آموزش تصویری استفاده از استخر استخراج ViaBTC


استخر viabtc چیست ؟ آموزش کار با کیف پول و استفاده از استخر استخراج ویا بی تی سی و مزایا و نحوه اتصال و برداشت بیت کوین از آن.

ویا بی تی سی – ViaBTC یک استخر استخراج بیت کوین، لایت کوین و بیت کوین کش است. استخر استخراج این شرکت، پنجمین ماینینگ پول بزرگ در جهان است و در حال حاضر بیش از 16,400 ورکر فعال دارد. علاوه بر این، این شرکت سوددهی خوبی را هم ارائه میدهد. به طور کلی براساس چارت هش ریت هر استخر استخراجی میتوانید میزان دریافتی خودتان را محاسبه کنید. توسعه دهندگان این شرکت نیز اعلام کرده‌اند افرادی که در ویا بی تی سی استخراج انجام میدهند، به زودی میتوانند در پلتفرم اختصاصی خود ترید بیت کوین را نیز انجام دهند.

آموزش برنامه‌ها و کار با استخر ViaBTC

هدف ViaBTC این است که راه را برای دستیابی به بیت کوین بدون اینکه افراد بخواهند کار سختی را انجام دهند، هموار کند. ویا بی تی سی با استفاده از استخراج ابری، دسترسی به بیت کوین را ممکن می‌سازد.

از آنجایی که استخر ViaBTC بسیار قوی است، حتی با حضور رقبای سرسخت در بازار، میتواند آزمون زمان را با موفقیت پشت سر بگذارد. با شرایط حال حاضر بازار، بیت کوین یک سرمایه گذاری مناسب محسوب میشود.

ویا بی تی سی از سال 2016 استخر استخراج بیت کوین را آغاز کرد. این شرکت برای این کار از Antminer S9، که یکی از قوی ترین ریگ های استخراج است استفاده میکند. از زمان تاسیس این استخر، ورکرها توانسته‌اند بیش از 22,256 بیت کوین استخراج کنند.

آیا استخر ViaBTC کلاهبرداری است؟

یکی از ویژگی‌های این استخر استخراج این است که کاربران میتوانند از قوانین و شرایط اجرایی شدن قرارداد هایشان اطمینان داشته باشند. فقط شما به عنوان سرمایه گذار باید در نظر داشته باشید که قیمت بیت کوین نوسان بسیاری دارد و سختی استخراج هر هفته تعدیل میشود. اگر قیمت کاهش یا سختی افزایش یابد، قیمت سهم‌های استخراج نیز کاهش میابد.

جزئیات پایه‌ای قراردادهای ViaBTC

واحد خرید: هزینه هر سهم 1 تراهش بر ثانیه است و هش ریت Batch 1 S9 به 2,400 قسم تقسیم میشود.

هزینه و میزان مصرف برق: هر سهم ویا بی تی سی 100 وات یا به عبارتی 0.84 یوان در هر سهم به صورت روزانه مصرف میکند که معادل 0.35 یوان چین بر کیلو وات ساعت است.

کارمزد ماینینگ: 6% درآمد ماینینگ به مدیریت حساب و هزینه نگهداری کلی از جمله هزینه مزرعه استخراج، استقرار، تعمیرات، هزینه پرسنل، موقعیت های اضطراری، پیشگیری از ریسک و… اختصاص دارد.

درآمد ماینینگ: استخر ViaBTC از روش +PPS یا اصطلاحا خدمات اصولی احتمالی استفاده میکند که یکی از ابزار قدرتمند برای پوشش ضعف‌های دیگر ابزارهاست. بنابراین، درآمد ماینینگ بازده نظری روش +PPS است. این بازده تحت تاثیر شرایط عملیاتی ماینرها قرار نمیگیرد.

تسویه حساب: بازده‌ها بر اساس تفاضل هزینه کارمزد مدیریت و مصرف برق از درآمد ماینینگ بدست می‌آیند. هزینه روزانه مصرف برق نیز از طریق نرخ یوان به بیت کوین در صرافی های بزرگ و معتبر چین بدست می‌آید و راس ساعت 8 صبح فردا به وقت پکن محاسبه میشود.

وظیفه ماینرها: تمامی ماینرها وظیفه‌شان را در محیطی با استاندارد بالا انجام میدهند تا کارایی عملکردشان به حداکثر برسد. متاسفانه، قوانین تغییر استخر استخراج و وظایف ماینرها در قرارداد استخر ViaBTC وجود ندارد.

فسخ قرارداد: اگر به مدت 10 روز پیوسته هیچ بازده واقعی وجود نداشته باشد، قرارداد به صورت خودکار فسخ میشود. ویا بی تی سی در هنگام اجرایی شدن این اتفاق، تمامی قراردادهای باقی مانده را برعهده میگیرد.

مزایای ViaBTC

ویا بی تی سی مزایایی بیشتر از بیت کوین به ماینرها ارائه میکند:

  • زمان به کار (آپ تایم) منظم: از زمان آغاز به کار ویا بی تی سی، توانسته بیشتر از 99.9% مواقع فعال باشد. به همین دلیل، پرداخت ها به موقع است و خود سایت امنیت بالایی دارد، به این معنا که هکرها برای هک کردن دیورا دفاعی آن مشکل زیادی دارند.
  • شفافیت: هش ریت استخرهای ویا بی تی سی را هرکس میتواند در هر زمانی چک کند. این کار شفافیت ایجاد میکند و به کاربر اجازه میدهد تا بتواند در هر لحظه درآمد خودش را محاسبه و کنترل کند.
  • کارمزد پایین: کارمزدها فقط به عنوان راهی برای کمک به ادامه کار این پلتفرم و پرداخت به ماینرهای سخت کوش دریافت میشند. کارمزدهای استخر ViaBTC بسیار پایین است تا درآمد حاصله بیشتر شود. این کارمزدها روی بلاک های PPS و PPLNS و تنها 6% درآمد را شامل میشوند.
  • پرداخت روزانه: سود به صورت روزانه و ساعت 12 نیمه شب به وقت پکن پرداخت میشود. هزینه مخارج ازجمله نگهداری و برق هم اول محاسبه میشود. تمامی کاربران میتوانند هر روز لاگین کرده و بازده روزانه‌شان را در لحظه مشاهده کنند. گاهی اوقات، درآمدهای روزانه تا حدود 0.00098611 بیت کوین در هر سهم هم میرسد.
  • قیمت پایین و انرژی ماینینگ بالا: شما به عنوان سرمایه گذار، واحدهای کوچکی به اندازه 1 تراهش بر ثانیه در هر سهم میخرید که 0.21 بیت کوین در هر سهم قیمت دارد. این کار خیلی سریع و ساده، با فرستادن بیت کوین‌ها به کیف پولی که در قرارداد با شرکت ثبت کرده‎اید، انجام میشود.

