آخه یه نگاه بندازی با جمع کردن درصدایی که خودت نوشتی میبینی میشه ۷۰٪ حتی یه جمع سادرو بلد نیستی بعد میایی میگی سرمایه اولیه قابل برداشت نیست؟ میشه بگی کدوم نتورک ایران سرمایه اولیتو بهت میده؟ بادران؟بیز؟تلفیق؟هزار خدمات؟ و.... کدوم یکی از اینا سود ثابت هفتگی داره بدون شرط زمان و تعادل؟؟ شمایی که فاز استادی میگیریو نظر میدی چرا در مورد نتورک ایران چیزی تو سایتت نیست؟ همه توی نتورک ایران پول در میارن یا فقط افرادی همساله شمان که دارن از جهل بقیه سو استفاده میکننو پول میگیرن؟ ایشالا که خواننده های این متن به این چیزا هم توجه کنن نه صرفا به حرف یه عده که معلوم از کجا دارن میسوزن نترس خدا بزرگه و روزی رسون مجموعتو از دست نمیدی نیازی نیست بقیرو سر درگم کنی مردم خودشون فرقه خوبو بدو میفهمن

0 پاسخ دهید
20:40:33 1399/03/08
حامد

تو رو خدا وقتی که اطلاعات کافی در مورد یک سیستمی رو ندارید اظهار نظر نکنید اقا آی تی چه ربطی به بازاریابی شبکه‌ای داره این مزخرفات رو میزارید یه نفر بی سواد هم میاد میخونه میگه خدا رو شکر چشممان باز شد کلاه سرمون نرفت در صورتی که تصاعد و باینر با پانزی زمین تا آسمون اختلاف داره ولی بیشتر مطالب این سایت نوشته یه انسان ضعیف هستش که تو هیچ نتورکی موفق نبوده و به همه برچسب کلاه برداری میزنی راستش رو بگو تو کدوم نت ایرانی داری کار میکنی که احساس خطر کردی و در و دیوار رو چنگ میزنی همیشه یادت باشه بزرگه کوچیکه رو میخوره الان هم هر نت الکی که پا گرفته دارن احساس خطر میکنن ولی اگه تونستی یه باگ تو این سیستم پیدا کنی بهت جایزه میدم ولی تا اون موقع از نوشتن مطالبی که در اون تخصص نداری دوری کن

0 پاسخ دهید
20:18:47 1399/03/09
جلیل فاضلی

سلام دوست عزیز منم همین نظر رو دارم خب چطور امکانش است بطور کامل اعتماد کنم چه مرجعی برای کسب اطلاعات بیشتر است

0 پاسخ دهید
20:18:47 1399/03/09
محمد

باگ میخوای ؟ همین که کیف پول اصلی پروژه خالی شده و جابجا کردن سرمایه اصلی رو و قسمت واریز از روی سایت برداشته شده و به بهانه استارت پروژه گیم و ... چند روزی سر همه رو گرم کردن و دسترسی رو محدود ، ضمنا توی کدوم پروژه سرمایه گذاری دیدید که آفر بدن و سهام رو ارزون تر کنن ؟ این یعنی ارزش سهام کمتر شده و یا برای جذب سهامدار این ترفند رو زدن که برای هر 5000 ترون 7000 توکن میدن در حالی که قبلا به حدود 4700 توکن رسیده بود . اگر با سایت ترون اسکن آشنا هستید برید و تحقیق کنید ...

0 پاسخ دهید
20:18:47 1399/03/09
،B,-H

با سلام خدمت تمام دوستان گرامی ابتدا. تشکر میکنم از جناب انصاری عزیز که وقت گذاشتن و. سیستم رو مطالعه کردین و البته باعث پیشرفت در کارشون میشه و مقداری اطلاعات شون افزایش پیدا میکنه. که بتونن. در مورد. سیستمی. اظهار نظر کنند که حداقل اطلاعات رو داشته باشن. تنها کسانی با سیستم اکو اسمارت ساز مخالف میزنن که. بعد از شروع و استارت این سیستم قوی متضرر. شده اند .و درآمدشون. کمتر شده و ورودی کلاسها و دوره هاشون کمتر شده. احساس خطر میکنند و جناب انصاری هم جز. همون دسته. هستند ۱-. برنامه نویسها ۱۰ درصد از مقدار درآمد. بهشون تعلق میگیره ۵۰درصد. مجموعه سازی و رفرال گیری ۲۰درصد. استخر ها ۲۰درصد. برای پروژه های آتی هزینه میشود و مطلب مهمتر به نظر بنده و سایرین. برا اینکه. بتونیم. تو کار و فعالیتمون موفق باشیم به جای اینکه بیایم. پسوند کلاهبرداری به دیگران و رقبا. بزنیم. بهتر و پسندیده تر اینست که روی خودمان سرمایه گذاری کنیم و پیشرفت کنیم تا بتوانیم رشد کنیم. با. بدنام کردن رقبا ما به پیروزی و موفقیت دست پیدا نمیکنیم .پیروزی و موفقیت در گرو. تلاش و پشتکار فراوان. ما بدست میاد

