پیتر برنت: دوران ریاست جمهوری بایدن برای بیت کوین سخت خواهد بود


طرح مالیاتی مد نظر گرفته شده توسط بایدن باعث شده تا پیتر برنت (Peter Brandt)، دوران ریاست جمهوری وی را برای بیت کوین و رمز ارزها سخت توصیف کند.

معامله‌گر با تجربه و کارکشته بازارهای مالی یعنی پیتر برنت (Peter Brandt)، با انتشار توییتی به دنبال کنندگان خود گفته که ریاست جمهوری جو بایدن ممکن است عواقب منفی زیادی برای پادشاه ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین داشته باشد. وی در توییت خود، لینکی از مقاله منتشر شده توسط وال استریت ژورنال را اضافه کرده که در آن در مورد طرح احتمالی افزایش مالیات بر عواید سرمایه‌ای از 20 درصد به 39 درصد برای شهروندان آمریکایی نوشته شده است. در این مقاله، احتمال افزایش این مالیات تا 55 درصد در برخی از ایالت‌های این کشور نیز پیش‌بینی شده است.

اگر این شایعات به واقعیت بپیوندد و طرح پیشنهادی بایدن تایید شود، خانواده‌های با درآمد بالا احتمالا برنامه‌های سرمایه‌گذاری خود را کمتر خواهند کرد و سود حاصل از سرمایه‌گذاری به طور محسوسی کاهش خواهد یافت که این اتفاقات برای بیت کوین سخت خواهد بود. پیتر برنت در این باره گفت:

اگر آقای بایدن و دموکرات‌ها موفق شوند، حاصل این تغییرات می‌تواند برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری برای خانواده‌های پر درآمد را متوقف کند و انتقال دارایی به فرزندان برای صاحبان مشاغل دشوارتر خواهد شد.

شایان ذکر است که انتشار اخبار مرتبط با برنامه‌های مالی جدید مد نظر گرفته شده توسط بایدن در مورد سودهای حاصل از سرمایه‌گذاری در روز جمعه، منجر به تشدید فشار فروش در بازار و سقوط قیمت بیت کوین از 55,000 دلار تا 48,000 دلار شد. بسیاری از آلت کوین‌ها نیز شرایط به مراتب وخیم‌تری را تجربه کردند.

بیشتر بخوانید: تشدید فشار فروش بیت کوین همزمان با شایعه مالیات 43.4 درصدی برای سرمایه‌گذاران آمریکایی

بایدن برای بیت کوین

صعودی بودن قیمت بیت کوین علی‌رغم دوران سخت بایدن

با وجودی که به عقیده پیتر برنت به نظر می‌رسد دوران ریاست جمهوری بایدن برای رمز ارز BTC و ارزهای دیجیتال سخت خواهد بود، وی در توییت دیگری خاطر نشان کرده که نسبت به روند صعودی بلندمدت همچنان خوشبین است و این اقدامات نمی‌تواند منجر به نزولی شدن بازار شود. آقای برنت همچنین مدعی شده که بیت کوین، بزرگ‌ترین دارایی فعلی او است.

تاثیر بایدن روی بیت کوین

منبع: U.Todayثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)