دوستاتو دعوت کن، باهم کریپتو بدست بیارین

دوستان خود را معرفی کنید و درآمد شگفت انگیز کسب کنید ما 30٪ از کمیسیون معاملات آن ها را به شما پرداخت میکنیم

  • ساخت لینک
  • دعوت از دوستان
  • دریافت کریپتو

با دعوت از دوستان خود برای عضویت در صرافی اکسچینو، رمز ارز رایگان به دست آورید. این روشی کاملا متفاوت برای کسب رایگان ارزهای دیجیتال است. بعد از این که کاربری با استفاده از کد دعوت شما در اکسچینو ثبت نام کرد، در هر مرتبه ترید، بخشی از کارمزد دریافت شده از وی به شما تعلق خواهد گرفت. علاوه بر آن، می‌توانید با استفاده از کد دعوت خود به دوستانتان در کارمزدهای معاملاتشان تخفیف بدهید؛ امکان کم و زیاد کردن درصد شما وجود دارد. می‌توان برای هر کد مشخص کرد 0 تا 30 درصد کارمزد به شما تعلق بگیرد. تصور کنید یوزر A یوزر B را به ثبت نام در اکسچینو دعوت کرده است. برای این کار می‌توان یک لینک در اختیار ثبت‌نام‌کننده قرار داد یا فقط کد دعوت خود را برای او فرستاد تا هنگام عضویت، در قسمت «کد معرف» وارد کند. از این به بعد، با هر خرید و فروشی که کاربر B در صرافی ما انجام می‌دهد، بخشی از کارمزد مربوط به آن معامله به کاربر A تعلق خواهد گرفت. این کارمزد در زمان ایجاد کد دعوت توسط کاربر دعوت‌کننده (A) مشخص می‌شود.

آموزش ساخت و مدیریت کدهای دعوت در اکسچینو

با ورود به داشبورد خود در صرافی، به قسمت «دعوت از دوستان» بروید. نرخ پایه کمیسیون 30 درصد است، اما این مقدار را می‌توان کاهش داد. با کاهش، به دعوت شده توسط خود تخفیف خواهید داد. در این صفحه تعداد نفرات عضو شده کدهای دعوت متعلق به شما و همچنین مقدار پورسانت به دست آمده از طریق آن‌ها قابل مشاهده است.


برای کاهش کمیسیون خود و تخفیف دادن به طرف دعوت شده، با کلیک روی اعداد (5، 10، 15، 20، 25) پورسانت آن‌ها را مشخص کنید. لینک دعوت نیز اینجا به طور خودکار ایجاد شده است. برای این که از وارد شدن کد دعوت خود توسط دیگران اطمینان پیدا کنید، بهتر است این لینک را در اختیارشان قرار بدهید؛ در صورت ورود به صفحه ثبت نام با استفاده از این لینک، کد دعوت شما به طور خودکار در بخش «کد معرف» قرار خواهد گرفت.

در قسمت «پیغامی برای دوستانتان بنویسید» امکان نوشت متنی برای افراد دعوت شده به دست شما، وجود دارد. بعد از مشخص کردن کمیسیون خود و طرف مقابل و نوشتن متن دعوت، روی دکمه «ایجاد لینک» کلیک کنید. اگر قبل از آن تیک کنار گزینه «تنظیم برای حالت پیش‌فرض» را بزنید، این کد با درصد کمیسیون مشخص شده برای آن تبدیل به کد دعوت پیش‌فرض شما خواهد شد.


اگر روی دکمه «دعوت از دوستان» کلیک کنید، تصویری شامل کد دعوت شما روی آن نمایش داده خواهد شد. می‌توان آن را در تلگرام، واتساپ، فیس‌بوک، توئیتر یا لینکدین برای دیگران فرستاد.


کمی پایین‌تر، سه تب مشاهده خواهید کرد. در تب «لیست لینک‌های ایجاد شده» تمام کدهای دعوت متعلق به شما قابل مشاهده است. دلیل ایجاد کدهای متفاوت، تعیین کمیسیون متفاوت، نوشتن متن دعوت متفاوت و بررسی میزان پورسانتی دریافتی توسط یک کاربر مشخص است. موردی که در کنارش گزینه «پیش‌فرض» نمایش داده نشده، کد دعوت پیش‌فرض شما است. با کلیک روی این گزینه در هر ردیف، آن کد تبدیل به پیش‌فرض خواهد شد.


برای توضیح نحوه نمایش اطلاعات و جزئیات در دو تب «تاریخچه کمیسیون‌های شما» و «کمیسیون‌های مشترک شما» به این مثال توجه کنید. کاربر A یک لینک دعوت به صورت 10 / 10 (ده درصد کمیسیون خود و ده درصد تخفیف به فرد مقابل) ایجاد و برای کاربر B ارسال می‌کند تا با استفاده از آن عضو اکسچینو شود.

وقتی کاربر B یک معامله در صرافی انجام می‌دهد، کمیسیون متعلق به A که مربوط به کارمزد آن معامله است، در بخش «تاریخچه کمیسیون‌های شما» داشبورد کاربر A نمایش داده خواهد شد. از آن جایی که ایجادکننده لینک، کمیسیون را 30 درصد خود و 0 درصد طرف مقابل در نظر نگرفته و سهمی نیز برای ثبت‌نام‌کننده قائل شده است، کمیسیون متعلق به کاربر B در بخش «کمیسیون‌های مشترک شما» پنل وی نمایش داده می‌شود. در صورتی که کاربر A هیچ پورسانتی برای طرف دعوت شده لحاظ نکند، کمیسیون‌ها فقط در قسمت «تاریخچه کمیسیون‌های شما» پنل خودش نمایش داده می‌شود و کاربر B هیچ چیزی در «کمیسیون‌های مشترک شما» مشاهده نخواهد کرد.

برای مشاهده و اطلاع از وضعیت دعوت‌نامه ها و لینک های دعوت خود وارد شوید

ورود