حاشیه‌های میم کوین‌ها ادامه دارد؛ رشد 45 درصدی قیمت یرن فایننس


قیمت یرن فایننس (YFI) طی 24 ساعت گذشته نزدیک به 45 درصد رشد یافته و به نظر می‌رسد که علت آن، راه‌اندازی میم کوین جدیدی به نام WOOFY از سوی این پلتفرم باشد.

علی‌رغم اصلاح دوج کوین از سقف تاریخی 70 سنتی خود، توکن‌های با طرح سگ به جذب محبوبیت خارق‌العاده خود ادامه می‌دهند. یاقوت کبود دیفای یعنی یرن فایننس (Yearn Finance) با راه‌اندازی توکن ووفی (WOOFY)، به یکی از مهم‌ترین تیم‌هایی که به خیل هیجانات میم کوین‌ها پیوسته‌اند، تبدیل شده است.

زمزمه‌های این پروژه جدید، طی 24 ساعت گذشته در توییتر پیچید و کاربران فعال در پلتفرم یرن فایننس، به احتمال راه‌اندازی توکنی با نام WUFFY اشاره کردند. شایعات ایردراپ این رمز ارز به کاربران این پلتفرم و انتشار تصاویری از سوی توییتری‌ها که سگی صورت آن‌ها را لیس می‌زند و تگ کردن توسعه‌دهنده یرن به نام «Banteg» در پست خود، سیلی از پست‌ها با تصاویر مشابه را روانه توییتر کرد.

پیش‌بینی احتمال ایردراپ توکن WOOFY، کاربران را به خرید و صعود قیمت یرن فایننس واداشت

از آنجایی که اینگونه ایردراپ‌ها از سوی تیم Yearn به یک عادت تبدیل شده است، طرفداران نیز پیش از درک کامل کاربرد این توکن جدید، به خرید رمز ارز یرن فایننس هجوم برده و منجر به افزایش قیمت آن شدند.

علی‌رغم هدف فعلی توکن WOOFY که بهبود تسلط یرن فایننس در این حوزه بوده و قرار است که در پلتفرم Woofy Finance امکان تبدیل توکن‌های YFI و WOOFY به نرخ یک به یک فراهم شود، اما رشد بیش از حد خود رمز ارز ووفی به قدری زیاد بوده که گویی کاربران برای هر واحد توکن یرن فایننس، 1.5 میلیون دلار پرداخت کرده باشند. در زمان نگارش این خبر، یرن فایننس با رشد 43 درصدی طی 24 ساعت گذشته در محدوده 88،200 دلاری معامله می‌شود.

البته به نظر می‌رسد که احساسات جامعه ارزهای دیجیتال نسبت به توکن WOOFY دچار دو دستگی شده است. یکی از کاربران توییتر به نام BrotherMuozone گفته این ارز شبیه یک «تلاش نافرجام برای دوشیدن شیر تازه‌واردان بازار است». با اینکه احتمال هولد کردن رمز ارز WOOFY یا YFI توسط تریدرها مشخص نیست، اما معرفی توکن ووفی می‌تواند با ایجاد فرصت‌های آربیتراژ بین این دو ارز دیجیتال، تا حدی نوسانات قیمت یرن فایننس را کاهش دهد.

در زمان نگارش این خبر، WOOFY با قیمت 0.09 دلار معامله می‌شود و تا به اینجا، 3 درصد رشد بیشتری را نسبت به YFI به ثبت رسانده است. به استناد Dextools، از میان 10 جفت معاملاتی پر بازدید در ورژن دوم یونی سواپ، 9 تای آن‌ها توکن‌های با طرح سگ هستند.

منبع: Cointelegraph


برچسب ها: یرن فایننس

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)