0 پاسخ دهید
00:12:39 1399/03/10
akbar

به جرات میتونم بگم عالیه عااااااااااااااااالی

0 پاسخ دهید
04:08:42 1399/03/10
Pavel

درود ظاهرا اینجا بی صاحبه که قلم و داده دست این بنده ی خدا تا از بیکاری درآد. خب پدرجان از نوشته هات معلومه که نه نتورک رو درست میشناسی و نه اسمارت کانترکت رو و نه کلا تجارت رو. خود جنابعالی اگه سود نگیری این اراجیف رو مینویسی؟ چرا انتظار داری ایده پرداز محض رضای خدا کارکنه؟ اصلا معنی ارزش افزوده رو میدونی؟ نکنه بر این عقیده ای که مردم 100 تومن اسکناس بدن و در مقابلش 100 تومن سکه بگیرن و اسم این و بزاری تجارت!!!!! روزی که ایده پرداز داشت دهنش سرویس میشد تا کارارو پیش ببره این به قول شماضرر کرده های زیر مجموعه نبودند و البته که شما هم نبودید. پس اون اول ضرر کرده نه؟؟؟!!!! برو و از بقالای توی خیابون بپرس تجارت یعنی چی؟ ارزش افزوده یعنی چی؟ سود به چی میگن؟ ضرر به چی میگن؟ هرمی به چی میگن؟ در ضمن اگه از اون سهامی که نوشتی نمیشه فروخت داری بیا تا بخرم ببینی میشه یا نمیشه پدرجان.

0 پاسخ دهید
13:43:44 1399/03/11
میثم

من دارم و احتیاج ب پول دارم اما میگن اون ۷۰۰۰ تایی ک اول خریدم قابل فروش نیست.چکارکنم الان

0 پاسخ دهید
13:43:44 1399/03/11
احسان قنبری

سلام میشه بهم پیام بدین من سوالاتی در مورد اکو دارم

0 پاسخ دهید
13:43:44 1399/03/11
علی زاهدی

اون روزی که همتون میزنین توی سرتون و پشیمون میشین از کار داغونتون رو دارم از الان میبینم دیگه هرچی باشه از کپیتال خوشگل تر نیست که همه رو بیچاره کرد اون دوستی هم که راجع به نتورک نظر داده اول بره ۴ تا دو صفحه کتاب از معنی نتورک رو بخونه بعد بیاد سایت های پانزی و اسکم رو با شرکت های بزرگ نتورک مقایسه کنه دوست عزیز باید بهت بگم هنوز معنی نتورک رو نفهمیدی که جرعت کردی حرافی کنی شما مسیر خودتو برو و موفق باشی از این سایتای اسکم هم زیاد میاد و میره تو باش و سایتات ✌🏻✌🏻✌🏻

0 پاسخ دهید
23:16:39 1399/03/11
علی

دوستان اسمارت کانتراکت یا اکو اسمارت کانتراکت وقتی وارد بلاکچین که شد دیگه از دسترس شخص خارج میشه کسی نمیتونه دستکاری کنه یا قانون عوض کنه به هر حال اونای که هی لفظ قلم میان و چرت و پرت تحویل جامعه میدن یکم برن مطالعه کنن تعصب داشتن بدرد نمیخوره چه بخواین چه نخواین ترون تا ۲۰۲۲ قیمتش از اتریوم هم بالاتر میره الان که ۳۰۰ تا تک تومنه خرید کنید نگه دارین

0 پاسخ دهید
15:18:31 1399/03/12
محمدرضا ث

بسيار ممنون از مطالب مفيد و خوبتون. كاملا مستند و درست بود. سپاس.

0 پاسخ دهید
03:21:24 1399/03/18
Ali.H

فکر کنم این کسی که اینحرفارو نوشته خودش تو یکی ازاین نتورک هاست راستش چندروز پیش توی وست ویژین منو بردن واسه پرزنت ، جالب اینجاست که راجع به کار خودشون هیچی بهم نگفتن و فقط داشتن اکواسمارت رو تخریب میکردن ، اونجا فهمیدم که جنس خودشون خرابه تبلیغاتی که بر پایه خراب کردن رقیب باشه و از خودش چیزی برای ارائه نداشته باشه ایراد داره اون کسی که این نوشته ها رو بعنوان هشدار نوشته ، مطمئنم یه جای کارش ایراد داره.

0 پاسخ دهید
11:34:31 1399/03/19
اروند خادمی

اشتباه میکنی مهندس برو کمی مهندسیتو ارتقا بده

0 پاسخ دهید
10:34:11 1399/03/20
امیر حسین

والا خیلیا گفتن یونیک و اینا کلاهبرداریه ولی الان چندیدن ساله که داره پول میده بعدشم این طرح اصلا شبکه ای و پانزی نیست،ایا معنیه پانزی رو میدونید؟؟

0 پاسخ دهید
15:46:44 1399/03/21
محمد

این طرح خیلی عالیه این بنده خدا هیچ باگی نتونسته در بیاره فقط به اصل کار گیر داده،این طرح داره به صورت اپ روی گوشی های جدید سانسونگ پیاده سازی میشه

0 پاسخ دهید
15:56:48 1399/03/21
علیرضا شولی

متاسفانه در مورد این طرح هرچقدر که با دوستام صحبت کردم زیر بار نرفتن و حرف خودشون رو میزدن الانم که سایتش از دسترس خارج شده، از این سایت ها زیاد میان و میرن و هرکدومشون با یه طرح خاص میاد ولی در آخر روش کلی همشون یکیه کلا هر شرکتی که بیاد به شما وعده‌ سود بالا به ازای سرمایه گذاری و زیر مجموعه گیری رو بده باید بهش شک کرد و بدبینانه بهش نگاه کرد دوستانی هم که سرمایشون رو از دست دادن هم مواظب باشن که باز گرفتار همچین سایت هایی نشن

0 پاسخ دهید
20:55:08 1399/03/21
ایمان

داداش یه نگاه بندار ببین چرا از دسترس خلپارج شده مشتی ..یه کلمه حرف میزنی میری نشد که ...شما واقعا دنبال چی هستید ؟؟؟بدت میاد هم وطنت به حایی برسه؟؟؟؟از دسترس خارج شده چون مروژه گیم سنترش داره ست میشه با سایت

