خدمات معاملات آتی صرافی بایننس برای شهروندان استرالیا ممنوع شد


صرافی بایننس، بزرگترین پلتفرم ترید ارز دیجیتال، به سبب انطباق با مقررات کریپتویی، دیگر خدمات معاملات فیوچرز را در استرالیا ارائه نمی‌دهد.

بایننس (Binance)، پیشروترین صرافی رمز ارزی جهان از نظر حجم معاملات، اعلام کرده است که دیگر معاملات آتی و آپشن را در استرالیا ارائه نمی‌دهد. این شرکت همچنین پشتیبانی از توکن‌های اهرمی را حذف می‌کند‌. توکن اهرمی یک محصول از مشتقات است که به کاربران امکان می‌دهد بدون ریسک لیکوئید شدن، معاملات آتی با اهرم را انجام دهند. مطابقا از ۲۴ سپتامبر (۲ مهر)، مشتریان استرالیایی بایننس تا ۹۰ روز فرصت دارند تا پوزیشن‌های ترید خود را ببندند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بایننس اخیراً نیز اقدام به توقف معاملات دلار سنگاپور و کرون نروژ کرده است. همچنین در اواخر جولای (اواسط مرداد)، بایننس فیوچرز در پاسخ به هجمه‌های نظارتی در سراسر جهان، حداکثر اهرم ترید در معاملات را از ۱۰۱ برابر به ۲۰ برابر کاهش داده است. به علاوه به منظور انطباق با توقع ناظران، احراز هویت و ارسال تصاویر مدارک در صرافی بایننس الزامی شد و در ادامه فشارهای نظارتی در آمریکا، بر اساس گزارش اخیر بلومبرگ، نقش احتمالی بایننس در دستکاری بازار ارز دیجیتال بررسی می‌شود.

به نظر می‌رسد که صرافی بایننس عزم خود را جدی کرده تا با ایجاد محدودیت و سخت‌گیری بیشتر بتواند فعالیت خود را مطابق با قانون کشورهای مختلف کند.

منبع: u.todayثبت نظر
نظرات کاربران (0 نظر)