فعالیت بالای نهنگ های لایت کوین؛ آیا جهش قیمت ارز LTC نزدیک است؟


نهنگ های لایت کوین از اوایل تیر ماه 270,000 واحد ارز دیجیتال LTC جمع‌آوری کرده‌اند. آیا این آلت کوین برای یک جهش قیمتی شگرف آماده می‌شود؟

شرکت سنتیمنت (Santiment)، که از فعالان حوزه تحلیل داده‌های بلاک چین به شمار می‌رود، اظهار دارد که لایت کوین (LTC) شاهد موج عظیمی از خرید و پس انداز (Accumulation) از سوی نهنگ ها یا همان والت‌هایی با موجودی 1,000 الی 100,000 واحد ارز دیجیتال LTC است. در گزارش جدیدی از سوی این شرکت، سنتیمنت اظهار دارد که نهنگ‌های رمز ارز LTC از ابتدای ماه ژوئیه (تیر ماه) تقریبا 270،000 واحد لایت کوین یا به عبارتی مبلغی در حدود 30,000,000 دلار به دارایی‌های خود افزوده‌اند.

آیا نهنگ های لایت کوین این رمز ارز را برای یک انفجار قیمتی آماده می‌کنند؟

این شرکت تحلیلی فعال در حوزه ارزهای دیجیتال همچنین اظهار دارد که علی رغم روند نزولی طاقت‌فرسای لایت کوین، فعالیت در شبکه این رمز ارز رو به افزایش است:

طی 10 روز گذشته، علی‌رغم افت 13.8 درصدی قیمت لایت کوین، تعداد آدرس‌های منحصر به فرد آن در حدود 47.5 درصد افزایش یافته است. آیا این امر یک واگرایی (Divergence) صعودی به حساب می‌آید؟

آدرس‌های منحصر به فرد شبکه لایت کوین
افزایش فعالیت نهنگ های لایت کوین

شرکت تحلیلی Santiment خاطر نشان کرد که شاخص MVRV لایت کوین (ارزش بازار نسبت به ارزش تحقق یافته) که هدف آن تعیین دقیق سقف و کف بازار است، در سطوح پایینی (کف) سال 2019 و 2020 قرار گرفته است.

طبق روال گذشته، همچنان امکان نزول بیشتری وجود دارد؛ اما اگر این رمز ارز بتواند طی روزهای آتی از ناحیه -40٪ به عنوان یک منطقه بازگشتی واقعی استفاده کند و این مورد نیز تایید شود، اوضاع بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد شد…
تایید چنین موضوعی هنوز زود است؛ اما من در این هفته آدرس‌های روزانه لایت کوین را تحت نظر قرار می‌دهم. اگر رشد پایدار باشد، این نمونه‌ای نادر از قدرت شبکه در بین رمز ارزهای برتر از لحاظ مارکت کپ به حساب می‌آید.

علاوه بر افزایش فعالیت‌های نهنگ های لایت کوین، این شرکت تحلیلی پیش از جهش چشمگیر بازار رمز ارزها خاطرنشان کرد که عرضه بیت کوین بسیار محدودتر شده و انتقال آن به صرافی‌ها به کمترین حد خود رسیده است. در تحلیلی که این شرکت پیش از جهش بازار ارائه داده بود آمده است:

بیت کوین در حال نزدیک شدن به پایین ترین سطح 18 ماهه عرضه خود به صرافی‌ها است. درصورتی که چنین منوالی ادامه‌دار شود، می‌توان این مورد را به عنوان نشانه‌ای امیدوارکننده برای کاهش فشار فروش دانست.

منبع: Dailyhodlثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)