آموزش کار استفاده از استخر ViaBTC

نحوه کار با ViaBTC و استفاده از استخراج ابری آن ساده است. برای اینکه به یک ماینر تبدیل شوید باید مراحل زیر را طی کنید:

ساخت حساب کاربری و آموزش کار با ViaBTC

در این مرحله آموزش استفاده از استخر ViaBTC را تشریح میکنیم. برای اینکار ابتدا وارد سایت ویا بی تی سی شوید و روی “Sign Up” کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری

ایمیل و کد captcha را وارد کرده و اگر کسی شمارا دعوت کرده بود، در باکس سوم میتوانید کد دعوتتان را وارد کنید. البته در قسمت کد captcha بعد از اینکه مانند شکل زیر پازل را کامل کردید، روی “Get Code” کلیک کرده و کد مورد نظر به ایمیل شما ارسال میشود. ایمیل را باز کرده و در نهایت کد مورد نظر را وارد کنید.

کد کپچا استخر ویا بی تی سی

 گزینه “I agree with ViaBTC Terms of Serivce” را تیک زده و سپس روی “Sing up” کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری در viabtc

در مرحله بعد نام کاربری و پسورد را انتخاب کرده و روی “Confirm” کلیک کنید.

در این مرحله ساخت حساب کاربری شما در استخر ViaBTC به پایان میرسد و درنهایت میتوانید برای افزایش امنیت حساب‌تان “Google Authentication” و “SMS Authentication” را فعال کرده و یا روی “Skip” کلیک کنید.

یکی از مزیت‌های استخر ViaBTC این است که نیازی به ساخت کیف پول یا اتصال یک کیف پول جداگانه به آن را ندارید و بعد از ساخت حساب، خودش به صورت اتوماتیک برای شما یک کیف پول هم میسازد. این مزیت باعث میشود که به هنگام واریزی دیگر کارمزد اضافه‌ای از شما کم نشود. بعد از ساخت حساب در ViaBTC صفحه زیر برای شما نمایش داده میشود.

آموزش کار با viabtc و آموزش استفاده از استخر viabtc

مدیریت حساب

حالا در این آموزش استفاده از استخر ViaBTC ، کار بعدی این است که دستگاه را با این حساب سینک کنید. با کلیک بر روی BTC در نوار بالا، انواع کوین‌هایی که میتوانید استخراج کنید نمایش داده میشود که در صورت همخوانی دستگاه شما با الگوریتم آنها، امکان استخراج هرکدام وجود دارد.

اکثر دستگاه های S9 و S11 و… فقط بیت کوین، بیت کوین کش و بیت کوین اس وی را ماین میکنند و امکان استخراج دیگر کوین‌ها توسط آنها وجود ندارد.

حالا مثلا همین بیت کوین را انتخاب میکنیم و با اسکرول کردن به پایین صفحه آدرس های قابل استفاده را میتوانید مشاهده کنید.

ادرس های استخر viabtc

برای کانفیگ کردن دستگاه، صفحه مورد نظر آن را باز کنید.

در سربرگ “Miner Configuration” اعداد انتهایی سه آدرسی که در باکس URL قرار داد را در هر سه قسمت Pool 1 و Pool 2 و Pool 3، به ترتیب به 3333 و 443 و 25 تغییر میدهیم.

برای باکس “Worker” همان آیدی و یوزرنیمی که برای ساخت حساب انتخاب کرده بودید را باید وارد کرده و بعد از آن نام دستگاه را با یک دات یا نقطه وارد کنید. مثلا: ircryptocurrency.S91

برای هر کدام از استخرها این نام برای ورکرها تکرار کنید.

در نهایت در قسمت پایین سمت راست روی “Save & Apply” کلیک میکنیم.

حالا دستگاه متصل میشود و مثلا در صفحه اول، و در سربرگ “Dashboard” و از قسمت “Account Info” میتوانید درآمد 24 ساعت گذشته و موجودی و درآمد کلی‌تان را ببینید.

از قسمت “HashRate” میتوانید هش ریت را به صورت 10 دقیقه‌ای یک ساعته و روزانه مشاهده کنید.

از قسمت “Worker” هم میتوانید ورکرهای آنلاین و آفلاین را مشاهده کنید.

آموزش کار با viabtc و آموزش استفاده از استخر viabtc

آموزش نحوه برداشت از ViaBTC

برای برداشت از استخر ViaBTC ، بعد از اینکه دستگاه‌تان آنلاین شد و بعد از گذشت مثلا 10 دقیقه کار کرد، کوین‌هایی که ماین کردید برای شما نمایش داده میشود. برای مشاهده این کوین ها روی سربرگ “Asset” کلیک کنید.

برداشت از viabtc

حالا برای برداشت از ViaBTC ، اگر بخواهید ارزهایی که ماین کرده‌اید را به یک کیف پول انتقال دهید،”Auto-withdrawal” را ستاپ کرده و سپس آدرس کیف پول‌تان را وارد کنید.

حالا برای برداشت از ViaBTC اگر بخواهید به صورت مستقیم هم میتوانید به کیف پول شخص دیگری کوین انتقال دهید که برای اینکار روی گزینه نارنجی رنگ “Withdrawal” کلیک کرده و آدرس کیف پول گیرنده را وارد کنید.

