رشد 2000 درصدی ارز جدید خالق یرن فایننس به نام KP3R!


ارز پروژه جدید آندره کرونیه (Andre Cronje)، خالق یرن فایننس، به نام KP3R با استقبال گسترده معامله‌گران همراه شد و قیمت آن 2000 درصد افزایش یافت.

پروژه جدید آندره کرونیه “Keep3r Network” نام دارد. دیروز چهارشنبه 7 آبان 99، توکن KP3R این شبکه عرضه و در همان ساعات اولیه با استقبال گسترده تریدرها مواجه شد، به طوری که قیمت این ارز دیجیتال طی 4 ساعت به 180 دلار رسید:

ارز kp3r

در حال حاضر خرید و فروش ارز دیجیتال KP3R فقط از طریق صرافی غیر متمرکز یونی سواپ (Uniswap) امکان پذیر است. دیروز و در زمان اضافه شدن این توکن به یونی سواپ، قیمت هر واحد KP3R تقریبا 10 دلار بود، اما ظرف چند ساعت شاهد رشد 2000 درصدی این رمز ارز بودیم. بر اساس داده‌های وبسایت CoinGecko، ارزش بازار این توکن در حال حاضر 40 میلیون دلار است.

آیا سرمایه‌گذاری روی ارز KP3R مطمئن است؟

در زمان نگارش این مقاله، هر واحد از توکن KP3R روی قیمت 220 دلار معامله می‌شود. با وجودی که ممنتوم این رمز ارز بسیار بالاست، اما معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید بدانند که شرایط برای خرید توکن KP3R بسیار پر ریسک بوده و ممکن است این ارز دیجیتال همانند سایر ارزهایی که در سال جاری عرضه شدند، بلافاصله با افت قیمت شدید مواجه شود.

به گزارش کوین تلگراف، برخی از افراد بر این باورند که خروج سریع کرونیه و فروش توکن‌های در اختیار وی، سود زیادی برای او خواهد داشت و این اتفاق می‌تواند منجر به کاهش شدید قیمت ارز KP3R شود. البته ناگفته نماند که شخصیت کرونیه تاکنون اینگونه نبوده و وی بارها تاکید کرده که آنچه او می‌سازد، برای سفته‌بازان نیست، بلکه برای توسعه‌دهندگان است:

من برای توسعه‌دهندگان می‌سازم. هدف من ارائه ابزار و الگویی است تا سایر توسعه‌دهندگان با استفاده از آن بتوانند محصولات خود را بسازند.

جدای از بحث ارز KP3R که موتور متحرکه پروتکل جدید آندره کرونیه است، با فعال شدن قراردادهای هوشمند نسخه اول پروژه Keep3r Network، این پروژه رسما کار خود را آغاز کرده است. هدف از طراحی این پروتکل، متصل کردن پروژه‌های حوزه ارزهای دیجیتال و دیفای به متخصصان آن است. در این پلتفرم، نگهدارنده (Keeper) به اشخاص یا تیم‌هایی گویند که یک “کار (Job)” را انجام می‌دهند. در سمت دیگر، “کار” اصطلاحی است که برای اشاره به قراردادهای هوشمند این پلتفرم استفاده می‎‌شود.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)