آموزش استخر استخراج F2Pool؛ راهنمای تصویری کامل


استخر f2pool چیست؟ آموزش و راهنمای تصویری کامل اتصال ، ساخت حساب ، برداشت ، کارمزد و هر آنچه که باید درباره اپلیکشن موبایل استخر استخراج F2Pool بدانید.

در سال‌های اخیر، ارزش ارزهای دیجیتال به طور چشم‌گیری افزایش یافته است. بنابراین جای تعجب هم ندارد که ماینینگ و استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال نیز با تقاضای بیشتری روبرو شده باشد. استخر ماینینگ یا استخر استخراج در واقع مجموعه‌ای از دستگاه‌های ماینر است که برای افزایش قدرت و شانس برای دریافت پاداش، راه‌اندازی شده است.

امروز هم قرار است راجع به یکی از قدیمی‌ترین و معروف‌ترین استخرهای استخراج به نام F2Pool صحبت کنیم. در این مقاله ابتدا تاریخچه و ویژگی های این استخر را بررسی و سپس نحوه اتصال و کارمزد و برداشت از F2Pool را آموزش میدهیم.

استخر F2Pool چیست؟

کشور چین بزرگترین بازار استخراج بیت کوین در دنیاست. ماینرهای این کشور حدود 66% قدرت هش شبکه بیت کوین را در اختیار دارند. حالا شاید برایتان سوال باشد که چرا چین انقدر در صنعت ماینینگ قوی است؟ مهمترین مزایای ماینینگ در چین بخاطر زمان راه‌اندازی سریع‌تر و هزینه اولیه کمتر، در کنار مجاورت بیشتر به جایی است که مونتاژ دستگاه‌های آیسیک (ASIC) صورت میگرد. بنابراین اگر کسی بخواهد تجهیزات ماینینگ خودش را به چین منتقل کند جای تعجب ندارد و استخر F2Pool نیز از این قاعده مستثنی نیست. این شرکت در سال 2013 در شهر پکن تاسیس شد. بخاطر محبوبت این شرکت، F2Pool توانست به سرعت به دیگر قاره‌ها نیز خودش را گسترش دهد.

این سرویس اکنون در روسیه، کانادا و ایالات متحده و برخی دیگر کشورها در دسترس است. تا به امروز، استخر F2Pool با در اختیار داشتن 20.2% سهم بازار استخراج، رتبه اول استخرهای استخراج در بازار را در دست دارد.

سهم و رتبه استخرهای استخراج

ارزهای قابل استخراج در استخر F2Pool

با استفاده از استخر f2pool میتوانید ارزهای بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، بیت کوین اس وی (BSV)، بیت فری کش (BFC)، آیون (AION)، اترنیتی (AE)، بیت کوین دیاموند (BCD)، بیم (BEAM)، بایتم (BTM)، زایا (CHI)، نِروِس (CKB)، کلیستو (CLO)، دش (DASH)، دیکرد (DCR)، درو (DERO)، دیجی بایت (DGB)، اتریم (ETH)، اتریوم کلاسیک (ETC)، متاورس ای تی پی (ETP)، گرین (GRIN)، هایپر کش (HC)، اچ دک (HDAC)، هند شیک (HNS)، هایکان (HYC)، ایمیج کوین (IMG)، لایت کوین (LTC)، لوکس کوین (LUX)، مونا کوین (MONA)، پاسکال کوین (PASC)، پیجن کوین (PGN)، رِیوِن کور (RVC)، رِیوِن (RVN)، سیاکوین (SC)، سیا کلاسیک (SCC)، سوپر زیرو (SERO)، تلور (TRB)، ورت کوین (VTC)، مونرو (XMR)، ورج کارنسی (XVG)، زی کوین (XZC)، وای کش (YEC)، زی کش (ZEC)، زل کش (ZEL) و هورایزن (ZEN) را استخراج کنید.

کارمزد استخر F2Pool

متاسفانه یکی از معایب استخر F2Pool کارمزد بالای آن است. البته مقدار کارمزد برای هر ارز دیجیتال متفاوت است اما رنج 1 تا 5 درصدی را شامل میشود. در جدول زیر مقدار کارمزد و نحوه محاسبه پراختی را مشاهده میکنید.