اگر هم بخواهید به کیف پول خود استخر ViaBTC هم کوینی انتقال دهید و از کسی ارز دیجیتال دریافت کنید، روی گزینه آبی رنگ “Deposit” کلیک کرده و آدرس آن را برای شخص فرستنده بفرستید.


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (105 نظر)
reza

سلام عضو گیری چگونه انجام بدم

0 پاسخ دهید
00:11:00 1398/12/23
امید

دانشمند مرحله اصلی برداشت رو نگفتی که. شما هم کپی کردی گذاشتی اینجا

0 پاسخ دهید
15:26:11 1399/01/11
heliye aghamiri

شما اگه عین این متن رو تو سایت دیگه‌ای دیدین لینکشو بفرستین ماهم بدونیم از رو کی کپی کردیم :) ضمن اینکه آخر پست هم منبع ترجمه شده از مطلب اصلی درج شده. اگر متن رو تا آخر و کامل بخونید مراحل برداشت هم ذکر شده. موفق باشید.

0 پاسخ دهید
15:26:11 1399/01/11
رضا نخعی

سلام ممنون از آموزش های خوبتون تفاوت pps و PPLNS چیه

0 پاسخ دهید
22:21:50 1399/01/27
heliye aghamiri

سلام PPLNS یه روش تعیین تعداد ارزهای دیجیتالیه که بعد از کامل شدن سهم هاتون میگیرین. درواقع یه روش برای تعیین پرداختی به ماینرهاست که عامل اصطلاحا luck یا شانس رو در خودش داره. با استفاده از این روش میزان دریافتی ماینرها در هر سهم رنج بزرگی از مثلا 30% بیشتر یا کمتر را شامل میشه اما به طور متوسط وقتی پرداختی ماینرها با روش PPLNS محاسبه میشود، توی بلند مدت مثلا یه ماه یا بیشتر، دریافتیشون نسبت به روش PPS حدود 5% بیشتره. PPS مخفف Pay Per Share هست یعنی پرداختی در هر سهم. که یه روش استاندارد برای محاسبه پرداختی است و عامل luck رو در خودش نداره. در واقع این روش حالت تصادفی رو تو خودش نداره بنابراین دریافتی ماینر نوسان نداره.

0 پاسخ دهید
22:21:50 1399/01/27
اسمعیل

سلام من میخواهم برداشت کنم کد 2FACOD از کجاه بیارم

0 پاسخ دهید
14:59:27 1399/01/31
heliye aghamiri

سلام 2AF مخفف Two factor authenticationو به معنای احراز هویت عاملی هست. این گزینه به صورت پیش فرض فعاله و اگر نیست، از طریق وبسایت viabtc از طریق قسمت setting - password setting این گزینه رو فعال کنین. رنگ سبز یعنی روشنه. بعدشم باید اپلیکیشن google authenticator رو روی موبایلتون نصب کنید. اگر از نسخه اندروید استفاده میکنید بعد از نصب: از منوی اصلی این اپلیکیشن setting رو انتخاب کنید. بعد Time correction for codes رو انتخاب کنید. سپس رو sync ضربه بزنید.

0 پاسخ دهید
14:59:27 1399/01/31
ahmad

چقدر زمان میبره انقال بده به کیف پول

0 پاسخ دهید
14:58:28 1399/02/11
heliye aghamiri

اگه گزینه Auto Withdarawl رو فعال کرده باشین عموما از ساعت 10 تا 6 بعداز ظهر به وقت GMT که برابر با 5.30 صبح تا 1.30 ظهر ایران میشه.

0 پاسخ دهید
14:58:28 1399/02/11
نوید

سلام لطفا ایمیل بدید کارتون دارم

0 پاسخ دهید
14:58:28 1399/02/11
سامان

سلام.خسته نباشید.متاسفانهgoogle Authenticator گوشیم پاک شده ،دوباره نصب کردم ،اسکنر کار نمیکرد با کدی که قبلا موقع نصب دریافت کرده بودم فعالش کردم اما زمانی که وارد اکانت میشم 2fa رو از که google Authenticator  میگیرم وارد میکنم میزنه اشتباه هست و نمیتونم به ولتviabct دسترسی داشته باشم ،از طریق سایت وارد شدم و حتی گزینه فراموشی کد Authenticator  رو زدم اما جوابی نگرفتم .خواهش میکنم بگین چه خاکی تو سرم کنم که سرمایه مو به دست بیارم...ممنون

0 پاسخ دهید
18:21:30 1399/02/12
heliye aghamiri

سلام این کد قبلیتون اگر جواب نمیده یک کد جدید از اکانتتون بگیرید: توی همون قسمت setting - account setting روی change گوگل آتنتیکیتور کلیک کنید. کد 16 رقمی نمایش داده شده رو سیو کنید و وارد گوگل آتینتیکتور گوشیتون بشید. روی علامت + ضربه بزنید و این کد جدیده رو وارد کنید.

0 پاسخ دهید
18:21:30 1399/02/12
Mo

سلام .. هستن كساني كه يه درصدي از داراييه اكانتتون رو ميگيرن و براتون درستش ميكنن. براي اطلاعات بيشتر ايميل بزنين : [email protected]

0 پاسخ دهید
18:21:30 1399/02/12
SATTAR

سلام وقت بخیر من یه روشی پیدا کردم برای ریست بدون نیاز به احراز هویت فقط با دادن یک متن به پشتیبانی اگه خاستین درخدمتم

0 پاسخ دهید
18:21:30 1399/02/12
a kh

سلام ...منم همین مشکل رو پیدا کردم میشه راهنمایی کنین؟

0 پاسخ دهید
18:21:30 1399/02/12
سالار

پول چجور میاد تو کارت؟

0 پاسخ دهید
18:54:30 1399/02/17
SATTAR

سلام وقت بخیر برنامه ای که کد تایید دومرحله ای میده روی گوشی من بوده الان گوشیم خراب شده و امکان تعمیرش نیست استخر استخراجم viabtc بوده الان میخام حسابو ریستارت کنم نیاز داره به احراز هویت کسی از دوستان تخصصشو داره کمکم کنه

0 پاسخ دهید
13:03:38 1399/02/26
حلیه آقامیری

سلام. اگر رمز google authenticator رو داشته باشین روی یک گوشی دیگه بریزین با اون حساب رو ریکاور کنین

0 پاسخ دهید
13:03:38 1399/02/26
SATTAR

رمزو ندارم از طریق خود via btc میخام احراز کنم میتونین کمکم کنین تمام داراییم داخل سایته

0 پاسخ دهید
10:11:40 1399/02/29
حلیه آقامیری

این لینک https://support.viabtc.com/hc/en-us/articles/360016170171-How-can-I-bind-or-reset-Google-authenticator- کامل توضیح داده. و گفته که اگر رمز رو نداشته باشین متاسفانه برگردوندن اکانت غیرممکنه.

