بایننس به ممنوعیت فعالیت خود در سنگاپور واکنش نشان داد


این روزها صرافی بایننس (Binance) هدف سخت گیری ناظران مالی در جهان است و حالا اعمال ممنوعیت در سنگاپور این صرافی را به واکنش وا داشته است.

پس از اینکه صرافی بایننس به ممنوعیت فعالیتش در آفریقای جنوبی واکنش نشان داد، به نظر می‌رسد که حالا می‌خواهد به ممنوعیت‌ها در سنگاپور نیز واکنش نشان دهد. بر این اساس، صرافی بایننس به عنوان برترین صرافی ارز دیجیتال جهان بر اساس حجم معاملات، در ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) پشتیبانی از جفت‌ ارزهای ترید و خرید و فروش ارز دیجیتال با دلار سنگاپور (SGD) را متوقف خواهد کرد.

علاوه بر این، بایننس در راستای واکنش به ممنوعیت‌ها، گزینه‌های پرداخت با SGD را از وب سایت خود و اپلیکیشن خود را نیز از گوگل پلی (Google Play) و اپ استور (App Store) در سنگاپور حذف خواهد کرد.

در اوایل این هفته، مرجع امور مالی سنگاپور (MAS) به Binance، این غول دنیای رمز ارزها، دستور داد که خدمات پرداخت را به دلیل احتمالاً نقض قوانین این کشور متوقف کند. حال باید دید آیا حذف برخی از خدمات بایننس در کشور سنگاپور برای جلب رضایت ناظران کافی خواهد بود یا خیر.

در اواخر ماه آگوست (اوایل شهریور)، در واکنش بایننس به ممنوعیت فعالیتش در کشور نروژ نیز، این صرافی ترید با کرون نروژ را متوقف و همچنین گزینه زبان نروژی را از وب سایت خود حذف کرده بود.

صرافی Binance در اوایل سال جاری هدف سخت گیری‌ ناظران در سراسر جهان قرار گرفت و در دردسر افتاد؛ اما همانطور که احراز هویت و ارسال تصاویر مدارک در صرافی بایننس الزامی شد، به نظر می‌رسد فشارهای نظارتی در نهایت این صرافی ارز دیجیتال پیشرو را مجبور به اتخاذ رویکردی کنشگرانه برای رعایت قوانین کرده است.

منبع: u.today


برچسب ها: صرافی بایننس

ثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)