ارز قابل استخراج در استخر f2pool روش محاسبه کارمزد ترش هودل (مینیمم موجودی حساب برای برداشت)
AION PPS 5% 10
AE PPS 2% 5
BCD PPS 3% 0.1
BCH PPS 3% 0.01
BSV PPS 3% 0.01
BEAM PPS 2% 5
BFC PPS 3% 1
BTC +PPS 2.5% 0.005
BTM PPS 3% 5
CHI PPS 3% 100
CKB PPS 1% 100
CLO PPS 3% 500
Dash PPS 2% 0.1
DCR PPS 3% 0.1
DERO PPS 3% 1
DGB PPS 5% 500
ETC PPS 5% 0.1
ETH +PPS 2.5% 0.1
ETP PPS 3% 5
Grin PPS 3% 3
HC PPS 3% 0.1
HDAC PPS 5% 100
HNS PPS 3% 10
HYC PPS 5% 1000
IMG PPS 3% 20
KDA PPS 3% 2
LTC PPS 4% 0.02
LUX PPS 3% 10
MONA PPS 4% 10
PASC PPS 3% 20
PGN PPS 5% 500
RVC PPS 3% 100
RVN PPS 3% 100
SC PPS 3% 500
SERO PPS 5% 10
TRB PPS 5% 3
VTC PPS 3% 50
XMR PPS 3% 0.3
XVG PPS 5% 200
YEC PPS 3% 5
ZEC PPS 3% 0.1
ZEL PPS 3% 50
ZEN PPS 4% 1

انواع روش های پرداخت در استخر f2pool و دیگر استخرها :

PPLNS که مخفف Pay Per Last N Shares است، روشی است که دریافتی ارز دیجیتال شما را بر اساس سهم‌هایی که کامل کردید محاسبه میکند. در این روش از فاکتور شانس هم استفاده میشود. در این صورت دریافتی شما کم و بیش در هر سهم چیزی حدود 30% خواهد بود. اما در کل، دریافتی با روش PPLNS نسبت به روش PPS در طولانی مدت 5% بهره بیشتری دارد. در این روش ساعت کاری نیز برای پرداخت‌ها در نظر گرفته میشود.

در روش PPS که مخفف Pay Per Share است، پرداخت به صورت مستقیم محاسبه میشود. در این روش برخلاف روش PPLNS، از فاکتور شانس استفاده نمیشود و دریافتی شما صرفا بر اساس سهم‌هایی است که کامل کرده‌اید.

در روش +PPS پرداختی ماینرها بر اساس سختی استخراج 20 دقیقه گذشته و متوسط پاداش بلاکی که استخر دریافت میکند محاسبه میشود. در این روش تمام بلاک‌های ماین شده با واریانس 100% محاسبه میشوند.

امنیت F2Pool

سابقه این استخر خود نشان از همه چیز است. وبسایت استخر F2Pool ویژگی wallet-lock یا به عبارتی قفل کیف پول دارد که از موجودی شما در صورت هک شدن وبسایت محافظت میکند. فقط بخاطر داشته باشید آدرس ایمیلی که برای ثبت نام استفاده میکنید قابل تغییر دادن نیست. این شرکت به دلایل امنیتی این کار را ممنوع کرده تا از سرقت هویت در شبکه جلوگیری کند.

ثبت نام در استخر F2Pool

پیش از استخراج بیت کوین، لایت کوین و اتریوم (روش پرداخت +PPS)، ایجاد آدرس والت، ورکر و بازرسی روند کار باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

اتریوم (با روش پرداخت PPS)، اتریوم کلاسیک، دش و دیگر کوین‌ها را بدون ثبت نام نیز میتوانید استخراج کنید و برای این کار تنها لازم است آدرس استخر، آدرس والت و نام ورکر را در نرم افزار ماینر وارد کنید. برای بررسی روند کار ورکر و درآمد، تنها کافی است آدرس والت را در سرچ باکس وبسایت استخر f2pool به آدرس https://www.f2pool.com/ وارد کنید و دکمه “Enter” یا “Go” را فشار دهید.

مراحل ثبت نام در وبسایت استخر F2Pool :

برای ثبت نام در استخر F2Pool وارد سایت شده روی گزیه “Create Account” در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کند.

ثبت نام در استخر f2pool

سپس اطلاعات لازم مانند نام کاربری، آدرس ایمیل و رمزعبور را وارد کنید.

ساخت حساب در استخر f2pool

سپس یک ایمیل فعال سازی حساب استخر f2pool برای شما ارسال میشود که برای تائید فعال سازی، باید به ایمیل مراجعه کرده و لینک مربوطه آن را باز کنید.