0 پاسخ دهید
10:11:40 1399/02/29
بهزاد امجدیان

دوست عزیز نمیخوای کمک کنی ، چرا سنگ میندازی جلو پای مردم و اطلاعات غلط میدی ؟؟؟! خودم همین مشکلو داشتم ، کارت شناسایی و یه متن که خواسته بود رو روی کاغذ نوشتم و روبروم گرفتم و عکسمو فرستادم برا ویا بی تی سی ، زیر ۲ یا ۳ ساعت رمز رو فرستادن و تونستم وارد استخر بشم . اتفاقا خیلی استخر خوبیه ، خیلی خیییلی پشتیبانی خوبی هم داره ، ، تا زمانی که ایران رو تحریم نکنه ، قطعا جز بهترین هاس .

0 پاسخ دهید
10:11:40 1399/02/29
اکبر

سلام خسته نباشید. من کد. Google acnntor رو دارم فقط یه قسمت تو تنظیمات ViaBTC داره نوشته payment password.کدی که وارد کردم متاسفانه فراموش کردم و الان میخوام بیت انتقال بدم برای کسی میزنه 30تا گزینه میادش برام که فقط این payment password فراموش کردم نمیدونم انتقال بدم راه دیگه هستش که بتونم انتقال بدم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید....

0 پاسخ دهید
11:35:04 1399/03/11
امین

سلام منم همین مشکلو داشتم ولی تونستم هم برای خودم وهم برای دوستامو درست کنم اگه میخواهید در قبال یه مبلغ ناچیز اکانتتونو برگردونم به من ایمیل بزنید[email protected]

0 پاسخ دهید
11:35:04 1399/03/11
اکبر

دوستان کسی میتونه راهنمایم کنه چیکار کنم؟

0 پاسخ دهید
12:00:40 1399/03/11
ا

سلام میشه برای فروش ارز از کیف پول viaراهنمایی کنین توی ورژن جدید این کیف پود درقسمت فروشsentداخل فیلدremark چی بایدبنویسیم

0 پاسخ دهید
15:41:53 1399/03/17
مریم جامی

سلام جناب آقا میری من تعدادی دستگاه ماینر داشتم و یه آقایی در فارمشون نگهداری میکردن ، کیف پول روی گوشی خودم نصب بود ولی این آقا هم رمزو داشتن برای چک کردن روزانه،یه روز دیدم نمیتونم وارد شم و رمز رو قبول نمیکرد ،رمزمو بازیابی کردم ولی حتی هیچ سابقه ای در جیمیلم هم نیست لطفا راهنمایی کنید که چه کار میتونم بکنم

0 پاسخ دهید
23:43:22 1399/05/28
یوسف

آدم مگه به هرکسی اعتماد می‌کنه اگه دستگاه با ترانس بالا داری برات وصل میکنم تو اکانت خودت با پسورد خودت ولی استخراجش نصف نصف

0 پاسخ دهید
23:43:22 1399/05/28
پوریا اسدی

سلام در استخر viabtc چطور میتونم Total Earings (مجموع استخراج) خودمو ریست کنم !؟

0 پاسخ دهید
21:33:41 1399/07/04
علیرضا

سلام فرق بین پرداخت soloو pps+وpplnsچیه و کدوشون بهتره

0 پاسخ دهید
15:23:15 1399/07/29
حلیه آقامیری

سلام. توی روش +PPS، علاوه بر خود پرداختی ارز بر اساس سهم، کارمزد ماینرها هم به پرداختی ها اضافه میشه که بر اساس سهم معتبر توی استخر محاسبه میشه. روش PPLNS، علاوه بر کارمزد استخراج، پرداختی اضافه بر اساس تعداد سهم‌هایی که ماینر در N دوره سختی داشته محاسبه میشه. یعنی در واقع پرداختی بسته به بلاک های ماین شده است. در این روش بازده هم خب یکسان نیست و نوسان داره، ولی در بلند مدت سوددهی بیشتر میشه. توی روش SOLO، تمام پاداش بلاک به ماینری تعلق میگیره که خودش به تنهایی اون رو ماین کرده. توی این دو حالت آخر، کارمزد استخر رو البته باید از دریافتیتون کم کنید. حالا اینکه کدوم روش بهتره کاملا به هدف خودتون بستگی داره.

0 پاسخ دهید
15:23:15 1399/07/29
امیر حسینی

چگونه میتونم رو حالت solo قرار بدم

0 پاسخ دهید
15:23:15 1399/07/29
محمد الهایی

سلام چرا یرا من کد ایمیل ارسال نمیشه

0 پاسخ دهید
11:16:03 1399/08/09
محمد

سلام چرا به ایران خدمات نمیده موقع برداشت بیت کوین اجازه برداشت نمیده و باید تایید دومرحله ایشو کامل کنم که ایران جزو شماره هاش نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

0 پاسخ دهید
16:05:58 1399/08/12
بهزاد بهزاد

سلام دوست عزیز . نیازی به شماره تلفن نیست . شما کافیه نرم افزار امنیتی گوگل رو برای حسابتون فعال کنین و برداشت بزنین . ضمنا به دلیل کارمزد بالای کیف پول ویا بی تی سی ، پیشنهاد میکنم از واریز خودکار استفاده کنین و ارزهاتون رو به یه کیف پول دیگه مث تراست ولت انتقال بدین و بعدش با کارمزد کمتر از تراست برای خریدار و صرافی انتقال بدین .

