اسکات ماینرد: برای خرید عجله نکنید، کف واقعی بیت کوین 10,000 دلار است!


پیش بینی‌های بدبینانه اسکات ماینرد ادامه دارد. وی مدعی شده که کف واقعی قیمت بیت کوین 10,000 بوده و سرمایه گذاران نباید برای خرید عجله کنند!

اسکات ماینرد (Scott Minerd)، مدیر سرمایه‌گذاری ارشد گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners)، در گفتگویی با شبکه CNBC اظهار داشت که بر اساس وضعیت تکنیکال فعلی بیت کوین، کف واقعی قیمت رمز ارز BTC در حوالی 10,000 دلار خواهد بود. در ماه اردیبهشت نیز این مدیر ارشد گوگنهایم قیمت 20,000 دلار را برای بیت کوین پیش بینی کرده بود. با این حال، وی اذعان داشت که چنین افتی کمی افراطی به‌نظر می‌رسد، بنابراین با یک پیش بینی محتاطانه تر، در مورد رسیدن قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال به 15,000 دلار موافق‌تر است:

وقتی به وضعیت تکنیکال نگاه می‌کنید، می‌فهمید که کف واقعی بیت کوین در حوالی 10,000 دلار است. با این حال، شاید افراطی به‌نظر برسد، بنابراین 15,000 دلار رقم بهتری است.

برای خرید بیت کوین در کف واقعی قیمت عجله نکنید!

با وجود شکست سطح حمایت روانی 30,000 دلار برای چند ساعت در هفته گذشته، قیمت بیت کوین تا سطح 35,000 دلار افزایش یافت. اکنون هر واحد رمز ارز BTC در حوالی 32,500 دلار خرید و فروش می‌شود و به‌نظر می‌رسد که فروشندگان همچنان کنترل بازار را در اختیار دارند.

آقای ماینرد مدعی شد سرمایه‌گذارانی که به دنبال استفاده از افت فعلی و تزریق سرمایه خود به بیت کوین هستند، نباید عجله کنند:

به نظرم نیازی نیست مردم در مورد اینکه الان اقدام به خرید بیت کوین کنند، مضطرب باشند.

شایان ذکر است که برای رسیدن قیمت بیت کوین به هدف بدبینانه اسکات ماینرد، بزرگترین ارز دیجیتال بازار باید 68 درصد اصلاح قیمتی دیگری را متحمل شود. از زمان رسیدن رمز ارز BTC به سقف تاریخی خود روی 64,800 دلار، تا به امروز شاهد 50 درصد اصلاح قیمت برای این ارز دیجیتال بوده‌ایم.

منبع: U.Todayثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)