پیش بینی اسکات ملکر از قیمت یرن فایننس: احتمال رشد 470 درصدی


اسکات ملکر، یکی از تریدرهای محبوب بازار، پیش بینی کرده است که یکی از ارزهای قدیمی حوزه دیفای یعنی یرن فایننس (YFI)، رشد 470 درصدی خواهد یافت.

به اعتقاد اسکات ملکر (Scott Melker)، یکی از تریدرهای فعال در حوزه رمز ارزها، یکی از ارزهای دیجیتال امور مالی غیر متمرکز (دیفای) در شرف رشد 6 برابری قیمت در برابر بیت کوین قرار دارد. آقای ملکر در توییتی با اشاره به چارت رمز ارز تجمیع‌گر بازده یرن فایننس (YFI) به بیت کوین، پیش بینی کرده است که جفت ارزی YFI/BTC پس از پایان روند نزولی هفت ماهه، اکنون خود را برای صعود قیمت آماده کرده است.

چارت یرن فایننس به بیت کوین
چارت یرن فایننس به بیت کوین

بر اساس چارت منتشر شده توسط آقای ملکر، جفت ارز YFI/BTC پس از لمس سطح 0.6 آن را به حمایت تبدیل کرده است. این تریدر انتظار دارد که توکن یرن فایننس سطوح 0.84، 1.10 و 1.65 را نیز به سطح حمایت تبدیل کرده و به سقف تاریخی جدیدی روی 5.00 برسد. این هدف قیمت، به معنای پیش بینی رشد 470 درصدی یرن فایننس از سطحی فعلی 0.87 بیتکوینی آن است.

علاوه بر YFI، آقای ملکر گوشه چشمی هم به کاردانو (ADA) دارد. وی پیش بینی کرده است که این پلتفرم قرارداد هوشمند، در شرف شکست الگوی مثلث افزایشی و صعود تا 2.20 دلار و رشد 50 درصدی نسبت به ارزش فعلی 1.44 دلاری آن است.

چارت کاردانو به دلار
چارت کاردانو به دلار

یکی دیگر از ارزهای مد نظر آقای ملکر، بایننس کوین (BNB) است. این تریدر پیش بینی کرده است که رمز ارز BNB پیش از آغاز فاز بعدی بازار صعودی خود و ثبت سقف جدید 800 دلاری، سطح 460 دلار را دوباره لمس خواهد کرد.

چارت بایننس کوین به دلار
چارت بایننس کوین به دلار

منبع: DailyHodl


برچسب ها: یرن فایننس

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)