0 پاسخ دهید
20:55:08 1399/03/21
Ho3ein

هزینه فعال کردن پلن A الان شد یک میلیون و هفتصد.این پول که تو این مملکت خرج یک ماه قلیون کشیدنمونه.پس پول ی ماه قلیون ادم میده حالا یا چارسال دیگه به ی جایی میرسه یا نرسیده هم که این پول باعث بدبخت شدن نمیشه از دستتم که بره.والا همین سود ناچیزشم اصل پولو تو ۷ یا ۸ ماه میده.بقیه پلان هارو هم باید بذاری با پول سودایی ک میگیری فعال کنی یا با کمیسیونی که از دعوت اعضا به دست میاری نه بیای پول نقد بدی برای فعال کردن پلن B و C. خیلیا اول بیت کوینم همینارو گفتن و حالا چی شده ارزش بیت کوین؟

0 پاسخ دهید
00:53:15 1399/03/22
م‌ عابد

با دقت مطالعه کردم و چیزی جز خوبی و سلامت بودن این پروژه ندیدم مغرضانه تحریر فرمودید طرح بسیار عالیست

0 پاسخ دهید
01:02:02 1399/03/22
محمد

فقط یک بی سواد و پشت کوهی تونسته این مقاله رو بنویسه که فرق بین بازار متمرکز و غیر متمرکز رو از هم تشخیص نمیده اما سواد سواد مردم خیلی بالاتر از این مهندس دوغوز آبادی هست

0 پاسخ دهید
16:51:58 1399/03/22
امیر تهرانی

اقا طرف فرق بین استغفرلله😑خدایی چرا اطلاعات ندارین میاین ذهن ملتو سرویس میکنید؟ عزیز اسکو اسمارت اصن نت وورک نی .نت وورک یعنی حتما نفر لیاری و صود بگیری این موضوع اول. موضوع دوم اینکه سالار تو خودت اشتباه جمع میکنی.70 درصد ملت و سهام دارا صود میکنن و تنها 30 درصد سازنده.تازه وقتی بازی لانچ بشه و ار کی 5000 هزار تی ار ایکس بگیره سیستم از چپ به راست میچینه و.... این کاملا وین وینه.چیه میخواید ملتو بکشونید سمت پنبه ریزو ، تلفیقو این چیزا 😑جمع کنید

0 پاسخ دهید
22:00:32 1399/03/22
ضرر دیده از مستر دیجی کوین کلاهبردار

سلام دوستان این پروژه هم مثل پروژه سایت مستردیجی کوین ی روزی کلاه همتونو برمیداره و اسکم میشه.. اگه اولین بودی سود خوبی میکنی ولی زیر ی سال ک کله پا شد بعدش روت نمیشه توو روی رفقات نگاه کنی و اعتماد ی امتی نسبت بهت از بین میره... موفق و پیروز باشید.

0 پاسخ دهید
11:06:50 1399/03/24
۰۹

داداش[email protected] این ابدی تلگرامم بیا تا بهت درباره شرکت بگم که چقدر امنه و شما از شرکت خودت که درونش زرر کردی بگو تا من بهت بگم چه تفاوت عمیقی وجود داره

0 پاسخ دهید
11:06:50 1399/03/24
یه دوست

تک تک حرف های این مقاله قابل نقض هستن و من خودم تاحالا پنج برابر سرمایه اولیه ام اینجا درامد داشتم و میتونم با قاطعیت بگم تمام این مطالب اشتباه نوشته شده لطفا این مقاله را حذف کنید تا مردم الکی دچار اشتباه نشن که گناهش پای خودتون هست

0 پاسخ دهید
11:08:12 1399/03/24
مجتبی انصاری

دلیل منطقی برای اشتباه بودن این مطالب ذکر کنید

0 پاسخ دهید
11:08:12 1399/03/24
رضا

حاجی من تو دو هفته ۳ برابر سرمایه اولیم رو در اوردم! طبق گفته شما سرمایه اولیه در نمیاد! اینم دلیل

0 پاسخ دهید
11:08:12 1399/03/24
۰۹

عامو اگر مو جایی تورو ببینوم یکی محکم میزنوم تو گوشت تا بار اخرت باشه این ذهن مریض و بی در و پیکرته میزاری تا حاا بالا ۲۰۰۰۰۰ هزااار سهام دار داره یکیشو تو برا من پیدا کن که ناراضی باشه اینده بی شک برای اکواسمارت هرکس که با این شرکت همراه بشه ثروت مند میشه وسلام 🖐

0 پاسخ دهید
14:06:57 1399/03/24
مجتبی انصاری

واقعا جای تاسف داره از ابتدا تا انتهای پیامتون

0 پاسخ دهید
14:06:57 1399/03/24
۰۹

تو شعور فهمیدن اینچیزار نداری چرت و پرت نگو این سایتتم پاک کو فقط خودت مسخر جمع کردی

0 پاسخ دهید
14:06:57 1399/03/24
مازیار

داداش تلگرامتو بده که چندتا سوال ازت دارم...