ایمیل فعال سازی

ایجاد آدرس والت در استخر f2pool :

پس از ورود به سایت، روی “Account Setting” کلیک کنید.

سپس از منوی سمت راست “Payout Setting” را انتخاب کنید.

ایجاد آدرس والت در استخر f2pool

حالا باید اولین کوینی که مایل به استخراج هستید را انتخاب کنید و سپس آدرس والت‌تان را به استخر f2pool اضافه کنید.

برای مثال فرض کنید که در استخر F2pool بیت کوین را انتخاب کرده‌ایم:

وارد کردن آدرس والت در استخر f2pool

سپس دوباره ایمیلی برایتان ارسال میشود که باید از طریق آن آدرس والت‌تان را در استخر f2pool تائید کنید. پس از تائید، عبارت زیر نمایش داده میشود:

تا اینجای کار آدرس والت را به استخر f2pool اضافه کردیم. فقط یادتان باشد که پس از اضافه کردن والت یا تغییر آدرس آن، سیستم به صورت خودکار 3 پرداختی شما را فیریز کرده و با پرداختی 4ام یکجا به حساب شما واریز میشود.

اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS استخر F2Pool

F2Pool App اپلیکیشنی است که توسط تیم آن توسعه داده شده است. کاربران میتوانند با استفاده از این برنامه تمام امکانات وبسایت استخر f2pool از جمله بررسی هش ریت، مدیریت فعالیت ماینینگ، تنظیمات هشدار، آمار درآمد و دیگر امکانات را در گوشی موبایل خود داشته باشند.

با مراجعه به سایت https://www.f2pool.com میتوانید نسخه اندروید و iOS استخر F2Pool را دانلود کنید. این اپلیکیشن در گوگل پلی و اپ استور نیز در دسترس است. حالا بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن، باید در آن ثبت نام کنید.

مراجل ثبت نام در اپلیکیشن موبایل استخر F2Pool

اگر در استخر f2pool حساب کاربری ندارید، پس از دانلود و نصب اپلیکیشن آن باید ثبت نام کنید. برای اینکار از قسمت “Setting” گزینه “Log In”، را انتخاب کرده و سپس “Sign Up” را از بالای صفحه انتخاب کنید.

ثبت نام در اپلیکیشن موبایل f2pool

نام کاربری و آدرس ایمیل را وارد کرده روی دکمه زیر آن ضربه بزنید. در صفحه بعد رمزعبور مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس یک ایمیل فعال سازی برایتان ارسال میشود که از طریق آن میتوانید حساب کاربری استخر F2Pool تان را فعال کنید.

گزینه‌های بخش Setting استخر F2Pool

1. اضافه کردن حساب ماینینگ استخر F2pool : با مراجعه به بخش Setting و سپس انتخاب Mining Account میتوانید حساب ماینینگ‌تان را اضافه کنید. سپس روی + ضربه زده و نام حساب و توضیحات مربوطه (دلخواه) را وارد کرده وسپس “OK” را انتخاب کنید.

تنظیمات اپلیکیشن موبایل استخر f2pool2. تنظیمات پرداخت استخر F2Pool : با مراجعه به بخش “Payout Setting” میتوانید آدرس والت‌تان را وارد کنید. برا یاین کار از بخش “Setting” گزینه “Payout Setting” را انتخاب کنید. حساب ماینینگ مورد نظر را انتخاب کرده و سپس آدرس والت‌تان را وارد کنید. سپس یک ایمیل برای تائید آدرس والت ارسال میشود. دقت داشته باشید که زمان پرداختی استخر F2Pool از 12 تا 8 صبح به وقت ساعت همانگ جهانی و برابر با 4:30 صبح تا 12:30 ظهر ایران است. اگر اضافه کردن و یا تغییر دادن آدرس والت پیش از این زمان باشد  در همان روز اعمال میشود و برای افزایش امنیت، پرداختی‌ها به مدت 72 ساعت تعلیق خواهد شد.

تنظیمات پرداخت استخر f2pool

تنظیمات ورکرهای استخر f2pool 

کانفیگ کردن پارامترهای ماینینگ – روش کانفیگ ماینینگ بیت کوین و لایت کوین: برای اینکار ابتدا LAN را متصل کنید، از طرق مرورگر، وارد تنظیمات دستگاه‌تان شوید. اطلاعات مربوط به استخر f2pool از جمله URL و نام ورکر را وارد کنید. فرمت نام گذاری ورکر باید به صورت روبرو باشد: username+’.’+number. هر نام ورکری مربوط به یک دستگاه ماینینگ است. در نهایت هم اطلاعات را ذخیره کنید.

