ارزش بازار شیبا اینو (SHIB) از مارکت کپ لایت کوین و چین لینک عبور کرد


جهش قیمت اخیر ارز دیجیتال شیبا اینو یعنی رمز ارز SHIB باعث شده تا این توکن از حیث ارزش بازار، از لایت کوین و چین لینک پیشی بگیرد.

شیبا اینو (SHIB)، ارز دیجیتال الهام گرفته از نژاد سگ شکاری ژاپنی، اکنون در جمع 15 رمز ارز برتر از لحاظ ارزش بازار قرار گرفته است. داده‌های کوین مارکت کپ نشان می‌دهد رمز ارز SHIB که فرد ناشناسی تحت نام ریوشی (Ryoshi) آن را در اواخر سال 2020 خلق کرد، اکنون بالاتر از رمز ارزهایی همچون لایت کوین (LTC)، چین لینک (LINK) و بیت کوین کش (BCH) در رده پانزدهم بازار قرار گرفته است.

ارزش بازار شیبا اینو

گفتی است که رمز ارز شیبا اینو فقط 18 درصد با ثبت سقف قیمتی تاریخی جدید فاصله دارد. قیمت این میم کوین که خود را رقیب دوج کوین می‌داند، طی یک هفته گذشته 300 درصد افزایش یافته و بهترین عملکرد را در میان 100 ارز دیجیتال برتر بازار داشته و همین اتفاق توجه سرمایه‌گذاران خرد را به دنبال داشته است.

جدای از بحث ارزش بازار، از حیث حجم معاملات نیز رمز ارز شیبا اینو با 19.4 میلیارد دلار حجم معاملات در 24 ساعت گذشته، در بسیاری از صرافی‌های معتبر مانند بایننس، کوین بیس و هیوبی بالاتر از سایر ارزهای دیجیتال در صدر قرار دارد. در همین بین، قیمت دوج کوین طی 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش یافته است.

به نظر می‌رسد که تنور رقابت جامعه دو ارز دیجیتال شیبا اینو و دوج کوین داغ‌تر از گذشته شده است. گلوبر کانتسوتو (Glauber Contessoto) که خود را یک میلیونر دوج کوینی معرفی می‌کند، اخیرا به ماجرای سوزاندن توکن‌های شیبا اینو و اهدای آن به موسسه خیریه هندی توسط ویتالیک بوترین اشاره کرده و مدعی شده که در این بین، بوترین به هیات مشاوره بنیاد تازه تاسیس دوج کوین پیوسته است.

ارزش بازار شیبا اینو

همچنین بیلی مارکوس، هم‌بنیان‌گذار دوج کوین، پیش‌تر مدعی شده بود که وی از سوی جامعه ارز دیجیتال شیبا اینو تهدید به مرگ شده است.

منبع: U.Todayثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)