داده‌های تازه: نهنگ های بیت کوین در حال خرید در کف هستند


داده‌ها حاکی از آن است که با وجود افت بازار ارزهای دیجیتال، نهنگ های بیت کوین از این فرصت برای افزودن به دارایی خود استفاده می‌کنند.

معامله‌گران و سرمایه‌گذاران معمولا از اصلاح بازار در هر بازار مالی هراس دارند، زیرا اکثر آن‌ها در چنین مواقعی سرمایه خود را از دست می‌دهند و حتی پوزیشن‌های برخی از آن‌ها لیکویید می‌شود. اما در حالی که این افراد نظاره‌گر زیان‌های خود هستند، نهنگ‌ها و بازیگران بزرگ بازار از این فرصت استفاده کرده و شروع به افزایش دارایی خود در قیمت‌های پایین می‌کنند.

تحلیلگران IntoTheBlock خاطرنشان کرده‌اند که در شرایط فعلی و با توجه به افت بازار ارز دیجیتال، تعداد آدرس‌های با موجودی 1,000 واحد بیت کوین و بیشتر در حال افزایش هستند. با این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت این نهنگ‌ها از فرصت افت قیمت‌ها استفاده می‌کنند و تعداد بیت کوین‌های آن‌ها در حال افزایش است.

نهنگ های بیت

طی اصلاح قبلی بازار، فعالیت آدرس‌های مرتبط با نهنگ‌های دارای موجودی 1,000 بیت کوین و بالاتر، مشابه با روند فعلی، افزایش پیدا کرد و پس از آن شاهد جهش قیمت بیت کوین تا سطح 69 هزار دلار بودیم. معمولا فعالیت نهنگ‌ها در بازار نزولی افزایش می‌یابد؛ زیرا آن‌ها افت قیمت را به دید تخفیف نگاه می‌کنند.

در حالی که فعالیت نهنگ های بیت کوین و انباشت از سوی آن‌ها افزایش یافته، قیمت بیت کوین شب گذشته برای اولین بار در سه ماه گذشته به زیر سطح 40,000 دلار رسید. با این حال، این افت قیمت پایدار نبود و لحاظی بعد، قیمت رمز ارز BTC دوباره سطوح بالای 40 هزار دلار را پس گرفت. در زمان نگارش این خبر، هر واحد بیت کوین اندکی بالاتر از سطح 42 هزار دلار خرید و فروش می‌شود.ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)