هجوم موسسات به لایت کوین؛ چرا LTC در مرکز توجهات قرار گرفته است؟


موسسات و سرمایه گذاران خرد به خرید رمز ارز لایت کوین هجوم آورده‌اند. آیا رمز ارز LTC می‌تواند همچنان به صعود قیمت خود ادامه دهد؟

در روزهای اخیر علاقه سازمان‌ها و موسسات به رمز ارز لایت کوین (LTC) دو چندان شده و این روند همچنان ادامه دارد. در حالی که ارز دیجیتال LTC در مقایسه با طلای دیجیتال، بیت کوین (BTC)، به “نقره دیجیتال” شناخته می‌شود، اما اتفاقات اخیر حاکی از آن است که این روایت در حال تغییر است. به نظر می‌رسد که رمز ارز لایت کوین مستقل از بیت کوین و بازار ارزهای دیجیتال ایستاده و این امر به این دلیل است که موسسات و سرمایه‌گذاران خرد به طور یکسان و پا به پای یکدیگر با مشاهده پتانسیل این ارز دیجیتال، در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

پس از گذشت بیش از یک ماه، بالاخره صندوق تراست لایت کوین گری اسکیل (Grayscale Litecoin Trust) با نماد LTCN رشدی در حدود 32.39 درصد را تجربه کرد.

هجوم موسسات برای خرید لایت کوین

2 دلیل عمده برای افزایش قیمت رمز ارز لایت کوین و روی آوردن موسسات و خرده‌فروشان بازار به این ارز دیجیتال وجود دارد. اولین مورد این است که اخیرا، در مسیر مسابقه دارلینگتون (Darlington raceway)، لندون کاسیل (Landon Cassill)، شرکت‌کننده مسابقه و از جمله علاقه مندان به حوزه ارزهای دیجیتال، اولین راننده‌ای بود که حقوق خود را به طور کامل در قالب رمز ارز، به طور خاص و ویژه در قالب لایت کوین،پ دریافت کرد.

علاوه بر این موضوع، رمز ارز LTC موفق به عبور از سطح مقاومت روانی 200 دلاری خود شد که یک نقطه عطف برای این ارز دیجیتال به حساب می‌آید. شایان ذکر است که قیمت لایت کوین همچنان به صعود خود ادامه می‌دهد و بازده هفت روزه خود را به 34.72 درصد رسانده است. در نتیجه، نه تنها سازمان‌ها و موسسات، بلکه سرمایه گذاران خرد نیز جذب لایت کوین شده‌اند.

علت روی آوردن موسسات به لایت کوین

جدا از دلایل ذکر شده، آمار خوب ارز LTC به خودی خود یک عامل محرک برای سرمایه گذاران به حساب می‌آید. نوسان کم لایت کوین نسبت به دیگر آلت کوین‌ها (بهتر از ۵۸ درصد از دیگر آلت کوین‌ها است) قیمت این ارز دیجیتال را از نوسانات تصادفی بازار در امان نگه داشته است. همچنین همبستگی بالا LTC با بیت کوین (0.97) باعث شده تا ارزش این دارایی حفظ شود.

میزان نوسانات لایت کوین

علاوه بر این، شاخص Liveliness گلس نود (Glassnode) برای لایت کوین در پایین‌ترین سطح 4 ماه خود قرار دارد. این امر به صراحت نشان می‌دهد که رمز ارز LTC به شدت توسط سرمایه گذاران این حوزه هولد می‌شود. به طور کلی سرمایه گذاران و موسسات به هولد لایت کوین روی آورده‌اند و میزان خرج کردن آن به کمترین میزان رسیده است. این صعود همچنین با نسبت چهار ماهه MVRV تقویت شده و LTC تبدیل به یک آلت کوین مناسب برای سرمایه گذاران بزرگ و کوچک بازار شده است.‌هولد لایت کوین توسط موسسات

با این حال، آمار و ارقام حاکی از آن است که لایت کوین در طول سال‌ها سهم بزرگی در پذیرش داشته است. بنابراین اگر شما به دنبال یک فرصت سرمایه گذاری مناسب در بازار ارزهای دیجیتال هستید، به نظر می‌رسد که رمز ارز لایت کوین یک مورد ایده‌آل باشد.

منبع: ambcryptoثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)