ایلان ماسک از بایننس بخاطر مشکلات مربوط به برداشت دوج کوین انتقاد کرد


روز گذشته، ایلان ماسک، مدیرعامل پرآوازه شرکت تسلا و چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس در توییتر یکدیگر را به باد انتقاد گرفتند.

شبکه‌ اجتماعی توییتر، بار دیگر به محملی برای جدال مخالفان و موافقان یک رمز ارز خاص بدل شد. ماجرا از این قرار است که روز گذشته، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و طرفدار نام‌آشنای رمز ارز دوج کوین، بایننس را به دلیل آنچه معضل کاربران در برداشت کوین‌های خود از این صرافی خوانده، به باد انتقاد گرفت. ماسک با ارسال یادداشتی خطاب به چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس نوست:

چه بلایی دارد بر سر مشتریان دوج کوین در صرافی بایننس می‌آید؟ اوضاع مشکوک به نظر می‌رسد.

پس از ۳۰ دقیقه از ارسال این توییت، حساب رسمی صرافی بایننس به آن واکنش نشان داد و در پاسخ گفت که هیچ چیز مشکوکی وجود ندارد و به توییتی که پیش‌تر در این باره ارسال کرده بود، استناد کرد. حساب رسمی بایننس در ادامه نوشت:

ریشه اصلی این مشکل به مسئله‌ای فنی باز می‌گردد که طی به‌روزرسانی اخیر رخ داده و باعث شده تراکنش‌های قدیمی، دوباره به ۱,۶۷۴ کاربر ارسال شوند.

آن‌طور که پیداست، در اثر این مشکل، شماری از کاربران بایننس، مجدداً تعدادی از تراکنش‌های قدیمی را دریافت کرده‌اند و عده‌ای دیگر هم نتوانسته‌اند دوج کوین‌های خود را از حسابشان برداشت کنند. در ادامه یادداشت بایننس می‌خوانیم:

ما در کمال احترام از آن دسته از کاربرانی که تراکنش‌های قدیمی را دریافت کرده‌اند، خواسته‌ایم کوین‌های دریافتی را برگردانند؛ اما می‌دانیم که شماری از کاربران در حال حاضر برای دسترسی به کیف پول خود دچار مشکل‌اند.

بایننس در ادامه افزوده است که این مشکل صرفاً در صرافی بایننس رخ داده؛ چرا که این پلتفرم از یک کیف پول با تنظیمات ویژه برای دوج کوین استفاده می‌کند. مدیران پشتیبانی این صرافی در ادامه گفته‌اند که در حال بازسازی کامل کیف پول یاد شده‌ایم و این می‌تواند یک هفته یا حتی بیشتر به طول بینجامد.

در ادامه اما ایلان ماسک که به نظر می‌رسید از پاسخ‌ بایننس، قانع نشده، حمله به این صرافی را ادامه داد و در توییت دیگری نوشت:

آن دسته از دارندگان دوج کوین که از بایننس استفاده می‌کنند، باید در برابر خطاهای احتمالی که از قضا قصوی هم در قبال آن‌ها ندارند، محافظت شوند.

انتقاد مدیر عامل بایننس از ایلان ماسک

مدیرعامل تسلا در ادامه به رشته‌توییتی اشاره کرد که از سوی توسعه‌دهندگان دوج کوین منتشر و در آن تصریح شده است که مشکل یادشده، بیش از یک سال است که گریبان کاربران دوج کوین را گرفته است.

انتقاد ایلان ماسک بایننس

مدیرعامل بایننس هم در ادامه به این جدال توییتری پیوست و در پاسخ به ماسک نوشت:

این مشکل مربوط به کیف پول تازه‌ای است که برای دوج کوین ساخته‌ایم. ما برای حل و فصل آن به‌طور پیوسته با توسعه‌دهندگان در ارتباط هستیم.

ژائو در ادامه برای تلافی هجمه ماسک، گریزی به گزارش گاردین زد که پیش‌تر خبر داده بود نرم‌افزار خودروهای تسلا دچار نقص فنی بزرگی شده تا جایی که ایمنی حدوداً ۱۲ هزار دستگاه از این خودروها را در سرتاسر ایالات متحده، در معرض خطر قرار داده است. گفتنی است که تسلا اندکی پس از انتشار این گزارش، مجبور شد به‌روزرسانی FDS را برای حل این مشکل، لغو کند.

مدیرعامل بایننس که ادامه این جدال توییتری به مذاقش خوش آمده بود، در ادامه به توییت ماسک پیرامون وعده کمک ۶ میلیارد دلاری‌اش به برنامه جهانی غذای سازمان ملل متحد اشاره کرد و با لحنی تمسخرآمیز نوشت:

عاقبت این وعده چه شد؟ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)