پیتر برنت: رالی صعودی بعدی متعلق به لایت کوین است


به عقیده اسطوره معاملات و تریدینگ در بازارهای مالی، لایت کوین می‌تواند آلت کوین بعدی باشد که با رالی خیره‌کننده‌اش، توجه بازار را به خود جلب می‌کند.

آیا رمز ارز بعدی که می‌تواند با رالی قیمتی‌اش، توجه بازار را به خود جلب کند، لایت کوین خواهد بود؟ پاسخ پیتر برنت (Peter Brandt)، تحلیل‌گر و معامله‌گر کارکشته بازارهای مالی، مثبت است. برنت با انتشار چارت قیمت رمز ارز LTC، به تشکیل الگوی سر و شانه معکوس در حرکات قیمتی این آلت کوین اشاره کرده است.

تحلیل قیمت لایت کوین

به گفته پیتر برنت، شکست و تایید الگوی نشان داده شده در چارت می‌تواند منجر به صعود قیمت این ارز دیجیتال تا سقف 247 دلار شود. با این حال، وی هشدار داده که این الگو می‌تواند شکست بخورد و قیمت مطابق انتظار حرکت نکند. افت قیمت به زیر سطح 180 دلار می‌تواند شرایط را برای رمز ارز LTC معکوس کند. در زمان نگارش این خبر، خرید و فروش لایت کوین در صرافی بایننس روی قیمت 197 دلار صورت می‌پذیرد.

خالق لایت کوین: رالی توکن‌های NFT حباب است

هفته گذشته، خالق لایت کوین یعنی چارلی لی (Charlie Lee)، به هیجانات موجود در حوزه توکن NFT اشاره داشت و ارزش آن‌ها را زیر سوال برد:

بخشی از ارزش داشتن یک کلکسیون، اعتباری است که می‌توان به واسطه گفتن اینکه “فقط من مالک آن هستم و می‌توانم آن را نشان دهم” است و هیچ شخص دیگری در سطح جهان نمی‌تواند چنین ادعایی داشته باشد. توکن‌های غیر قابل تعویض (NFTs)، این جمله را به “فقط من مالک آن هستم” کاهش داده و شخص فقط می‌تواند گواهی اصالت را نشان دهد.

پیش از این، چارلی لی هیجانات پیرامون حوزه NFT را با حباب ICO سال 2017 مقایسه کرده بود.

باید در ادامه دید که آیا لایت کوین به عنوان “یک بیت کوین سریع‌تر و مقیاس‌پذیرتر” که در سالیان گذشته همواره در رده‌های بالای بازار قرار داشته، می‌تواند با ثبت یک رالی قیمتی، مجددا برخی از آلت کوین‌ها مانند کاردانو، بایننس کوین، پولکادات و یونی سواپ را پشت سر بگذارد یا خیر.

منبع: U.Todayثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)