این نهنگ وفادار بی‌توجه به قیمت، روزانه 1 میلیون دلار بیت کوین خرید می‌کند


مثل همیشه، حین ریزش‌های بازار ارز دیجیتال، نهنگ ها مشغول خرید بیت کوین هستند. به عنوان مثال این نهنگ روزانه 1 میلیون دلار BTC خرید می‌کند!

با وجود روند نه چندان دلچسب پادشاه دنیای ارزهای دیجیتال در مدت اخیر، نهنگ های بیت کوین همچنان به خرید و ذخیره این رمز ارز ادامه می‌دهند. سرمایه گذاران بزرگ هر روز BTC می‌خرند و با وجود عدم اطمینان در بازار، دست از خرید بر نمی‌دارند. حالا سر و کله یک نهنگ پیدا شده است که هر روز یک میلیون دلار بیتکوین می‌خرد. این نشان می‌دهد که همچنان سرمایه ‌گذاران نسبت به آینده پادشاه رمز ارزها خوش‌بین هستند و به خرید بیت کوین ادامه می‌دهند.

استمرار خرید بیت کوین توسط نهنگ ها

از روند اخیر قیمت بیت کوین نمی‌توان برداشت قاطعی در مورد رویکرد سرمایه‌گذاران و هولدرهای بزرگ داشت و فهمید که آن‌ها در شرایط فعلی چه می‌کنند. نهنگ‌های بزرگ بیتکوین به‌صورت روزانه اقدام به خرید این ارز می‌کنند، بدون اینکه به قیمت یا عملکرد بیتکوین در بازار اهمیت دهند. آن‌ها فقط هر روز بیت‌کوین‌های بیشتری می‌خرند.

به گزارش وب‌سایت بیت‌اینفوچارتز (BitInfocharts)، یک نهنگ روزانه ۲۵ بیت کوین به مبلغ یک‌ میلیون دلار می‌خرد و به کیف پول خود اضافه می‌کند. وی این خریدها را بدون در نظر گرفتن نوسانات قیمت در بازار انجام می‌دهد.

این مورد توسط حساب کاربری یکی از علاقه‌مندان ارزهای دیجیتال در توئیتر تحت عنوان “Capital15C” بیان شده است. وی پستی را توییت کرده و نوشته است:

شبیه این شخص بیت کوین بخرید، خرید ۱ میلیون دلار BTC در هر روز بدون توجه به قیمت (۲۰ فروردین ۱۴۰۱)

توییت درباره نهنگ بیت کوین

این نهنگ مدت زیادی است که بیت کوین خرید می‌کند. درواقع، این سرمایه گذار از ماه فوریه (بهمن ۱۴۰۰) تاکنون اقدام به افزایش ذخایر بیتکوین خود کرده است. در زمان نگارش این مقاله، او بیش از ۹۷۰۰ بیت کوین دارد. با قیمت‌های فعلی، این تعداد بیتکوین معادل ۴۱۲.۵ میلیون دلار است.

بااین‌وجود، این سرمایه‌ گذار می‌تواند یک صرافی ارز دیجیتال یا یک واسطه ساده باشد که در حال خرید و فروش ارزهای مجازی به معامله گران دیگر است. بنابراین، ممکن است کسی که درباره‌اش حرف می‌زنیم نه یک سرمایه‌گذار عادی، بلکه یک صرافی یا یک شرکت بزرگ باشد.

آیا خرید این نهنگ روی قیمت بیت کوین تاثیر می‌گذارد؟

شایان‌ذکر است که قیمت بیت‌کوین ساعاتی پیش (۲۱ فروردین ۱۴۰۱) از ۴۴ هزار و ۵۰۰ دلار به ۴۲ هزار دلار کاهش‌یافته است. اکنون قیمت بزرگ‌ترین ارز مجازی در حدود ۴۲ هزار و ۵۰۰ دلار تثبیت‌شده است. با ‌وجود این، بلاتکلیفی در بازار وجود دارد و سرمایه گذاران تمام تمرکز خود را روی این گذاشته‌اند که بیت کوین در هفته‌ها و ماه‌های آینده چه رفتاری از خود نشان خواهد داد.

همچنین باید در نظر بگیریم که به نظر می‌رسد ۴۳ هزار دلار یک مقاومت قوی برای BTC باشد. این موضوع بسیار مهمی است؛ زیرا اگر بیت کوین یک بار دیگر روند صعودی را در پیش بگیرد، به زودی قیمت آن تغییرات زیادی خواهد کرد.

در حال حاضر، روند قیمت اولین ارز دیجیتال دنیای کریپتو مشخص نیست و ما اطلاع زیادی درباره اتفاقاتی که ممکن است در ماه‌های آینده برای این رمز ارز رخ دهد، نداریم. یک چیز واضح است، اگر پذیرش ارزهای دیجیتال در سراسر جهان ادامه یابد، تقاضا درنهایت از عرضه پیشی خواهد گرفت و باید شاهد افزایش مجدد قیمت بیت کوین باشیم.

تهیه شده در اکسچینوثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)