دقت داشته باشید که کانفیگ کردن ماینینگ اتریوم در استخر f2pool متفاوت است و با مراجعه به این لینک میتوانید آن را مطالعه بفرمائید.

نحوه برداشت از استخر F2Pool

برای برداشت وجه از استخر f2pool باید آدرس والت‌تان را بر اساس آنچه در این آموزش گفتیم، وارد کنید. پرداختی ماینینگ شما پس از رسیدن موجودی حساب به تِرِش هولد (مینیموم موجودی) هر روزه از ساعت 12 تا 8 صبح به وقت ساعت هماهنگ جهانی برابر با 4:30 صبح تا 12:30 ظهر به وقت ایران، به صورت اتوماتیک به حساب شما واریز میشود.

توجه داشته باشید که اگر موجودی شما کمتر از مقدار ترش هولد تعیین شده در استخر f2pool (جدول ابتدای این مقاله) باشد، پرداختی به صورت خودکار به والت شما واریز نمیشود. اگر به هر دلیلی لازم بود تا موجودی حسابتان را برداشت کنید، با بخش پشتیبانی https://f2pool.zendesk.com/hc/en-us در ارتباط باشید. نکته دیگر اینکه برای برداشت مقادیری که زیر مقدار ترش هولد هستند، اگر موجودی شما یک دهم مقدار ترش هولد ذکر شده برای کوین مورد نظر باشد، امکان برداشت موجودی وجود ندارد. برای مثال، ترش هولد بیت کوین 0.005 است و اگر موجودی شما کمتر از 0.0005 باشد، امکان برداشت آن وجود نخواهد داشت.


برچسب ها: استخر F2Pool

ثبت نظر
نظرات کاربران (61 نظر)
عنایت رویدل

با سلام خدمت دوستان مقدار بیت کوی من ۰.۰۴ هست من می تونم برداشت کنم .اگه راهنمای دارید برای انتقال از استخر به کیف پول لطف کنید بدید نشکر

0 پاسخ دهید
03:25:31 1399/05/11
عماد روحی

من هم همین مشکل رو دارم.

0 پاسخ دهید
03:25:31 1399/05/11
داریوش نصرت پور

آموزش کاملی بود تشکر میکنم...

0 پاسخ دهید
10:02:43 1399/07/23
مهران رنجبری

با سلام لطفا کمکم کنید توی بخش BTC address به مشکل بر خوردم. اونجا باید چی رو وارد کنم؟ باید اون قسمتو با چی پر کنم؟

0 پاسخ دهید
21:10:32 1399/08/10
حلیه آقامیری

سلام. آدرس والت بیت کوین‌تون رو باید وارد کنید

0 پاسخ دهید
21:10:32 1399/08/10
محدثه

سلام وقتی وارد نرم افرازم شدم ارور۵۰۰ میزنه جریان چیه

0 پاسخ دهید
00:11:04 1399/08/26
سعیدقریبیان

باسلام باید ۱./ بزنی واریز بشه

0 پاسخ دهید
00:11:04 1399/08/26
مرتضی

سلام دوستان دتگاه من Ebangهست ونمیتونم روی استخر F2poolنصبش کنم

0 پاسخ دهید
21:37:50 1399/08/29
مرتضی

سلام دوستان دتگاه من Ebangهست ونمیتونم روی استخر F2poolنصبش کنم

0 پاسخ دهید
21:38:30 1399/08/29
بهزاد

سلام موجودی من تو f2pool به. 005. رسیده ولی نیومده تو کیف پولم مشکل از کجاست

0 پاسخ دهید
22:45:37 1399/09/11
امین

با سلام مقداری کارکرد در اف تو پول موجوده و دستگاه دیگه کار نمیکنه از حد که برسه و بفرسته تو کیف پولم کم تره چطور میتونم تصفیه کنم برام بزنه

0 پاسخ دهید
19:47:33 1399/10/05
حسین نخعی جوان

باسلام سرویس ارور502 درf2pool برای چی است؟

0 پاسخ دهید
10:18:25 1399/10/21
حلیه آقامیری

سلام. ارور 502 مربوط به شلوغی سرور هست.