0 پاسخ دهید
14:06:57 1399/03/24
۰۹

تو شعور فهمیدن اینچیزار نداری چرت و پرت نگو این سایتتم پاک کو فقط خودت مسخر جمع کردی

0 پاسخ دهید
20:29:45 1399/03/24
۰۹

داداش[email protected] این ابدی تلگرامم بیا تا بهت درباره شرکت بگم که چقدر امنه و شما از شرکت خودت که درونش زرر کردی بگو تا من بهت بگم چه تفاوت عمیقی وجود داره

0 پاسخ دهید
20:57:36 1399/03/24
علیاری

واقعا موندم این سایتو کی اداره میکنه....جمع کنین موشاتونو از این کار داداش...کم موش بدوعونین....تا نتوورکرا میفهمن یجا اومده مثل آدم ااره کار میکنه سریع سم پاشی میکنن که درستش کنن...ولی داداش مالیدین....اکو اسمارت بعد ۲ ماه رتبه دوم رو گرفته بین همه برنامه های مشابه و ترون رو از جایگاه ۱۷ به جایگاه ۱۱ اورده .....ینی شماها انقدر سایتتون بی درو پیکره که اینقدر چرتو پرت تحویل مردم میدید.....یکم مطالعه کنین یکم آگاهیتونو بالا ببرید مردم کمتر بهتون بخندن بخدا....یه مشت بی سواد این سایتو اداره میکنن آخه ....من ۷۳ ملیون سرمایه گزاشتم ماهی ۳۵ ملیون دارم از اکو اسمارت میگیرم ....برا شماها سخته این عددا آخه قدو اندازتون نمیخوره به این عددا....

0 پاسخ دهید
14:09:42 1399/03/25
مینو

خب این شرکتا اوایلش سود میده همه راضی ان بعدش پولو میخورن.. یونیک هم ما داخلش سرمایه گذاری کردیم چندماه داد الان دو سه ماهه نداده هیچ سودی

0 پاسخ دهید
14:09:42 1399/03/25
Mohi

امکانش هست یمقدارراجع به یونیک بیشتر توضیح بدید یا آیدی واتساپی تلگرامی چیزی در اختیارم بزارید بتونم باهاتون مشورت کنم...اخه برادرم رفته یونیک هرچی بهش میگم گوشش بدهکار نیست...

0 پاسخ دهید
14:09:42 1399/03/25
میلاد

سلام شما که میگی 3 ماهه نداده معلومه الکی میگی چون من یه ساله دارم فعالیت میکنم و همیشه داده قبلا روزانه میداد الان هفتگی میده پس تا از چیزی مطمئن نیستید ذهن مردم رو خراب نکنید

0 پاسخ دهید
14:09:42 1399/03/25
سیده منصوره حسینی

با سلام میشه لطفا یه کم اطلاعات بدین و یا بگید چی سرچ کنیم که اطلاعاتمون در مورد اکو اسمارت و سندیتش بره بالا؟؟

0 پاسخ دهید
14:09:42 1399/03/25
کیان محمدی

اخه بیسواد تو که معلوم نیست مال کدوم شرکتی دست کم خوب مطالعه کن که چرت و پرت ننویسی بابا یه مشت .....اومدین جو رو خراب کنین که به چی برسین

0 پاسخ دهید
01:34:11 1399/03/28
ارش

سلام دوستان پروژه های دیگه ای وجود دارند که با تیک سبز ترون اسکن تایید شدن یعنی یک چیزی مثل تایید ای سایت های خودمون ایرانی ها برید داخل اونا با خیال راحت سرمایه گذاری کنید.تو کانالم هست میتونید ببینید [email protected]

0 پاسخ دهید
09:47:57 1399/03/28
zxXZ

اینم سند : پروفایلش زده shahmohsen.ir وقتی بلاکم کرد شده shahmohsen.com دیگه از این تابلو تر لطفا تحقیق کنید من با تحقیق فراوون بازم گول این کلاهبردارو خوردم اما از طریق پلیس فتا حتما پیگیری میکنم چون از تمام مراحل گفتگو و انتقالات اسکرین شات و رکورد دارم

0 پاسخ دهید
21:40:55 1399/03/28
رضا 68

مگه اکواسمارت ماله بابای این اقاس که میخای ازش شکایت کنی.بعدشم مگه به زوراوردتت خودت خاستی بری بس گناه خودت ننداز تقصیره یکی دیگه.بعدشم اکواسمارت عالیه عالی

0 پاسخ دهید
21:40:55 1399/03/28
محبوبه دوستعلی

سلام ببخشید میشه راجع به اکواسمارت توضیح بدین چیه

0 پاسخ دهید
21:40:55 1399/03/28
Uf

اگه یکم تحقیق میکردی راجب ECO SMART هیچ وقت نمیومدی این چرت و پرتا رو تو گوشه ملت کنی بلاکچین امن ترین سازه به دست بشره و اکو اسمارت هم پشتوانه و امنیتش بلاکچین هست به جای این همه دروغ خودت وارده این پلن فوق درامدی شو تا دیر نشده چون در اینده ای نه چندان دور پول های کاغذی میره کنار و ارز های دیجیتال میاد #پیشرفت_کن_یکم

0 پاسخ دهید
16:56:40 1399/03/31
حسین قنبری

اگه یادتون باشه تقریبا 10 سال پیش تلویزیون یکسره زیر نویس می کرد بت کوئین کلاهبرداری حالا ببین به کجا رسیده

0 پاسخ دهید
00:51:55 1399/04/08
امین 1400

سلام تو اکو اسمارت ترون کسی سود روزانه نمیگیره ک اینا ادعا میکنند کلاهبرداریه همه چیز کاملا شفاف 70 درصد کل سرمایه ک میاد تو اکو اسمارت تو پلن و استخرها بصورت پورسانت برمیگرده وفقط 30 در صد کل سرمایه ک میاد تو اکو اسمارت واسه اجرا پروژه استفاده میشه پروژه دوم هم لانچ شده قسمت گیم سنتر و اینکه تو هر بیزیسی ربسک خودش داره وهیچ بیزینسی وجود نداره کسی ادعا کنه 100 تصمینی حتی کسی ک پول بانک مبزاره ادم های موفق هستن ک قدرت ربسک پذیزی دارن 1600 یک میلیون شصد کل سرمایه ک واسه اکو اسمارت نیازه قرار نیست کسی مبلغ های کلان بزاره چون اینجا به کسی سود روزانه نمیدن

