ایلان ماسک ارتباطش با بنیاد دوج کوین را رد کرد


ایلان ماسک ارتباط خود و همچنین جرد بیرچال (Jared Birchall)، رئیس شرکت خصوصی مشاوره‌ای و مدیریت سرمایه خود را با بنیاد دوج کوین رد کرد.

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا، حضور جرد بیرچال (Jared Birchall)، رئیس شرکت خصوصی مشاوره‌ای و مدیریت سرمایه خود، در هیئت مشاوران بنیاد دوج کوین (Dogecoin) را رد کرده است. این میلیاردر جنجالی در رشته توئیت جدید خود اظهار داشت که نه او، نه جرد بیرچال و نه هیچ یک از همکارانش با بنیاد دوج کوین ارتباطی ندارند.

اعضا بنیاد دوج کوین

این شفاف سازی ایلان ماسک موجب ایجاد سردرگمی‌های زیادی در جامعه دوج کوین شد. زیرا این موضوع بدان معناست که بنیاد Dogecoin درباره وابستگی و ارتباط خود با تیم ایلان ماسک دروغ گفته است.

اخیرا بنیاد تجدید شده دوج کوین اعلام کرد که پیرو پیوستن ویتالیک بوترین‌، جرد بیرچال و بیلی مارکوس (Billy Markus) به هیئت مشاوران، این بنیاد بار دیگر فعالیت خود را از سر گرفته است. لازم به ذکر است که در ابتدا عضویت دست راست ایلان ماسک در هیئت مدیره دوج کوین هیچ شبهه‌ای ایجاد نکرد و موجب خوشحالی کلیه فعالان جامعه Dogecoin شد. ایلان ماسک به عنوان یکی از حامیان جنجالی این میم کوین به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک: اولین تریلیونر دوج کوین خواهم شد.

شایان ذکر است که با استناد بر وب سایت رسمی بنیاد دوج کوین، ترکیب هیئت مدیره ثابت مانده است.

اعضا بنیاد دوج کوین از سایت رسمی پروژه

ماه گذشته نیز، بنیاد دوج کوین در جهت حفاظت از نام تجاری این میم کوین، نسخه کپی این رمز ارز با نام Dogecoin 2.0 یا به عبارتی DOGE2 را تهدید به اقدام قانونی کرد. ایلان ماسک در رشته توییتی جداگانه از افزایش کلاهبرداری‌های حوزه ارزهای دیجیتال در توییتر گلایه کرد.

پروژه های کلابرداری ارز دیجیتال

این میلیاردر جنجالی که به تازگی دارایی خالص او از تولید ناخالص داخلی کشور پرتغال پیشی گرفته است، از سال 2018 (۱۳۹۷) علیه کلاهبرداران حوزه ارزهای دیجیتال که هویت افراد مشهور را جعل می‌کنند، گلایه می‌کند. جولای گذشته (تیر ماه سال پیش)، حساب توئیتر ایلان ماسک و چند تن از شخصیت‌های سرشناس به منظور تبلیغ پروژه کلاهبرداری بیت کوین هک شد.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)