0 پاسخ دهید
10:18:25 1399/10/21
علی

ببخشید آدرس والت بیت کوین از کجا باید وارد کنم ندارم این از کجا بیارم

0 پاسخ دهید
10:18:25 1399/10/21
ناصر

سلام. آیا میشه ایمیلی که با اون در f2pool ثبت نام کردیم رو تغییر بدیم بدون نیاز به ایمیل اول؟ من ایمیل اول رو کلا از دست دادم ولی میتونم وارد f2pool بشم. میخوام ایمیل رو تغییر بدم. میشه؟

0 پاسخ دهید
19:56:21 1399/10/24
علی

سلام ببخشید آدرس والت بیت کوین از کجا باید بیاریم کلا من هنگ کردم

0 پاسخ دهید
19:25:29 1399/11/18
محمدنعمت الهی

سلام باید کیف پول بیت کوین بسازی توی گوگل سرچکن کمکت می کنه

0 پاسخ دهید
19:25:29 1399/11/18
علی هاشمی

سلام کیف پول اتمیک را نصب کن و ثبت نام کن توی همون صفحه اول روی هر کدوم از ارز ها خواستی کلیک کن گزینه send برای ارسال و گزینه رسیو برای دریافت ارز هست گزینه ریسو را بزن یک بارکد و یک کلمه دوازده حرفی هست این ادرس کیف پولت هست که اگر میخای از هر کجا هر ارزی را بگیری باید اینو بهش بدی حالا همون ۱۲ کلمه را بزن تو f2pool درضمن هر ارز برای خودش یک ادرس مجزا داره یعنیادرسبیت با اتر فرق داره

0 پاسخ دهید
19:25:29 1399/11/18
احمد حسینی

سلام وقت بخیر اقا من به ۰۰۵رسیده یک هفته هست نمیتونم برداشت کنم چکار کنم لطفا کمکم کنید

0 پاسخ دهید
17:43:38 1399/12/04
حلیه آقامیری

اگر منظورتون 0.005 بیت کوین هست حداقل باید به 0.05 بیت برسه تا اجازه برداشت داشته باشین

0 پاسخ دهید
17:43:38 1399/12/04
سپهر جامی

سلام. ولی میشد .005 رو هم برداشت کرد

0 پاسخ دهید
17:43:38 1399/12/04
سپهر جامی

.005 هم میشه برداشت زد

0 پاسخ دهید
17:43:38 1399/12/04
سپهر جامی

سلام. ولی میشد .005 رو هم برداشت کرد

0 پاسخ دهید
08:40:01 1399/12/07
على ملك زاده

سلام من آدرس كيف پولم عوض شد نميدونستم كه بايد تو اف تو پول هم عوض بشه ،دراين فاصله انتقال انجام شد ولى تو كيف پولم نيامد به آدرس قبلى فرستاده شده ،راهى نداره اين انتقال برگرده به كيف پولم

0 پاسخ دهید
13:31:55 1399/12/25
حلیه آقامیری

سلام. اگر به آدرس قبلی هیچ دسترسی ندارین خیر. ولی اگر کلید خصوصی رو داشته باشین میتونین آدرس قبلی رو روی یه والت دیگه بازیابی کنین

0 پاسخ دهید
13:31:55 1399/12/25
رضا قلیزاده

سلام . الان چهار روزه هشریت استخر f2pool نسبت به اونیکه دستگاه ها نشون میدن خیلی اومده پایین و تولید کم شده؟ کسی میدونه مشکل چیه؟

0 پاسخ دهید
00:45:05 1400/01/07
مجتبی

اولین برداشت بعد از نصب استخر چقدر طول میکشه

0 پاسخ دهید
21:34:43 1400/01/09
وکیلی

سلام بستگی ب تعداد دستگاه داره با ی دستگاه حدودا 1 ماه نیم

0 پاسخ دهید
21:34:43 1400/01/09
محمد رضا

سلام . من F2POOL رو نصب کردم ولی توی قسمت TOTAL REVENUE مقدار درامد صفره مشکل چیه؟

0 پاسخ دهید
12:36:23 1400/01/15
محمد رضا

سلام.من F2POOL رو نصب کردم ولی کارکرد کلی رو تو قسمت total revenue صفر نشون میده در صورتی که ماینر کار میکنه|؟