0 پاسخ دهید
08:42:08 1399/04/08
محمد

🤣😅🤣😅😁😁😁

0 پاسخ دهید
12:11:49 1399/04/08
یه دوست

خوب لاتری که یکی از بازی های کازینو هست که اونم یکی از بخش های پروژه گیم سنتر هست رونمایی شد دقیقا براساس حرفی که روز اول شرکت زده بود تا افرادب مثل شما که فقط میخوان مردم رو گمراه کنن بسوزونه ما که داریم سود خودمون میکنیم شما هم بسوزید جگر ما حال بیاد

0 پاسخ دهید
14:39:49 1399/04/15
Mak

کلاهبرداری نیست. اینا فقط میخوان گمراه کنن

0 پاسخ دهید
20:32:24 1399/04/19
ممد

کلاه بردار تویی که بقیه رو گمراه میکنی..چشاتون کورم باشه باز باید باعقلتون بفهمید این پروژه ها واسه خالی کردن جیب ماهاس.. تومیخای ریسک کنی سرمایه تو بباد بده حرفی نیس..ولی مسیرو اشتباهی نشون نده ب کسی..

0 پاسخ دهید
20:32:24 1399/04/19
مهدی کیوانی

برادر عزیز چرا تمام موضوعات را دقیق نمیگین شما از استخرها گفتید اما ار پورسانتهای ۹ درصد و۸ درصد اووووو هیچ حرفی به میان نیاوردید همه چیز شفاف است وفقط ۱۲ددرصد از درآمد این شرکت بین سازندگان آن تقسیم میشه که نوش جانشان واز اون گذشته این یک قرداد هوشمند است وامنترین جا س چون بر بستر بلک چین است اصلا مردم برید تو صندوقهاوموسسات پولاتونو بزارید تا اصل با فرعش بخورن و هیچ کس هم بد نمی گه ودر و دیوارهای شهر و تلوزیون پر شده از تبلیغات درست وبجاشون

0 پاسخ دهید
14:45:21 1399/04/24
مازیار بدلی

ینی الان این بورسecs کلاهبرداریه.؟ واونایی ک پول تو این بورس سرمایه گذاری کردن پولشونو دریافت نمیکنن؟؟؟

0 پاسخ دهید
14:45:21 1399/04/24
.saeed.n

ممنون از راهنمایی تون ون نظرات دوستان خوندم اشتباه نکنن نویسنده مقاله کاملا درست میگه این طرح و طراح های مشابه هیچ ربطی به ارزهای دجیتال نداره و فقط از این ارزها برای کلاهبرداری استفاده میکنن میتونین یه تماس با پلیس فتا بگیرین تا متوجه بشین متاسفانه روزانه چند نفر طعمه ی این مدل کلاهبرداری ها میشن اگه یه تعدادی از دوستان فعلا دارن پول دریافت میکنن به اینکه ورودی جدید زیاده اما به محض اینکه تعداد ورودی ها افت کنه مطمئن باشید سیستم قطع میشه حالا یه تعدادی این وسط به اصل و شاید سود خوبی هم رسیده باشند اما مطمئنا تعداد خیلی بیشتری قربانی میشن حال خودتون میتونن قضاوت کنین که با ریسک فروان وارد بشین و یا سرمایه تون رو یه جای امن نگهداری کنین اساسا ورود به ورطه ی ارزهای دجیتال کار بسیار خوبی است اما به شرطی که با دانش لازم همراه باشه شما برین سرنوشت سایت زنبور عسل رو ترو ولت مطالعه کنین بنده مطالعات فراوانی در اینخصوص انجام دادم مخالف درآمد بالا برای هموطنام هم نیستم اما یه قانون نا نوشته در بیزنس هست که میگه هر جا سود غیر واقعی و خارج از عرف هست کنارش ریسک بالا و در نهایت کلاهبرداری قطعی ایست

0 پاسخ دهید
08:28:04 1399/04/27
باقری

سلام شما چطوری میگی دابل وی کلاهبرداریه حتی بخوادم نمیتونه کسی هیچ کاری بکنه و حتی کسی که کدنویسیشو تنظیم کرده این پلن هرم نیست چرا چون شرط تعادل نداره پانزی نیست چرا چون سرمایت دست کسی نیست و کلاهبرداری نیست چون هیچکس نمیتونه هکت کنه یا کیف پولتو خالی کنه من از اکواسمارت ترون خبر ندارم ولی نوددرصد پروژه هاش کارش لنگه اگر اطلاعات بیشتر خواستین تلگرامم پیام بدین حرف میزنیم ***

0 پاسخ دهید
22:17:15 1399/04/31
احمد رضا

متاسفانه سایت **** و کلیه تریدر های **** از آن استیبل بودن ارزها دارن امرار معاش می‌کنند بده که یک ارزی مانند دگکویین که بر پایه ارز فیات اومده و تاییدیه اتحادیه اروپا و kyc رو داره وبا قاعده نتورک داره دنیا رو میترکونه و هفته قبل کل یوتیوب قبضه دگکویین بود چرا کسی در دنیا جلو دارش نیست فقد سایت **** و **** دارن گلوشونو پاره میکنم شما ادعا میکنید دگ کویین پانزی است و تماما ایرانی در حالی که من تمام سکه های خرید اولمو تحویل گرفتم یعنی حداقل یک سال تونست در ایران کار کند و در دنیا داره به مرز سه سالگی می‌رسد چرا کلاه برنداشت در عوض داره هر سه ماه یه ایونت مجازی با توجه به کرونا برگذار می‌کنه و تمامش از یوتیوب پخش شد و داره محصولات جدیدش یعنی هوش مصنوعی در بازار فارکس رو رونمایی کرد کجایید آدرس غلط ندید به مردم مردم حالا با یه سرچ کوچک تمام منابع خارجی رو پیدا میکنند

