صرافی بایننس کارمزد برداشت (Withdrawal Fee) خود را کاهش داد


روز گذشته صرافی بایننس کارمزد برداشت (Withdrawal Fee) پلتفرم خود را برای بیت کوین ، اتریوم و توکن های ERC20 کاهش داد.

اکانت رسمی صرافی بایننس در توئیتر روز گذشته با انتشار اعلامیه خبر از کاهش کارمزد برداشت خود برای چند ارز دیجیتال مختلف را اعلام کرد:

در این اطلاعیه آمده است:

به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان، بایننس کارمزد برداشت خود را برای ارزهای بیت کوین و اتریوم و همچنین توکن‌های مبتنی بر شبکه ERC20 به صورت زیر کاهش داده است:
1) مقدار کارمزد برداشت بیت کوین از 0.005 بیت کوین به 0.004 بیت کوین کاهش یافت.
2) مقدار کارمزد برداشت اتریوم از 0.01 اتریوم به 0.003 اتریوم کاهش یافت.
3) کارمزد برداشت توکن‌های مبتنی بر شبکه ERC20 نیز متناسب با هر ارز کاهش یافته است.

روز گذشته و همزمان با اطلاعیه بایننس، صرافی مطرح اککس (OKEx) نیز از کاهش کارمزد برداشت خود برای بیت کوین و اتریوم خبر داد.

درباره صرافی بایننس

صرافی بایننس یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در سطح دنیا و به خصوص برای کاربران ایرانی است. این صرافی که در سال 2017 راه‌اندازی شد به سرعت توانست رقبای خود را مانند Bitfinex، Houbi و … پشت سر بگذارد و به محبوب‌ترین صرافی ارز دیجیتال تبدیل شود.

این صرافی از سال گذشته تحریم‌هایی را علیه چند کشور از جمله ایران اعمال کرد و بر اساس آن کاربران ایرانی قادر به انجام معامله در این صرافی نیستند. البته از آن‌جا که اهراز هویت در این صرافی اجباری نیست، بسیاری از کاربران ایرانی با استفاده از VPN به راحتی وارد اکانت بایننس خود می‌شوند و اقدام به ترید می‌کنند. البته در صورتی که صرافی بایننس به کاربر خود مشکوک شود، از وی مشخصات اهراز هویتی تقاضا می‌کند که در این صورت برای کاربران ایرانی دردسرساز خواهد شد.


برچسب ها: صرافی بایننس

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)