0 پاسخ دهید
16:05:58 1399/08/12
صادق

سلام آقا بهزاد آقا من میخوام از ویا بی تی سی همینکاری که گفتین رو انجام بدم. دو گزینه میده که یکیش بایندموبایله و اون یکی بایند جی ای من دومی رو که میزنم میره تو صفحه ای که توضیح داده که یا با جی ای این بارکد رو بخونین یا کدی که توسط جی ای تولید شده رو تو باکس زیر کپی کنین من جی ای رو دانلود کردم . حالا چطور باید با ‌یا بی تی سی ، بایند کنم؟؟ اصلا طریقه کار با GA چطوریه؟؟ چون حس کردم اطلاعات شما در این زمینه بالاس واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین...

0 پاسخ دهید
16:05:58 1399/08/12
محمد مولانا

سلام بنده از استخر ویا بی تی سی حداقل مقدار برداشت رو به کوینکس انتقال دادم و پس از کسر کارمزد در کوینکس پولم کمی کمتر از مقدار حداقل شد یعنی ۰.۰۰۰۹۹۹۹۹۹ ایا راه حلی هست که این پول رو از کوینکس خارج کنم?

0 پاسخ دهید
01:03:51 1399/09/18
حلیه آقامیری

سلام. باید با خود کوینکس تماس بگیرین

0 پاسخ دهید
01:03:51 1399/09/18
اکبر معارف وند

سلام برای تغییر ادرس کیف پول(از یک ادرس دیگه استفاده کرده بودم) واستفاده از ولت خود viabtc چه باید کرد

0 پاسخ دهید
10:04:24 1399/09/23
اسماعیل اکبری

سلام و ارادت نرم افزار viabtc من به صورت خودکار کد 2FA میخواد(مدت سه ماه بدون کد وارد میشد) و نرم افزار Google Authentication رو نصب کردم اما چون استخر من باز نمیشه نمیتونم کد QRکد رو اسکن کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

0 پاسخ دهید
12:34:28 1399/09/23
بهروز زراعتی

سلام وقتتون بخیر من از کیف پول ویا بی تی سی استفاده میکنم قبلا ماینر داشتم ولی الان ندارم و میخام موجودی کیف پولمو فعلا نگه دارم، آیا برای موجدیم اتفاقی نمی‌افتد چون دیگه به کیف پول واریزی ندارم یعنی از کیف پول استفاده نمیکنم موجودیم بلوکه نمیشه؟ ممنون میشم جوابمو بدین

0 پاسخ دهید
01:10:46 1399/09/26
پژمان

سلام می‌خوام انتقال بدم کد ارسالی ایمیل و رمز ۲fa را میزنم ارسال ارور GA کد رو میده GA چی هست

0 پاسخ دهید
19:28:55 1399/10/07
حلیه آقامیری

GA مخفف Google Authenticator هست. مربوط به خود اپ میشه

0 پاسخ دهید
19:28:55 1399/10/07
Reza

سلام .خسته نباشید . قصد انتقال بیت رو دارم کد ارسالی ایمیل رو دریافت میکنم ولی متاسفانه برنامه GA از گوشیم حذف شده و مجدد ست نمیشه چه باید کرد؟ راهی هست بشه کد رو مجدد تعریف کرد؟ و یا بدون کد Ga انتقال داد؟

0 پاسخ دهید
19:30:38 1399/10/09
علی

دوستان این برنامه ویا بی تی سی واسه اینه که حتما خودمون دستگاه داشته باشیم و وصلش کنیم به این؟ آدرسی سراغ دارین که بدون نیاز به ماینر خودش استخراج ابری برامون انجام بده؟

0 پاسخ دهید
05:11:01 1399/10/19
یوسف

آدم مگه به هرکسی اعتماد می‌کنه اگه دستگاه با ترانس بالا داری برات وصل میکنم تو اکانت خودت با پسورد خودت ولی استخراجش نصف نصف

0 پاسخ دهید
16:51:56 1399/10/19
احمدرضا

سلام من استخر رو ثبت نام کردم وتایید گرفتم و رفتم داخلش نرم افزار گوگل اندیکیتور هم نصب کردم از برنامه خروج زدم اومدم بیرون بعد ک خاستم برم داخل گفت ک ادرس صحیح وارد کنید.به=عد باهمون ایمیل خاستم دوباره ثبت نام کنم گفتش ک این ایمیل قبلا ثبت نام شده است.الان باید چیکار کنم//؟

0 پاسخ دهید
18:33:57 1399/10/24
محمد

سلام وقت بخیر برا سولو ماینینگ باید چیکار کنم

0 پاسخ دهید
22:33:36 1399/10/29
Ali.H

سلام می‌خوام ویا بی تی سی رو از ی گوشی ب گوشی دیگه انتقال بدم چکار کنم ممنون میشم جواب منو بدید

0 پاسخ دهید
04:02:22 1399/11/07
هادی ریاحی

سلام دوست عزیز ممنون از مطلب خوب و مفیدتون ببخشید من یه سوال داشتم: من کیف پول ویا بی تی سی رو وصل کردم به گوگل اتنتیکیشن اما متاسفانه این برنامه گوگل اتنتیکیشن از گوشیم پاک شده والان دوباره نمیتونم برنامه بهش وصل شم... چون یه رمزی میخاد که قبلن باید یادداشت میکردم و من هواسم نبود و ننوشتم... میخاستم ببینم شما میتونید راهنماییم کنید که الان چیکار کنم؟ چون داخل ویا بی تی سیم مقداری بیت کوین دارم و الکی داره از دست میره...

0 پاسخ دهید
13:32:18 1399/11/07
حلیه آقامیری

سلام. به خود ویا بی تی سی تیکت بزنید شاید بتونن کمکتون کنن. چون بدون اون رمز گوگل اتنتیکیشن امکان ورود وجود نداره.