0 پاسخ دهید
22:34:44 1399/05/01
مازیار بدلی

ینی الان این بورسecs کلاهبرداریه.؟ واونایی ک پول تو این بورس سرمایه گذاری کردن پولشونو دریافت نمیکنن؟؟؟

0 پاسخ دهید
14:21:37 1399/05/04
رضا225

درود من در اکو اسمارت 10050 ترون سرمایه گذاری کردم دو روز بعد پلن b ک من فعال کرده بودم غیر فعال شد حالا دوستانی ک اصرار دارن این پروژه خوبیه بفرمایید و سرمایه گذاری کنید چند تا سایت هستن ک ب نظر من ادمین همشون یکی هستن و فقط و فقط کلاه سر مردم میزارن و سود میبرن حتی گاهی شک میکنم ک پروژه رو خودشون راه اندازی کردن و سود میبرن از کلاه برداریشون

0 پاسخ دهید
02:08:46 1399/05/09
عرفان

سلام دوست عزیز صحبت شما خیلی بنظر ساختگی میاد من به شخصه تو چندین چنلی که بودم و چند گروه اینن جدید ترین و خنده دار ترین چیزیه ک شنیدم من که این احتمالو نمیدم احتمالا شما اشتباه میکنین

0 پاسخ دهید
02:08:46 1399/05/09
امیر کدر

خب باشه هر نوع سرمایه گذاریی ریسک خودشو داره. آدرس اصلی بانک هم اینه: ****

0 پاسخ دهید
15:07:08 1399/05/21
محمود

سلام من تو این قراردادهای هوشمند بودم نزدیک ۱۷۰۰۰ ترون واریز کردم و قبل اینکه به اصل پولم برسم دیدم استخر خالی شد و نصف پولم رفت من نمیدونستم این سودایی که دارن میدن درواقع پول عضو های جدید پروژه هست که به عنوان سود به عضو های قدیم پرداخت میکنند یعنی به شکل مدرن کلاهبرداری می کنند پول منو که عضو جدید پروژه بودم نصفش به جیب عضو های قدیمی رفت یعنی علاوه بر اصل پولشان از جیب من و امثال من سود هم دریافت کردن یعنی درواقع یه شکل مدرن از حق الناس خوری یعنی حرام خوری من که به هیچ عنوان راضی نیستم اونایی که دارن پشت این قراردادها و میگیرن بدونند اگه به جز اصل پولشون سودی دریافت کردن حرام و حق الناس هست چون پول من و امثال منو دارن میخورن

0 پاسخ دهید
01:25:17 1399/06/04
وحیدشاه حیدر

منم داداش مبلغ ۱۲۰ هزار ترون در این پروژه سرمایه گزاری کردم خداوند این کلاه بردارها را وحامیانشان را جزای بده

0 پاسخ دهید
01:25:17 1399/06/04
نعيم

اون ٥٠٠٠ترون مبلغي نيست ك بگيم ريسك كرديم 😂😂بعدشم در كمتر از چند ماه با سود مجموعه گيري جبران ميشه اصلا گيريم جمع كنه بره اخه ناموسا٥٠٠٠ترون مبغلي ميشه دمت گرم ادمين جان بدجور شادمون كردي ازين چيزا زياد بنويس كسي ك جرات ريسك نداره همون بهتر ك از زمين و زمان گلايه كنه ..٥٠٠٠ترون ريكس خطرناك😂😂😂

0 پاسخ دهید
11:47:17 1399/06/04
احمدی

ای ول داری 😁😂😂😂 آخه من نمیدونم کجاشه این کلاهه که میگن برداری هست😀😀😀 کلاهبرداری 😀😀😀😀

0 پاسخ دهید
11:47:17 1399/06/04
محمد

سلام دوستان من سه تا سهم گرفتم تو اکو اسمارت تازه الان فهمیدم چی شده کسی میتونه کمکم کنه که دوبره سهمو پولش کنم یا به ترون تغییرش بدم ممنون میشم کمکم کنید

0 پاسخ دهید
16:06:55 1399/06/14
ش. س

باسلام و عرض ادب این چند خطی که در آخر نوشتید کاملا درست و من تجربه خودمو از اکو اسمارت تا الان به همه می گم . خرداد ۹۹ میخواستم ارز دیجیتال خریداری و برای آینده ذخیره کنم که یه دوست که قبلا هم نتورک کار میکرد زنگ زد و بعد با معرفی این پروژه بصورت حضوری ، با وجودیکه گفتم هدفم چیه ، درباره سودها و چیزهای دیگه صحبت کرد و من با۱۰ هزار ترون وارد شدم . هفته اول دوم حدود ۸۰ تا صدتا ترون سود واریز شد بعد کم شد . گاهی اصلا سود نمیداد و در حال حاضر هفته ای حدود ۱۰ ترون سود میده . همین . از خرداد هنوز ۲۰۰۰ ترون ندارم . قراره پروژه ها که راه افتادند در سود شریک باشم اما همش کلی گوئیه و اعتمادی ندارم . ارزهایی که خریدم رفت که رفت و بهتره فکر کنم دیگه برنمیگرده وگرنه هر روز باید غصه بخورم . چون شفاف نیست حرفاشون

