رونمایی بایننس از IEO بعدی خود: توکن کارتسی (CTSI)


بایننس روز دوشنبه، اعلام کرد که دهمین IEO (عرضه اولیه صرافی) در بایننس لانچ‌پد، توکن کارتسی (Cartesi) با حرف اختصاری CTSI خواهد بود. استارتاپی که در زمینه توسعه یک سیستم عملیاتی برای اپلیکیشن های غیر متمرکز (dapps) فعالیت میکند.

براساس این اطلاعیه، فروش توکن های کارتسی در قالب قرعه کشی و  بر مبنای دارایی های بایننس کوین (BNB) کاربران که از 14 آوریل برابر با 26 فروردین خریداری شده‌اند خواهد بود. فروش تیکت این توکن از 21 آوریل برابر با 2 اردیبشهت آغاز میشود و تیکت های برنده روز 22 آوریل اعلام خواهند شد.

استارتاپ کارتسی قصد دارد با فروش 100،000،000 توکن CTSI که در واقع برابر با 10٪ از عرضه کل است، سرمایه‌ای بالغ بر 1.5 میلیون دلار جذب کرده و ارزش بازار این شرکت را به 15 میلیون دلار برساند.

بیشتر بخوانید: آموزش انواع سفارش ها در صرافی بایننس

هدف کارتسی این است كه به توسعه دهندگان اجازه دهد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را به گونه‌ایی كدنویسی كنند تا در لینوكس قابل اجرا باشند. این امر از نظر تئوری هزینه‌های كلی و پیچیدگی اجرای dapها را در زنجیره‌ها كاهش می دهد. اولین اپلیکیشن غیرمتمرکزی که توسط این پروژه اجرا شده، کریپتز (Creepts) نام دارد. Creepts یک بازی برج دفاعی است که با قراردادهای هوشمند طراحی شده است. اریک دو مورا، مؤسس و مدیرعامل کارتسی گفته است که:

ما از روز اول، در تلاشیم تا زیرساخت های لازم برای اپلیکیشن‌ها را طوری طراحی و ایجاد کنیم تا بتوانیم شکاف بین کابردهای واقعی بلاکچین و واقعیت اپلیکیشن های سنتی موبایل و دسکتاپ را از بین ببریم. توکن کارتسی برای صنعت نرم‌افزاری که طی 30 سال به کمک توسعه دهندگان و کاربران بلاکچین توسعه یافته است، ابزار کاملی به شمار می رود. بدین ترتیب نه تنها اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بسیار قدرتمندتر و رساتر از قبل خواهند بود، بلکه  به نظر میرسد پذیرش هرچه بیشتر بلاکچین با کارتسی امکان پذیر میشود.

همچنین چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس نیز اضافه کرده:

ما مفتخریم که امروز پروژه کارتسی  را به دنیا معرفی کنیم. توکن کارتسی یک پروژه زیرساختی است که روش منحصر به فرد خود را برای حل مشکلات مقیاس پذیری صنعت بلاکچین به نمایش می گذارد. من معتقدم که این یکی از ویژگی های اصلی برای هموار کردن مسیر پذیرش هر چه بیشتر بلاکچین است. این پروژه فرصتی برای بکارگیری ساده و کارآمد برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کرده و زمینه را برای ورود توسعه دهندگان جدید به صنعت کریپتو فراهم می کند. تمرکز کارتسی بر روی بازی و همچنین  امور مالی می تواند مزایای استفاده از بلاکچین را به کاربران در سطحی گسترده نشان بدهد.


برچسب ها: صرافی بایننس

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)