تحلیل تکنیکال اختصاصی قیمت ارز دیجیتال مانا (MANA) – 8 آذر 1400


آیا موج صعودی قیمت ارز دیجیتال پلتفرم دسنترالند ادامه خواهد داشت؟ به ارائه تحلیل تکنیکال قیمت ارز مانا (MANA) برای امروز 8 آذر می‌پردازیم.

تغییر نام شرکت فیسبوک به متا (Meta) و تصمیم جدی این شرکت مبنی بر ساخت متاورس سبب شد تا پروژه‌های رمز ارزی فعال در حوزه Metaverse مورد توجه قرار بگیرند. در این بین، پروژه دیسنترالند (Decentraland) به عنوان یکی از پیشتازان حوزه متاورس در فضای کریپتو با استقبال کاربران مواجه شد و قیمت ارز دیجیتال این پلتفرم یعنی رمز ارز مانا (MANA) سر به فلک کشید و موفق به ثبت اوج تاریخی 5.9 دلاری شد. در این نوشته، به بررسی و تحلیل تکنیکال قیمت کوتاه مدت ارز دیجیتال مانا می‌پردازیم.

تحلیل تکنیکال قیمت رمز ارز مانا (MANA)

در تصویر زیر، چارت قیمت ارز دیجیتال مانا به تتر را با تایم فریم 1 ساعته مشاهده می‌کنید:

تحلیل قیمت ارز مانا 28 آذر
تحلیل تکنیکال قیمت ارز مانا 8 آذر (برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید)

همانطور که در تصویر مشخص است، قیمت رمز ارز مانا طی روزهای گذشته بین دو ناحیه مهم 4.85 دلار تا 4.95 دلار و 4.30 دلار تا 4.4 دلار در نوسان بوده است. با این حال، صبح امروز قیمت توانسته به بالای ناحیه مقاومتی مهم 4.85 دلار تا 4.95 دلار برسد. بنابراین شرایط قیمت ارز دیجیتال MANA در کوتاه مدت صعودی به نظر می‌رسد.

شرط صعودی باقی ماندن روند قیمت ارز دیجیتال مانا، حفظ ناحیه حمایتی 4.85 دلار تا 4.95 دلار است. در صورتی که قیمت ارز MANA بالای این ناحیه باقی بماند، می‌توان نسبت به صعود تا هدف 5.5 دلار در گام نخست خوشبین بود. در این حالت، موج صعودی قیمت رمز ارز مانا می‌تواند تا اهداف 4.9 دلاری و 6.45 دلاری ادامه پیدا کند.

در سمت مقابل، از دست رفتن دوباره ناحیه حمایتی 4.85 دلار و 4.95 دلار می‌تواند منجر به افزایش فشار فروش شود و این اتفاق، زمینه را برای شکست خط روند صعودی مهیا خواهد کرد. در صورت از دست رفتن خط روند صعودی قیمت رمز ارز MANA و سقوط قیمت به زیر 4.5 دلار، اولین هدف نزولی برای توکن مانا روی سطح 3.9 دلار قرار دارد.

این مطلب صرفا تحلیل قیمت ارز دیجیتال مانا (MANA) به تاریخ 8 آذر 1400 بوده و تصمیم به خرید و یا فروش آن بر عهده خریداران گرامی است. تحلیل‌ها و سیگنال‌های روزانه تیم اکسچینو در کانال تلگرامی مربوطه منتشر می‌شود.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)