0 پاسخ دهید
01:19:32 1399/06/16
احمدی

مطمئنی کلاهبرداری هست؟؟؟؟ آخه دوست من میگه من با ۱۷۰۰۰۰۰ تومن ثبت نام کردم چند نفر زیر مجموعه ام که اوکی شدم به پولم رسیدم و حتی ترون ها مو تبدیل به تومن کردم پولم هم برگشت تازه بازم دارم سود میکنم هرهفته و ماه؟؟؟ کجاش کلاه برداری هست؟؟؟؟

0 پاسخ دهید
12:45:43 1399/06/28
امپراتوری هیچ و پوچ

وقتی سرمایت بلوکه یعنی عین گلدکویست که جنسش ایران نمی اوند.در حالی که جنسی وجود نداشت.اینم چون سرمایتو بلوک میکنه.از اون سرمایه بلوک شده شما به بالاسری ها پورسانت میده بقیه میره جیب خودش

0 پاسخ دهید
12:45:43 1399/06/28
مهدی

شما خودتون از عنوان سرمایه گزاری داری استفاده می کنید..ارز ECS در حال رشد و پیشرفت خودش هست و اینکه بخواهیم بگیم کلاهبرداریه واقعاً این رو میرسونه که راجع به پروژه اکو اطلاعات دقیقی ندارید..بنده هم نسبت به این موضوعات خیلی حساسیت نداشتم و با تحقیقات کامل وارد این سیستم شدم و بسیار راضی هستم..در آینده و با در دسترس قرار گرفتن ارز محبوب ECS مشخص میشه چه کسانی متضرر شدن

0 پاسخ دهید
12:45:43 1399/06/28
صادق

من چند سااله **** دارم هیچ ضرری نکردم چرا اطلاعات غلط میدهید

0 پاسخ دهید
15:57:06 1399/07/01
کسری شیخ حسینی

واقعا این کسی که زده وایت پیپر نداره رو من ببینم داره عزیزم هم وایت پیپر داره هم روود مپ الکی حرف نزنید

0 پاسخ دهید
21:49:42 1399/07/13
نیمار

آقا فک کنم این پروژه خالقش ایرانیه. فقط موندم چرا جمع نمیکنه بره. من نو گروه اصلیشونم. یارو لیدر ایرانیه گروهو باز و بسته میکنه. فک میکنه ملت خرن

