اکسچینو یک بستر امن و بی واسطه در خرید و فروش ارزهای دیجیتال

درباره اکسچینو

برای تریدرهای ایرانی، جای خالی ریال در معاملات به شدت احساس می‌شود. آن‌ها ممکن است بعد از تحمل دردسرهای فراوان و دور زدن تحریم‌ها، با هویت‌های غیر واقعی از پلتفرم‌های تردینگ بین‌المللی استفاده کنند،‌ اما ریال،‌ وجه رایج کشورمان، جایی در فعالیت‌های آن‌ها ندارد. به همین دلیل خرید انواع رمز ارز با پرداخت‌های ریالی و همچنین فروش رمز ارزها به ازای دریافت‌های ریالی برای آن‌ها امکان‌پذیر نیست. این محدودیت‌ بزرگ در اکسچینو برطرف شده است.
در اینجا خبری از حضور یک واسطه میان معاملات کاربران نیست و خریدار و فروشنده، به صورت مستقیم با یکدیگر تعامل می‌‌کنند. در اکسچینو می‌توانید بر اساس بازارهای موجود، انواع رمز ارزها را به یکدیگر تبدیل یا اقدام به خرید و فروش‌های ریالی کنید. اکسچینو متولد شد تا مبادله رمز ارزهایی نظیر بیت‌کوین، اتریوم، ریپل، لایت ‌کوین، بیت ‌کوین کش و تتر با پول رایج ایران (ریال) را امکان‌پذیر کند. معاملات در هر دو طرف قابل انجام هستند؛ می‌توانید با ریال اقدام به خرید ارزهای دیجیتال کرده یا موجودی ارز دیجیتال خود را به ریال تبدیل کنید. یک کیف پول کریپتوکارنسی به حساب کاربری‌تان تخصیص داده می‌شود تا دائما مجبور به انتقال دارایی به سایر اپلیکیشن‌های والت نباشید.

+ 6,198,148,000 IRT

حجم معاملات روزانه

+ 36,000

معاملات بر ثانیه

24 / 7

پشتیبانی

ما چگونه کار میکنیم؟

در تبادلات مالی، مخصوصا در بازارهای پرنوسان کریپتوکارنسی، سرعت حرف اول را می‌زند. اکسچینو با توجه به این موضوع تبادل مستقیم بین خریداران و فروشندگان را میسر کرد تا سفارشات خرید و فروش خیلی سریع صورت بگیرند، بدون این که نیازی به انتظار برای پاسخگویی یک شخص یا شرکت واسط باشد. از طرفی کاربران حین معامله، نباید نگرانی از بابت امنیت دارایی و سرمایه خود داشته باشند. اکسچینو بر همین اساس، برای فاکتور امنیت نیز ارزش زیادی قائل شده و آن را جزو اولویت‌های خود قرار داده است. سومین نکته مهم، سهولت در استفاده از پلتفرم است. به این ترتیب حتی افرادی که تخصص و دانش زیادی در حوزه رمز ارزها ندارند، همچنان قادر به ورود به این بازار، سرمایه‌گذاری در آن، خرید و فروش رمز ارزها و انتقال پول برای دیگران خواهند بود. برای سهولت در استفاده، اپلیکیشن موبایل اکسچینو نیز طراحی شده است.
اکسچینو اواخر سال 1399 فعالیتش را به طور رسمی آغاز کرد، اما طرح ایده آن به بیش از دو سال قبل برمی‌گردد. برای برطرف کردن نیاز کاربران، سرمایه‌گذاران و تریدرها تاکید خاصی روی امنیت، انعطاف‌پذیری و قدرتمندی پلتفرم وجود داشت، موضوعاتی که پیاده‌سازی و عملی کردن آن‌ها به زمان زیادی نیاز دارد. با این حال شروع فعالیت اکسچینو به عقیده ما آغاز راه توسعه است؛ با دریافت بازخورد از کاربران به توسعه بیشتر صرافی به طور مستمر ادامه داده و دائما مشغول تحقیق روی چگونگی بهبود کیفیت خدمات و افزودن قابلیت‌های کاربردی جدید خواهیم بود. در صورتی که هر قابلیت و ویژگی جدیدی به پلتفرم اضافه شود، کاربران را در جریان آن قرار خواهیم داد.