تحلیل تکنیکال قیمت شیبا اینو SHIBA Inu (14 تیر 1401)


آغاز روند صعودی قیمت در شیبا، در حالی که کلیت بازار در روند نزولی قرار دارد، شرایط جذابی را برای این ارز دیجیتال بوجود آورده است.

ارز دیجیتال شیبا، بعد از ریزش سهمگین از سقفی که در پاییز 1400 ثبت کرده بود، به ناحیه‌ی عرضه بسیار مهمی رسیده است. با بررسی نمودار هفتگی این رمزارز، می‌بینیم که شیبا در محله‌ی گاوهاست.

نمودار هفتگی شیبا اینو

نکته‌ی بسیار جالب و مهمی که با بررسی نمودار روزانه میبینیم، شکست سقف روند نزولی است. روند نزولی که به ناحیه تقاضا رسیده و بعد از فعال کردن سفارشات خرید در این ناحیه، حرکت صعودی قدرتمندی بوجود آمده است. این حرکت، در کنار ناحیه تقاضا و شکسته شدن آخرین سقف روند نزولی، نشان از آغاز یک روند صعودی دارد.

نمودار روزانه شیبااینو

البته باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که روند کلی بازار ارزهای دیجیتال نزولی است و آغاز روند صعودی در شیبا، می‌تواند ادامه داشته باشد هر چند باید احتیاط را چاشنی کار کنیم. زیرا شنا کردن ارز دیجیتال شیبا خلاف جهت رود، کار سختی خواهد بود. با تحلیل نمودار 4 ساعته قیمت، دو ناحیه‌ی مهم برای پایان پولبک و سپس ادامه روند صعودی قابل شناسائی است.

نمودار 4 ساعته شیبا

دو ناحیه‌ی کف کانال و ناحیه‌ی تقاضا خالی نشده، محدوده‌های بسیار قدرتمندی برای فعال کردن دوباره خریداران شیبا هستند. اینکه در گام بعد شیبا روند صعودی را ادامه بدهد یا خیر، موضوعی است که با صبر مشخص خواهد شد اما، شکست قدرتمندانه سقف روند نزولی و ثبت سقف و کف بالاتر نشان از آغاز روند صعودی دارد.

تهیه شده در اکسچینو


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)