پیتر برنت: روی قیمت 53,000 دلار بیت کوین خواهم خرید


پیتر برنت (Peter Brandt)، معامله‌گر کهنه‌کار پس از پیش‌بینی سقوط احتمالی قیمت بیت کوین به ۵۳ هزار، اعلام کرد مدتی از توییتر فاصله می‌گیرد.

هرازچندگاهی فعالان حوزه رمز ارزها در شبکه‌های اجتماعی، چهره‌های تاثیرگذار و سرشناس را به باد انتقاد می‌گیرند؛ به ویژه‌ آنکه اگر این چهره‌ها محتوایی علیه کوین‌های محبوب کاربران منتشر کنند.

چندی پیش، پیتر برنت، معامله‌گر پرآوازه و کهنه‌کار رمز ارزها در توییتی نوشت که منتظر سقوط بیت کوین به محدوده ۵۳ هزار دلار است تا دست به خرید بزند. این توییت به مذاق بسیاری از بیت کوین‌دوستان توییتر خوش نیامد و آن‌ها فکر کردند که برنت در این توییت، خواستار کاهش قیمت بیت کوین شده است. در ادامه اما اتفاقات مختلف، دست به دست هم داد و باعث شد تا بهای بیت کوین تا محدوده ۵۸,۳۰۰ دلار هم سقوط کند.

گفتنی است که برنت افزون بر بیت کوین،‌ راجع به اتریوم هم نوشته است که منتظر خرید ملکه رمز ارزها در محدوده قیمتی ۴,۰۳۰ دلار است. این پیش‌بینی، خط و ربطی با سقف محلی بهای اتریوم در ماه سپتامبر (شهریور) دارد.

توئیت پیتر برنت

پیتر برنت: فعالان بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین، نابالغ‌اند

پیتر برنت پس از انتشار پیش‌بینی خود در مورد سقوط قیمت بیت کوین، با بازخوردهای منفی کاربران رمز ارزها و دارندگان بیت کوین و اتریوم مواجه شد. با این حال، او در واکنش به این بازخوردها تصریح کرد که در حال حاضر، به هیچ وجه، رویکرد نزولی در قبال بازار ندارد و به دنبال شورت کردن بیت کوین و اتریوم هم نیست. وی افزوده است که تنها افکار خود را پیرامون وضعیت کنونی حاکم بر بازار با کاربران به اشتراک گذاشته است.

اندکی بعد، برنت اعلام کرد که برای مدتی از بازار ارزهای دیجیتال فاصله می‌گیرد و تمرکزش را بر بازارهای سنتی همچون بورس و بازار کالا معطوف می‌کند. برنت در ادامه، طعنه‌ای هم به کاربران رمز ارزها زده و گفته است که دلیل این کار این است که فعالان بازارهای سنتی، بالغ‌تر هستند.

توئیت پیتر برنت

اگرچه برنت از اعضای جامعه کاربری رمز ارزها دل‌آزرده شده و رفتار آن‌ها را بچگانه نامیده، اما شواهد نیز نشان می‌دهد که بین فعالان بازار ارزهای دیجیتال و بازار سرمایه، اختلاف سنی چشم‌گیری وجود دارد. مطابق با آمار، میانگین سنی فعالان بازارهای سنتی سرمایه، ۶ سال بیشتر از فعالان بازار ارزهای دیجیتال است.


برچسب ها: پیتر برنت

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)