0 پاسخ دهید
12:40:22 1400/01/15
علیرضا

سلام خسته نباشید من 90% کار رو انجام دادم فقط توی مرحله آخر به مشکل خوردم ممنون میشم یکم ساده تر توضیح بدید که ما آدرس url رو چجوری نصب کنیم؟ مرسی

0 پاسخ دهید
17:12:47 1400/01/17
Hamed

سلام من در کانفیگ کردن استخر به ماینر به مشکل خوردم URL هارو که وارد میکنم بعدش میرم قسمت استاتوس ماینر هشت برد هارو نمایش نمیده و پلیز وایت ثابت میمونه

0 پاسخ دهید
17:40:36 1400/02/02
مهرزاد

سلام برا برداشت btc میشه حداقل 0.0005 هم برداشت کرد و من برداشت کردم و مشکلی هم نداشته

0 پاسخ دهید
21:20:59 1400/02/09
حلیه آقامیری

سلام. ممنون از مشارکتتون. اون مقدار ۰.۰۱ که ذکر شده داخل خود قسمت پشتیبانی viabtc آورده شده که ما هم همون رو ذکر کردیم. ولی اگر کمتر از این هم مشکل برداشت نداشته خیلی عالیه.

0 پاسخ دهید
21:20:59 1400/02/09
سعید

سلام میشه بگید چجوری برداشت کردید ؟ هر بار درخواست کنی میده یا فقط یک بار ؟

0 پاسخ دهید
21:20:59 1400/02/09
مهدی

سلام تو تنظیمات برای معرفی آدرس کیف پول از من شماره تلفن میخاد که کد پیامکی بفرسته،پیش شماره ایران رو نداره چکار باید بکنم

0 پاسخ دهید
01:44:33 1400/02/18
فرهاد محمودی

سلام آقا مهدی برا حل این مشکل چکار کردی منم همین مشکل رو دارم

0 پاسخ دهید
01:44:33 1400/02/18
علی موسوی

سلام دستگاه های من روشنه و کار میکنه ولی تو استخر میزنه آفلاین مشکل چیه یا10 دقیقه کاره میده وباز آفلاین میشه

0 پاسخ دهید
16:28:46 1400/02/22
مهرداد کلهر

سلام دوستان من می‌خوام وارد f2pool بشم میزنم یا ایمیل یا رمز اشتباه در صورتی ک رمزشو تغییر دادم ولی بازهم همین پیانو میده در ضمن گوشی موبایل من تغییر کرده.لطفا کسی می‌تونه کمکم کنه سپاسگزارم🙏🙏

0 پاسخ دهید
10:31:01 1400/02/24
Ehsan.f

سلام.من به مشكل دارم توي استخر دوج كوييني كه به عنوان پاداش ميده رو چجوري ميشه ديد؟

0 پاسخ دهید
03:58:46 1400/04/08
سعید حیدری

سلام.من عضو شدم تو f2pool ، باید دستگاه ماینر داشته باشم تا شروع به فعالیت داشته باشم؟میشه منو راهنمایی کنید برای فعالیت.ممنون

0 پاسخ دهید
14:05:03 1400/04/13
احسان یزدانی

سلام من میخواستم از استخر برداشت کنم ولی برای هرکاری در ابتدا شماره تلفن میخواد اما متاسفانه پیش شماره ایران (+۹۸) موجود نیست حالا باید چیکار کنم ؟! میشه راهنماییم کنید ؟

0 پاسخ دهید
15:50:12 1400/05/05
فرهاد

سلام آقا احسان من این مشکلو دارم تونستی حل کنی

0 پاسخ دهید
15:50:12 1400/05/05
مسلم برزگری

سلام لطفا لطفا راهنماییم کنید من واسه وارد کردن آدرس والت مشکل دارم.از من شماره موبایل میخاد که تووو لیست کشورا ایران رو نداره چکار کنم 4ماهه گیرشم.

0 پاسخ دهید
23:26:47 1400/05/05
فرهاد محمودی

سلام جان عزیزت من این مشکلو دارم یه مقدار استخراج کردم وصل به کیف پول نمیشه کد ایران رو میخواد

0 پاسخ دهید
23:26:47 1400/05/05
مسلم برزگری

سلام لطفا لطفا راهنماییم کنید من تووو وارد کردن آدرس والت مشکل دارم.از من شماره موبایل میخاد که تووو لیست کشورا ایران نیست.4ماهه گیرشم

0 پاسخ دهید
23:28:33 1400/05/05
غلامرضا حیدری

ممنون بابت توضیحات وآموزش جامع تون .لطفا اگه میشه بمن کمک کنید .من میخوام آدرس کیف پولمو تغییر بدم توی f2poolمنتها اس ام اس کد برام نمیاد .