0 پاسخ دهید
03:59:15 1399/08/20
فرشید قاسمی

سلام در مورد ترون لینک بگید

0 پاسخ دهید
13:55:24 1399/08/30
حمید

چرا اکو اسمارت کلاه برداری نیست حدود ۷ ماه از آغاز پروژه اکو اسمارت و پذیره نویسی آن سپری شده است و طی این مدت افراد زیادی بدون اطلاعات از اقتصاد دیجیتال و حوزه رمز ارزها و یا از روی غرض ورزی و متعمدانه در مورد کلاه برداری بودن این پروژه اظهار نظر کرده اند لذا در این مطلب به دلایل زیادی از اینکه پروژه اکو اسمارت یا هر پروژه ای که این خصوصیات را دارا است نمیتواند کلاه برداری باشد اشاره شده است دلیل اول : اکو اسمارت به پشتوانه طرحها و برنامه های خود که تماما در حوزه اقتصاد دیجیتال تعریف شده است شکل گرفته و اولین پروژه خود را در قالب مرکز بازی رونمایی کرده است و طبق برنامه روشن ، طرحهای دیگر خود از جمله صرافی ، شبکه اجتماعی ، مرکز اشتغال و ربات معامله گر را پس از جذب سرمایه کافی برای پشتیبانی از آنها رونمایی خواهد کرد و تمام سهامداران علاوه بر مالکیت پروژه ها از سود اجرای این طرحها در قالب قراردادهای هوشمند در بستر بلاکچین نیز بهره مند میشوند .در صورتیکه اگر اکو اسمارت کلاه برداری بود مرکز بازی که به تنهایی قابلیت این را دارد که پشتوانه یک ارز دیجیتال باشد هیچ گاه راه اندازی نمی شد دلیل دوم : برنامه نویسان ، ایده پردازان و طراحان اصلی اکو اسمارت بیشترین سرمایه گذاری را در این طرح داشته و تماما سرمایه های خود را به توکن ecs تبدیل کرده اند که قطعا برای نقد شدن توکنهای خود نیاز خواهند داشت تا پروژه های اکو اسمارت را هر چه سریعتر راه اندازی کنند در صورتیکه اگر این طرح کلاه برداری بود هیچ گاه این افراد سرمایه خود را به ecs تبدیل نمیکردند دلیل سوم : در صفحه اصلی سایت اکو اسمارت به صورت منظم و هفتگی گزارش شفاف از پیشرفت پروژه ها ، سرمایه ورودی ، هزینه ها ، سهام واگذاری شده و مقدار سهام باقی مانده ارائه میشود و طی طول عمر اکو اسمارت این شفافیت حفظ شده است در صورتیکه اگر این طرح کلاه برداری می بود با جذب سرمایه بالا در همان ماههای اول سایت بسته میشد و هیچ گزارشی به سهامداران داده نمیشد دلیل چهارم : در دنیای اقتصاد بازاریابی یک علم است و بازاریابی شبکه ای یکی از روشهای جذب سرمایه است که اکو اسمارت با ارائه پروژه کامیونیتی معایب بازاریابی شبکه ای را هوشمندانه مرتفع کرده است تا یک روش جذاب هم برای اعضاء و سهامداران و هم اکو اسمارت شکل بگیرد . مطمئنا محدودیت سهامداران در دعوت فقط سه عضو جدید برای سرمایه گذاری با هدف بهره مندی تمام اعضاء از پورسانت بازاریابی ایجاد شده است در صورتیکه اگر اکو اسمارت کلاه برداری بود شبکه را بدون محدودیت ورود اعضاء جدید ایجاد می شد تا بیشترین پورسانت نصیب سر دسته ها و اعضای بالای شبکه شود دلیل پنجم : بسیاری از ارزهای دیجیتال موجود در بازار که در بسیاری از صرافی های دنیا هم لیست شده اند و هم اکنون افراد زیادی در حال خرید و فروش آن هستند که تعداد آنها بیش از ۳۰۰۰ مورد است بدون داشتن حتی یکی از پروژه های اکو اسمارت بوده و صرفا به دلیل استفاده از بستر بلاکچین ارزهای مطرح در این حوزه دارای ارزش شده اند اما اکو اسمارت سهام تمام پروژه های خود را به عنوان ارز دیجیتال عرضه نموده است به صورتیکه هر هفته ۵% از میزان عرضه آن کاسته میشود تا ضمن ایجاد ارزش افزوده برای سهامداران خود مالکیت پروژه ها را در اختیار افراد بیشتری قرار دهد در صورتیکه اگر اکو اسمارت یک طرح کلاه برداری بود قطعا به این صورت عمل نمی شد و راههای زیادی برای کلاه برداری وجود داشت. دلیل ششم : حافظه تاریخی مردم هیچ گاه از یاد نخواهند برد زمانی را که هر بیت کوین ۰٫۰۳ دلار بود و همین افراد مردم را ازخرید و فروش آن منع میکردند و انگ کلاه برداری به آن می زدند و بدون اطلاعات کافی از بلاک چین و ارزهای دیجیتال یا به صورت مغرضانه مردم را از این سرمایه گذاری طلایی بی بهره کردند در حالی که همین افراد شاید بیشترین بیت کوین را در کیف پول خود ذخیره کرده بودند و الان هر کدام را بالای ۱۸۰۰۰ دلار می فروشند دلیل هفتم : برخی افراد منتقد این موضوع را مطرح کرده اند که برنامه های اکو اسمارت شامل مرکز بازی ، ربات معامله گر ، صرافی ، شبکه اجتماعی ، مرکز اشتغال و … هیچ ربطی به هم ندارند پس اکو اسمارت کلاه برداری است . متاسفانه این افراد از حداقل اطلاعات در حوزه اقتصاد دیجیتال بی بهره اند و می شود انتقاد این افراد را با این مثال پاسخ داد که سوپرمارکت محله چون هم ماست می فروشد هم پوشک بچه هم بادکنک هم خودکار پس کلاه بردار است . دلیل هشتم : برخی افراد بدون توجه به اسمارت کانترکت موجود در اکو اسمارت برای نحوه عرضه سهام اینگونه عنوان کرده اند که چون میزان توکن عرضه شده تا امروز از میزان سرمایه گذاری افراد بیشتر است پس این طرح کلاه برداری است . در پاسخ به این افراد باید عنوان کرد طبق قرارداد هوشمند اکو اسمارت هر هفته ۵% توکن کمتری به سرمایه گذاران جدید در قبال ۵۰۰۰ ترون سرمایه گذاری اعطا میشود به گونه ای که در هفته نخست به ازای هر ۵۰۰۰ ترون ۱۰۰۰۰ توکن عرضه شد و اکنون در هفته ۲۸ به ازای همان ۵۰۰۰ ترون فقط ۱۷۳۵ توکن عرضه میشود و در پایان هفته ۱۰۰ این میزان به ۵۰ توکن خواهد رسید به همین دلیل طی این مدت به ازای ۴۰۰ میلیون ترون سرمایه گذاری توسط سهامداران ۵۳۰ میلیون توکن عرضه شده است و به مرور با افزایش ارزش توکن ، مقدار کل توکن عرضه شده از مقدار سرمایه گذاری افراد بسیار کمتر خواهد شد دلایل زیاد دیگری هم برای این ادعا وجود دارد که از ذکر آن خودداری میشود و علاقه مندان به سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال و اقتصاد دیجیتال را به تحقیق بیشتر و اشراف بر این حوزه دعوت میکنم

0 پاسخ دهید
23:22:25 1399/09/10
محمد

سلام من ۵۰۰۰۰ تا ecs دارم نصف قیمت میخریش؟

0 پاسخ دهید
23:22:25 1399/09/10
مجید

من میخوامش

0 پاسخ دهید
23:22:25 1399/09/10
جابر

کسی میدونه کی قراره قیمت گذاری بشه توکنها؟؟؟با چه قیمتی قابل فروش میشه؟

0 پاسخ دهید
23:39:37 1399/10/13
مجتبی

تو اینجور پلن ها اولش شرکت کنی سود میکنی مث پروژه بانک آف ترون که اسمارت کانترکت بود و روی بلاکچین. اونم یه سال داشت به همه سود میداد بعد یه سال همه پولا رو از رو سایت برداشت و فرار کرد من مقایسه یا قضاوت نمیکنم اما این پروژه خیلی ریسکش بالای و پولی رو بزارین تو پروژه که بود و نبود اون پول زندگیتونو مختل نکنه

0 پاسخ دهید
10:48:08 1399/11/12
میثم

من دارم و احتیاج ب پول دارم اما میگن اون ۷۰۰۰ تایی ک اول خریدم قابل فروش نیست.چکارکنم الان

0 پاسخ دهید
00:02:49 1399/11/26
مجید

اگه بگم ۱ سال دیگه هرکدومش ۵۰ دلاره الان میفروشیش؟

0 پاسخ دهید
00:02:49 1399/11/26
ممد ممدی

حالا که ۱۰ درصد از توکن ها آزاد شد سایت روبراه شد دیگه بهتره پیت رو پاک کنی خخخخخ

0 پاسخ دهید
21:29:18 1399/12/25