به گفته پیتر برنت، یک الگوی بسیار نادر و صعودی در چارت ریپل تشکیل شده است


مخالف همیشگی ریپل یعنی پیتر برنت، با انتشار چارت قیمت رمز ارز XRP نسبت به بیت کوین، از تشکیل یک الگوی نادر خبر داد و وضعیت این توکن را بسیار صعودی دانست.

پیتر برنت (Peter Brandt)، معامله‌گر و تریدر کارکشته بازار کالا، معتقد است که ارز دیجیتال شبکه ریپل یعنی رمز ارز XRP می‌تواند جهش قیمتی قابل توجهی را نسبت به بیت کوین تجربه کند. وی با انتشار توییتی، چارت قیمت جفت معاملاتی XRPBTC را به اشتراک گذاشت و به تشکیل یک الگوی نموداری بسیار نادر به نام “اهرم مرکب (Compound Fulcrum)” در این چارت اشاره کرد. به عقیده برنت، این الگو می‌تواند یک سیگنال خرید بسیار قدرتمند باشد.

پیتر برنت ریپل

به گفته پیتر برنت، این الگو که در چند سال گذشته فقط یک بار مشاهده شده است، نشان می‌دهد که ریپل به کف قیمتی رسیده و آماده تغییر روند است. وی در این باره گفت:

الگوی Compound Fulcrum همیشه در کف تشکیل می‌شود، نه سقف. این الگو زمانی رخ می‌دهد که یک بازار پس از یک بازه زمانی طولانی کاهش قیمت، یک الگوی سر و شانه معکوس را تشکیل می‌دهد.

مخالفت پیتر برنت با ریپل در گذشته

رمز ارز XRP پس از افت قیمت طولانی که به سبب شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا داشت، طی چند روز گذشته با جهش قیمتی بزرگی همراه بوده و موفق شد برای ساعاتی، به بالای سطح 1 دلار برسد. شایان ذکر است که اتفاقات مثبت در جلسه دادگاه روز گذشته ریپل با SEC، تاثیر بسزایی در این جهش قیمتی داشته است.

بیشتر بخوانید: اولین پیروزی برای ریپل در برابر SEC؛ در جلسه دادگاه دیروز ریپل چه گذشت؟

پیش از این، آقای برنت یکی از منتقدین سر سخت ریپل بود و به سبب ساختاری که بنیاد ریپل برای این شبکه مبتنی بر بلاک چین تعریف کرده، توکن XRP را مرتبا کلاهبرداری می‌خواند. در زمان نگارش این خبر، خرید و فروش ریپل کمی پایین‌تر از سطح 1 دلار انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: پیتر برنت: توصیه میکنم در این سطح قیمت ریپل بخرید

منبع: U.Todayثبت نظر
نظرات کاربران (2 نظر)
مجتبی علیمرادی

چرا این مطلب تاریخ نداره؟

0 پاسخ دهید
17:47:51 1400/03/06
حلیه آقامیری

زیر عکس کاور درج شده

0 پاسخ دهید
17:47:51 1400/03/06