0 پاسخ دهید
13:43:45 1400/05/14
ابراهیم کاشانی

دوستان سلام من چهار تا دستگاه دارم ودر استخر F2pool نصب است ودر زمان برداشت بایستی مقدار استخراج هر دستگاه که به 0.005رسید برداشت کنم چطور میتوان مقدار استخراج این چهار دستگاه را در یک حساب وواریز کرد ،که بتوان زودتر برداشت نمود

0 پاسخ دهید
05:02:04 1400/05/17
Zeynab

سلام تو برنامه f2pool میخوام بدونم بیت کوینم قبلا توسط چه کیف پولی برداشت میشده باید از کجا نگا کنم ؟

0 پاسخ دهید
18:14:29 1400/05/19
یعقوب ملکی

با سلام برا ثبت شماره موبایل اسم ایران نمیاد چیکار کنم؟

0 پاسخ دهید
19:14:52 1400/05/21
علی

F2pool تحریم کرده کشور ایران رو

0 پاسخ دهید
19:14:52 1400/05/21
ali

سلام باید چیکار کنم دارو ندارم داخلشه ؟؟

0 پاسخ دهید
19:14:52 1400/05/21
Kk

نه همه رو باهم حساب میکنه

0 پاسخ دهید
03:07:08 1400/05/29
محمدرضا

سلام، وقت بخیر، حالا با توجه به اینکه f2pool ایران را تحریم کرده باید چکار کنیم، مشکلمون حل شه

0 پاسخ دهید
23:07:22 1400/06/19
fatima

با سلام. برای ثبت ادرس کیف پول، وارد کردن شماره تلفن لازم ه. ایران هم جز لیست نیست. راهکارش چیه؟؟؟؟

0 پاسخ دهید
12:55:03 1400/07/08
سعید فرجی خورشیدی

سلام این استخر ایران رو تحریم کرده. اگه از قبل اکانت ایجاد کردید و شماره همراه و ایمیل تون رو ثبت کردید احتمال داره پشتیبانی کمک کنه که هر میزان ارز استخراج شده توی این اسنخر دارید رو برداشت کنید. بعدش هم به شما می گن از این استخر به دلیل تحریم خارج شید

0 پاسخ دهید
12:55:03 1400/07/08
سالمی

سلام خسته نباشید استخراج من به کیف پول انتقال پیدا نمیکنه به خاطر تحریم کیف پول را به تازگی ساختم در صورتی که استخراج مربوط به شش ماه گذشته هست کلی پول در استخراج اف تو پول مونده که قابل انتقال نیست به کیف پولم می خاستم راه کار اون را بپرسم راهی هست ؟ آخه دار و ندارم توش هست ممنون میشم پاسخ بدید از نگرانی بیرون بیام

0 پاسخ دهید
12:55:03 1400/07/08
سالمی

سلام میشه یه نفر بهم پاسخ بده من کار کرد استخراج شش ماه به کیف پولم وانتقال ندادم یعنی به تازگی کیف پول ساختم متاسفانه به دلیل تحریم اف تو پول کل کارکرد قابل انتقال به کیف پول نیست و یه جوری بلوکه شده خیلی نگران که نکنه پولم از بین بده ممنون میشم اگه راهی هست من را راهنمایی کنید با تشکر....

0 پاسخ دهید
12:55:03 1400/07/08
سالمی

سلام ببخشید من هم بعد شش ماه کار کرد با این مشکل برخورد کرد که حدود ۱۰۰میلیون از پولم قابل انتقال به کیف پولم نیست اگه راه کاری داره ممنون میشم و نتیجه گرفته اید من هم راهنمایی بفرمائید حتما پاسخ بدید با تشکر

0 پاسخ دهید
12:55:03 1400/07/08
سالمی

سلام ببخشید من هم به همین مشکل برخوردم کل داریم که حدود۱۰۰میلیون هست در اف تو پول قابل انتقال به کیف پولم نیست از استرس و ناراحتی دارم داغون میشم اگه لطف کنید و راهکار اون را بفرمایید ممنون میشم

0 پاسخ دهید
12:55:03 1400/07/08