نحوه سرمایه گذاری و خرید و فروش در صرافی بایننس


برای شروع معاملات ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری صرافی بایننس شما نیاز به واریز وجه به حساب بایننس خود دارید.

سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس

صرافی بایننس از معامله بیش از 150 ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می کند و می توانید هر یک از این ارزها را در بایننس واریز کنید. در این مثال، ما بایننس کوین (BNB) را از کیف پول تراست (Trust Wallet) واریز می کنیم.

در صفحه اصلی سایت بایننس (Binance) ، موس خود را به سمت تصویر پروفایل خود حرکت دهید. این تصویر برای هر کس متفاوت خواهد بود و بر اساس دو حرف اول آدرس ایمیل شما تعریف شده است.

پس از باز کردن منوی کشویی، نمای کلی از پروفایل خود را مشاهده خواهید کرد. روی “سپرده گذاری” کلیک کنید تا به صفحه سپرده گذاری هدایت شوید.

صرافی بایننس

هنگامی که در صفحه سرمایه گذاری بایننس هستید، می توانید انتخاب کنید هر ارزی را که مایلید واریز کنید. صرافی بایننس (Binance) از انتقال بیش از 150 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. با این حال، توجه به این نکته مهم است اگر کیف پول (حساب) تحت پشتیبانی مالی باشد، سپرده گذاری برای برخی ارزهای دیجیتال میسر نخواهد بود.

بخش انتخاب ارز در سمت چپ صفحه قرار دارد و جزئیات سپرده گذاری در سمت راست نمایش داده می شود.

بسته به نوع ارز دیجیتالی که شما برای سپرده گذاری انتخاب کردید، ممکن است یک فرآیند خاص برای واریز آن ارز وجود داشته باشد. در مورد بایننس کوین، زمانی که میخواهید BNB را در صرافی بایننس سپرده گذاری کنید نیاز به کد ممو داریم . پس از خواندن و فهمیدن اخطار، “من متوجه شدم” را انتخاب کرده و ادامه دهید.

پس از ادامه، در مرحله بعدی، آدرس کیف پول BNB شما به همراه کد ممو روی صفحه نمایش داده می شود. اگر هنگام انتقال کد ممو را وارد نکنید ، سپرده شما گم می‌شود و  از بین می رود.

چرا برای سرمایه گذاری بایننس کوین به کد ممو احتیاج است؟

کد ممو لازم است زیرا آدرس کیف پول بایننس کوین برای همه کاربران یکسان است. کد ممو شناسه منحصر به فردی است که به هر حساب اختصاص داده می شود و به بایننس امکان شناسایی سپرده و اعتبار مناسب را به حساب می دهد.

صرافی بایننس

اکنون که اطلاعات سپرده خود را دارید، می توانید کیف پول مورد نظر خود را برای سپرده گذاری باز کنید. برای این مثال ، ما در iOS از برنامه کیف پول تراست (Trust Wallet) استفاده خواهیم کرد. اگر برنامه Trust Wallet ندارید ، می توانید آن را از وب سایت Trust Wallet دانلود کنید.

پس از باز شدن کیف پول، ارز دیجیتال مورد نظر را برای ارسال را انتخاب کنید. در این حالت ما بایننس کوین را انتخاب کردیم.

حالا روی “ارسال” کلیک کنید.

در این صفحه ، باید آدرس سپرده بایننس و کد ممو خود را وارد کنید. ساده ترین روش برای وارد کردن آدرس شما اسکن کد QR موجود در بایننس است. با کلیک روی “نمایش کد QR ” در وب سایت می توانید کد QR خود را مشاهده کنید.

پس از وارد کردن جزئیات می توانید تراکنش را ارسال کنید و کمی بعد به حساب صرافی بایننس شما واریز خواهد شد.

خرید ارز دیجیتال  و سرمایه گذاری در بایننس با کارت اعتباری

همچنین می توانید با استفاده از کارت اعتباری خود ارزهای دیجیتال را خریداری کنید. برای این کار، موس خود را به سمت تصویر پروفایل خود منتقل کنید. پس از فعال کردن منوی کشویی ، بر روی “خرید با کارت اعتباری” کلیک کنید تا به مرحله بعدی هدایت شوید.

در صفحه بعد، شما می توانید نوع سکه را که می خواهید خریداری، و همچنین مبلغ سفارش را انتخاب کنید. هزینه کل با توجه به میزان سفارش و قیمت فعلی بازار (کلیه هزینه ها درج می شود) نمایش داده می شود. در صورت تمایل، می توانید مبلغ کل شارژ را ابتدا تنظیم کرده و مبلغ سفارش به صورت خودکار محاسبه شود.

صرافی بایننس

زمانی که آماده بودید، روی “اکنون بخر” کلیک کنید. پنجره ای ظاهر می شود تا بتوانید جزئیات سفارش خود را تأیید کنید. متن سلب مسئولیت و شرایط استفاده را بخوانید و در صورت موافقت، کادر را تیک بزنید و روی “برو به پرداخت” کلیک کنید.

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود تا اطلاعات کارت اعتباری خود را به همراه اطلاعات شخصی خود پر کنید. وقتی کارتان تمام شد، روی “اکنون پرداخت کن ” کلیک کنید.

صبر کنید تا کارت اعتباری شما تأیید شود.

اگر این اولین پرداخت شما باشد ، لازم است ایمیل و شماره تلفن خود را تأیید کنید. یک ایمیل و یک پیامک با کد تأیید دریافت خواهید کرد. برای اتمام مراحل تأیید ، باید لینک ارسال شده از طریق ایمیل را باز کرده و کد دریافت شده توسط پیام کوتاه را وارد کنید. پس از اتمام کار ، روی “ادامه” کلیک کنید.

صرافی بایننس

در مرحله بعد ، از شما خواسته می شود که هویت خود را با استفاده از یک سند رسمی تأیید کنید. لطفاً یک تصویر از کارت شناسایی خود را به همراه اطلاعات شخصی خود بارگذاری کرده و روی “بارگذاری کارت شناسایی” کلیک کنید.

صرافی بایننس

سرانجام ، کارت شناسایی شما تأیید می شود و در صورت تأیید، ایمیلی را دریافت می کنید که می گوید خرید شما تأیید شده است. کمی بعد حساب صرافی بایننس شما توسط ارز دیجیتال خریده شده تامین اعتبار می گردد.

 


برچسب ها:

ثبت نظر
نظرات کاربران (3 نظر)
مهدی

من یک سوال داشتم و اینکه حداقل سرمایه گذاری در بایننس چقدره؟

0 پاسخ دهید
14:28:46 1399/08/13
سارا امیرحسنی

چطور میتونم ارزی رو از بایننس به کیف تراست والت منتقل کنم

0 پاسخ دهید
18:49:59 1400/01/17
یلی الا

چگونگی ثبت نام و ورود به صرافی بایننس توضیح بدید.

0 پاسخ دهید
08:27:59 1400/01/30