0 پاسخ دهید
13:32:18 1399/11/07
رضا

سلام چجوری رمزشو عوض کنم

0 پاسخ دهید
22:27:42 1399/11/07
محمود

چگونه بیت کویت استخراجی رو به ارز دیگه تبدیل کنیم؟

0 پاسخ دهید
09:00:27 1399/11/08
محمد

خیلی خیلی عالی. ممنون

0 پاسخ دهید
13:10:04 1399/11/21
مهدی

سلام. من برای برداشت اتو ویتدرا تنظیم کرده بودم. هر روز ساعت شش واریز میشد به کیف شخصی. امروز reject کرد و به کیف پول خود ویا بی تی سی هم بر نگشت

0 پاسخ دهید
09:30:51 1399/11/27
حلیه آقامیری

سلام. به پشتیبانی پیام بدید

0 پاسخ دهید
09:30:51 1399/11/27
hamed

سلام استاد سوالی داشتم من دستگاه s9j دارم اگر بخوام بیت کوینی که تولید میکنه مستقیم بره به تراست ولت اول اینکه چیکار باید بکنم و دوم اینکه آیا هزینه ای داره این انتقال و اگر داره چقدر هست ؟

0 پاسخ دهید
14:41:02 1399/11/29
حلیه آقامیری

آدرس بیت کوین تراست ولت رو باید وارد کنید. خیر کارمزد جداگانه‌ای دریافت نمیشه، شما ماینر هستین و مقدار بیت کوین استخراجی بر اساس سهمی که در استخر دارین بهتون تعلق میگیره و مستقیم وارد آدرس والتی که قرار دادین میشه. اما کارمزدی که خود استخر دریافت میکنه بستگی به نوع مشارکتی که دارین و داخل متن توضیح داده شده داره.

0 پاسخ دهید
14:41:02 1399/11/29
hamed

ممنون از پاسخ سریع و کاملتون با عرض پوزش دوتا سوال دیگه داشتم ( ببخشید اطلاعات من خیلی خیلی کم هست ) اول اینکه وقتی تراست ولت رو بهش معرفی کنم هر روز هر مقداری دستگاه تولید کرد انتقال پیدا میکنه یا باید با حد نساب خاصی برسه که انتقالش بده ؟ دوم اینکه برای من چه نوع مشارکتی رو پیشنهاد میکنین که به صرفه تر باشه و کارمزد کمتری برداره ؟

0 پاسخ دهید
14:59:07 1399/11/29
حلیه آقامیری

پرداخت ها به صورت روزانه یا ساعتیه. ببینین انتخاب نحوه پرداخت به ترجیح خودتون و تعداد دستگاه ها و محاسبه سود و هزینه تون بستگی داره. من سه روش پرداخت رو براتون توضیح میدم خودتون ببینین کدوم براتون به صرفه تره: 1. روش +PPS: تو این روش پرداختی ثابته و بر اساس سهمی که در اختیار استخر قرار دادین محاسبه میشه. یه جورایی انگار استخر دستگاه رو از شما اجاره کرده باشه. در این حالت دیگه شما نگران مشکلاتی مثل بلاک های اورفن و اینا نیستین.بر اساس تعداد دستگاه هایی که در اختیار استخر قرار دادین یه پرداختی ثابتی دارین. بعد هم که کارمزد تراکنش ها بر اساس روش PPLNS محاسبه و بهتون تعلق میگیره. 2. روش PPLNS: توی این روش پرداختی بر اساس هش ریتی که در N دوره سختی شبکه در اختیارکل هش ریت استخر قرار دادین و منجر به استخراج بلاک شده محاسبه می‌شود. بعد هم کارمزد تراکنش‌ها بین ماینرها تقسیم میشه. یه مقداری هم از این پرداختی به عنوان هزینه نگهداری و عملیات خود استخر دریافت میشه. بنابراین دریافتی شما بر اساس بلاک هایی که استخراج شده به شما تعلق میگیره. در کل تو این روش بازده ممکنه پایین باشه اما در بلند مدت به صرفه تره و پرداختی ها بیشتره. 3. روش SOLO: کل پاداش بلاک استخراجی به فرد استخراج کننده تعلق میگیره و مقداری هم بابت هزینه نگهداری و عملیات خود استخر کسر میشه. از این لینک هم میتونین جدول نحوه محسابه رو ببینین https://www.viabtc.com/pricing?lang=en_US بیشتر بخوام توضیح بدم. توی روش +PPS روش محاسبه سود اینجوریه: سهم*سختی*پاداش بلاک (1-کارمزد استخر). توی روش PPLNS: هش ریت* هش ریت استخر* پاداش (1-کارمزد استخر).روش solo هم که مشخصه

0 پاسخ دهید
14:59:07 1399/11/29
hamed

باز هم ممنون بابت توضیحاتتون ولی سواد اولم رو جوابش رو نگرفتم . من جایی شنیدم برای اینکه از viabtc بیتکوینهاتون به کیف پولتون انتقال داشته باشه باید حداقل یک میلیون ساتوشی داشته باشین . آیا این مطلب درست هست یا اینکه هر مقداری تو روز تولید بشه انتقال داده میشه ؟

0 پاسخ دهید
02:19:27 1399/11/30
حلیه آقامیری

خواهش میکنم. مینیموم برداشت 0.01 بیت کوین هست و تاز زمانی که به این مقدار نرسه توی والت خود استخر میمونه.

0 پاسخ دهید
02:19:27 1399/11/30
Farhad

سلام.وقتتون بخیر.من از ویا بی نی سی استفاده میکنم و برای هر بار چنج کردن ۰.۰۰۴ برداشت داره خودش تقریبا میش ۵۰۰ تومن ممکنه این هزینه کم تر بشه؟

0 پاسخ دهید
02:37:58 1399/11/30
سیاوش

سلام ببخشید کسی دیگری میتونه تراهاش از کیف پول کسی دیگری برای خودش برداره ممنون میشم جواب رو لطف بفرمایید

0 پاسخ دهید
11:18:39 1399/12/01
کارن کیان

سلام برای انتقال ارز دیجیتال به کیف پول، بعد از کلیک بر روی گزینه withdraw با صفحه ای مواجه میشوم که سه گزینه انتقال به CoinEx، انتقال به کاربر و انتقال طبیعی روبه رو میشوم. کدامیک از تب ها را باید انتخاب کنم تا ارز را به کیف پول نوبیتکس انتقال دهم. ممنون میشم پاسخگو باشید.

