ارز دیجیتال TNT چیست؟ آیا این رمز ارز کلاهبرداری است؟


در این مطلب ارز دیجیتال تی ان تی (TNT) تتلو را تحلیل و دلایل کلاهبرداری و اسکم بودن آن را بررسی می‌کنیم؛ قبل از خرید، مطالعه کنید!

خواننده ایرانی مقیم ترکیه به نام امیرحسین مقصودلو (مشهور به تتلو) به تازگی تصمیم گرفته بود که به کمک فردی به نام هومن کرمی، یک ارز دیجیتال به نام Tatal Payment Network Token با نماد TNT بسازد. بر اساس گزارش‌های رسیده، اکنون توکن تی ان تی (TNT) عرضه شده و قابل خریداری است (که البته روش مورد استفاده برای خرید توکن TNT کاملا اشتباه و فاقد امنیت است و به هیچ وجه توصیه نمی‌شود).

ارز دیجیتال TNT تتلو چیست؟

تجربه محمدرضا کرمی‌پور با اسم مستعار هومن کرمی در کلاهبرداری‌های مرتبط به ارز دیجیتال پیش از این در دادگاه به اثبات رسیده است، اما اکنون خواننده پرحاشیه ایرانی به نام تتلو نیز با وی همراه شده و این دو نفر ارز دیجیتال جدیدی با استاندارد BEP-20 بر بستر شبکه BSC ساخته و مشغول فروش به طرفداران تتلو هستند.

بررسی قرارداد توکن tnt

به گزارش انجمن بلاک چین ایران، توکن مذکور هیچ گونه پشتوانه و سندیت علمی و حتی وایت‌پیپر ندارد (توجه داشته باشید که حتی زردترین رمز ارزهای بازار که خود سازنده عملا آن را اسکم می‌خواند نیز حداقل وایت‌پیپر دارند) و خرید آن بسیار پرریسک و خطرساز محسوب می‌شود. با اسکن کردن قرارداد توکن تی ان تی می‌توان دریافت که به جز والت سازنده، سه والت اصلی دیگر نیز هولدر این توکن هستند که احتمالا خود تتلو و اطرافیان وی باشند. همچنین قرارداد هوشمند توکن TNT به گونه‌ای نوشته شده است که قابلیت مینت کردن یا ساختن توکن‌های اضافه برای والت اصلی ارز دیجیتال تی ان تی وجود دارد! این ترفند به آن معناست که تتلو و هومن کرمی می‌توانند در آینده تا سقف 10 تریلیون توکن TNT برای خود ضرب کنند و با یک راگپول ساده، سرمایه تمام طرفداران ساده‌دل را بالا بکشند. به بیان دیگر، مشابه اتفاقی که برای ارز دیجیتال لونا افتاد و با مینت تعداد زیادی از این توکن ارزش LUNA به کل از دست رفت، برای توکن تی ان تی (TNT) نیز کاملا ممکن و محتمل است.

اطلاعیه ایران بلاک چین درباره TNT
انجمن بلاک چین ایران همچنین به تمام طرفداران این خواننده هشدار داده است که فریب پروژه کلاهبرداری وی را نخورند و به هیچ وجه روی این توکن بی‌پشتوانه سرمایه گذاری نکنند.

تهیه شده در اکسچینو


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)