سقف برداشت کوکوین برای کاربران احراز هویت نشده کاهش یافت


صرافی ارز دیجیتال کوکوین (KuCoin) با انتشار اطلاعیه‌ای، از کاهش سقف برداشت رمز ارز برای حساب‌های احراز هویت نشده خود خبر داد.

صرافی کوکوین با انتشار اطلاعیه‌ای، اعلام کرد که سقف برداشت رمز ارز از این صرافی ارز دیجیتال برای کاربرانی که احراز هویت نشده‌اند، کاهش می‌یابد. در حالی که تا پیش از این کاربران کوکوین می‌توانستند روزانه تا 10 واحد بیت کوین از حساب خود برداشت کنند، این صرافی اکنون سقف برداشت رمز ارز در 24 ساعت را به حداکثر 1 واحد BTC رسانده است.

صرافی کوکوین در این اطلاعیه از کاربران خود خواسته تا با انجام مراحل KYC و تکمیل احراز هویت، سقف برداشت خود را به 200 واحد بیت کوین در روز افزایش دهند. گفتنی هست که مبنای زمانی سقف برداشت‌ها در این صرافی، 24 ساعتی است.

در حالی شاهد این اقدام سخت گیرانه از سوی کوکوین هستیم که پیش از این، بسیاری از کاربران ایرانی به دلیل اجباری شدن احراز هویت در صرافی محبوب بایننس، به KuCoin کوچ کرده بودند.

صرافی بایننس به دلیل فشار شدید نهادهای نظارتی و قانون‌گذاری در کشورهای مختلف، در ابتدا سقف برداشت از حساب‌های احراز هویت نشده را از 2 واحد بیت کوین در روز به 0.06 واحد رمز ارز BTC کاهش داد. در ادامه اما، احراز هویت و ارسال تصاویر مدارک در صرافی بایننس الزامی شد و از آنجا که ایران در لیست کشورهای تحت تحریم این صرافی است، فعالیت کاربران ایرانی در این صرافی برای همیشه به پایان رسید.

اکنون این اقدام صرافی کوکوین مبنی بر کاهش سقف برداشت رمز ارز برای کاربران احراز هویت نشده، یادآور آغاز اقدامات صرافی بایننس که در نهایت منجر به اجباری شدن KYC شد، است. باید در ادامه دید که آیا صرافی کوکوین، احراز هویت برای کاربرانش را اجباری خواهد کرد یا خیر.


برچسب ها: صرافی کوکوین

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)