0 پاسخ دهید
09:41:30 1399/12/04
حلیه آقامیری

سلام. توی گزینه انتقال نرمال آدرس والت رو وارد کنید

0 پاسخ دهید
09:41:30 1399/12/04
علی لاریجانی

سلام من استخر ویا بی تی دارم گزینه انتقال خودکار رو فعال کردم چند بار واریز کرد ب کیف پولم آدرس رو تغییر دادم این بار ریجکت زده بیت کوین از استخر کسر شده ولی ب کیف پول نیومده باید چیکار کنم راهنمایی کنین لطفا

0 پاسخ دهید
07:16:15 1399/12/08
رضوان کامجو موحد

سلام ببخشید نمیدونم به کدوم قسمت رفتم که الان و دستم خورده که الان کلا کارکرد ماینر من توی استخر دیده نمیشود ومدام از من کد میخواهد البته مرحله اول ایمیل وپسورد میخواد میدم وپازل را کامل میکنم ولی برای ایمیل من کد نمیاد لطفا کمک کنید کار کرد ماینر را بازیابی کنم

0 پاسخ دهید
17:28:40 1399/12/09
رضوان کامجو موحد

لطفا طریقه بازیابی کارکرد ماینر در viaBTC رابفرمایید

0 پاسخ دهید
17:32:22 1399/12/09
مهدی

سلام.میشه راهنماییم کنیدکجای برنامه دمای دستگاه متصل به استخرونشون میده.ممنون

0 پاسخ دهید
03:34:42 1399/12/10
محمد

سلام من اخر نفهميدم هزينه استخراج اتريوم تو اين استخر چقدره لطف ميفرماييد توضيح بديد

0 پاسخ دهید
10:04:35 1399/12/14
ایمان بختیاری

یسوال داشتم لطفا دوستانی ک اطلاع دارن پاسخ بدن الان ی قرار داد داره بیت کوین 122دلار بازده 88 درصد این یعنی چی؟88درصد ماهیانه؟سالیانه؟ من 122 دلار بزارم چقد ماهیانه گیرم میاد؟

0 پاسخ دهید
14:13:44 1399/12/17
سامان

سلام من دستگاه ماینر رو استخر viaوصل کردم کارکرد سه روز دستگاه نمایش داده نمیشه.ایا امکان حک استخر وجود دارد

0 پاسخ دهید
15:59:31 1399/12/17
علی

سلام چرا کارکرد ماینر تو viabtcمنفی میخوره علتش چیه

0 پاسخ دهید
12:46:18 1400/01/04
حسین عبدی

سلام وقت بخیر دستگاه های من در حال ماین هستن و 16تراهش همشون میندازن اما تو صفحه اصلی میزان هشریت بالا نمیاد خط صاف هستش و استخراج هم نمیکنه من بعد 1ماه دوباره راه انداختم دستگاهامو میشه کمکم کنید

0 پاسخ دهید
02:28:36 1400/01/12
حميد رضا

سلام وقتي برنامه نصب كرديم اگر به هر دليل كيف پول بسته شد يا گم كرديم بايد چيكار كرد!

0 پاسخ دهید
07:01:08 1400/01/14
سجی

چطوری کارت گرافیک تو ویا کانکت کنیم نمیتونم و اینه کارمزد میگیره ؟

0 پاسخ دهید
04:17:05 1400/01/15
حسن

سلام حساب کاربری وایمیل وپسورد من در viabtc بعد از فلش کردن موبایلم جواب نمی دهد میگوید اشتباه است چه کاری می توان بکنم

0 پاسخ دهید
15:32:53 1400/01/17
حسن

ایا این سایت viabtc پشتبانی ندارد که کمک کند مشکل ما را حل کند من موبایل رافلش کردم ایمیل وپسورد جواب نمی دهد

0 پاسخ دهید
15:37:03 1400/01/17
حلیه آقامیری

سلام. https://support.viabtc.com/hc/en-us/requests/new از این قسمت در کادر "Please select issue type" گزینه singe up رو انتخاب کنین و مشکل رو توضیح بدین

0 پاسخ دهید
15:37:03 1400/01/17
حسن

سلام اون آدرس دادین نمی شود به صورت فارسی فرستاد

0 پاسخ دهید
15:37:03 1400/01/17
ارش

سلام وقت بخیر خواستم بدونم انتقال بیت از viabtc رو بصورت اتو انتقال بدم کارمزد کم میکنه؟ تو کامنت ها متوجه شدم که کم نمیکنه ولی الان واسه من کارمزدشو کم کرده اگر راهی داره که کارمزد کم نکنه لطفا راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
17:50:26 1400/01/23
علی اذریون

سلام من یک دستگاه a1 روی استخر ویا بی تی سی دارم ..مشکل اینجاست که رجکتی ۴۷٪ میزنه لطفن راهنمایی کنید مشکل از چیه

0 پاسخ دهید
00:58:22 1400/01/27
سروش

سلام خسته نباشید error bad gataway 502 چطوری‌میشه رفعش کرد؟ و علت ایجادش چیه؟

0 پاسخ دهید
01:50:23 1400/01/29
حلیه آقامیری

مشکل از خود سایته احتمالا که باید منتظر باشین رفع بشه

0 پاسخ دهید
01:50:23 1400/01/29
Sadegh

سلام دوستان دستگاه من در حال کار هست هشت ریت هم نشون میده و نرماله اینترنت هم وصل هست اما ورکر رو افلاین نشون میده علت چیه ؟ الان چند ساعته این شکلی شده

0 پاسخ دهید
03:14:17 1400/01/29
zizi

سلام ممنون میشم جواب بدین من از این استخر دارم استفاده میکنم و الان ی دستگاه دیگ گرفتم چطور ت همین استخر کانفیگش کنم

0 پاسخ دهید
22:44:56 1400/01/30
محمد

بسیار عالی و در خور توجه بود ممنون از زحماتتون پاینده و سرافراز باشید

0 پاسخ دهید
22:05:30 1400/02/02
محمد

سلام وقت بخیر تو این استخر بعد از چقدر بیت های استخراج شده به کیف پولی که معرفی کردیم بصورت اتومات انتقال پیدا میکنه

0 پاسخ دهید
10:58:33 1400/02/08
حلیه آقامیری

سلام. زمان پرداخت داخل مطلب نوشته شده. سود به صورت روزانه و ساعت 12 نیمه شب به وقت پکن پرداخت میشود و مینیموم برداشت 0.01 بیت کوین هست و تا زمانی که به این مقدار نرسه توی والت خود استخر میمونه

0 پاسخ دهید
10:58:33 1400/02/08
علی

سلام، کیف پول من وی ای پی تی سی هستش و من پسوردم را فراموش کرده ام چگونه آن را بازیابی کنم.

0 پاسخ دهید
23:17:50 1400/02/11
امیر علی خانی

سلام خسته نباشین من چند وقت پیش حساب ویا بی تی سی مو ایمیلشو تغییر دادم با موفقیت انجام شد ولی الان میخام حسابمو به کیف پول انتقال بدم میگه با سایت تماس بگیرین به ویا بی تی سی ایمیل زدم گفتن در ۴۸ ساعت جواب میدیم ولی الان ۵ روزه گزشته هیچ خبری نشده میشه راهنماییم کنید؟؟

0 پاسخ دهید
00:35:43 1400/02/13
محمد محمدی

سلام ببخشید من گوشیم رو نمیدونستم ک اگه آپدیت کنم گوگل اتنتیکیتور حذف میشه الآنم کیف پولم بلوکه شده و دو ماهه ک ایمیل و مدارک همه چی می‌فرستم جواب درستی واسم نیومده من الان باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید .

0 پاسخ دهید
01:24:29 1400/02/13
Fred

سلام من مقدار 0.001 بیت کوین در سایت viabtc گذاشتم رو اتومات آدرس کیف پولی که صرافی ایرانی هست دادم ولی با گذشت ۱۵ ساعت هنوز به کیف پول من چیزی واریز نشده ایمیل تاییده از viabtc برام اومده ولی به ادرس که دادم واریز نشده لطفا راهنمایی میکنید چقدر زمان میبره واریز بشه ؟

0 پاسخ دهید
20:32:46 1400/02/15
نوید

سلام میشه لطفا ایمیل بدید کارتون دارم ممنون می شوم

0 پاسخ دهید
06:57:17 1400/02/17
طلوعی

سلام و خسته نباشید بنده با یه مشکلی روبرو شدم که راحلشو نمیدونم.لطف کنین و راهنمایی بفرمایین ممنون میشم. از ویا بی تی سی میخوام ، بیت کویین هامو به صرافی انتقال بدم.سه تا کادر هست که بایسی پر بشه ، دوتاش مشکلی ندارم.ولی تو اولیش موندم چیکا کنم.اونم کد payment password هستش که اصلا نمیدونم چی هست و چطوری میتونم اونو پیدا کنم. مراحل حل این مشکل رو میدونین؟؟

0 پاسخ دهید
22:41:41 1400/02/17
رضاابوالفضلی

سلام دوست عزیز شما کد کیوار رو نداری.اگه داری که مشکلت حله دیگه

0 پاسخ دهید
22:41:41 1400/02/17
رضاابوالفضلی

سلام دوستان..ادرس برداشت یا حساب CoinEx خود را پر کنید در کیف پول viabtc یعنی چی.شرمنده من تازه کارم

0 پاسخ دهید
14:32:02 1400/02/25
حلیه آقامیری

سلام. آدرس والت صرافی کوینکس که ارزهاتون رو بهش میفرستین.

0 پاسخ دهید
14:32:02 1400/02/25
Dan

کسی میتونه کمکم کنه، موبایلم دزدیده شد و ب نامه گوگل اتنتیکیتور رو از دست دادم، چون از قبل ورود به اکنتم رو با این کد تنظیم کرده بودم الان نمیتونم وارد اکانتم بشم، میگن اگه استخر بفهمه که ایرانی هستیم اکنتمون رو بلاک میکنه. چه کنم؟ حداقل ۱۰۰۰ دلار بابت حل مشکلم میپردازم. این ایمیلمه: [email protected]

0 پاسخ دهید
17:58:55 1400/03/02
سعید

سلام تو قسمت url توی استخر من قسمت داشبورد دوتا هستش ایا میشه ریستارت کرد استخر رو ک انگار از اول اومده یا خیر متصل شدم به ماینر ولی میخوام دستگاه اضافی کنم نمیشه چون دوتا ادرس دارم

0 پاسخ دهید
17:47:02 1400/03/10
فرزانه

سلام برای برداشت بیت از استخر مثلاً ۰.۰۰۵چقدر کارمزد کم میکنه

0 پاسخ دهید
01:19:11 1400/03/14
پیمان بخشی زاده

سلام خسته نباشید من payment pas رو‌ندارم forget هم که میزنم احراز هویت میخواد کوین هم به هر صورت بخوام جابجا کنم payment pas رو میخواد مراحل احراز هویت هم تا مرحله ۳ یعنی آپلود کردن عکس پاسپورت و ID NUMBER که فکر کنم شماره پاسپورت باشه رو میره عمس که میخوام اپلود کنم از برنامه کلا میپره بیرون ممنون میشم راهنمایی کنید

0 پاسخ دهید
15:14:55 1400/03/27
کافیه موسایی

سلام من برنامه ویا بیت کوینم بسته شده نمیتونم درجه دستگاه هام رو ببینم باید چکار کنم

0 پاسخ دهید
10:47:12 1400/05/05
هادی

با عرض سلام خدمت جناب آقا میری لطفا نحوه کانفینگ ریگ اتر را بفرمایید واقعا جا داره از تمامی خدمات و پاسخ دهی به سوالات از شما سپاسگزاری کنم . باتشکر

0 پاسخ دهید
04:11:15 1400/05/30
احمد ناصری

سلام من کد 2fa code را قبول نمی کنه بعد قسمت بالاش بارکد هست نه مثل شما که کد از طریق ایمیل براتون می فرسته خواهش می کنم لطفا کمکم کنید ارزهام همش تو استخر گیر کردن

0 پاسخ دهید
18:06:01 1400/06/02